PDA

Pogledaj Punu Verziju : Glumim za Oskara



Cruz
14-01-2012, 23:52
Sta mislite da li je zena sposobna da uspesno odglumi orgazam, a da muskarac to ne primeti?
Sta su po Vama razlozi koji do toga dovode?

twm
14-01-2012, 23:53
ne moze al to muskarce uglavnom ne tangira, oni gledaju svoga posla :lol:

Moonster
14-01-2012, 23:54
Sta mislite da li je zena sposobna da uspesno odglumi orgazam, a da muskarac to ne primeti?
Sta su po Vama razlozi koji do toga dovode?
Da, posebno ako muškarac nema iskustva i ako ne obraća pažnju na neke simptome glume.
Ma u suštini, zabole je za njega i sex sa njim, nego eto, ako baš mora, da otalja "posao" i to je to :aha:

Obešenjak
14-01-2012, 23:55
E koja žena uspe meni tako nešto da odglumi, ta je zaslužila Oskara! :kreza:

A razlozi :tupan: ... razlozi su razni :) ...ko bi ga znao šta se ženi sve muva po glavi i iz kojih razloga to radi :hm:

mica
14-01-2012, 23:56
Sta mislite da li je zena sposobna da uspesno odglumi orgazam, a da muskarac to ne primeti?
Sta su po Vama razlozi koji do toga dovode?

Naravno da moze. Vise put izgovoreno ahuhahuh i malo grcenje tela i padanje u nevest i eto. POsle kaze, au al si bio dobar...Vuk sit, ovce na broju...Ne znam razloge drugih zena, al znam svoj...Bilo mi lakse da ga odradim tako nego da pokusavam bilo sta, drugacije. Skroz licemeran izbor linije manjeg otpora:sad:

Cruz
14-01-2012, 23:56
ne moze al to muskarce uglavnom ne tangira, oni gledaju svoga posla :lol:

Da, posebno ako muškarac nema iskustva i ako ne obraća pažnju na neke simptome glume.
Ma u suštini, zabole je za njega i sex sa njim, nego eto, ako baš mora, da otalja "posao" i to je to :aha:

iz ovoga sto ste napisali rekla bih da vas zabole za zene, gledate samo sebe i kako sebi da ugodite :dada:

onda ne treba da bude iznenadjenja kada zena glumi

mica
14-01-2012, 23:58
iz ovoga sto ste napisali rekla bih da vas zabole za zene, gledate samo sebe i kako sebi da ugodite :dada:

onda ne treba da bude iznenadjenja kada zena glumi

Cenim da nije problem do muskaraca. Mislim da i zene ponekad, ocekuju da im se udje u glavu i citaju misli, mesto da otvoreno kazu sta im prija a sta ne, ukoliko muskarac sam to ne zakljuci po ponasanju tela.

twm
14-01-2012, 23:58
iz ovoga sto ste napisali rekla bih da vas zabole za zene, gledate samo sebe i kako sebi da ugodite :dada:

onda ne treba da bude iznenadjenja kada zena glumi

nije bas da nas zabole, nemoj da si na kraj srca:lol:
nas je jos tito ucio kako nas nista ne smije iznenaditi tako da..ne brigaj :)

Moonster
15-01-2012, 00:01
iz ovoga sto ste napisali rekla bih da vas zabole za zene, gledate samo sebe i kako sebi da ugodite :dada:

onda ne treba da bude iznenadjenja kada zena glumi

U principu ovako Cruz, život je previše kratak da bi ga neko trošio na to da udovoljava ženama, udovoljimo sebi, a ako se žena nađe u tome ok, ako ne, koga briga :kapa:

twm
15-01-2012, 00:03
pa zene ozenjenim muskarcima nikada nisu na prvom mjestu, to je bar jasno :lol:

Cruz
15-01-2012, 00:06
Cenim da nije problem do muskaraca. Mislim da i zene ponekad, ocekuju da im se udje u glavu i citaju misli, mesto da otvoreno kazu sta im prija a sta ne, ukoliko muskarac sam to ne zakljuci po ponasanju tela.

ako zena vec otvoreno ne kaze, a muskarac sam ne zakljuci, onda oboje imaju problem mico

Cruz
15-01-2012, 00:08
U principu ovako Cruz, život je previše kratak da bi ga neko trošio na to da udovoljava ženama, udovoljimo sebi, a ako se žena nađe u tome ok, ako ne, koga briga :kapa:

moon, to je sebicno


pa zene ozenjenim muskarcima nikada nisu na prvom mjestu, to je bar jasno :lol:

mislis njihove zene ili...? :)

mica
15-01-2012, 00:09
ako zena vec otvoreno ne kaze, a muskarac sam ne zakljuci, onda oboje imaju problem mico
Apsolutno. Veliki. Svako laziranje bilo koje emocije, je problem. U pitanjju su uzroci, a nakon toga i posledice,.

Moonster
15-01-2012, 00:11
moon, to je sebicno

Jeste Cruz, u pravu si potpuno.
Ali misliš li da su žene manje sebične ? :hm:
Sebično jeste, ali je realno, okrutno realno :dada:

ljubičica
15-01-2012, 01:40
postoje muskarci koji te bace u nesves, pa te posle maze, paze i posle njih se osecas kao da lebdis na oblaku.
takih je malo.
njih ne moras da lazes, jer nema potrebe.
postoje i oni drugi, ne tako vesti, ni tako obdareni, ni tako senzualni..al se ipak nekad neki zalomi, u trenucima dokolice i razonode..
a e onda da ne bi mnogo patio mucenik, a kad ti aktivnost dosati, lepo odradis ko sto mica iskusno opisa..
njih je lako isfolirati, jer da se razumeju u zene ne bi ni bilo potrebe za foliranjem:zrika:
koga moram da foliram, ne pozivam ga vise na druzenje:)

ljubičica
15-01-2012, 02:26
eo jedna uz temu:)))

http://www.youtube.com/watch?v=w6Pup_MXNIc

Man
15-01-2012, 02:27
ma zar je i bitno, kad se dobro svrši :palac:

twm
15-01-2012, 11:07
mislis njihove zene ili...? :)

normalno, za ovih 12 sa kalendara co'ek moze i poginuti :lol: missim, moraju biti one i samo one, centar svijeta, sta god hoce...:g::lol:

http://www.youtube.com/watch?v=grwMz2QJWLg

Cruz
15-01-2012, 11:53
normalno, za ovih 12 sa kalendara co'ek moze i poginuti :lol: missim, moraju biti one i samo one, centar svijeta, sta god hoce...:g::lol:


a slusaj i gledanje nekad pomaze :lol:



koga moram da foliram, ne pozivam ga vise na druzenje:)

bas si to lepo rekla :lol:

kojica
15-01-2012, 11:57
http://www.youtube.com/watch?v=F-bsf2x-aeE

twm
15-01-2012, 12:02
a slusaj i gledanje nekad pomaze :lol:





svakako, no zenama to mnogo ne utice na situaciju :lol:

Bisernica
15-01-2012, 12:02
postoje muskarci koji te bace u nesves, pa te posle maze, paze i posle njih se osecas kao da lebdis na oblaku.
takih je malo.
njih ne moras da lazes, jer nema potrebe.
postoje i oni drugi, ne tako vesti, ni tako obdareni, ni tako senzualni..al se ipak nekad neki zalomi, u trenucima dokolice i razonode..
a e onda da ne bi mnogo patio mucenik, a kad ti aktivnost dosati, lepo odradis ko sto mica iskusno opisa..
njih je lako isfolirati, jer da se razumeju u zene ne bi ni bilo potrebe za foliranjem:zrika:
koga moram da foliram, ne pozivam ga vise na druzenje:)

tako je koto !!
Ako gu nema takav ,ne mora da bude ikakav
ebo sex nazor
u tom slučaju sam saglasna sa moonom - sebična sam i toliko volim sebe
da neću da me drnda iko zbog samo i jedino svog zadovoljstva !!

Man
15-01-2012, 12:07
mnogo bre pridajete sebi važnosti :kapa:
tragično u celoj priči je što stvarno i verujete u to :pusi:

mikili
15-01-2012, 15:29
ja imadoh ,izgleda, puno srece..niti sam nailazila na takve muskarce niti sam morala da glumatam:raz_125:..muskarci sa kojima sam bila zeleli su da meni pruze isti osecaj zadovoljstva kao i ja njima,nisu me tretirali kao stvar,a ni ja njih kao publiku u pozoristu..

Vragolanka
15-01-2012, 19:13
bila sam sebična dok nisam naučila...

inače, bolje i da preskočim jedan O, nego da glumim. nisam nikad niti ću.

Cruz
17-02-2012, 14:39
mnoga istrazivanja pokazuju da je razlog, koji dovodi do toga da zena glumi orgazam, zelja da ugodi egu partnera i time ga "spreci" da bude neveran, kao i neraspolozenje, ali da zbog osecaja odgovornosti ipak pristaje na seks. po meni, ovakav odnos prema partneru je neposten, ma koliko da je njemu stalo ili ne do nje treba biti otvoren i reci sta su smetnje.

Vragolanka
17-02-2012, 14:42
ako joj nije do sexa sa njim, šta je briga da li će da traži sa strane? :lol:

Cruz
17-02-2012, 14:48
ako joj nije do sexa sa njim, šta je briga da li će da traži sa strane? :lol:

mene zanima sta uopste ocekuje od muskarca, kada je vec sa njim.. da moze da se pohvali pred drugima? da joj bude maskota?

Vragolanka
17-02-2012, 14:54
mene zanima sta uopste ocekuje od muskarca, kada je vec sa njim.. da moze da se pohvali pred drugima? da joj bude maskota?

ybg, svako ima svoje 'potrebe'...neki i način da ih ostvare.
ne kontam ni ja...

Cruz
17-02-2012, 14:57
gluma je neopravdana, postenije je kada muskarac kaze otvoreno da mu sem seksa nista drugo nije bitno, nego njena gluma, to je tako... licemerno... i sta? ujutro ce da ustane i smeska se kao da je sve u najboljem redu, a dusa joj nezadovoljna... ruzno :nene:

ljubičica
17-02-2012, 15:00
tako je koto !!
Ako gu nema takav ,ne mora da bude ikakav
ebo sex nazor
u tom slučaju sam saglasna sa moonom - sebična sam i toliko volim sebe
da neću da me drnda iko zbog samo i jedino svog zadovoljstva !!
razgovarajuci sa raznim zenama, shvatila sam da ima mnogo zena kojima sex nije bitan. realno, sex jeste samo jedna dimenzija musko-zenskog odnosa.
i tako, sex se samo odradjuje, a da ne bi ispalo da se samo odradjuje, onda malo foliranja super dobro dodje
meni sex jeste bitan, i to upravo na taj nacin na koji kazes-previse bitan da bih pristala na bilo sta..
ili onako kako treba, ili nikako
e dal ima orgazma il nema, dal je bolje ili gore, sasvim je nebitno, jer uzivas u nekom, i prija ti, i svestan si da ni tvoji hormoni nisu uvek isti, i da stepen uzbudjenja varira od raznih stvari..
misim, tamo gde je odnos kvalitetan, nema potrebe za foliranje..nikada.

Vragolanka
17-02-2012, 15:00
gluma je neopravdana, postenije je kada muskarac kaze otvoreno da mu sem seksa nista drugo nije bitno, nego njena gluma, to je tako... licemerno... i sta? ujutro ce da ustane i smeska se kao da je sve u najboljem redu, a dusa joj nezadovoljna... ruzno :nene:

a možda je njima lepo tako?
ne bi je tu ništa dirala, svako dobije ono što traži.

kojica
17-02-2012, 15:05
a možda je njima lepo tako?
ne bi je tu ništa dirala, svako dobije ono što traži.

paaa.. :hm: to može da bude pobeda, koja nosi veću satisfakciju od fizičkog orgazma..

Žene su veoma složena bića i njihov orgazam je jedna velika komplikacija. On podrazumeva
predaju i ako postoji neki razlog zbog koga ne žele da se predaju, orgazam.. :lakat:

Vragolanka
17-02-2012, 15:08
paaa.. :hm: to može da bude pobeda, koja nosi veću satisfakciju od fizičkog orgazma..

Žene su veoma složena bića i njihov orgazam je jedna velika komplikacija. On podrazumeva
predaju i ako postoji neki razlog zbog koga ne žele da se predaju, orgazam.. :lakat:

kakva pobeda? :huh:

aaaaa... :lol:
ali ako te nešto muči, onda kažeš, ne glumiš...

ljubičica
17-02-2012, 15:09
zene uopste ne moraju biti slozena bica, niti ima i jedan fizicki razlog zasto bi njihov sex bio komplikacija
ali ok, slazem se da razni ljudi izvlace razne dobiti iz raznih odnosa.
pa se neko sexa da bi uzivao u sexu, a neko da bi (ne) ucinio muzu, gde sex postaje svojevrsan nacin manipulacije

kojica
17-02-2012, 15:12
kakva pobeda? :huh:

aaaaa... :lol:
ali ako te nešto muči, onda kažeš, ne glumiš...

Pobeda u smislu da ti nešto kontrolišeš i možeš da dozvoliš ili ne dozvoliš.
Takođe može biti u pitanju i neka vrsta samokažnjavanja i još mnogo toga..
može biti i nesvesno... i tako.. svašta nešto..

Cruz
17-02-2012, 15:13
zene uopste ne moraju biti slozena bica, niti ima i jedan fizicki razlog zasto bi njihov sex bio komplikacija
ali ok, slazem se da razni ljudi izvlace razne dobiti iz raznih odnosa.
pa se neko sexa da bi uzivao u sexu, a neko da bi (ne) ucinio muzu, gde sex postaje svojevrsan nacin manipulacije

onda tu nikako nema uzivanja u seksu, vec se samo ego zadovoljava

Vragolanka
17-02-2012, 15:15
Pobeda u smislu da ti nešto kontrolišeš i možeš da dozvoliš ili ne dozvoliš.
Takođe može biti u pitanju i neka vrsta samokažnjavanja i još mnogo toga..
može biti i nesvesno... i tako.. svašta nešto..

to je za mene poraz.
al dobro, ima nas raznih...

Steppenwolf
17-02-2012, 15:21
Sta mislite da li je zena sposobna da uspesno odglumi orgazam, a da muskarac to ne primeti?
Sta su po Vama razlozi koji do toga dovode?
Ako joj gleda zenice ne moze da ga isfolira.

Cruz
17-02-2012, 15:23
Ako joj gleda zenice ne moze da ga isfolira.

samo u tom slucaju? :hm:

ja sam mislila da tu postoji i emotivni sklad

Vragolanka
17-02-2012, 15:23
Ako joj gleda zenice ne moze da ga isfolira.

a šta ako je iza nje?

kojica
17-02-2012, 15:23
to je za mene poraz.
al dobro, ima nas raznih...

I pobeda i poraz su samo naš subjektivni doživljaj. :mm:

eto.. valjda sam bar malo pomogla da razumete žene glumice.. :drnd:

:cao:

Vragolanka
17-02-2012, 15:25
I pobeda i poraz su samo naš subjektivni doživljaj. :mm:

eto.. valjda sam bar malo pomogla da razumete žene glumice.. :drnd:

:cao:

ma daj bre kojo... neću ni da ga imam ako mi ne ide.

ja osta neprosvetljena. :huh:

ljubičica
17-02-2012, 15:25
nema izgleda sa dozivim orgazam sa otvorenim ocima..
ko me tera da drzim otvorene oci, vrlo brzo ispadne iz mog kreveta:lol:

Steppenwolf
17-02-2012, 15:28
a šta ako je iza nje?
Onda nek stavi ogledalo ispred nje i nek joj uperi lampu u oci ko gestapo.

Cruz
17-02-2012, 15:38
kako recimo ti mozes da otkrijes da tvoja partnerka glumi da uziva u seksu sa tobom? mozes li da nam objasnis kao muskarac svoje iskustvo?

Vragolanka
17-02-2012, 15:42
može li preciznije od: da li tako treba da izgleda sex?
ali da odgovoriš sa da ili ne.

Steppenwolf
17-02-2012, 15:44
Pa odgovorio sam ti da bi mogao i tako da izgleda kad bismo se igrali gestapoa.
Cruz, dobru glumicu je tesko provaliti da li folira ili ne, losu, lako.

Cruz
17-02-2012, 15:52
Pa odgovorio sam ti da bi mogao i tako da izgleda kad bismo se igrali gestapoa.
Cruz, dobru glumicu je tesko provaliti da li folira ili ne, losu, lako.

to je jasno, mene zanima kako se to otkrije? cime se oda da glumi, a da nisu zenice?

Vragolanka
17-02-2012, 15:55
to je jasno, mene zanima kako se to otkrije? cime se oda da glumi, a da nisu zenice?

vrište i dahću više nego što je uobičajeno... :lol:

Cruz
17-02-2012, 16:04
i tako.. ja ne dobih odgovor kako to muskarci otkriju iz muskog ugla gledano, a bas sam imala nameru da nesto naucim :mm:

Vragolanka
17-02-2012, 16:05
i tako.. ja ne dobih odgovor kako to muskarci otkriju iz muskog ugla gledano, a bas sam imala nameru da nesto naucim :mm:

nikako, bre... viš da nemaju pojma. :lol:

Cruz
17-02-2012, 16:07
a mozda im blam da pisu o tome? :hm:

Vragolanka
17-02-2012, 16:07
a mozda im blam da pisu o tome? :hm:

ma nijedan nije to doživeo... :mrgreen:

Steppenwolf
17-02-2012, 16:07
Moze svasta od navedenog ali to je losa gluma, dobra gluma je ako se ne primeti da glumis.
Vragolanka, ajd posalji taj gestapo.

Vragolanka
17-02-2012, 16:09
Moze svasta od navedenog ali to je losa gluma, dobra gluma je ako se ne primeti da glumis.

poenta je u zašto to raditi ako ćeš odglumiti?
i da sam muško i da mogu da biram, radije ću odabrati lošu glumicu.

Cruz
17-02-2012, 16:09
pa jeste, bar zna na cemu je...

Steppenwolf
17-02-2012, 16:12
Pa njih bas briga jer i oni glume.

Vragolanka
17-02-2012, 16:14
Pa njih bas briga jer i oni glume.

pa to je već prihvatljivije, našle se dve budale... :lol:

Steppenwolf
17-02-2012, 16:15
Cist posao, glume za pare.

Cruz
17-02-2012, 16:16
a kako je u stvarnom zivotu? :)

Vragolanka
17-02-2012, 16:17
a u braku, vezi, za šta glume? isto za pare?

Steppenwolf
17-02-2012, 16:17
Ne znam, ja ne glumim.

naki
17-02-2012, 16:20
i ko je dobio oskara? :palac:

Cruz
17-02-2012, 16:22
ne zna se naki, glumci su odlicni na obe strane, mada mislim da zene ipak za jedan korak beze ispred muskaraca...

Steppenwolf
17-02-2012, 16:25
To s toga sto je zenama lakse da odglume uzbudjenje, kod muskarca je potrebno konkretno, mora da mu stoji inace nema rabote.

naki
17-02-2012, 16:29
ne zna se naki, glumci su odlicni na obe strane, mada mislim da zene ipak za jedan korak beze ispred muskaraca...
cruz, mozda daju laznu prednost... :mm:
kako god, ko glumi, sebi skodi... :aha:

Cruz
17-02-2012, 16:30
gluma skodi svima, ali, kako vragolanka rece, razliciti su pogledi i ciljevi..

naki
17-02-2012, 16:33
onaj ko gleda, njemu ne smeta gluma :lol:

anonim
18-02-2012, 13:43
Sta mislite da li je zena sposobna da uspesno odglumi orgazam, a da muskarac to ne primeti?
Sta su po Vama razlozi koji do toga dovode?

zavisi od muskarca, od mozga mu njegovog kao i stepena samozivosti ako misli samo na svoju ejakulaciju

zene glume iz dva razloga.... da zadrze muskarca do koga im je stalo ili zbog pogresnog vaspitanja da zena mora uvek da bude mazohista

vrludava
19-02-2012, 15:52
Sta mislite da li je zena sposobna da uspesno odglumi orgazam, a da muskarac to ne primeti?
Sta su po Vama razlozi koji do toga dovode?

Naravno da jeste.
Razlog glume? Manjak samopoštovanja.

Cruz
10-03-2012, 21:11
Zašto žene glume orgazam?Kako tvrde naučnici, dame koje strahuju da će ih njihov partner prevariti i ostaviti taktički foliraju seksualno zadovoljenje.

Jedno istraživanje imalo je za cilj da dokaže hipotezu prema kojoj dame lažiraju svoj vrhunac kako bi zadržale svog muškarca pored sebe. Dobijeni rezultati pokazali su da je istina da dame koje u svesti imaju ideju o tome da bi njihov partner u nekom skorijem trenutku mogao da poželi da ih prevari sa nekom cicom sa strane, u daleko većoj meri sklone da lažiraju orgazam.
U očajničkom pokušaju da zadrže svog partnera ovakve žene koriste taktiku veštačkih uzdaha i krikova, a često i na drugi način menjaju svoje ponašanje.

One zato balansiraju između odglumljenih orgazama i lukavih metoda uz pomoć kojih partnera prave ljubomornim. Na javnom mestu flertuju s drugim muškarcima ili otvoreno napadaju potencijalne suparnice.
Dakle, početna hipoteza je dokazana. Glumljenje orgazma strategija je koju najčešće primenjuju žene u strahu od napuštanja.

Izvor: telegraf.rs

Lupe
10-03-2012, 21:17
^Jadni muškarci. :lupko:

ljubičica
10-03-2012, 22:18
juce sam po trinesti jubilarni put gledala kad je hari sreo seli, i legendarnu scenu u restoranu:rile:

Tibi
11-03-2012, 02:46
Zivot je i tako jedno pozoriste, dobri glumci vise nisu na ceni. Komercijala brate, to se trazi.
Meni bas cakano kad neko ume da izglumi taj...orgazam, nije to ic lako:hm:
A ko bolje glumi, pa naravno...to nije vazno, vazno da se nesto desava:kafa: