PDA

Pogledaj Punu Verziju : egal



ljubičica
13-01-2012, 00:06
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?

Moonster
13-01-2012, 00:11
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?

1. Naravno
2. Naravno

2. Sa još nekim :misticlady: ima da je nema :mm:

ljubičica
13-01-2012, 00:12
:zrika:
sledeci..

kojica
13-01-2012, 00:15
E posebno su mi smešni švaleraši kad su ljubomorni što je u društvu
drugog pogledala, al im pri tom ne smeta što će posle da legne s
mužom u krevet. :lol:

eto... da postoji na ovom svetu još neka vrsta kojoj ja mogu da se smejem... :lol:

Moonster
13-01-2012, 00:18
E posebno su mi smešni švaleraši kad su ljubomorni što je u društvu
drugog pogledala, al im pri tom ne smeta što će posle da legne s
mužom u krevet. :lol:

eto... da postoji na ovom svetu još neka vrsta kojoj ja mogu da se smejem... :lol:

Muž je ionako defektan, ne obavlja posao dovoljno dobro, pa nije ni bitno što će sa njim da legne :lol:
Da izvršava dužnosti ne bi švrljala :kapa:

ljubičica
13-01-2012, 00:24
Muž je ionako defektan, ne obavlja posao dovoljno dobro, pa nije ni bitno što će sa njim da legne :lol:
Da izvršava dužnosti ne bi švrljala :kapa:
vidis kako je ovo netacno:)
kako bre znas da ne obavlja duznost kako treba?

Moonster
13-01-2012, 00:26
vidis kako je ovo netacno:)
kako bre znas da ne obavlja duznost kako treba?
Pa da je sve ok, ne bi švrljala :kapa:

ljubičica
13-01-2012, 00:32
Pa da je sve ok, ne bi švrljala :kapa:
hoces da kazes da svrljaju samo ljudi koji imaju lose brakove, i koji ne vole supruznike?
to nije tacno..

Moonster
13-01-2012, 00:34
hoces da kazes da svrljaju samo ljudi koji imaju lose brakove, i koji ne vole supruznike?
to nije tacno..
Ne, hoću da kažem da su jedni od ljudi koji švrljaju oni koji nisu zadovoljni sa svojim brakom, ali oni nisu jedini.
Imaš i one kod kojih je sve ok, samo im je priroda takva da uvek švrljaju :kapa:

twm
13-01-2012, 01:19
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?

nema sanse, balkanac:rile:

kojica
13-01-2012, 09:08
Al može da ne kaže... :smeh:

kojica
13-01-2012, 09:09
Muž je ionako defektan, ne obavlja posao dovoljno dobro, pa nije ni bitno što će sa njim da legne :lol:
Da izvršava dužnosti ne bi švrljala :kapa:
Pa jeste.. one koristoljubive će ti uvek reći da si ti bolji...:haha:

mica
13-01-2012, 09:58
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?


Ako ja svrljam, onda bih bila licemer ako bi mi smetalo da ona to radi...:hm:
Licno, meni ne bi smetalo, mada bih se zapitala, da li svrlja jer na nesto ne radim kako treba ili cisto radi "osvezenja", sto mogu da razumem...Samo da me ne laze, sve ostalo je podlozno dogovorima:dada:
Da, mogu da podnesem.

twm
13-01-2012, 10:15
Al može da ne kaže... :smeh:

ozna sve dozna:manijak:

ljubičica
13-01-2012, 10:16
ozna sve dozna:manijak:
pfff, smesta da si preispitao te zatucane stavove:ljut:

mire
13-01-2012, 10:18
i ja sam balkanac...

twm
13-01-2012, 10:18
pfff, smesta da si preispitao te zatucane stavove:ljut:

jos je najbolje kad ti vjerujes da je tako:pusi::vrljika::kreza:

ljubičica
13-01-2012, 10:45
jos je najbolje kad ti vjerujes da je tako:pusi::vrljika::kreza:
ahahhaa..pa jbg, kad si poceo igru, nije fer da kvarim:kreza:

kojica
13-01-2012, 10:58
Balkanci su prilično rogata stvorenja.. :hm:

mire
13-01-2012, 11:08
što?...

twm
13-01-2012, 11:13
Balkanci su prilično rogata stvorenja.. :hm:

pa yes, zena mi prosle godine jedva kroz vrata prolazila:pusi:

Moonster
13-01-2012, 15:43
Pa jeste.. one koristoljubive će ti uvek reći da si ti bolji...:haha:

Kao da je bitno šta će reći, bitno da podmirimo potrebe :haha:

Moonster
13-01-2012, 15:44
pa yes, zena mi prosle godine jedva kroz vrata prolazila:pusi:

:haha: :haha: :haha:

Vragolanka
13-01-2012, 16:13
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?

ne očekujem ništa što ni sama ne mogu da dam.
trebalo bi.
mogu da podnesem da mi kaže, neću da tolerišem.
može da se desi da me ni ne zanima tako nešto. tj on. radije ću tu energiju utrošiti na nešto drugo.

Raisa
13-01-2012, 23:28
Izbaci me dok sam pisala,ali dobro,ukratko cu.

Radije cu uvek biti ljubavnica nego zena.

Da sam u braku,i da moj suprug kara okolo, ne ne ne.

ili

moze,ali

da mi i dalje imamo vatru,strast, prijateljstvo,ljubav i da nikada ja ne osetim njegova karanja okolo ( nedostatak paznje, zapostavljanje itd )
ali mislim da bi mi i onda bilo previse tesko jer bih se strasno bojala da ga izgubim.

kad si zena pre ili kasnije ce ti se desiti scenario da te shvati zdravo za gotovo. Muskarci,umesto da cene i vole vise zenu koja je bila uz njih i kad su bili na dnu i gore,koja im je najbolji prijatelj, rodila decu, bila uz njih kroz sve gadne momente oni...to zaborave, jer brak ne odgovara njihovoj nezreloj i lenjoj fantaziji da zena treba da bude femme fatale 24-7 i da ih stalno docekuje u seksi donjem vesu,vec, moraju zapravo da se zalegnu u tom braku. ljubavnica bude ta koja dobija svoju paznju,dok zena koje je zasluzuje ne,jer eto oni jadni nemaju vise vatre

Da sam ja ljubavnica,ja bih dobijala paznju, vatru,strast, lagao bi svojoj zeni da bi provodio noci sa mnom dok ona uspavljuje njegovu decu i radi sve one,njima,fuj fuj gadne svakodnevne stvari koje njih Boze moj ''gushe'' ,jadne..ne bi me nikada drzao za ruku i pred svetom nazfvao svojom ( da citiram jednog narodnjaka, na sta sam spala ) ali bih imala skoro sve ostalo.
A trebalo bi biti obrnuto, trebao bi on njoj svu paznju da daje,moje pozive da odbija,da bude jako hladan prema meni izuzev kad je seks u pitanju..ima ozenjenih koji se tako ponasaju ali, vecina se ponasa suprotno.
ne kazem da je lako biti ljubavnica,ukoliko muskarac ne moze da joj se posveti i zapostavlja je zbog zene, a ljubavnica je odlucila da bude verna,naravno nije lako. Treba podneti sto njega nikad nema,a ti mu verna stoga si stalno usamljena itd.

Ne verujem da cu se ikad udati ali,ako bih se udala,podrazumeva se da ce to biti muskarac og cu najvise voleti, i da ja rizikujem da ti mene povredis,samo zbog tog prstena na ruci koji me cini ranjivom...Ne. Ne bih mogla podneti.

naravno,takvi muskarci u sustini ni ne vole ljubavnice. pomamljeni su, opijeni ali, ''vole'' je samo zato sto je sve ono sto njihovom sebicluku treba- seksi, zgodna, vrela devojka koja te svaki put docekuje u izazovnom donjem vesu, ne postavlja ti suvisla pitanja, svaki put tu,spremna, sa njom je lako jer kad joj dodjes samo pustis mozak na ispashu... a da ljubavnice stavis da zive sa njima tri dana odmah bi ta ''ljubav'' nestala,jer Boze moj neo treba da kuva,pere,pegla,usisava,dere se na tebe jer nisi na vreme odneo decu u skolu, nabraja ti koje sve namirnice trebaju..a to je vec realni svet,koji takvi muskarci ne vole,zato traze beg ( njih )

a zene ''vole'' ( dobro,neki ih zaista vole ) zbog osecaja stabilnosti i sigurnosti.

Moonster
13-01-2012, 23:45
...Muskarci,umesto da cene i vole vise zenu koja je bila uz njih i kad su bili na dnu i gore,koja im je najbolji prijatelj, rodila decu, bila uz njih kroz sve gadne momente oni...

Odgovorno tvrdim,navedena vrsta žena ne postoji, tako da kada se sve sabere i oduzme, teško da ima šta da se ceni.

Raisa
14-01-2012, 00:03
Naravno da postoji,kao sto postoje i takvi muskarci.
samo sto sam ja u kontekstu u kom sam pisala podrazumevala da ces se udati za nekog ko ti je sve to,i da si se udala-ozenio sa nekim kod koga ima sta da se ceni. Naopako da se ozenis onom koju ne postujes.

Cruz
14-01-2012, 00:06
Odgovorno tvrdim,navedena vrsta žena ne postoji, tako da kada se sve sabere i oduzme, teško da ima šta da se ceni.

gresis, postoji

Vragolanka
14-01-2012, 00:08
naravno da postoji, kao i osećaj dužnosti koji te vezuje za takve osobe.
ali ne možeš da biraš koga ćeš da voliš... možeš da ispoštuješ koga ne voliš, ili moraš, svejedno... i to je to. meni lično bez ljubavi ič ne bi značilo to što me 'ceni i ne vara'.

Moonster
14-01-2012, 00:10
Naravno da postoji,kao sto postoje i takvi muskarci.
samo sto sam ja u kontekstu u kom sam pisala podrazumevala da ces se udati za nekog ko ti je sve to,i da si se udala-ozenio sa nekim kod koga ima sta da se ceni. Naopako da se ozenis onom koju ne postujes.

Gde postoji ?
Sve je to ok, postoji, ne postoji, 99,9999% će tvrditi da postoji, jako mali postotak, ako iko uopšte će tvrditi da ne postoji.
Ja znam da ono što sam boldovao se uvek svede na princip :"Svakom svoje pedu najmilije", pa samim tim i ono što je napisano nije istina jer takve osobe, nebitno, muškarci ili žene, ne postoje. Isto kao što ne postoje zmajevi i princeze i vitezovi.
Udaješ se ili ženiš za ono u šta veruješ u datom momentu, kroz vreme vidiš da li si i ako jesi koliko si pogrešio/pogrešila i onda sagledavaš stvari znatno drugačije nego na samom početku priče. Tako da je pitanje da li uopšte ima šta da se ceni u nekom kontekstu braka, jer se skoro svaki može na nekom od životnih područja dovesti u pitanje.

Vragolanka
14-01-2012, 00:13
naravno,takvi muskarci u sustini ni ne vole ljubavnice. pomamljeni su, opijeni ali, ''vole'' je samo zato sto je sve ono sto njihovom sebicluku treba- seksi, zgodna, vrela devojka koja te svaki put docekuje u izazovnom donjem vesu, ne postavlja ti suvisla pitanja, svaki put tu,spremna, sa njom je lako jer kad joj dodjes samo pustis mozak na ispashu...

ovako nešto ima samo na filmu...
ispada da je 'dužnost' jedne da ga prere, a 'dužnost' druge da bude poželjna.
ovo nema veze sa formalnim stanjem stvari, ako nekoga voliš bićeš mu lepa, bar ćeš se potruditi i kuvaćeš i sve što uz to ide, iz ljubavi.
ne postoje 2 kategorrije žena, samo se muški tretman prema jednima i drugima razlikuje.
i zabole me iskreno koja sam sve dok sam jedina. mislim na sex i srce. više ne treba.

Moonster
14-01-2012, 00:14
gresis, postoji

Dobro, grešim.


naravno da postoji, kao i osećaj dužnosti koji te vezuje za takve osobe.
ali ne možeš da biraš koga ćeš da voliš... možeš da ispoštuješ koga ne voliš, ili moraš, svejedno... i to je to. meni lično bez ljubavi ič ne bi značilo to što me 'ceni i ne vara'.

Dužnost i ljubav, dva dijametralno suprotna pojma.

Vragolanka
14-01-2012, 00:15
Dobro, grešim.



Dužnost i ljubav, dva dijametralno suprotna pojma.

kad voliš, ne meriš ko je kome 'dužan', niti prebacuješ za 'dobro i zlo'...
inače, to loše što se pregura u paru kako ume da zbliži, tako isto ume i da udalji.

Raisa
14-01-2012, 00:15
Mun bez uvrede ne lupaj.

Ja sam takva,imala sam decka koji je takav bio,itd,ima takvih ljudi.
Previse je arogantno tvrditi to sto si ti rekao.

ja sam procitala ,kurvaces se :D

pa naravno da ces mu kuvati,peglati itd iz ljubavi,moja poenta je da muskarci to vremenom u brakovima sve manje cene i umesto njihova ljubav prema tebi da raste vremenom,shvate te zdravo za gotovo i tu na scenu stupaju ljubavnice,za koje ih takodje uglavnomm boli ***** vec ''vracaju im strast i vatru'' a u stvari odgovaraju njihovom sebicluku, jer su uvek tu,spremne,vrele,ne postavljaju pitanja, da ih stavis da zive sa njima odmah bi ljubav prema ljubavnicama nestala

samo sam naglasavala u mom postu koliko je to bolno i uvredljivo za zenu

Vragolanka
14-01-2012, 00:17
samo sam naglasavala u mom postu koliko je to bolno i uvredljivo za zenu

onda to nije trebala sebi da dozvoli.

Vragolanka
14-01-2012, 00:18
raisaaaaaaaa, ebem li ti sunce, odgovaraj na pp... :lol:

Moonster
14-01-2012, 00:19
to ti pričam.. a kad voliš, ne meriš ko je kome 'dužan'.Ne, ne meriš, slažem se.Pričao sam o tome da ne postoje idealne žene, kao onaj model koji je naveden i da se vremenom može tek neko upoznati, tačnije ni vreme nije bitan faktor koliko životne situacije koje mogu biti teške i najteže.Jedna stvar je voleti nekoga ko ništa nikada teško sa tobom nije prošao, a druga stvar je voleti nekoga sa kim si sve prošao i ko nikada ni po jednom pitanju nije zakazao ni u jednom momentu.Različite su to vrste ljubavi.

Moonster
14-01-2012, 00:25
Mun bez uvrede ne lupaj.

Ja sam takva,imala sam decka koji je takav bio,itd,ima takvih ljudi.
Previse je arogantno tvrditi to sto si ti rekao.

ja sam procitala ,kurvaces se :D

pa naravno da ces mu kuvati,peglati itd iz ljubavi,moja poenta je da muskarci to vremenom u brakovima sve manje cene i umesto njihova ljubav prema tebi da raste vremenom,shvate te zdravo za gotovo i tu na scenu stupaju ljubavnice,za koje ih takodje uglavnomm boli ***** vec ''vracaju im strast i vatru'' a u stvari odgovaraju njihovom sebicluku, jer su uvek tu,spremne,vrele,ne postavljaju pitanja, da ih stavis da zive sa njima odmah bi ljubav prema ljubavnicama nestala

samo sam naglasavala u mom postu koliko je to bolno i uvredljivo za zenu

Lupam :lol:

Nema takvih ljudi, to nije arogancija, samo istina, koju niko ne voli, ali da bi sve bilo ok, neka bude da je arogancija u pitanju.
Zavisi od muškarca, ima ih koji nikada ne zaborave i nikada ne prevare i nikada im to ni na kraj pameti ne padne.
To vraćanje o kojem pričaš, je kao i bilo šta drugo, samo jedna u nizu izgovora za učinjeno, znaš onu staru :"Dobar izgovor zlata vredi" - upravo se o tome radi.
Ništa manje ili više bolno nego za muškarca, navela si samo jednu od tri moguće prespektive.
Ženski ugao, muški ugao i ravnodušnost.

Raisa
14-01-2012, 00:27
ovako nešto ima samo na filmu...
ispada da je 'dužnost' jedne da ga prere, a 'dužnost' druge da bude poželjna.
ovo nema veze sa formalnim stanjem stvari, ako nekoga voliš bićeš mu lepa, bar ćeš se potruditi i kuvaćeš i sve što uz to ide, iz ljubavi.
ne postoje 2 kategorrije žena, samo se muški tretman prema jednima i drugima razlikuje.
i zabole me iskreno koja sam sve dok sam jedina. mislim na sex i srce. više ne treba.

i ti si me naopako razumela.
govorila sam o svemu onome sta zena radi u braku, a muskarci ne primecuju.
i zena treba da bude izazovna,lepa itd ali zena je ta, koja bez uvrede,radi duplo tezi posoa nego ljubavnica.
Nije Merilin Monro sedela sa Kenedijem,niti su njegove ljubavnice sedela lepo uz njega kad je sve zagustelo.
Nisu njegove ljubavnice morale da dodju na sastanak u dvorau i da pride jako dobro znaju da im je muz ***** skoro svaku zenu u toj sali,niti su ljubavnice morale da sede rame uz rame pored njega i gledaju,navodno hladnokrvno kako tvom suprugu peva srecan rodjendan jedna od njegovih ljubavnica,raskosna plavusa.
Dzeki Kenedi je to morala da radi ( za koju i inace kazu da je hiljaudputa morala da udje u prostoriju znajuci da joj je muz ***** svaku od njih )

Jel to ono sto je ona zasluzila od njega? Ta ponizenja?
Naravno da ne.

Odanost se pokazuje na razlicite nacine.
Biti nekom prijatelj kad je tesko,kroz strast,krevet,seks.
Ali itekako kroz mundane stvari. Kuvati ti rucak i veceru, spremati stan, rpolaziti kroz periode gde ces biti nesredjena jer su deca jos bebe i nemas vremena za sebe kad imas njih...
samo,umesto muskarci,da zenu vole jos vise zbog svih tih stvari, umesto da kazu ''vidi kako divnu osob i zenu imam pored sebe,'' muskarci pocinju da je shvataju zdravo za gotovo.
Oni su generalno neodgovorni, smeta im realnost ( nisu svi ali je dobar deo takav )
Jedno je biti u evzi a sasvim drugom u braku, u braku delite jedan zivot,i nazalost,to muskarcima ume da bude neprivlacno.


nije duznost ljubavnice da bud epozeljna ali,ona kao takva predstavlja beg. Oazu ako hoces.
Mislim,ja da sam nekom ljubavnica meni stvarno ne pada na pamet nista drugo do mnogo sastanaka u hotelskim sobama, seksi donjem vesu, visednevnim putovanjima sa njim, pada mi na pamet ona honey moon faza.

Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.

Ja uopste nisam ni u jednom trenutku u mom postu pricala o muskarcima koji vole svoje ljubavnice,takvih je zapravo manje nego ovih drugih.

Ali rekla si da ne bi tolerisala ako te vara,a sad si rekla ''samo u seksu i srcu da sam mu jedina'' zar to nije kontradiktorno?

kojica
14-01-2012, 00:29
e sva sreća da je bilo ukratko.. :drnd:

Vragolanka
14-01-2012, 00:31
Ne, ne meriš, slažem se.Pričao sam o tome da ne postoje idealne žene, kao onaj model koji je naveden i da se vremenom može tek neko upoznati, tačnije ni vreme nije bitan faktor koliko životne situacije koje mogu biti teške i najteže.Jedna stvar je voleti nekoga ko ništa nikada teško sa tobom nije prošao, a druga stvar je voleti nekoga sa kim si sve prošao i ko nikada ni po jednom pitanju nije zakazao ni u jednom momentu.Različite su to vrste ljubavi.

ljubav nije zahvalnost. a teške stvari rasturaju i najbolje brakove, veze, svejedno... dođeš do tačke kada ne želiš više da prolaziš sa nekim kroz teškoće, već da taj učini da zaboravš na njih. taj, ili neki drugi.

Raisa
14-01-2012, 00:33
A ona aluzija na Dzeki Kenedi,poenta je bila

da,i ljubavnica moze da bude najbolji prijatelj,da bude sa tobom i kad je gusto i kad je lepo itd.
samo ima jedna mala razlika.

Njegova supruga to radi vec 20 godina.
Ljubavnica mozda tri meseca.

Ljubav se pokazuje vremenom,i kroz vreme.
Mani me velikih dela ako ce da ih bude samo ,dva ili tri
Radi ta ''dela'' konzistentno godinu za godinom..e to je ljubav.

Moonster
14-01-2012, 00:37
Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.

Da je tako, a nije tako, ne bi ni postojale ljubavnice koje bi jako uspešno razbijale višedecenijske brakove sa kvalitetnim ženama sa kojima muškarci i decu imaju. Previše pojednostavljuješ, nisu sve ljubavnice takve da bi njihova "ljubav" iščezla kada bi se pred njih stavio realan život sa određenim muškarcem, nisu sve žene iz istih pobuda nekome ljubavnice, tu grešiš.
Neka je ljubavnica samo radi novca, klasična sponzoruša, ali verovala ili ne, postoje sasvim stabilne žene koje da mogu i ako mogu, hladnokrno razbiju brak nekoj drugoj ženi, jer po njihovim procenama taj muškarac je kvalitet koje one zaslužuju a ne žena koja je u braku sa njim. Ima tu dosta nijasni, čak i previše, ovo što si navela je samo jako pojednostavljen prikaz situacije koja je često jako složenija.

Moonster
14-01-2012, 00:38
ljubav nije zahvalnost. a teške stvari rasturaju i najbolje brakove, veze, svejedno... dođeš do tačke kada ne želiš više da prolaziš sa nekim kroz teškoće, već da taj učini da zaboravš na njih. taj, ili neki drugi.

Ebi ga sada Vrago, vratišmo se na moju početnu tvrdnju :(

Vragolanka
14-01-2012, 00:41
i ti si me naopako razumela.
govorila sam o svemu onome sta zena radi u braku, a muskarci ne primecuju.
i zena treba da bude izazovna,lepa itd ali zena je ta, koja bez uvrede,radi duplo tezi posoa nego ljubavnica.
Nije Merilin Monro sedela sa Kenedijem,niti su njegove ljubavnice sedela lepo uz njega kad je sve zagustelo.
Nisu njegove ljubavnice morale da dodju na sastanak u dvorau i da pride jako dobro znaju da im je muz pojebao skoro svaku zenu u toj sali,niti su ljubavnice morale da sede rame uz rame pored njega i gledaju,navodno hladnokrvno kako tvom suprugu peva srecan rodjendan jedna od njegovih ljubavnica,raskosna plavusa.
Dzeki Kenedi je to morala da radi ( za koju i inace kazu da je hiljaudputa morala da udje u prostoriju znajuci da joj je muz pojebao svaku od njih )

Jel to ono sto je ona zasluzila od njega? Ta ponizenja?
Naravno da ne.

Odanost se pokazuje na razlicite nacine.
Biti nekom prijatelj kad je tesko,kroz strast,krevet,seks.
Ali itekako kroz mundane stvari. Kuvati ti rucak i veceru, spremati stan, rpolaziti kroz periode gde ces biti nesredjena jer su deca jos bebe i nemas vremena za sebe kad imas njih...
samo,umesto muskarci,da zenu vole jos vise zbog svih tih stvari, umesto da kazu ''vidi kako divnu osob i zenu imam pored sebe,'' muskarci pocinju da je shvataju zdravo za gotovo.
Oni su generalno neodgovorni, smeta im realnost ( nisu svi ali je dobar deo takav )
Jedno je biti u evzi a sasvim drugom u braku, u braku delite jedan zivot,i nazalost,to muskarcima ume da bude neprivlacno.


nije duznost ljubavnice da bud epozeljna ali,ona kao takva predstavlja beg. Oazu ako hoces.
Mislim,ja da sam nekom ljubavnica meni stvarno ne pada na pamet nista drugo do mnogo sastanaka u hotelskim sobama, seksi donjem vesu, visednevnim putovanjima sa njim, pada mi na pamet ona honey moon faza.

Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.

Ja uopste nisam ni u jednom trenutku u mom postu pricala o muskarcima koji vole svoje ljubavnice,takvih je zapravo manje nego ovih drugih.

Ali rekla si da ne bi tolerisala ako te vara,a sad si rekla ''samo u seksu i srcu da sam mu jedina'' zar to nije kontradiktorno?


problem je u boldu: dužnost/obaveza... bila žena ili ljubavnivca, to nije posao. perem, peglam, kuvam, pušim, šta god hoćeš, podrazumeva i da ja hoću, jel... samo ako volim nekoga.
kuvala bi i samoj sebi i peglala i prala.

a ljubavnica nije jednako pohota.
možda kres šema za jedno, eventualno i još jedno veče.

samo u sexu i srcu, znači da mi je veran, tačnije odan. ja sam recimo odana, ali nisam uvek verna. a to 'samo' je mnogo i nije kontradiktorno. osim ako nije oženjen. mada ni taj papir meni ne znači, jer nije moj. ni potpis, ni čovek ne može biti moj, ne svojatam.
postoje ljudi koje mogu da voli a sa kojima nikada ne bih mogla da živim, recimo. sukob karaktera, ili nešto slično... nepoverenje, možda. razumeš?
ako saznam da me vara, doviđenja. a čiji ja zvanično, na zanima me. tada vara samo sebe, ni jednu ni drugu... i to nije moj problem.

Vragolanka
14-01-2012, 00:41
Ebi ga sada Vrago, vratišmo se na moju početnu tvrdnju :(

nisam je ni negirala.

Raisa
14-01-2012, 00:43
Da je tako, a nije tako, ne bi ni postojale ljubavnice koje bi jako uspešno razbijale višedecenijske brakove sa kvalitetnim ženama sa kojima muškarci i decu imaju. Previše pojednostavljuješ, nisu sve ljubavnice takve da bi njihova "ljubav" iščezla kada bi se pred njih stavio realan život sa određenim muškarcem, nisu sve žene iz istih pobuda nekome ljubavnice, tu grešiš.
Neka je ljubavnica samo radi novca, klasična sponzoruša, ali verovala ili ne, postoje sasvim stabilne žene koje da mogu i ako mogu, hladnokrno razbiju brak nekoj drugoj ženi, jer po njihovim procenama taj muškarac je kvalitet koje one zaslužuju a ne žena koja je u braku sa njim. Ima tu dosta nijasni, čak i previše, ovo što si navela je samo jako pojednostavljen prikaz situacije koja je često jako složenija.

Naravno,u pravu si, i tacno je za pojednostavljeno, naglasila sam da nisam pricala o ljubavnicama koje zavole te ozenjene i oni njih, niti o sponzorusama,niti o onim...kreaturama sto se navodno nazivaju zenama a namern rasturaju neciji brak.
vec o sasvim normalnom,generalnom scenariju bez nijansi.
to radim izmedju ostalog da ne bi nastala zbrka na temi,pa da sad pola mase pocne da prica o razbijacicama brakova, druga polovina da se ubacuje sa primerima zena koje zavole i ne trude se da rasture brak nego se on raspadne ali ipak zbog njih, treci o ljubavnicama koje zavole itd.

I jako si lepo srocio o one dve vrste ljubavi,sa onim koji je prosao sa tobom kroz sve i sa onim koji nije,koncizno si sazeo moj poentu ,aj lav ju :moon:

Vragolanka
14-01-2012, 00:47
i da, brak ne čine muž, žena i ljubavnica, niti ga rasturaju njih troje.
samo muž i žena.

Moonster
14-01-2012, 00:49
i da, brak ne čine muž, žena i ljubavnica, niti ga rasturaju njih troje.
samo muž i žena.
Pa gde harem da smestim u ovakvoj postavci ? :tupan: :hm:
Uvek me zbuniš :pusi:

Moonster
14-01-2012, 00:55
Naravno,u pravu si...

Znači dobro lupam :haha:


I jako si lepo srocio o one dve vrste ljubavi,sa onim koji je prosao sa tobom kroz sve i sa onim koji nije,koncizno si sazeo moj poentu ,aj lav ju :moon:
O dve vrste ljubavi je uopšteno, može se primeniti na sve, od prijateljstva do žene sa kojom neko živi ceo svoj život.
Poenta je da se ne treba ceniti nešto što nije prošlo i izdržalo određene situacije, ako ih neka veza ili brak uopšte izdrži.
Da nešto ceniš i još jače voliš dolazi samo ako se kroz svaku tešku situaciju potvrdi da je vredno ljubavi jer nije odustalo, otišlo, promenilo starnu i slično, uvek je bio/bila tu i uvek je bio/bila podrška u svakom smislu i pogledu.
Problem je što je to većinom fikcija, nažalost. Sretni su oni koji su tu fikciju doživeli u realnosti, samo ih je jako malo.

Raisa
14-01-2012, 00:58
Znači dobro lupam :haha:


O dve vrste ljubavi je uopšteno, može se primeniti na sve, od prijateljstva do žene sa kojom neko živi ceo svoj život.
Poenta je da se ne treba ceniti nešto što nije prošlo i izdržalo određene situacije, ako ih neka veza ili brak uopšte izdrži.
Da nešto ceniš i još jače voliš dolazi samo ako se kroz svaku tešku situaciju potvrdi da je vredno ljubavi jer nije odustalo, otišlo, promenilo starnu i slično, uvek je bio/bila tu i uvek je bio/bila podrška u svakom smislu i pogledu.
Problem je što je to većinom fikcija, nažalost. Sretni su oni koji su tu fikciju doživeli u realnosti, samo ih je jako malo.

pa ja o ovome pricam celo vreme :aha:

Raisa
14-01-2012, 00:59
A ona aluzija na Dzeki Kenedi,poenta je bila

da,i ljubavnica moze da bude najbolji prijatelj,da bude sa tobom i kad je gusto i kad je lepo itd.
samo ima jedna mala razlika.

Njegova supruga to radi vec 20 godina.
Ljubavnica mozda tri meseca.

Ljubav se pokazuje vremenom,i kroz vreme.
Mani me velikih dela ako ce da ih bude samo ,dva ili tri
Radi ta ''dela'' konzistentno godinu za godinom..e to je ljubav.

evo ga Mun :g:

Moonster
14-01-2012, 01:03
pa ja o ovome pricam celo vreme :aha:


evo ga Mun :g:

Ajde dobro, sa obzirom da je Nova Godina, bolje da sada ne rastavljam pojedine postove na sastavne delove, ne bi se preživelo na temi :aha:
Neka bude tako i svi mirni :)

Raisa
14-01-2012, 01:06
Rastavljaj koliko hoces.
ja znam sta mislim i sta sam htela reci,ono sto si me ili poogrenso razumeo ili mislis da zelim reci,to je drugo. Ali dobro,ja nikako ne uspem da me ljudi razumeju na pravilan nacin tako da je verovatno do mene :aha:

Raisa
14-01-2012, 01:09
Mun,ucini mi uslugu i idi javi Vragolanki na chetu da vise ne vidim ni chat :lol:

Vragolanka
14-01-2012, 01:12
banovali su i mene na četu... :lol:
eno ti na temi, šta nije za javnost, imaš mejl, ako možeš da čitaš pp... :lol:

Moonster
14-01-2012, 01:15
Rastavljaj koliko hoces.
ja znam sta mislim i sta sam htela reci,ono sto si me ili poogrenso razumeo ili mislis da zelim reci,to je drugo. Ali dobro,ja nikako ne uspem da me ljudi razumeju na pravilan nacin tako da je verovatno do mene :aha:

E neću noćas da rastavljam ništa :)
Nije do tebe, do mene je, sve rastavim na sastavne delove, a onda obično imam viška delova :haha:

ljubičica
14-01-2012, 01:32
Da je tako, a nije tako, ne bi ni postojale ljubavnice koje bi jako uspešno razbijale višedecenijske brakove sa kvalitetnim ženama sa kojima muškarci i decu imaju. Previše pojednostavljuješ, nisu sve ljubavnice takve da bi njihova "ljubav" iščezla kada bi se pred njih stavio realan život sa određenim muškarcem, nisu sve žene iz istih pobuda nekome ljubavnice, tu grešiš.
Neka je ljubavnica samo radi novca, klasična sponzoruša, ali verovala ili ne, postoje sasvim stabilne žene koje da mogu i ako mogu, hladnokrno razbiju brak nekoj drugoj ženi, jer po njihovim procenama taj muškarac je kvalitet koje one zaslužuju a ne žena koja je u braku sa njim. Ima tu dosta nijasni, čak i previše, ovo što si navela je samo jako pojednostavljen prikaz situacije koja je često jako složenija.
ok, ako prihvatimo postojeanje tim moralni spodoba kao razbijacica tih hvalitetnih brakova..
mene zanima, gde su u toj prici ti muskarci?
misim, jesu oni debili?
maloumni?
nezreli?
ono kontam covek se zaljubi, odlepi, i to je sve ok.
ali zreo muskarac nikad nikom nece dozvoliti da manipulise njime.
ok, recimo da takvi muskarci i postoje.
podlozni maipulaciji lukavih zenskih azdaja..
ali onda nema kvaliteta prijatelju..samo debili..:drnd:

Moonster
14-01-2012, 01:43
ok, ako prihvatimo postojeanje tim moralni spodoba kao razbijacica tih hvalitetnih brakova..
mene zanima, gde su u toj prici ti muskarci?
misim, jesu oni debili?
maloumni?
nezreli?
ono kontam covek se zaljubi, odlepi, i to je sve ok.
ali zreo muskarac nikad nikom nece dozvoliti da manipulise njime.
ok, recimo da takvi muskarci i postoje.
podlozni maipulaciji lukavih zenskih azdaja..
ali onda nema kvaliteta prijatelju..samo debili..:drnd:

Muškarci kao muškarci Koto, ne svi,ali ogromna većina njih, ako im se ukaže prilika, koriste je i ne žale.
Nisu maloumni, nisu debili, ali vole imati i nešto sa strane, ako osete da mogu iliako tako stvari postave da ih nije briga za posledice.
Žene mogu da biraju ili da se pomire sa tim ili da odu i to je to.
U nekim slučajevima nema tu manipulacije, već samo želja da živiš onako kako želiš, bez ikakvih ograničenja u smislu veza.
Svestan je savršeno o čemu se radi i savršeno ga nije briga, ni za ženu a kamoli za ljubavnicu.
Neke žene to prihvate i nije ih briga za ljubavnice, imaju rezon tipa:"Bitno je samo da se na kraju uvek meni vrati" i slično.
Neke ne prihvate,pa se razvedu i žive dalje.

ljubičica
14-01-2012, 01:47
au bre kume kako ti skaces sa teme na temu.
kazes nesto, ja ti na to odgovorim, ti odes na nesto deseto.
dakle, tvrdio si da ZENE-LJUBAVNICE rasturaju brakove
sad kazes nesto drugo..
nije tacno da su svi muskraci isti
nije tacno da su sve zene iste
kad ljudi znaju sta hoce, sta imaju, i sta im je vazno, NIKO sa strane ne moze ni da prismrdi.
OD DOBRA NIKO NE BEZI!

Moonster
14-01-2012, 01:53
au bre kume kako ti skaces sa teme na temu.
kazes nesto, ja ti na to odgovorim, ti odes na nesto deseto.
dakle, tvrdio si da ZENE-LJUBAVNICE rasturaju brakove
sad kazes nesto drugo..
nije tacno da su svi muskraci isti
nije tacno da su sve zene iste
kad ljudi znaju sta hoce, sta imaju, i sta im je vazno, NIKO sa strane ne moze ni da prismrdi.
OD DOBRA NIKO NE BEZI!
Skokovito razmišljam Koto :kapa:
Tvrdim i dalje da u pojedinim slučajevima, žene-ljubavnice rasturaju stabilne brakove.
Tačno.
Tačno.
Tačno.

naki
14-01-2012, 02:07
auuuuu :qq:... lud...zbunjen...normalan ...:raz_088:

Moonster
14-01-2012, 02:14
auuuuu :qq:... lud...zbunjen...normalan ...:raz_088:

Jok bre :kapa:

Lud, luđi i najluđi :pusi:

naki
14-01-2012, 02:16
jos bolje receno... :kapa:
blagodarim :pusi:

Moonster
14-01-2012, 02:19
jos bolje receno... :kapa:
blagodarim :pusi:

A kakve to blage darove daješ jastrebe ? :pusi:

Cruz
14-01-2012, 02:20
ja cu ovo kasnije da citam, sad nisam u stanju :eek:

naki
14-01-2012, 02:21
cruzi, zagubila sam 44 puta na svakom postu... :eek:
dajem dobar let jastrebe :pusi:
dovoljno... :kapa:

Moonster
14-01-2012, 02:21
ja cu ovo kasnije da citam, sad nisam u stanju :eek:

Ne sumnjam :haha:

Moonster
14-01-2012, 02:22
cruzi, zagubila sam 44 puta na svakom postu... :eek:
dajem dobar let jastrebe :pusi:
dovoljno... :kapa:

I više nego dovoljno za kvalitetne letače :pusi:

naki
14-01-2012, 02:24
sve je jasno ... :kapa:
man'te se ljudi corava posla...
vatajte se dobrog oblacica... :pusi:

Moonster
14-01-2012, 02:27
sve je jasno ... :kapa:
man'te se ljudi corava posla...
vatajte se dobrog oblacica... :pusi:

Gde ima dobar oblačić jastrebe ? :pusi:

Cruz
14-01-2012, 02:34
Ne sumnjam :haha:

moone bre popila sam samo jednu casu, nije zbog vina :lol:

Moonster
14-01-2012, 02:43
moone bre popila sam samo jednu casu, nije zbog vina :lol:
Od čašice se počinje :lol:
Zezam se, i mislio sam da je zbog nečega drugog :kapa:

Cruz
14-01-2012, 02:51
ih jedna je lekovita, znam ja za dosta :jasenka:

Moonster
14-01-2012, 03:06
ih jedna je lekovita, znam ja za dosta :jasenka:
Ne može samo jedna, na svaku nogu po jedna, pa na ruke, pa za krvotok, pa za srce, pa za antioksidanse, pa.... :tupan:
Ma ko broji :kapa:

Cruz
14-01-2012, 17:26
Ne može samo jedna, na svaku nogu po jedna, pa na ruke, pa za krvotok, pa za srce, pa za antioksidanse, pa.... :tupan:
Ma ko broji :kapa:

pa sve je to u jednoj casi moon :dada:

Moonster
14-01-2012, 21:01
pa sve je to u jednoj casi moon :dada:
Ali je efekat kumulativni, dakle mora se uzeti više od jedne čaše :kapa:

Cruz
14-01-2012, 21:28
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?

ne volim "svrljanje", nikad nisam to ni podrzavala. ne shvatam ljude koji su tome skloni, nije mi jasno kakvu satisfakciju imaju varajuci partnera. smatram da ako vec sa nekim "jedes isti hleb" onda si mu odan u svakom smislu. ako do prevare vec dodje onda tu nema vise sta da se prica, brak ili veza gube svaki smisao...


E posebno su mi smešni švaleraši kad su ljubomorni što je u društvu
drugog pogledala, al im pri tom ne smeta što će posle da legne s
mužom u krevet. :lol:


ja bih to rekla ovako: on/ona pokazuju patolosku ljubomoru ne samo u drustvu vec i u kuci jer polaze od sebe i svojih postupaka i smatraju da i partner ima iste poglede na svet, cak i kada to nije slucaj. takve osobe su neretko sklone nasilju.
posebna prica je kada nakon vidjenja sa nekim trecim dodju u bracnu postelju i ponasaju se kao da se nista nije dogodilo.


Gde postoji ?
Sve je to ok, postoji, ne postoji, 99,9999% će tvrditi da postoji, jako mali postotak, ako iko uopšte će tvrditi da ne postoji.
Ja znam da ono što sam boldovao se uvek svede na princip :"Svakom svoje pedu najmilije", pa samim tim i ono što je napisano nije istina jer takve osobe, nebitno, muškarci ili žene, ne postoje. Isto kao što ne postoje zmajevi i princeze i vitezovi.


slucajevi koje obuhvata ova tema odnose se na veze i brakove bez ljubavi, sklopljenih iz koristi (necu korist da definisem), tako da to sto si napisao odnosi se iskljucivo na njih. iskljuciv si za onaj mali procenat koji ume da voli i ceni i drzi do toga da nije u redu varati, jer ako varas, to cinis pre svega sebi, pa onda partneru, sto ce neminovno dovesti do kraha i velikih razocarenja.


Udaješ se ili ženiš za ono u šta veruješ u datom momentu, kroz vreme vidiš da li si i ako jesi koliko si pogrešio/pogrešila i onda sagledavaš stvari znatno drugačije nego na samom početku priče. Tako da je pitanje da li uopšte ima šta da se ceni u nekom kontekstu braka, jer se skoro svaki može na nekom od životnih područja dovesti u pitanje.

da, ali sta ako si ucinio pravi korak i nakon preispitivanja shvatis da nisi pogresio? hoces li i tada varati onu sa kojom si vezu ili brak sklopio?

Cruz
14-01-2012, 21:41
Odanost se pokazuje na razlicite nacine.
Biti nekom prijatelj kad je tesko,kroz strast,krevet,seks.
Ali itekako kroz mundane stvari. Kuvati ti rucak i veceru, spremati stan, prolaziti kroz periode gde ces biti nesredjena jer su deca jos bebe i nemas vremena za sebe kad imas njih...
samo,umesto muskarci,da zenu vole jos vise zbog svih tih stvari, umesto da kazu ''vidi kako divnu osob i zenu imam pored sebe,'' muskarci pocinju da je shvataju zdravo za gotovo.
Oni su generalno neodgovorni, smeta im realnost ( nisu svi ali je dobar deo takav )
Jedno je biti u evzi a sasvim drugom u braku, u braku delite jedan zivot,i nazalost,to muskarcima ume da bude neprivlacno.


nije duznost ljubavnice da bude pozeljna ali,ona kao takva predstavlja beg. Oazu ako hoces.
Mislim,ja da sam nekom ljubavnica meni stvarno ne pada na pamet nista drugo do mnogo sastanaka u hotelskim sobama, seksi donjem vesu, visednevnim putovanjima sa njim, pada mi na pamet ona honey moon faza.

Ali,zato sam i rekla, stavi tu ljubavnicu samo nedelju dana da mu bude zena i to se muskarcu vec ne bi dopadalo i sva ta silna ''ljubav'' prema njoj bi iscezla. On ''voli'' tu pohotu,zelju za njom, sto moze da bude tinejdzer opet i neodgovoran,a brak,i zajednicki zivot,zahtevaju odgovornost,i tu sva magija, u glavama nekih od njih iscezava.

Ja uopste nisam ni u jednom trenutku u mom postu pricala o muskarcima koji vole svoje ljubavnice,takvih je zapravo manje nego ovih drugih.

Ali rekla si da ne bi tolerisala ako te vara,a sad si rekla ''samo u seksu i srcu da sam mu jedina'' zar to nije kontradiktorno?

ovde je opisana ljubavnica kao femme fatale koja nije ni za sta drugo sposobna osim da se dotera i zadovolji muskarca u krevetu. meni to mirise na sponzoruse.

sta ako se, recimo, desi da je muskarac (ili zena) u jednom momentu sagledao svoj zivot u braku/vezi i spoznao da je nacinio gresku i desi mu/joj se da se zaljubi u drugu osobu, stupi sa njom u vezu i pored toga sto je vec vezan/a, pa se tu rodi ljubav, pa shvate da su u stvari rodjeni jedno za drugo? nisu to retki slucajevi.. kako bi ljubavnica u tom slucaju trebalo da bude opisana (ili ljubavnik)?

Cruz
14-01-2012, 21:45
Ali je efekat kumulativni, dakle mora se uzeti više od jedne čaše :kapa:

pa da, svakog dana po jedna :dada:

Moonster
14-01-2012, 21:51
slucajevi koje obuhvata ova tema odnose se na veze i brakove bez ljubavi, sklopljenih iz koristi (necu korist da definisem), tako da to sto si napisao odnosi se iskljucivo na njih. iskljuciv si za onaj mali procenat koji ume da voli i ceni i drzi do toga da nije u redu varati, jer ako varas, to cinis pre svega sebi, pa onda partneru, sto ce neminovno dovesti do kraha i velikih razocarenja.

Isključiv sa razlogom, jer kako vreme odmiče i kako se sve vrednsti sve više i više u društevnim okvirima prikazuju kao nešto nebitno, nevažno i sve se više potencira princip :"Koga nema, bez njega se može" a u vezi odnosa između osoba, tako i taj procenat onih koji vole i cene teži nuli. Još uvek nije na nuli, ali sam siguran da će za određeno vreme, ne tako daleko u budućnosti, definitivno biti jednak nuli.



da, ali sta ako si ucinio pravi korak i nakon preispitivanja shvatis da nisi pogresio? hoces li i tada varati onu sa kojom si vezu ili brak sklopio?
Retko je to, skoro nemoguće da će osoba nakon detaljnog preispitivanja partnera doneti takav zaključak, ali ok, neka bude da se upravo to desilo, da je zaključak da je osoba prava u svakom smislu i pogledu.
Zašto bi varao nekoga ko je takav kvalitet kao osoba ?

Moonster
14-01-2012, 21:52
pa da, svakog dana po jedna :dada:
Pa jeste, svaki dan druga žena :kapa:
Je l' pričamo o ženama il' o piću ? :stidljiva:

Cruz
14-01-2012, 21:57
Isključiv sa razlogom, jer kako vreme odmiče i kako se sve vrednsti sve više i više u društevnim okvirima prikazuju kao nešto nebitno, nevažno i sve se više potencira princip :"Koga nema, bez njega se može" a u vezi odnosa između osoba, tako i taj procenat onih koji vole i cene teži nuli. Još uvek nije na nuli, ali sam siguran da će za određeno vreme, ne tako daleko u budućnosti, definitivno biti jednak nuli.


ovo je tvoja pretpostavka, koja ne mora biti tacna, a i nece biti ako se ja pitam :dada:




Retko je to, skoro nemoguće da će osoba nakon detaljnog preispitivanja partnera doneti takav zaključak, ali ok, neka bude da se upravo to desilo, da je zaključak da je osoba prava u svakom smislu i pogledu.
Zašto bi varao nekoga ko je takav kvalitet kao osoba ?

da, upravo je to bilo moje pitanje


Pa jeste, svaki dan druga žena :kapa:
Je l' pričamo o ženama il' o piću ? :stidljiva:

pricali smo o vinu moon

Moonster
14-01-2012, 22:07
ovo je tvoja pretpostavka, koja ne mora biti tacna, a i nece biti ako se ja pitam :dada:

Tačna je i tek će biti tačna, i ne, ne pitaš se ni ti ni ja, pitaju se oni koji tek dolaze na scenu u smislu godina, a sa njima je jako lako manipulisati, kao i sa svakim društvom u celini.
Nadajmo se da si u pravu.


da, upravo je to bilo moje pitanje

Zavisi od vrste osobe sa kojom je neko u vezi, prevara ima više pozadina, od promene partnera radi sexa do promene koja prerasta u trajnu radi nezadovoljstva sa ponašanjem partnera u samoj vezi, tzv. čuvene "nepomirljive razlike" :dada:
Dakle zavisi sa kim si u vezi, postoji i ona malobrojna vrsta koja će to ceniti i nikada neće prevariti, ali oni su u ogromnoj manjini.



pricali smo o vinu moon

Ako je o vinu....

http://www.youtube.com/watch?v=56BYcuA8F7M&feature=related

Sagacity
14-01-2012, 22:08
u braku ste, al volite da svrljnete sa strane.
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
da li i od ljubavnika-ljubavnice ocekujete da vam budu verni?http://razbibriga.net/imported/clear.jpg
da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?
da li i dalje od supriznika ocekujete da vam bude veran?
Nisam u braku, ali da jesam, očekivala bih sigurno, a i on bi to trebao očekivati od mene...Nekako je vernost nešto što se za mene podrazumeva...:dada:

da li mozete da podnesete, ali iskreno, da vam ljubavnica-ljubavnik otvoreno kaze da se krese jos sa nekim?
Živ čovek sve podnosi...Samo, pitanje je šta bi dalje bilo...Jedno je sigurno, više bih cenila da mi kaže u lice da li me stvarno vara, nego da to slušam od drugih ili da sama to otkrijem...Kraj bi bio u oba slučaja, samo što bih mu u prvom slučaju pružila ruku i rastali se normalno, a u drugom slučaju...mislim da se ne bih ni pozdravila...

Čovek koji radi okružen ljudima, uvek može uočiti nekog novog ko bi mu se dopao...Poštovanje osobe sa kojom smo je upravo jedan od kočnica, zašto ne ići dalje...Za mene je prevara poniženje ljubavi i predstavlja kraj svega onoga što su dvoje zajedno imali...Naravno, nismo svi isti...

Ako neko stupa u brak, a sam nije spreman na isti, u smislu da mu je pored osobe sa kojom je, uvek potrebna još jedna..Onda sa tom osobom nešto nije kako treba...Jer u tom slučaju, vara osobu kojoj se zakleo na vernost, a sa druge strane, svojoj ljubavnici ili ljubaavniku daje lažnu nadu, da možda ima nade za njih dvoje...Mislim, da je to i sebično i bezobrazno..Ne mislim da je biti ljubavnica ''in''...Biti druga, je glupa brojka.....Od 100% slučajeva, bar u 80% supružnici se vraćaju svojim suprugama...ljubavnice na kraju ostanu samo to, ali vrlo često i jedna od ljubavnica...A to baš i nije nešto...:aha:

naki
15-01-2012, 19:13
cruz, ispunila si moja ocekivanja svojim odgovorima... :bravo: