PDA

Pogledaj Punu Verziju : Papučar



PRCKO
23-11-2011, 21:20
Sta nije u redu sa njima?
Udaju se za neku razmazenu maminu i tatinu mazu,jedinicu naravno...i od tada su u kucnom pritvoru.
Ciste,peru,peglaju,puse,slazu se sa svakom zeninom izjavom,ispunjavaju sve njene hirove....a ona je po pravilu blago neuroticna...

Nagradno pitanje glasi:

-Da li su papučari normalni?

Man
23-11-2011, 21:24
:qq: pa koliko nam treba tema o papučarima :pada:

svi smo mi papučari, neki su već a neki će biti :haha:

kojica
23-11-2011, 21:29
Pa i nisu iste teme... :hm: ovo je tema o tome da li su papučari normalni...:lol:

Ja mislim da bi bili normalni, al ne postoju... :dada:

PRCKO
23-11-2011, 21:29
Nisam video drugu temu a ovu sam otvorio revoltiran ponasanjem nekih nasih "prijatelja".
U tom odnosu se ne zna ko je ludji...ona koja se ponasa kao sultan ili on kao evnuh sluga...

kojica
23-11-2011, 21:32
Nisam video drugu temu a ovu sam otvorio revoltiran ponasanjem nekih nasih "prijatelja".
U tom odnosu se ne zna ko je ludji...ona koja se ponasa kao sultan ili on kao evnuh sluga...

I što je najgore, pokvariće ti ženu. :dada:

:qq:

mikili
23-11-2011, 21:33
a mozda je samo pazljiv i nezan..:sojka:

PRCKO
23-11-2011, 21:35
Mogu da je kvare kolko oce...PRCKO nije papučar :raz_096:
:lol:
Ko je ludji u tom njihovom odnosu?

mikili
23-11-2011, 21:38
ako je coveku lepo..sta ima veze:sojka:

kojica
23-11-2011, 21:38
Mogu da je kvare kolko oce...PRCKO nije papučar :raz_096:
:lol:
Ko je ludji u tom njihovom odnosu?

Pa ne poznajem te tvoje.. al nekako bih rekla da je onaj besan luđi..

Imamo i mi takve prijatelje. Najbolje je bilo kad je jednom došla ona sa decom,
i mi čekamo da se i on pojavi.. ko velimo ostao da parkira auto.. al nema čoveka..
Posle nekog vremena pitamo gde joj je muž, a ona kaže..
''A ne. To neću ja da vam objašnjavam. Neka nazove, ako sme pa neka objasni.
Izbacila sam ga iz auta i poslala ga kući.''

:haha:

I eto njega posle par minuta, zove da se izvini što ga je izbacila iz auta. :haha:

Al ja ne mislim da je on nenormalan. Zakasao čovek od budalu. :qq:

PRCKO
23-11-2011, 21:42
ako je coveku lepo..sta ima veze:sojka:

Ma sve se bojim da mu je lepo:lol:

PRCKO
23-11-2011, 21:43
Pa ne poznajem te tvoje.. al nekako bih rekla da je onaj besan luđi..

Imamo i mi takve prijatelje. Najbolje je bilo kad je jednom došla ona sa decom,
i mi čekamo da se i on pojavi.. ko velimo ostao da parkira auto.. al nema čoveka..
Posle nekog vremena pitamo gde joj je muž, a ona kaže..
''A ne. To neću ja da vam objašnjavam. Neka nazove, ako sme pa neka objasni.
Izbacila sam ga iz auta i poslala ga kući.''

:haha:

I eto njega posle par minuta, zove da se izvini što ga je izbacila iz auta. :haha:

Al ja ne mislim da je on nenormalan. Zakasao čovek od budalu. :qq:

***** ti takvog coveka :grip:

Sagacity
23-11-2011, 21:54
Sta nije u redu sa njima?
Udaju se za neku razmazenu maminu i tatinu mazu,jedinicu naravno...i od tada su u kucnom pritvoru.
Ciste,peru,peglaju,puse,slazu se sa svakom zeninom izjavom,ispunjavaju sve njene hirove....a ona je po pravilu blago neuroticna...

Nagradno pitanje glasi:

-Da li su papučari normalni?
Prvo, nikada ne bih ''dovela'' muža da živi kod mojih...Pa ne ženim se ja, nego udajem...Drugo, vama muškarcima ništa ne odgovara...Ako je žena sposobna, zarađuje itd..tada vas uništava sujeta, a ako je opet taj primer koji si naveo...Ne valja ni to...
Nisu papučari normalni...Mislim, čemu? Tada bih se ja osećala kao ''muž'', a on kao supruga..
E sad, ako je žena zaposlena, i dolazi kasno, ne može se očekivati od nje da sve radi..Mora malo i on da pripomogne...Zamisli žena dolazi kući u 17 h, a on čeka da mu ona postavi da jede, a on došao kući pre nje...Pa nije ni to baš...
Ja sam pre za neki balans, ako može...

DaDole
24-11-2011, 09:16
Prvo, nikada ne bih ''dovela'' muža da živi kod mojih...Pa ne ženim se ja, nego udajem...Drugo, vama muškarcima ništa ne odgovara...Ako je žena sposobna, zarađuje itd..tada vas uništava sujeta, a ako je opet taj primer koji si naveo...Ne valja ni to...
Nisu papučari normalni...Mislim, čemu? Tada bih se ja osećala kao ''muž'', a on kao supruga..
E sad, ako je žena zaposlena, i dolazi kasno, ne može se očekivati od nje da sve radi..Mora malo i on da pripomogne...Zamisli žena dolazi kući u 17 h, a on čeka da mu ona postavi da jede, a on došao kući pre nje...Pa nije ni to baš...
Ja sam pre za neki balans, ako može...

Sva naša nastojanja u okvirima zajednica koje živimo upravo su usmjerena u tom pravcu..pronaći tu čarobnu mudrost zvanu balans:hm:

DaDole
23-09-2013, 09:07
Pa ne poznajem te tvoje.. al nekako bih rekla da je onaj besan luđi..

Imamo i mi takve prijatelje. Najbolje je bilo kad je jednom došla ona sa decom,
i mi čekamo da se i on pojavi.. ko velimo ostao da parkira auto.. al nema čoveka..
Posle nekog vremena pitamo gde joj je muž, a ona kaže..
''A ne. To neću ja da vam objašnjavam. Neka nazove, ako sme pa neka objasni.
Izbacila sam ga iz auta i poslala ga kući.''

:haha:

I eto njega posle par minuta, zove da se izvini što ga je izbacila iz auta. :haha:

Al ja ne mislim da je on nenormalan. Zakasao čovek od budalu. :qq:
nažalost,daleko je on od budale..sa budalama je lako..čovjek iz ove priče nema svoje ja,nema samopoštovanje..on je degradiran i kao osoba i kao muškarac..a pritom ima takav mazo potencijal da nije ni za žaljenje..
i nije kriva ta njegova žena,već on..on,jer joj dopušta da mu to radi:pusi2:

Man
23-09-2013, 12:21
esam spominjao da sam ja bijo zlatna papuča beograda :blenta:

Nežnicah
23-09-2013, 12:26
ja sam nešto načula o tome :jede: znaći više nisi :lolan:

DaDole
23-09-2013, 12:38
esam spominjao da sam ja bijo zlatna papuča beograda :blenta:
spominjao si:dada:
pa,mislim da bi nam mogao nešto i reći o tome:ceka:
zapravo,šta muškarci misle o toj temi:hm: e,to me zanima:pusi2:

kojica
23-09-2013, 17:02
nažalost,daleko je on od budale..sa budalama je lako..čovjek iz ove priče nema svoje ja,nema samopoštovanje..on je degradiran i kao osoba i kao muškarac..a pritom ima takav mazo potencijal da nije ni za žaljenje..
i nije kriva ta njegova žena,već on..on,jer joj dopušta da mu to radi:pusi2:

Dopušta joj da bude budala? To je baš lepo od njega.

Ne, on nikako nije za žaljenje. Jedan od retkih kome se divim i koga poštujem.
Zahvaljujući njegovom beskrajnom strpljenju deca imaju i šta pametno da nauče,
pa nek sutra biraju po kome će...

причалица
23-09-2013, 18:55
Sta nije u redu sa njima?
Udaju se za neku razmazenu maminu i tatinu mazu,jedinicu naravno...i od tada su u kucnom pritvoru.
Ciste,peru,peglaju,puse,slazu se sa svakom zeninom izjavom,ispunjavaju sve njene hirove....a ona je po pravilu blago neuroticna...

Nagradno pitanje glasi:

-Da li su papučari normalni?
normalni su, što da nisu....bolje da mi se ćerke udaju za papučara nego za balkanskog siledžiju....pošto normalnih muškaraca kao nekad više nema :dosada:

paculjkica
24-10-2013, 19:52
Da li su papučari normalni ? :hm:


N znam ni šta su papučari. :neznam:

Obično se taj naziv koristi u pogrdnom smislu :aha: Ne znam kakvi to muškarci onda trebaju da budu :hm: