PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kako joj prići?



Sagacity
26-12-2011, 14:08
Dakle, tema je jasna...
Da li muškarci umeju da priđu ženi...:hm:
Šta misle šta je njoj bitno, da bi ga shvatila na pravi način da mu se baš ona dopada?
Da li oni koji imaju ''gajbu'' imaju i više uspeha kod žena ili je to nebitno? :lol:
Šta ako je on pogrešno shvaćen, odnosno da ona nije njega ozbiljno shvatila da je on zaista zainteresovan za nju?

:hm:

mikili
26-12-2011, 14:18
i obrnuto,dodala bih..imamo valjda i mi takav problem..gajba mi nije ni na repu bitnosti ikad bila:raz_125:..a ja sam bas taj problem imala,neko me nije ozbiljno shvatao..

Moonster
26-12-2011, 14:18
Dakle, tema je jasna...
Da li muškarci umeju da priđu ženi...:hm:
Šta misle šta je njoj bitno, da bi ga shvatila na pravi način da mu se baš ona dopada?
Da li oni koji imaju ''gajbu'' imaju i više uspeha kod žena ili je to nebitno? :lol:
Šta ako je on pogrešno shvaćen, odnosno da ona nije njega ozbiljno shvatila da je on zaista zainteresovan za nju?

:hm:

Ja ne, definitivno :aha:

To je i meni misterija :lol:

Da, oni sa gajbom definitivno imaju više uspeha nego oni bez istih, već viđeno milion puta :aha:

????? :hm:

mikili
26-12-2011, 14:19
ovde je bila istovetna poruka..ne znam kako se to dogadja..ovo mi je drugi put..:namcor:

DaDole
26-12-2011, 14:25
Mišljenja sam da gajbe nemaju nikakve veze sa prilaskom:nene:
Važniji je stav..i kad se desi klik..onda nema veze ima l gajbe il nema:dada:

mikili
26-12-2011, 14:29
Mišljenja sam da gajbe nemaju nikakve veze sa prilaskom:nene:
Važniji je stav..i kad se desi klik..onda nema veze ima l gajbe il nema:dada:

tacno..pa nije valjda da devojci prilaze s recenicom..cao,ja imam gajbu..i one :eek:

Moonster
26-12-2011, 14:31
tacno..pa nije valjda da devojci prilaze s recenicom..cao,ja imam gajbu..i one :eek:

:haha:

:nene: prvo sa autom, to je "lična karta" gajbe :pusi:

Cruz
26-12-2011, 14:34
:haha:

:nene: prvo sa autom, to je "lična karta" gajbe :pusi:

to nije nikako tacno, mozda ima onih koje na to padaju, ali ne treba sve zene trpati u isti kos :nene:

DaDole
26-12-2011, 14:36
to nije nikako tacno, mozda ima onih koje na to padaju, ali ne treba sve zene trpati u isti kos :nene:
slažem se cruz:) one koje padaju isključivo na takve "lične karte" ne vrijede duže od vremena za koje se ispije boca vina 0,7 :)

Obešenjak
26-12-2011, 14:38
tacno..pa nije valjda da devojci prilaze s recenicom..cao,ja imam gajbu..i one :eek:

Mislite da nema i toga? :hm:

Cruz
26-12-2011, 14:38
nije sve ni u pogledu ni recima, meni je recimo vazno da se sa nekim razumem cak i kad cutim, ako se takva vrsta konekcije postigne, onda nece biti problema da se dalje nastavi

mrav
26-12-2011, 14:40
kako prići? Izučavali su to u kamenom dobu i ustanovila najbolje sa toljagom od pozadi, laganim zamahom ruhe, ne toliko čvornovatom toljagom tik pored malog mozga taman da ne ostane tupava ali da veruje kako je baš taj što je žvajzno spasio od dinosaurusa i naravno postao njena jedina ljubav...
e sad što je nama ponestalo dinosaurusa to je druga stvar

Moonster
26-12-2011, 14:40
to nije nikako tacno, mozda ima onih koje na to padaju, ali ne treba sve zene trpati u isti kos :nene:

:duh: daj onda "recepturu" raspoznavanja kvalitetnih od loših :hm:

Obešenjak
26-12-2011, 14:41
"... kao Indijana Dzons onoj u Hong Kongu... znao je, ne smije biti greske... ove fine ti odmah daju nogu..." Znači... složiš pravu priču i odsviraš "crne leptire" :rile:

Moonster
26-12-2011, 14:42
slažem se cruz:) one koje padaju isključivo na takve "lične karte" ne vrijede duže od vremena za koje se ispije boca vina 0,7 :)
Ja jaaaaaako dugo ispijam čašu, a ne bocu vina NeDo :haha:

Cruz
26-12-2011, 14:44
nauci da brze ispijas :dada:

@mrav lepo si to napisao, samo ne padaju sve zene na cvornovate tojage

DaDole
26-12-2011, 14:45
Ja jaaaaaako dugo ispijam čašu, a ne bocu vina NeDo :haha:

e,pa koliko god da je dugo,toliko ti takva može trajati moone:)

mrav
26-12-2011, 14:46
nauci da brze ispijas :dada:

@mrav lepo si to napisao, samo ne padaju sve zene na cvornovate tojage

zavisno od zamaha, ako je iz dubine duse i pustiš da virne šta ima unutra može da bude i glogov kolac ili olovka svejedno,

Cruz
26-12-2011, 14:48
zavisno od zamaha, ako je iz dubine duse i pustiš da virne šta ima unutra može da bude i glogov kolac ili olovka svejedno,

zavisi od pristupa mrave

Sarmica
26-12-2011, 14:49
Većina ne ume:nene:

mrav
26-12-2011, 14:50
zavisi od pristupa mrave
teraš me da se nadmecemo sad
u kamenom dobu smo to ti je to pristup sada ili zamah onda,

Sagacity
26-12-2011, 14:51
Da li muškarci umeju da priđu ženi...:hm:

Zavisi, neki umeju...A neki, pokušavaju da ''opipaju'' teren kroz zez, pa tako dobiju i zez odgovor...Posle im bude krivo, jer su navodno odbijeni, ali nisu ni prišli na način da to deluje da je bila prava namera...Ima i toga...:dada:

Šta misle šta je njoj bitno, da bi ga shvatila na pravi način da mu se baš ona dopada?

Da bude direktniji....i da se ne plaši odbijanja. Mnoge veze ne nastanu upravo zbog straha muške strane da ne bude odbijen...:dada:

Da li oni koji imaju ''gajbu'' imaju i više uspeha kod žena ili je to nebitno? :lol:

Za mene je to nebitno..Ima toliko mestaaaa....:lol:

Šta ako je on pogrešno shvaćen, odnosno da ona nije njega ozbiljno shvatila da je on zaista zainteresovan za nju?

Moraće da pokušava onako ''izokola''...pa će se negde naći....:hm:

mrav
26-12-2011, 14:52
Većina ne ume:nene:
ko el ja?

DaDole
26-12-2011, 14:53
ne znam ja u kom dijelu svijeta vi živite:lol: kod nas dok prohoda,namaK se uči kako prići trebi:)
e,sad ako nema para,ako nije duhovit i ako ne pjeva ko Zdravko Čolić..onda :hm:

Moonster
26-12-2011, 14:53
nauci da brze ispijas :dada:

@mrav lepo si to napisao, samo ne padaju sve zene na cvornovate tojage

Ne pijem Cruz :dada:

Sagacity
26-12-2011, 14:54
e,sad ako nema para,ako nije duhovit i ako ne pjeva ko Zdravko Čolić..onda :hm:
Onda je to ''promašena investicija''....:lol: :lol: :lol:

Sarmica
26-12-2011, 14:56
ne znam ja u kom dijelu svijeta vi živite:lol: kod nas dok prohoda,namaK se uči kako prići trebi:)
e,sad ako nema para,ako nije duhovit i ako ne pjeva ko Zdravko Čolić..onda :hm:


ma mož da se uči i dok je fetus džaba im kad ne umeju:lol:

Moonster
26-12-2011, 14:58
Da li muškarci umeju da priđu ženi...:hm:

Zavisi, neki umeju...A neki, pokušavaju da ''opipaju'' teren kroz zez, pa tako dobiju i zez odgovor...Posle im bude krivo, jer su navodno odbijeni, ali nisu ni prišli na način da to deluje da je bila prava namera...Ima i toga...:dada:

Šta misle šta je njoj bitno, da bi ga shvatila na pravi način da mu se baš ona dopada?

Da bude direktniji....i da se ne plaši odbijanja. Mnoge veze ne nastanu upravo zbog straha muške strane da ne bude odbijen...:dada:

Da li oni koji imaju ''gajbu'' imaju i više uspeha kod žena ili je to nebitno? :lol:

Za mene je to nebitno..Ima toliko mestaaaa....:lol:

Šta ako je on pogrešno shvaćen, odnosno da ona nije njega ozbiljno shvatila da je on zaista zainteresovan za nju?

Moraće da pokušava onako ''izokola''...pa će se negde naći....:hm:

Za bold si potpuno u pravu Sago :dada:
Gajba je bitna onima koje su suštinski nebitne, to zavisi od vrste žene :aha:
Pogrešno shvaćen = odbijen = "izokola" propalo pre početka :dada:

DaDole
26-12-2011, 14:58
ma mož da se uči i dok je fetus džaba im kad ne umeju:lol:
nisi ti Odala po BanjaluKi:rile:

Cruz
26-12-2011, 14:58
teraš me da se nadmecemo sad
u kamenom dobu smo to ti je to pristup sada ili zamah onda,

21. vek je, cini mi se doba matrijarhata, tako da o tim pecinskim zamasima necu ni da razmisljam :dada:

Moonster
26-12-2011, 14:58
ma mož da se uči i dok je fetus džaba im kad ne umeju:lol:

Ovo potpisujem, još kada im žene namerno otežavaju :dada:

Sarmica
26-12-2011, 15:05
Ovo potpisujem, još kada im žene namerno otežavaju :dada:

a pa žene su posebna priča, njih sam oplela pre koju nedelju na drugoj temi:dada:

Sarmica
26-12-2011, 15:05
21. vek je, cini mi se doba matrijarhata, tako da o tim pecinskim zamasima necu ni da razmisljam :dada:


ja tek u oooovim godinama saznajem da je ovo doba matrijarhata:pada:

Moonster
26-12-2011, 15:08
a pa žene su posebna priča, njih sam oplela pre koju nedelju na drugoj temi:dada:

Daj link od teme da i to pročitam :dada:

Ma svi smo različiti,a li ipak suštinski toliko slični, ono što meni nije jasno čemu otežavanje i komplikovanje od strane žena ? :hm:
Kada sve može biti jednostavno i na obostrano zadovoljstvo i muškaraca i žena lako :)

Obešenjak
26-12-2011, 15:10
Uostalom neću da otkrivam tajne svog uspeha ovde na forumu! :rile:

Sarmica
26-12-2011, 15:12
Daj link od teme da i to pročitam :dada:

Ma svi smo različiti,a li ipak suštinski toliko slični, ono što meni nije jasno čemu otežavanje i komplikovanje od strane žena ? :hm:
Kada sve može biti jednostavno i na obostrano zadovoljstvo i muškaraca i žena lako :).


Ne dam, što nisi redovan na časovima:pusi:

Moonster
26-12-2011, 15:22
.
Ne dam, što nisi redovan na časovima:pusi:

Zato što sam bio opravdano odsutan zbog nanete nepravde :dada:
Dakle daj link, od kako sam prisutan redovan sam na časovima, kao i pre što sam bio :)

mrav
26-12-2011, 15:24
Uostalom neću da otkrivam tajne svog uspeha ovde na forumu! :rile:
E o ovom nisam tinkovao na vreme ispade da sam pajser ebaga :zrika: šalim se ljudi ne bi ja nikad digo ništa na zensko čeljade.
hmmm ni ovo ne zvuči kako treba hihihihihi

Cruz
26-12-2011, 15:26
E o ovom nisam tinkovao na vreme ispade da sam pajser ebaga :zrika: šalim se ljudi ne bi ja nikad digo ništa na zensko čeljade.
hmmm ni ovo ne zvuči kako treba hihihihihi

mnogo me potezes za jezik zadnjih dana :namcor:

Sarmica
26-12-2011, 15:29
E o ovom nisam tinkovao na vreme ispade da sam pajser ebaga :zrika: šalim se ljudi ne bi ja nikad digo ništa na zensko čeljade.
hmmm ni ovo ne zvuči kako treba hihihihihi


:raz_114:


mrav je jedna divna osoba:dada:150%:dada:

Paranoik
26-12-2011, 20:23
Nema veze što imam tri'es i kusur godina, ima m frku kad treba da priđem ribi, i nisam siguran nikada, jerbo iz nekgo razloga vole da mrse i da zavlače, a onda me u'vati frka i krenem i ja da se zapetljavam.
Međutim, uglavnom se desi da se iskoeljam nekako bez posledica, opet glup kao što sam i pre toga bio

Sagacity
26-12-2011, 21:54
Pa nije lako ni jednoj, a ni drugoj strani...
Vrlo često start muškaraca bude nejasan, pa se žene slabije snalaze, jer nisu sigurne koja je poruka.
Neki muškarci su jasni i direktni...Malo popričaju i iznesu neko mišljenje. Čak i tada se dešava da se žena zbuni i ne da adekvatan odgovor, odnosno daje odgovor suprotno od onog što je htela da kaže. To se dešava možda jer ona ima tremu. Možda nije očekivala ili jednostavno se ne snalazi...Ima svega...

Ali ja uvek kažem, treba biti konkretniji i očigledniji u nameri, pa i ako se bude odbijen, uvek se može okrenuti na šalu i dovesti suprotnu stranu u sumnju, da to ništa i nije bilo ozbiljno. Ono po principu...zezao se čovek.....:dada:

Bandit
26-12-2011, 22:14
Prvo prilaz je vrlo rizična..kategorija..Ima milion razloga da žena i koja hoće da bude sa nekim odbije prilaz..
Ženi ne treba prići osim u stvarno spontanoj situaciji koju ponekad treba iskoristiti ..
Dakle prilaz ..ne klasičan način.. ne nikako..
Treba smisliti način da spontano počne konverzacija..kad se društva pomešaju..zajednički prijatelji..ako ih nema onda ih nađeš..smisliš ili tako što..
Ženu trba pratiti neko vreme videti da li je stidljiva ..komunikativna..proceniti njenu ličnost..moraš uvek biti u prednosti nad neprijateljem koga osvajaš..kad ostvariš kontakt..onda..
Nikad ne biti previše nonšalantan niti ozbiljan..ne laskati previše..i ne lagati..Pametna žena proceni brzo da li imaš štofa ili ne..
Ne pričaš o sebi previše ..ostaviš nešto i za kasnije..slušaš pažljivo gledaš u oči direktno..
Mada u principu nema pravila..raznih muškaraca ..raznih žena..
U suštini hteo sam dakažem ..potpuno je glupo prići..
Ovako je to oduvek bilo..žene se "muvaju preko dana" ..a uveče sa njima izlaziš....
Dan je vrme za muvanje..noć za provod..
Mislim to je čitava nauka ..ko zna taj zna ..ko ne zna bolje da ima provodadžiju....
...

Sagacity
26-12-2011, 22:22
Prvo prilaz je vrlo rizična..kategorija..Ima milion razloga da žena i koja hoće da bude sa nekim odbije prilaz..
Ženi ne treba prići osim u stvarno spontanoj situaciji koju ponekad treba iskoristiti ..
Dakle prilaz ..ne klasičan način.. ne nikako..
Treba smisliti način da spontano počne konverzacija..kad se društva pomešaju..zajednički prijatelji..ako ih nema onda ih nađeš..smisliš ili tako što..
Ženu trba pratiti neko vreme videti da li je stidljiva ..komunikativna..proceniti njenu ličnost..moraš uvek biti u prednosti nad neprijateljem koga osvajaš..kad ostvariš kontakt..onda..
Nikad ne biti previše nonšalantan niti ozbiljan..ne laskati previše..i ne lagati..Pametna žena proceni brzo da li imaš štofa ili ne..
Ne pričaš o sebi previše ..ostaviš nešto i za kasnije..slušaš pažljivo gledaš u oči direktno.....
''Odfikarila''sam ti post dovde..
Zašto? Zato što si dao pravu formulu neiskusnima i mlađima kako treba...U principu, to je to...Nekad se mora ''iskočiti'' iz šablona, ali ovako nekako kako si opisao možda je pravi put...''ženski'' gledano...:lol: :lol: :lol:

Pa nisi ti džabe Bandit....:lol:

Bandit
26-12-2011, 22:29
Hvala..Upoznaj neprijatelja d a bi ga više voleo..:duh::duh:

kojica
27-12-2011, 15:07
a ko zna i ima provodadžiju... :rile:

DaDole
27-12-2011, 15:15
Hvala..Upoznaj neprijatelja d a bi ga više voleo..:duh::duh:

ček,nema li onaj film sa zanosnom Džulijom "Spavati sa neprijateljem" :drnd:

mikili
27-12-2011, 15:44
bas su ga iskomplikovali,pojedini:sojka:..a neki razradili citave taktike..a meni se uvek cinilo da jednom recenicom tipa-zdravo,voleo bih da popricam malo s tobom-muskarci mogu najvise da postignu:raz_125:

Bandit
27-12-2011, 16:14
da nisi ti naša slučajno..

Paranoik
27-12-2011, 18:13
bas su ga iskomplikovali,pojedini:sojka:..a neki razradili citave taktike..a meni se uvek cinilo da jednom recenicom tipa-zdravo,voleo bih da popricam malo s tobom-muskarci mogu najvise da postignu:raz_125:

Jes', obično tako na kraju i biva, ali u glavi se vrti čitav film pre nego se ispriča tih nekoliko reči.
Pa preeznojavanje, pa tako te neke gluposti, a u suštini najgore što mož' ti se desi je da te neka tamo odbije http://razbibriga.net/imported/2011/12/zw1e1s-1.gif

Sagacity
27-12-2011, 18:28
bas su ga iskomplikovali,pojedini:sojka:..a neki razradili citave taktike..a meni se uvek cinilo da jednom recenicom tipa-zdravo,voleo bih da popricam malo s tobom-muskarci mogu najvise da postignu:raz_125:
Mikili..:qq:, pa njima je upravo to najkomplikovanije...Zamisli da direktno priđu i da kažu...''Ja sam taj i taj, hteo bih da popričam malo sa tobom''...Tako jednostavno, a tako teško...Oni to doživljavaju kao da ih ženske osobe čekaju sa ''maljem'' iza leđa i kada uputiš to pitanje, a one brže bolje uzmu ''malj'' i pljas u glavu...:lol: :lol: :lol:
Za takav prilaz treba imati hrabrost, ali nisu oni svi tako hrabri...:nene: zato se i ''razvijaju'' teorije, kako to prići...:hm:

Paranoik
27-12-2011, 18:38
Mikili..:qq:, pa njima je upravo to najkomplikovanije...Zamisli da direktno priđu i da kažu...''Ja sam taj i taj, hteo bih da popričam malo sa tobom''...Tako jednostavno, a tako teško...Oni to doživljavaju kao da ih ženske osobe čekaju sa ''maljem'' iza leđa i kada uputiš to pitanje, a one brže bolje uzmu ''malj'' i pljas u glavu...:lol: :lol: :lol:
Za takav prilaz treba imati hrabrost, ali nisu oni svi tako hrabri...:nene: zato se i ''razvijaju'' teorije, kako to prići...:hm:

Jes, sad ga i ti oplete, k'o da su jadni muškarci za sve krivi,a nije problem samo u nama grešnima, već i u ženama i njihovom stavu.
stoposto ima tu nekih neporavdanih strahova, bojazni i predrasuda, ali svakako ima i nešto u tome da svako oseća strah pred neku borbu, a muškarci osećaju i doživljavaju to kao borbu (barem ja)

Sarmica
27-12-2011, 18:41
Napraviste celu zavrzlamu:qq:ne zna se ko je komplikovaniji,muškarci ili žene:qq:
ustvari zna se, žene:hm:

Sagacity
27-12-2011, 18:54
Napraviste celu zavrzlamu:qq:ne zna se ko je komplikovaniji,muškarci ili žene:qq:
ustvari zna se, žene:hm:
E pa nije tako Sarmice..Kod mene su jedan i jedan uvek dva...Ne komplikujem kod prostih računskih radnji...Probelm je kada se neke obične stvari rešavaju preko ''diferencijalnih'' jednačina trećeg reda...:hm:
Šalim se...Grešaka ima i na jednoj i na drugoj strani...

Ja sam kao klinka od 15 god. odbila dečka koji mi je prišao i koji mi je direktno rekao da hoće da se upozna samnom...Nisam to očekivala od njega...Bio je izuzetno zgodan momak, i recimo u to vreme poznat..Ja sam se od tog silnog izenenađenja ušeprtljala...
Vrhunac svega je, što je on skupio hrabrosti i opet prišao posle sedam dana...Naravno, ja još nisam bila ''sanirana'' ni od moje prve gluposti i naravno opet se spetljala, jer ovaj drugi put tek nisam očekivala...
Veruj mi, dan danas kada vidim tog čoveka, meni je toliko neprijatno da ne mogu to da opišem..A dosta je prošlo od tada preko 20 god.
Naravno, tada sam bila klinka nesigurna, to mi se sada ne bi moglo desiti...jer na direknta pitanja direktno odgovaram..Ali tada mi se desilo...
Srećom, on je kul tip i nije mi to uzeo za zlo, iako je drugi put bio u svom društvu kada mi je prišao :eek:...
Ponekad uradimo i neke stvari nesvesno..Ja to malo pripisujem i sudbini...
Evo, ovo je bilo iskreno...:dada:

Paranoik
27-12-2011, 18:56
Ja bi' sad da lajkujem tvoj post, ali ne'am tu opciju http://razbibriga.net/imported/2011/12/qsr1nd-1.gif

Sarmica
27-12-2011, 18:59
E pa nije tako Sarmice..Kod mene su jedan i jedan uvek dva...Ne komplikujem kod prostih računskih radnji...Probelm je kada se neke obične stvari rešavaju preko ''diferencijalnih'' jednačina trećeg reda...:hm:
Šalim se...Grešaka ima i na jednoj i na drugoj strani...

Ja sam kao klinka od 15 god. odbila dečka koji mi je prišao i koji mi je direktno rekao da hoće da se upozna samnom...Nisam to očekivala od njega...Bio je izuzetno zgodan momak, i recimo u to vreme poznat..Ja sam se od tog silnog izenenađenja ušeprtljala...
Vrhunac svega je, što je on skupio hrabrosti i opet prišao posle sedam dana...Naravno, ja još nisam bila ''sanirana'' ni od moje prve gluposti i naravno opet se spetljala, jer ovaj drugi put tek nisam očekivala...
Veruj mi, dan danas kada vidim tog čoveka, meni je toliko neprijatno da ne mogu to da opišem..A dosta je prošlo od tada preko 20 god.
Naravno, tada sam bila klinka nesigurna, to mi se sada ne bi moglo desiti...jer na direknta pitanja direktno odgovaram..Ali tada mi se desilo...
Srećom, on je kul tip i nije mi to uzeo za zlo, iako je drugi put bio u svom društvu kada mi je prišao :eek:...
Ponekad uradimo i neke stvari nesvesno..Ja to malo pripisujem i sudbini...
Evo, ovo je bilo iskreno...:dada:


lepo ja kažem, žene:kreza:

Sagacity
27-12-2011, 19:00
To je kad sam bila mala...:dada: Ali je istinito...do kraja...:dada:
Na greškama se uči......

Bandit
27-12-2011, 19:12
A sad ...:sizika:...ili grešim..

Moonster
27-12-2011, 19:23
A sad ...:sizika:...ili grešim..

Ma nema bez toljage ništa :bandit: il' ima :lol:

mona
29-12-2011, 11:23
a hoklica :kapa:

Moonster
29-12-2011, 11:26
a hoklica :kapa:

Hoklica za lakše slučajeve :kapa:

Toljaga za teže slučajeve uz poklič : stoj, kozo, ovco, dža, bu, fr, - da se "žrtva" od straha i iznenađenja privremeno onesposobi :pusi:

Sagacity
29-12-2011, 11:31
Hoklica za lakše slučajeve :kapa:

Toljaga za teže slučajeve uz poklič : stoj, kozo, ovco, dža, bu, fr, - da se "žrtva" od straha i iznenađenja privremeno onesposobi :pusi:
Toljaga...je pravi izbor...Zbog onesvešćivanja...To za meni ponekad treba...:hm: da budem nesvesna...:lol: :lol: :lol:

Sarmica
29-12-2011, 11:33
Hoklica za lakše slučajeve :kapa:

Toljaga za teže slučajeve uz poklič : stoj, kozo, ovco, dža, bu, fr, - da se "žrtva" od straha i iznenađenja privremeno onesposobi :pusi:

:huh::huh::huh:

Moonster
29-12-2011, 11:36
Toljaga...je pravi izbor...Zbog onesvešćivanja...To za meni ponekad treba...:hm: da budem nesvesna...:lol: :lol: :lol:

Blaža metoda je flaša Vodke :lol: :lol: :lol:

Moonster
29-12-2011, 11:37
:huh::huh::huh:

:hm: :hm: :hm:

mrav
29-12-2011, 11:39
Hoklica za lakše slučajeve :kapa:

Toljaga za teže slučajeve uz poklič : stoj, kozo, ovco, dža, bu, fr, - da se "žrtva" od straha i iznenađenja privremeno onesposobi :pusi:
i bre moon gori si od Bajazita i mene zajedno

DaDole
29-12-2011, 11:39
postuju samo smajlićima:qq:
ajmo bolje:prcko: veselo,doček je blizu a treba prići je l da:) :jasenka:

mona
29-12-2011, 11:41
evo recepta :) : "Bilo Kako"

bitno je prici i onda ce pametna zena znati sta da radi :stidljiva:

i sad muskarci zapisite ovo :mirka:

Moonster
29-12-2011, 11:43
i bre moon gori si od Bajazita i mene zajedno

Pst Mrav moram da budem Emir umesto Emira :pusi:

Sarmica
29-12-2011, 11:43
evo recepta :) : "Bilo Kako" i sad muskarci zapisite ovo :mirka:

nači može i toljagom?:hm:

Moonster
29-12-2011, 11:44
nači može i toljagom?:hm:

Nekada je NEOPHODNO toljagom :kapa:

mrav
29-12-2011, 11:45
evo recepta :) : "Bilo Kako" i sad muskarci zapisite ovo :mirka:
e mona ja se tako i oženio,

mona
29-12-2011, 11:47
pa :kapa:

Sarmica
29-12-2011, 11:47
e mona ja se tako i oženio,

joj bre mrave:raz_114:

rile_nezni_oblak
29-12-2011, 11:47
evo recepta :) : "Bilo Kako"

bitno je prici i onda ce pametna zena znati sta da radi :stidljiva:

i sad muskarci zapisite ovo :mirka:
a kako da znamo koja je pametna? :eek:

Sarmica
29-12-2011, 11:47
Nekada je NEOPHODNO toljagom :kapa:


:huh:
u kom svetu?:hm:

Sarmica
29-12-2011, 11:48
a kako da znamo koja je pametna? :eek:

e nek si joj kazo:raz_114:

DaDole
29-12-2011, 11:49
a kako da znamo koja je pametna? :eek:

e,to ne znamo,zato rizikujemo:dada: ki i ćorava koka koja ubode zrno:jasenka:

mona
29-12-2011, 11:50
a kako da znamo koja je pametna? :eek:
ako si pematan znaces :aha:

dalje :namcor:

Moonster
29-12-2011, 11:52
:huh:
u kom svetu?:hm:

Saznat ćeš :hm:

DaDole
29-12-2011, 11:54
skinite velove tajne i pomozite onima kojima je doček Nove na pragu..a moraju prići:jasenka:
inače,propade doček:)

rile_nezni_oblak
29-12-2011, 11:56
ako si pematan znaces :aha:

dalje :namcor:
a ako nisam pametan, kako da pridjem onda? :(

Moonster
29-12-2011, 11:57
skinite velove tajne i pomozite onima kojima je doček Nove na pragu..a moraju prići:jasenka:
inače,propade doček:)

Lepo NeDo, kulturno, smireno, sa najobičnijim pitanjem, bez "uleta" tipa ti si meni suđena i slično :aha:
Ako je normalna i ako nije pijana kao letva ako je zainteresirana dalje je lako, ako nije zainteresirana, neka idu dalje i to je to :aha:
Eto NeDo jako lako u suštini :aha:

Bandit
29-12-2011, 11:57
Evo ja ću da rešim misteriju...Najbolje joj je prići otpozadi..i iznenada..tu ne može da omane..pa se posle gledajte u oči kolko oćete..
pa ona posle ti sedne u krilo da se popričate..i gotovo..
Tri put prilaz od jednom..tolko od mene o prilazima..

Sarmica
29-12-2011, 12:00
Saznat ćeš :hm:

:hm:

DaDole
29-12-2011, 12:01
Lepo NeDo, kulturno, smireno, sa najobičnijim pitanjem, bez "uleta" tipa ti si meni suđena i slično :aha:
Ako je normalna i ako nije pijana kao letva ako je zainteresirana dalje je lako, ako nije zainteresirana, neka idu dalje i to je to :aha:
Eto NeDo jako lako u suštini :aha:

eto moone,hvala ti u ime svih koji bi,al ne znaju kako:)
:hm: a što nemamo temu Kako mu prići :igra1:

Moonster
29-12-2011, 12:02
:hm:

:hm:

Moonster
29-12-2011, 12:04
eto moone,hvala ti u ime svih koji bi,al ne znaju kako:)
:hm: a što nemamo temu Kako mu prići :igra1:

Ma nema na čemu NeDo, nije to neka mudrost velika :)

Pa zato što se većinom očekuje da muškarac prvi priđe, mada ima i devojaka koje prve priđu :aha:
Sam jako, jako malo :aha:

mona
29-12-2011, 14:19
Ma nema na čemu NeDo, nije to neka mudrost velika :)

Pa zato što se većinom očekuje da muškarac prvi priđe, mada ima i devojaka koje prve priđu :aha:
Sam jako, jako malo :aha:
A jel to plasi muskarce kad im zena pridje :kapa:

Moonster
30-12-2011, 06:08
A jel to plasi muskarce kad im zena pridje :kapa:

Ne, to čak olakšava stvari u velikoj većini slučajeva, jer eliminiše mogućnost javne neprijatnosti ukoliko bi muškarac bio odbijen :aha:

mica
30-12-2011, 06:22
Ja sam jednoj prisla onomad u klubu, sa pivom i rekla: "Ej, aj mi pridrzi flasu cas, da zavezem pertlu"....Devojka mi uze flasu, a ja sam onda rekla: "E sad moram i ja da uzmem drugu pa da se kucnemo." A ona: "A pertla":eek: A ja: "Koja pertla":eek:
I tako ...:aha:
E, al ja to samo mogu tako kasam pijana:dada:

vrludava
20-02-2012, 23:57
Dakle, tema je jasna...
Da li muškarci umeju da priđu ženi...:hm:
Šta misle šta je njoj bitno, da bi ga shvatila na pravi način da mu se baš ona dopada?
Da li oni koji imaju ''gajbu'' imaju i više uspeha kod žena ili je to nebitno? :lol:
Šta ako je on pogrešno shvaćen, odnosno da ona nije njega ozbiljno shvatila da je on zaista zainteresovan za nju?

:hm:

Cemu sva ova pitanja?
Odlucnost da me ima i suptilna sposobnost osluskivanja. To mu treba. A koliko dugo ce me imati, to je druga prica.
Ja sam laka za osvajanje :qq: