PDA

Pogledaj Punu Verziju : Dokaži...



kojica
06-12-2011, 12:51
Danas me je rečenica ''Prvo moraš da dokažeš da si muško.'', naterala
da se zamislim.

Šta ovo zapravo znači?

Sve su žene, žene, dok muškarci mogu biti i jedno i drugo?
Kojim kvalitetima oni zaslušuju mesto među ženama? A ne.. mane su u
pitanju.. :hm: ups...

Sagacity
06-12-2011, 13:24
Baš ti lepa tema...:)
Nemam vremena, nažalost....
A to ti je ono kad nema _ _ _ _ da se ne izražavam...
Može biti jak muškarac spolja, ali postupci nekako neobjašnjivo meki za muškarčinu...
Muškarčine (one dokazane) su smelije, jačeg karaktera...Uz jačeg muškaraca ide i iskrenost...
Tako nekako...:hm:

Cruz
06-12-2011, 13:29
ja vise ne smem da se oglasavam hahaha

mire
06-12-2011, 13:37
ova rece "iskrenost"...

pa da, a ne foliranje

kojica
06-12-2011, 13:56
Baš ti lepa tema...:)
Nemam vremena, nažalost....
A to ti je ono kad nema _ _ _ _ da se ne izražavam...
Može biti jak muškarac spolja, ali postupci nekako neobjašnjivo meki za muškarčinu...
Muškarčine (one dokazane) su smelije, jačeg karaktera...Uz jačeg muškaraca ide i iskrenost...
Tako nekako...:hm:

Nema veze, tema će da te čeka.. :lol:

Samo probaj da me uveriš da nisi upavo rekla da su žene mekušne, neiskrene kukavice. :qq:

DaDole
06-12-2011, 14:01
:hm: pa meni niko nikad nije rekao:"Dokaži da si žena" :haha:
Po mom mišljenju to je izazov,provokacija:rile: vole žene tako verbalno da se igraju:)

Cruz
06-12-2011, 14:03
bravo dirka, isto mislimo :afro:

DaDole
06-12-2011, 14:15
bravo dirka, isto mislimo :afro:
:dada:
još kad kažemo ono"Dokaži da me voliš":haha: pa oni stalno moraju nešto da dokazuju:) istina,nekad im to izvođenje dokaza ne pada nimalo teško:rile:

kojica
06-12-2011, 14:37
:hm: pa meni niko nikad nije rekao:"Dokaži da si žena" :haha:
Po mom mišljenju to je izazov,provokacija:rile: vole žene tako verbalno da se igraju:)

Pa jeste. Ne znam ni kako bih dokazala.. :hm:

kojica
06-12-2011, 14:37
:dada:
još kad kažemo ono"Dokaži da me voliš":haha: pa oni stalno moraju nešto da dokazuju:) istina,nekad im to izvođenje dokaza ne pada nimalo teško:rile:

A kad dokaže onda će biti sirovina? :hm:

DaDole
06-12-2011, 14:38
A kad dokaže onda će biti sirovina? :hm:
ne,onda će biti lak muškarac:haha:

Cruz
06-12-2011, 14:38
kako mislis sirovina?

kojica
06-12-2011, 14:47
Kako kako mislim.. :hm:

Ma samo sam se setila srednje škole i nekih tako izazivačica, koje prvo
vrište ''dokaži, dokaži'', pa posle ''jaoo.. sirovino jedna.. '' i tako..

Al to odrasle i ozbiljne žene ne rade. :drnd:

DaDole
06-12-2011, 14:55
Kako kako mislim.. :hm:

Ma samo sam se setila srednje škole i nekih tako izazivačica, koje prvo
vrište ''dokaži, dokaži'', pa posle ''jaoo.. sirovino jedna.. '' i tako..


l to odrasle i ozbiljne žene ne rade. :drnd:

a i kod vas je bilo da frajer izazvan tamo nečim opali šljagu trebi nasred školskog dvorišta:)

kojica
06-12-2011, 14:56
a i kod vas je bilo da frajer izazvan tamo nečim opali šljagu trebi nasred školskog dvorišta:)

Nikada.. :nene:

Sarmica
06-12-2011, 14:57
A kad dokaže onda će biti sirovina? :hm:


ne,onda će biti lak muškarac:haha:

baš tako,ženama se nikad ne može ugoditi,uvek će biti ono ALI šta god oni radili
a to dokaži da si muško...bem li ga...svi imamo različita poimanja tog muškarčine,tako da je jako nezgodno i za objašnjavanje i za dokazivanje...
Ne smeš biti biti pregrub da ne bi ispao je l te ta sirovina,a ne smeš ni previše blag da ne bi bio njanjav i tako:hm:

pa ja sam mizoginična izgleda:pada:

причалица
06-12-2011, 18:39
meni je ta rečenica ''dokaži da si muško'' dovoljno glupa i ponižavajuća da je nisam nikada nikome uputila.

Sagacity
06-12-2011, 20:57
Nema veze, tema će da te čeka.. :lol:

Samo probaj da me uveriš da nisi upavo rekla da su žene mekušne, neiskrene kukavice. :qq:
:lol: :lol: :lol:
Ma neeee, poređenje je bilo u okviru muškog sveta, a ne komparacija muškaraca u odnosu na žene....:nene:

Znači, ovako ja to vidim...iz mog ugla, što ne mora da znači da je tačno ili da se to moje viđenje uklapa u mišljenje većine...

Dakle, oni koji su na neki način dokazani, su muškarci na koje se možemo osloniti, koji su sposobni (nekako to ide uz pravog dokazanog muškarca)smeli, sigurni, iskreni i jakog karaktera, džentlmeni, vaspitani, hrabri...Nekako to se očekuje od njih...

Oni koji to nisu su :kukavice, isfolirani, neiskreni, bez samopouzdanja, nikakav oslonac, bez trunke karaktera....

A sirovine su: grubijani, nevaspitani, nekulturni....

Razlika između dokazanog muškarca i sirovine je velika...Sirovina mnogo toga dokazuje i fizičkom grubošću, a dokazani muškarac svojom mentalnom jačinom i sposobnošću....

''Dokazana žena''...:nežna, pažljiva, vredna, vodi računa o sebi, nesebična, požrtvovana, vaspitana, smerna...

One koje su manje žene, odnosno, njihove karakterne crte ih manje čine ženom...:grube, sebične (više im je bitno kako će one da izgledaju, nego šta će im deca jesti, ima i toga), lažljive, nevaspitane, neuredne (nekako se ne očekuje od dokazanih žena da budu neuredne)...

Ali generalno, muškarcima nije potrebno da mi dokazujemo da smo prave žene, ali nama jeste potrebno da oni nama dokazuju da su pravi muškarci...Mislim da je to zato, što nas njihova potvrda da su prave muškarčine, čini sigurnijima...
Eto, tako ja to vidim...:hm:

причалица
07-12-2011, 19:37
''Dokazana žena''...:nežna, pažljiva, vredna, vodi računa o sebi, nesebična, požrtvovana, vaspitana, smerna...


ovakva žena je idealna. njoj, pošto je smerna i vaspitana, i ne treba dokazani muškarac....ne bi smela, zapravo, na to ni da pomisli....

Sagacity
07-12-2011, 21:19
ovakva žena je idealna. njoj, pošto je smerna i vaspitana, i ne treba dokazani muškarac....ne bi smela, zapravo, na to ni da pomisli....
:lol: :lol: :lol:

Hoćeš reći, toliko je vaspitana i idealna, da ne bi smela tražiti ''idelanog muškarca''....jer je i povrh svega skromna... :lol:
Jeste pričo, ali ja sam nju opisala iz ugla muškarca..Onako kako ja mislim da bi je on mogao zamislit...:lol:
Sad' sam sigurna, da sam ''ubola''...

Edit:...e kako li se samo seti....:)

rile_nezni_oblak
03-01-2012, 13:50
Danas me je rečenica ''Prvo moraš da dokažeš da si muško.'', naterala
da se zamislim.

Šta ovo zapravo znači?

Sve su žene, žene, dok muškarci mogu biti i jedno i drugo?
Kojim kvalitetima oni zaslušuju mesto među ženama? A ne.. mane su u
pitanju.. :hm: ups...
a upravo se o tome i radi.. sta ima neko nekome da dokazuje bilo sta? takav si kakav si... ako nekome to nije 'dovoljno musko', sta se tu moze? a, isto, gledam neke tako, zene, koje za sebe misle da su mnogo pametne, zenstvene, neodoljive, statijaznam, a najobicniji su prosek i ne vidim apsolutno nista po cemu se one izdvajaju.. i sad, kao, ona treba da stavlja nekoga na neke testove, da se taj njoj dokazuje... ma, vazi... to bi na kraju moglo da izgleda ovako - dokazi mi da si vredna da ti dokazem da sam muskarac... ili da nisam, svejedno...

mire
03-01-2012, 13:56
da...

btw, svaka roba ima svog kupca

DaDole
03-01-2012, 13:57
da...

btw, svaka roba ima svog kupca
a ko je ovdje roba:hm:

mica
03-01-2012, 14:08
Dokazivanje? Kazu da, kad neko ima potrebu da se dokazuje nekom, on se zapravo, dokazuje sam sebi. Nije problem u tom sto je to rekao, tj u toj, kao sto neda kaze, zene vole da e igraju verbalno,no je problem u tom,koji je pristao na dokazivanje.

Cruz
03-01-2012, 14:09
ma kakvo dokazivanje, kakvi bakraci... to su najobicnije gluposti iskompleksiranih osoba :nene:
ako nekoga prihvatate, onda to cinite zbog onoga sto jeste, a ne zbog nekih uslova koje postavljate

mire
03-01-2012, 14:10
dakle, rile, skidam kapu...

Moonster
03-01-2012, 15:45
a upravo se o tome i radi.. sta ima neko nekome da dokazuje bilo sta? takav si kakav si... ako nekome to nije 'dovoljno musko', sta se tu moze? a, isto, gledam neke tako, zene, koje za sebe misle da su mnogo pametne, zenstvene, neodoljive, statijaznam, a najobicniji su prosek i ne vidim apsolutno nista po cemu se one izdvajaju.. i sad, kao, ona treba da stavlja nekoga na neke testove, da se taj njoj dokazuje... ma, vazi... to bi na kraju moglo da izgleda ovako - dokazi mi da si vredna da ti dokazem da sam muskarac... ili da nisam, svejedno...

Potpisujem Rile potpuno svaku tvoju reč napisanu ovde.
Svaka čast Rile :)

причалица
03-01-2012, 15:49
ma kakvo dokazivanje, kakvi bakraci... to su najobicnije gluposti iskompleksiranih osoba :nene:
ako nekoga prihvatate, onda to cinite zbog onoga sto jeste, a ne zbog nekih uslova koje postavljate

e jeste :)

mire
03-01-2012, 16:09
jbg, rile moze da kaze...

nece biti banovan