PDA

Pogledaj Punu Verziju : utisak 2011...



rile_nezni_oblak
19-12-2011, 14:55
posto je kraj godine, vreme je da se sumiraju i neki utisci iz prethodne forumaske godine...

koji su dogadjaji na forumu u prethodnoj godini na vas ostavili najveci utisak? :)


http://www.youtube.com/watch?v=pNCaAUlENYs

причалица
19-12-2011, 15:32
pa, na mene je najveći utisak ostavila proslava mog rođendana...kad god mislim da neću više nikad da dođem na forum, setim se kako su svi bili divni za 25. maj :) i onda kažem za sebe da sam bezdušna...:)

mihaela
19-12-2011, 16:07
Na mene je najviše ostavilo utisak rođenje malog Dimitrija,Prletovog i Vanjinog sina.
Sjećam se kako smo pokušavali Prleta da smirimo,objašnjavili za kontrakcije...bila sam tu od kad je Vanja dobila bolove i kao neka luda trčala cijeli dan na forum,da vidim kad će Prle da se javi i kaže šta ima novo.E,kad se porodila,zaista sam od sreće počela da plačem u kući.Mislim,blesavo,ali je stvarno tako bilo.I gleda me mm,kaže što plačeš-reko porodila se Vanja.
Njemu ništa nije jasno,ni ko je Vanja,ni Prle...ali eto,to je nekako najviše ostavilo utisak na mene iz ove godine.Te emocije koje sam tada doživjela.

причалица
19-12-2011, 16:10
Na mene je najviše ostavilo utisak rođenje malog Dimitrija,Prletovog i Vanjinog sina.
Sjećam se kako smo pokušavali Prleta da smirimo,objašnjavili za kontrakcije...bila sam tu od kad je Vanja dobila bolove i kao neka luda trčala cijeli dan na forum,da vidim kad će Prle da se javi i kaže šta ima novo.E,kad se porodila,zaista sam od sreće počela da plačem u kući.Mislim,blesavo,ali je stvarno tako bilo.I gleda me mm,kaže što plačeš-reko porodila se Vanja.
Njemu ništa nije jasno,ni ko je Vanja,ni Prle...ali eto,to je nekako najviše ostavilo utisak na mene iz ove godine.Te emocije koje sam tada doživjela.

jao, jeste :) i to je najutisak isto :)
rođenje najmlađeg forumaša na svetu - našeg dimitrija :) brb

naki
19-12-2011, 16:14
Na mene je najviše ostavilo utisak rođenje malog Dimitrija,Prletovog i Vanjinog sina.
Sjećam se kako smo pokušavali Prleta da smirimo,objašnjavili za kontrakcije...bila sam tu od kad je Vanja dobila bolove i kao neka luda trčala cijeli dan na forum,da vidim kad će Prle da se javi i kaže šta ima novo.E,kad se porodila,zaista sam od sreće počela da plačem u kući.Mislim,blesavo,ali je stvarno tako bilo.I gleda me mm,kaže što plačeš-reko porodila se Vanja.
Njemu ništa nije jasno,ni ko je Vanja,ni Prle...ali eto,to je nekako najviše ostavilo utisak na mene iz ove godine.Te emocije koje sam tada doživjela.
:bravo:

причалица
19-12-2011, 16:24
onda, sećam se kako su mi svi davali svete kad sam mislila da će mačak da umre....bouže, pa to stvarno ne mogu da zaboravim. divni ste :cmok:

Nežnicah
20-12-2011, 00:14
Kratko sam na forumu, ali ono cega se rado setim je moje prvo ili drugo vece na forumu, na chatu samo rile, lupe i ja. I rile nas lozi kako ovde svake godine neko drugi od vas bude admin, i da te godine aktuelni admin snosi troskove odrzavanja sajta, a da moderatori imaju pravo da dovedu do 15 novih clanova. Jos se ja mislim, gde me ova lupe dovede, ovde nisu cista posla :eek:

rile legendo, ovo cu dugo dugo pamtiti :lol:

Bisernica
21-12-2011, 19:34
pomirenja
trenutak rođenja mog unuka

DaDole
22-12-2011, 09:41
ja moram da budem sebična..iako je bilo divnih trenutaka..svi smo "rađali" našeg dimitrija :) i mnogo se šalili i smijali,za mene je događaj 2011.godine ipak moj dolazak na Razbibrigu:jasenka:

kojica
24-12-2011, 13:07
12:54 mona : :krsti:

:dada:

aaaaaa... evo meni utiska godine... :haha::haha::haha:

Sarmica
24-12-2011, 13:37
sećam se svega tako pomalo:hm:
kase rodijo Dimitrije:bisa: kase niko nije setijo mog rođendana:place: kad me Liluška banovala zbog radi što sam smejala....sećam se tako nekih rođendana, sećam se forumskog rođendana:bisa:... Sandokan mi je onako poprilično iznenađenje...pa koliko smo se puta rosa i ja "svađale" i mirile, i koliko smo se smejale vala :)... pa kad je morrrrrris došao kod priče... Rile je došao na forum, to je prijatno osveženje... kasam se svađala s Bisom zbog one jeseni:lol:...neki blogovi mi se vrte po glavi, neki forumaši...veliki utisak na mene je ostavila činjenica da je ljudima tako malo potrebno da planu, okrenu se i odu...prosto neverovatno...oni su na gubitku:dada::bisa:

:radenska:

причалица
24-12-2011, 13:48
sećam se svega tako pomalo:hm:
kase rodijo Dimitrije:bisa: kase niko nije setijo mog rođendana:place: kad me Liluška banovala zbog radi što sam smejala....sećam se tako nekih rođendana, sećam se forumskog rođendana:bisa:... Sandokan mi je onako poprilično iznenađenje...pa koliko smo se puta rosa i ja "svađale" i mirile, i koliko smo se smejale vala :)... pa kad je morrrrrris došao kod priče... Rile je došao na forum, to je prijatno osveženje... kasam se svađala s Bisom zbog one jeseni:lol:...neki blogovi mi se vrte po glavi, neki forumaši...veliki utisak na mene je ostavila činjenica da je ljudima tako malo potrebno da planu, okrenu se i odu...prosto neverovatno...oni su na gubitku:dada::bisa:

:radenska:

a jeste..svašta se izdešavalo :huh:
ipak, najradije se sećam lepih stvari, tako ih nekako zapamatim u srcu...i da nisi neke pomenula, ne bih ni razmatrala za mesto utiska godine...
mislim da ne zaslužuju da budu utisak koji će oboji sve ono lepo i nasmejano na ovom forumu.

mica
24-12-2011, 13:49
Uhh...Srodila sam se sa forumom...Utisak koji nosim, uf...Pa ovako, najvise pamtim moje beyuspesne pokusaje da izvedem sarmicu na kaafu..Nudila i kolace i svasta nesto al je tvrd orah. Ali ne brinite, trudicu se i sledece godine :dada:
Puno lepih sati provedenih sa vama. veliko prihateljstvo sa kojicom i njenom porodicom..Kao da su moji :bisa: Sa druge strane, veliko razocarenje, Sandokan..
POnekad mi se cini da sam na neki nacin, srasla sa ovim forumom, u najtezim trenucima mog zivota u proteklom periodu. I to, sto me ponekad nema, ne znaci da nisam postala zzakleti razbibrigas:dada: :)
Rile je najpozitivniji utisak:) Munster, moj nocni drugar:bisa:
Da nekog ne izostavim...Puno vas je i sve vas :srce:

Sarmica
24-12-2011, 16:12
Samo si nudila kolače,nemoj da lažeš:kapa:

Sarmica
24-12-2011, 16:13
sećam se svega tako pomalo:hm:
kase rodijo Dimitrije:bisa: kase niko nije setijo mog rođendana:place: kad me Liluška banovala zbog radi što sam smejala....sećam se tako nekih rođendana, sećam se forumskog rođendana:bisa:... Sandokan mi je onako poprilično iznenađenje...pa koliko smo se puta rosa i ja "svađale" i mirile, i koliko smo se smejale vala :)... pa kad je morrrrrris došao kod priče... Rile je došao na forum, to je prijatno osveženje... kasam se svađala s Bisom zbog one jeseni:lol:...neki blogovi mi se vrte po glavi, neki forumaši...veliki utisak na mene je ostavila činjenica da je ljudima tako malo potrebno da planu, okrenu se i odu...prosto neverovatno...oni su na gubitku:dada::bisa:

:radenska:


kad je srednja pričalica imala maturu pa frka oko haljine:qq:

mrav
24-12-2011, 16:17
Uh godina za pamćenje, puno loših stvari ali i par dobrih, ponovo našao veru u ljude počeo drugačije da gledam na sebe zahvaljujućim jednom prijatelju, hvala na tome :)

Sarmica
24-12-2011, 16:23
Uh godina za pamćenje, puno loših stvari ali i par dobrih, ponovo našao veru u ljude počeo drugačije da gledam na sebe zahvaljujućim jednom prijatelju, hvala na tome :)

To ti je, mravuljak, mlooogo pametna stvar:):bravo:

mrav
24-12-2011, 16:25
To ti je, mravuljak, mlooogo pametna stvar:):bravo:

vreme će pokazati dal je bilo pametno

mica
24-12-2011, 17:43
Samo si nudila kolače,nemoj da lažeš:kapa:

Vise vrsta kolaca i kafu i setnju pored reke:kape: Ja lazem, a??:ljut:

mikili
24-12-2011, 19:17
za mene je utisak samo pronalazenje foruma..mnostvo likova i nickova u pocetku me je zbunjivalo,pa onda dok ponovo utvrdim ko je ko..dopao mi se nacin na koji mozes da pises,neformalan,bez nekih strogih pravila,osim podrazumevanih..chat na kome uvek ima nekoga,smajlici od kojih neke nisam nikad upotrebila,ponekad igra gluvih telefona na chatu ume bas da me nasmeje,mogucnost da slusas lepu muziku usput,saznas nesto novo..pa onda osecaj bliskosti koji imas posle nekog vremena jer upoznas odredjene osobe,mesto gde mozes da izrazis neka svoja ruzna ili lepa osecanja..eto,glavni utisak mi je da sam pronasla jedno mesto na kome mi je bas lepo..:sojka:

причалица
24-12-2011, 19:24
Uh godina za pamćenje, puno loših stvari ali i par dobrih, ponovo našao veru u ljude počeo drugačije da gledam na sebe zahvaljujućim jednom prijatelju, hvala na tome :)

:say: bravo, mravičak :)

Sagacity
30-12-2011, 13:39
Meni je ceo ovaj forum ostavio jedan mnogo lep utisak...Imala sam fenomenalno druženje sa forumašima...Uživala sam :)...
Ali ima nešto što je za mene bilo baš upečatljivo...
Kada sam došla na forum, pregledala sam mišljenje forumaša, kako razmišljaju..Videla sam da i adminsitrator aktivno učestvuje na temama...Pregledala sam uglavnom teme na Psihologiji i stekla utisak da se radi o ozbiljnom porodičnom čoveku sa iskustvom...
Onda sam posle ugledala temu ''Manijakova kuhinja'' i oduševila se..Pomislila sam da je u pitanju prava ''kuhinja'', jer sam pošla od činjenice da muškarci odlično kuvaju, pa sam pomislila da tamo ima nekih recepata ''starinskih'' ili sa roštilja..ili tako što...
I tako, otvorim temu da pogledam šta ima....i tu se susretnem sa prvim ozbiljnim smehom na ovom forumu...:lol: :lol: :lol:

DaDole
30-12-2011, 13:40
Lijepo je čitati te Sago:bisa:
ja sam svoj utisak već napisala :)

Man
30-12-2011, 13:40
:bela:

Raisa
03-01-2012, 18:31
Rodjenje tog deteta ,iako nisam poznavala par
kad sam dosla na forum...da secam se da mi je neko poturio link za ovde i da sam uletela,cini mi se da sam dosla na svoj rodjendan, i na chatu bile Rosa i Milojka,koja sada valjda nije tu..I Queen,i kako sam uletela po sred razgovora i bila Kvin'in beli medved :lol: definitivno taj prvi dan,i onih prvih lepih mesec dana cheta,kad sam upoznala Moona to takodje... uglavnom,krtko sam ja ovde da bih sumirala utiske

Moonster
03-01-2012, 18:39
Rođenje Prletovog klinca, svađa sa Rosom na chatu po pitanju ženskih prava i razgovor sa Raisom prvog dana kada je uletela na chat :lol:
Kvin, kojoj sam uvek ujutro znao reći koliko je lepa, i još puno ljudi koje neću nabrajati, poznanstva sa novim ljudima kao što je Sagacity i Cruz i tako, ma celo ovo mesto sa svima koji su ovde je utisak na neki poseban način, utisak godine, definitivno :)

mica
04-01-2012, 13:57
Kad sam sumirala utiske 2011 godine, najveci mi je bio Nikolina operacija i nada da ce samostalno moci da cuje. Smatrala sam to, najvecim podvigom prosle godine. I bio je. No, dv dana pred Novu godinu, saznali smo da ipak i dalje ne cuje na desno uvo ise od 50 posto i da ce morati na novu operaciju. Tako da mi to ipak, ostaje utisak prethodne godine...

причалица
04-01-2012, 14:03
ako se sumiraju utisci od prošle godine generalno, onda moram da kažem da mi je najveći utisak to što je starije dete postalo sutent i što sam uspela da završim pisanje doktorata, iako sam jako sumnjala da ću uspeti to da uradim...uz sve obaveze koje imam.
ali, eto, živ čovek sve podnese.

p.s. i da - dolazak mog mačka u kuću je isto jako upečatljiv utisak :moris:kao i upoznavanje nekih forumaša :)