PDA

Pogledaj Punu Verziju : Razbibrižno završi i zadaj



DaDole
13-12-2011, 08:37
Završi zadanu rečenicu i zadaj novu,na opušten i razbibrižan,veseo način:)
Evo ,prva ću:)

Jutros sam požurila na Razbibrigu da vidim kojicu i da je pitam....(završi rečenicu) i zadaj novu.

kojica
13-12-2011, 09:32
radiš li ti nešto ili samo visiš na forumu.. :qq:

Neda je bila...

DaDole
13-12-2011, 09:34
radiš li ti nešto ili samo visiš na forumu.. :qq:

Neda je bila...

...šušumigasto polijena pa je odlučila da pita Sarmu....

Cruz
13-12-2011, 10:29
misli li ona da iskoci u serpu dobrovoljno ili da angazujemo manijaka :rile:

a onda se umesao rile...

DaDole
13-12-2011, 10:32
misli li ona da iskoci u serpu dobrovoljno ili da angazujemo manijaka :rile:

a onda se umesao rile...

i pitao nedu i sarmu gdje može da nađe...

Cruz
13-12-2011, 10:34
i pitao nedu i sarmu gdje može da nađe...

plazmu i mleko, posto...

DaDole
13-12-2011, 10:37
plazmu i mleko, posto...
..je odlučio da ne ide više kroz dimnjak i da malo očisti organizam od noćnog frižidera.
Onda je stigla Cruz i predložila mu...

Cruz
13-12-2011, 12:05
..je odlučio da ne ide više kroz dimnjak i da malo očisti organizam od noćnog frižidera.
Onda je stigla Cruz i predložila mu...

da je poslusa i da je krajnje vreme da se uozbilji, ozeni, sredi se...

rile_nezni_oblak
13-12-2011, 14:11
a on je rekao - e, necu! :)))))

Cruz
13-12-2011, 14:14
hahahaha zadaj bre :)

rile_nezni_oblak
13-12-2011, 14:23
i onda mu je manijak... :eek:

Cruz
13-12-2011, 14:26
(tu ne smem da se mesam :eek:)

kojica
13-12-2011, 14:41
i onda mu je manijak... :eek:

rekao da se od sad zove rile laki neženja i da ima da plati....

rile_nezni_oblak
13-12-2011, 14:49
a rile ga je pitao - sta si rek'o?


http://www.youtube.com/watch?v=BNHshYvW4u0

:)

DaDole
13-12-2011, 15:28
Onda je rile_laki_platiša isukao ljute novčanice i platio,dok je cijela sala uz ovacije i skandiranja.......

kojica
13-12-2011, 15:47
rile macane.. :bisa:

a onda je neda.....

DaDole
13-12-2011, 15:49
rile macane.. :bisa:

a onda je neda.....

..prišla orkestru,turila evriće brkatom Armonikašu i rekla: "Sviraj samo za rileta onu..."

Sagacity
13-12-2011, 21:17
''Jesen prođe, ja se ne oženih''....a onda je harmonikaš upitno pogledao i rekao....

DaDole
14-12-2011, 07:59
''Jesen prođe, ja se ne oženih''....a onda je harmonikaš upitno pogledao i rekao....

"...pa ček malo,jel to za rileta_lakog_neženju?Ako je za njega,neću da uzmem pare,sviramo džaba,on je to zaslužio jer je...."

Cruz
14-12-2011, 10:15
konacno stao na ludi kamen i zao mi ga je jer kad se bude otreznio shvatice da je mlada u stvari mladozenja :eek:...

DaDole
14-12-2011, 10:48
konacno stao na ludi kamen i zao mi ga je jer kad se bude otreznio shvatice da je mlada u stvari mladozenja :eek:...

.....A onda je šef orkestra sa širokim osmijehom i zlatnim zubom povikao:"Aprilili":) i rile je odahnuo što ipak neće ženiti osobu istog pola.Tad je digao čašu i nazdravio kumu Manijaku rekavši mu...."

Cruz
14-12-2011, 14:19
... "Dragi kume, brate mili, ziv mi bio, 'ajde zapevaj onu nasu "Udri jace Manijace"...", na sta je kum skocio na noge, zgrabio mikrofon i ne cuvsi kraj recenice zapeva... "Dajte Sarmu, hocu looooom...".. :raz_030:

DaDole
14-12-2011, 14:21
... "Dragi kume, brate mili, ziv mi bio, 'ajde zapevaj onu nasu "Udri jace Manijace"...", na sta je kum skocio na noge, zgrabio mikrofon i ne cuvsi kraj recenice zapeva... "Dajte Sarmu, hocu looooom...".. :raz_030:

:haha::haha:
"...dajte moderatore na sto :raz_030: "
a onda se pojavila Lilu i rekla manijaku....

Cruz
14-12-2011, 14:25
(uuuh opet moram da cutim :eek:)

DaDole
14-12-2011, 14:29
(uuuh opet moram da cutim :eek:)

(to nije rekla Lilu:nene: )
..onda je Lilu rekla manijaku: a novogodišnji skin nisi završio,nema diranja urmašica:namcor: pa kad je vidjela kako se svi vesele,odustala je ,sjela pa naručila ...

Cruz
14-12-2011, 15:56
http://www.youtube.com/watch?v=PgBN8_1t_Qc

i ceo sator pade....

DaDole
15-12-2011, 08:34
..a onda je rile_laki_organizator poveo sve mlađahne urmašice da mu pomognu da podigne šator i dok su one svojski zapele da ga vrate u prvobitno stanje,došla je kojica i rekla ....

Cruz
18-12-2011, 17:36
... "nista to ne valja, rusi, pa sve ponovo!", na sta je rile_laki_jack skocio kao pravi supermen, podigao prst prema nebu i...

DaDole
18-12-2011, 17:49
... "nista to ne valja, rusi, pa sve ponovo!", na sta je rile_laki_jack skocio kao pravi supermen, podigao prst prema nebu i...

povikao:"Pa,dobro kojice šta uradi? Taman sam namignuo onoj što je držala kanap:rile:" i ljuto se okrenuo tražeći Mana da se njemu požali,ali kako se naglo okrenuo,tako je naletio na...."

Cruz
18-12-2011, 17:59
...kriptonit, koji mu je pre toga ispao iz zadnjeg dzepa, dok je navlacio kostim super_rileta, sapleo se i ispustio dobitni tiket, koji srecna cruz uspela da zgrabi :g:...

DaDole
21-12-2011, 09:17
...kriptonit, koji mu je pre toga ispao iz zadnjeg dzepa, dok je navlacio kostim super_rileta, sapleo se i ispustio dobitni tiket, koji srecna cruz uspela da zgrabi :g:...
..i dok je srećna cruz gledala u tiket,brzinom munje doleti sarmica pravo iz šerpe,uze joj ga iz ruke i reče........

Cruz
21-12-2011, 13:47
... "konacno i ja da omrsim brk!"... ali nije videla kako joj se iza ledja prikrada manijak :eek: i ona uplasena ispusti tiket, koji dolete nosen nekim cudom do rose, koja...

DaDole
21-12-2011, 13:59
... "konacno i ja da omrsim brk!"... ali nije videla kako joj se iza ledja prikrada manijak :eek: i ona uplasena ispusti tiket, koji dolete nosen nekim cudom do rose, koja...

..ga pogleda,ali manijak bi brži pa uze tiket i okrenu se ka sarmici te joj reče...

Nežnicah
21-12-2011, 15:26
..ga pogleda,ali manijak bi brži pa uze tiket i okrenu se ka sarmici te joj reče...

...nazad u lonac, stizu gosti, lepo se smotaj i pokri slaninicom.

U tom trenutku DirkaSta ustade od stola, i energicnim korakom krene do Mana da mu objasni...

DaDole
22-12-2011, 09:36
...nazad u lonac, stizu gosti, lepo se smotaj i pokri slaninicom.

U tom trenutku DirkaSta ustade od stola, i energicnim korakom krene do Mana da mu objasni...

da je post i da niko neće ni da barka ni da čeprka po sarmici:dada: ali,manijak samo odmahnu rukom i reče joj...

DaDole
29-12-2011, 10:30
da sarma ne posti:) a onda dođe Cruz i ...

Cruz
29-12-2011, 10:35
...prekrsti se i levom i desnom i rece: "pa dobro sta to radite? zar hocete da nam se sarmica prehladi! hajde razlaz, svako na svoje mesto, a ti sarmice brzo u serpu i sacekaj cokolino, ne mozes tako iscrpljena na docek sutra :nana:".. zavrsi cruz svoju propoved... u tom se pojavi dirka...

Sagacity
29-12-2011, 10:37
I reče, Sarmice ne zaboravi i meni da kupiš jedan čokolino...baš sam ga se uželela...to reče Dirka :) i......

DaDole
29-12-2011, 10:43
I reče, Sarmice ne zaboravi i meni da kupiš jedan čokolino...baš sam ga se uželela...to reče Dirka :) i......
svi ispod šatora padoše :pada: od smijeha:haha: jer znaju da dirka ne jede obroke za manoletne:aha: U tom trenu uđe Saga i naredi orkestru da.....

Cruz
29-12-2011, 11:03
svi ispod šatora padoše :pada: od smijeha:haha: jer znaju da dirka ne jede obroke za manoletne:aha: U tom trenu uđe Saga i naredi orkestru da.....

... joj zasvira na uvce forumsku himnu, ona placa, ne pita za cenu... skoci rile na noge lagane i u onako blago opijenom stanju prozbori: "NE!"...

DaDole
29-12-2011, 11:06
... joj zasvira na uvce forumsku himnu, ona placa, ne pita za cenu... skoci rile na noge lagane i u onako blago opijenom stanju prozbori: "NE!"...

"...ne,keve mi,pa ko će da plati coca colu:rile: ".Tad se orkestar ušuškan saginom novčanicom oglasi .krenu himna i u tom času ulazi Priča na vrata sa prekrasnom tortom i kaže...

Cruz
29-12-2011, 11:09
"...ne,keve mi,pa ko će da plati coca colu:rile: ".Tad se orkestar ušuškan saginom novčanicom oglasi .krenu himna i u tom času ulazi Priča na vrata sa prekrasnom tortom i kaže...

..."gde ste ljudi, kako ste, evo ja umesila nesto fino da proslavimo ovaj istorijski trenutak..." i ne dovrsivsi recenicu, spusti tortu ispred bise i zaplesa u ritmu muzike :zurka:, a bisa...

DaDole
29-12-2011, 11:13
..."gde ste ljudi, kako ste, evo ja umesila nesto fino da proslavimo ovaj istorijski trenutak..." i ne dovrsivsi recenicu, spusti tortu ispred bise i zaplesa u ritmu muzike :zurka:, a bisa...
...se sva romantično zanese:bisa: i odbaci brdo knjiga pa će svima" E,pa i ja ću da plešem..vrijeme je za tango:) I lakim elegantnim korakom priđe........(da ga zamoli za ples)...

Cruz
29-12-2011, 11:22
...se sva romantično zanese:bisa: i odbaci brdo knjiga pa će svima" E,pa i ja ću da plešem..vrijeme je za tango:) I lakim elegantnim korakom priđe........(da ga zamoli za ples)...

... prvom koji je sedeo do nje (:huh:), stigljivo se osmehnu, trepnu par puta svojim dugim trepavicama i grlenim glasom rece...

DaDole
29-12-2011, 11:34
... prvom koji je sedeo do nje (:huh:), stigljivo se osmehnu, trepnu par puta svojim dugim trepavicama i grlenim glasom rece...
...Ja sam za ples:say: : Man je pogleda iznenađeno i ...

Cruz
29-12-2011, 11:43
...Ja sam za ples:say: : Man je pogleda iznenađeno i ...

... uz dzentlmentski naklon povede bisu do podijuma, pa kao dzon travolta u groznici subotnje veceri zaigra na opste odusevljenje prisutnih, koji, zaneti onim sto se na podijumu desavalo, ne primetise da se kroz zadnji ulaz satora...

DaDole
29-12-2011, 11:47
... uz dzentlmentski naklon povede bisu do podijuma, pa kao dzon travolta u groznici subotnje veceri zaigra na opste odusevljenje prisutnih, koji, zaneti onim sto se na podijumu desavalo, ne primetise da se kroz zadnji ulaz satora...

tiho prišunjao Prle ,prišao kojici koja se zadovoljno smješkala, razbibrižno posmatrajući bisu oliviju i mana travoltu :plesu: i rekao joj...

Cruz
29-12-2011, 11:57
"BU!" (hahahaha).. kojica ispusti tablet koji je pozajmila od pricalice da bi proverila stanje na forumu, tablet upade u tortu...

DaDole
29-12-2011, 12:03
"BU!" (hahahaha).. kojica ispusti tablet koji je pozajmila od pricalice da bi proverila stanje na forumu, tablet upade u tortu...

..bisa ispusti mana iz zagrljaja i pojuri da spasi tortu ali se ispred nje nađe neočekivano bandit i reče joj..

Cruz
29-12-2011, 12:10
..bisa ispusti mana iz zagrljaja i pojuri da spasi tortu ali se ispred nje nađe neočekivano bandit i reče joj..

... "kuda mala?! :azn:", torta proguta tablet, bisa zavrsi na podijumu, publika uz ovacije pozdravi mana, koji...

DaDole
29-12-2011, 12:21
... "kuda mala?! :azn:", torta proguta tablet, bisa zavrsi na podijumu, publika uz ovacije pozdravi mana, koji...

je podigao bisu i zavrtio je ok sebe,ne računajući na njene visoke potpetice koje se usred okretanja:plesu: odjednom zakačiše za...

Cruz
29-12-2011, 12:23
je podigao bisu i zavrtio je ok sebe,ne računajući na njene visoke potpetice koje se usred okretanja:plesu: odjednom zakačiše za...

... noseci stub satora, konstrukcija se zaljulja, osvetljenje zatrepta, muzika utihnu...

DaDole
29-12-2011, 12:47
... noseci stub satora, konstrukcija se zaljulja, osvetljenje zatrepta, muzika utihnu...
..svi se ukočiše i odjednom banu rile:"Šta radite keve mi,pa dokle ću ja biti generator"
Zasvijetli šator kao Betlhem,muzika nastavi tango,mane donese rikanu pivce a dotad neprimjećena vitka crnka priđe riletu i reče mu............

mica
29-12-2011, 16:21
...mili, hajde da me odvedes u sobu, umorna sam. Rile se okrene ka njoj i rece...

kojica
31-12-2011, 11:31
http://razbibriga.net/imported/2010/11/705-1.gif

cico, maco, kuco, pile moje.. rile ti je malo gladan.. jel bi mogla da mu napraviš supicu...