PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da se ponovo rodim....



Sagacity
16-12-2011, 07:31
Da se ponovo rodite, a svesni ste ovog života koji ste imali sa svim njegovim usponima i padovima, šta biste sve izmenili...?
Da li bi to bilo zanimanje, životni saputnik, mesto boravka, neke emotivne veze, prijatelji.......
Ili ne biste ništa menjali....:hm:

причалица
16-12-2011, 07:35
što bi se reklo ''da mi je tvoja mladost, a ova pamet!'', a? :lol:
pa dobro...zanimljivo preispitivanje, nema šta. pitanje je samo koliko sam otvorena prema samoj sebi za priznanja i, zatim, koliko sam otvorena da i forumaši to čitaju :lol:
odgovoriću neki drugi put, još uvek sam pospana.

Sagacity
16-12-2011, 07:39
Važi Pričo...Direktan odgovor se uvek može izbeći filozofskom demagogijom...:lol:

kojica
16-12-2011, 09:04
Kad vidim ova zlata što sam rodila, ne mogu da kažem da bih bilo šta menjala.
Ali zato sledeći put odoh u namastir. :mm:

mrav
16-12-2011, 09:22
kad bih se ponovo rodio? Pa nisam siguran da imam tako morbidne želje, ali ako bi se desilo kojim slučajem igre, verovatno bih sve opet isto sem jedne greške, ostao bih zatvoren kao što sam nekad bio.

Nežnicah
16-12-2011, 09:33
Ja bih deo promenila a deo zadrzala.
Promenila bih jedan deo sebe licno, pocela bih u periodu ranog detinjstva jer odatle pocinje sve ono sto me je kasnije ometalo u zivotu, stidljivost, nesigurnost u sebe, svoje postupke, procene. Poradila bih na samopouzdanju najvise, a najveci deo svog zivotnog puta bih zadrzala. Mislim, trebalo mi je da puno da sazrim i upoznam sebe :g:

Lilu
16-12-2011, 09:51
znaci, bila bih glumica, mame mi.... a i htela sam, al jbg... ovaj put bi sigurno bila. :kreza:

PRCKO
16-12-2011, 09:58
Cekaj,cekaj...pricamo o istom zivotu ili reinkarnaciji?
Ako vracamo vreme unazad,promenio bih neke stvari...neke greskice koje sam napravio u zivotu.
A ako pricamo o reinkarnaciji,onda ne znam...ko zna gde bih se rodio,da li bih bio musko ili zensko...previse faktora a ne znas sta zivot nosi...

Sarmica
16-12-2011, 10:30
mmmm,kao prvo promenila bih godinu rođenja:lol:
ali kad pogledam sve onako kao celinu ne bih ništa promenila...i na greškama se uči ebi ga:kojote:

Sagacity
16-12-2011, 10:37
Prcko, pričamo o novom životu, kad bi bio, a svesni ovog koji sada imamo....:dada:

Nisam neko ko je pravio greške, i sve što je zavisilo od mene mislim da sam uradila maksimalno, obzirom na neke okolnosti......Neke delove svog života bih ponovila i u narednih nekoliko , neke ne bih poželela ni najvećem neprijatelju...Nažalost, najteže stvari koje sam prošla nisu bile do mene i nisu zavisile od mene, a bila sam deo toga...Eto, to nešto bih izmenila i izmenila bih jednu osobinu koja je kod mene ''ukorenjena'', a to je previše razmišljanja i mozganja..., retko kad se opustim i prepustim...
Pa recimo, korigovala bih mnogo nerviranja oko nekih stvari koje nisu zavisile od mene...I tako to...Uglavnom bi to bile neke sitnije korekcije...:huh:

Cruz
16-12-2011, 12:01
......Neke delove svog života bih ponovila i u narednih nekoliko , neke ne bih poželela ni najvećem neprijatelju...Nažalost, najteže stvari koje sam prošla nisu bile do mene i nisu zavisile od mene, a bila sam deo toga...Eto, to nešto bih izmenila i izmenila bih jednu osobinu koja je kod mene ''ukorenjena'', a to je previše razmišljanja i mozganja..., retko kad se opustim i prepustim...
Pa recimo, korigovala bih mnogo nerviranja oko nekih stvari koje nisu zavisile od mene...I tako to...Uglavnom bi to bile neke sitnije korekcije...:huh:

kao da sam ja pisala... :kojote:

Sarmica
16-12-2011, 16:46
pa to bi mogao otprilike svako da napiše:dosada:

Moonster
16-12-2011, 16:48
Da se ponovo rodite, a svesni ste ovog života koji ste imali sa svim njegovim usponima i padovima, šta biste sve izmenili...?
Da li bi to bilo zanimanje, životni saputnik, mesto boravka, neke emotivne veze, prijatelji.......
Ili ne biste ništa menjali....:hm:

Samo mesto boravka i trajanje boravka u određenim mestima, ostalo ništa ne bih menjao :aha:

mica
16-12-2011, 16:53
Da se ponovo rodite, a svesni ste ovog života koji ste imali sa svim njegovim usponima i padovima, šta biste sve izmenili...?
Da li bi to bilo zanimanje, životni saputnik, mesto boravka, neke emotivne veze, prijatelji.......
Ili ne biste ništa menjali....:hm:

Ne bih menjala mnogo toga, mozda cak i nista, jer sy me svi moji, zivotni izbori definisali i napravili ovakvu, kakva jesam, a takva, sa svim svojim manama i po kojom vrlinom, mi se dopadam. Ono na sta bih, uticala eventualno, jeste da imam malo vise samopouzdanja i vere u sebe, to mi jako nedostaje. Sve ostalo, ma koliko bila, ponekad besna na svoje izbore, ne bih dirala.

причалица
16-12-2011, 16:55
mislim da ne bih bila toliko emotivna koliko jesam...ili bi se bar trudila da te emocije u određenim situacijama ne uzimam za najbitniju stavku.
bila bih smirenija u svemu što radim, eto.
inače, svi veliki životni koraci su mi doneli mnogo sreće i ne bih tu ništa menjala....samo malo manje emocija...to mi kvari život.