PDA

Pogledaj Punu Verziju : Inspektore mogu li da farbam ogradu?



kojica
31-01-2012, 07:03
GRAD LESKOVAC

KOMUNALNOJ INSPEKCIJI
Načelniku gos. Šsaši Pušiću i reonskom insektoru





Predmet: Zahtev ************** za odgovor povodom
zauzeća javne površine za vreme farbanja ograde.

Sin S****** koji je inače vlasnik privatnog porodičnog imanja kod koga sam privremeno nastanjen zamolio me da mu zbog poznavanja farbarskih radova ofarbam ogradu sa dve goleme i jednu malecku kapiju koja se nalazi prema trotoaru u ulici ****** br. 1* koja je inače dugačka 8 (osam) metra, dok su kaPičetine dugačke 4 (četri) metra. Visina ovog zdanja tj. ograde je 80 cm ili 0,8 metara, a visina od kaPičetina je 140 cm ili 1,4 metra.
Ogradu planiram da farbam od lice i od pozadi. Od pozadi ću si je farbam iz dvorište, ali on napred bi morao da stojim na trotoar i da farbam. Farbao bi negde oko 2 metra dnevno što znači da bi sa dve noge i telo od 112 kila stajao na trotoar oko 6 dana u popodnevni sati, a da bi pri tom u levu ruku držao konzervu od farbu, a oko vrata okačenu na kanapče još jednu konzervu (jednu prečanku će farbam u žutu boju, a drugu u crvenu) što znači da bi koristio dve četke zbog dve boje. Moja površina zauzeća kao pokretno stajaće osobe (neću legam ću stojim) koju bi zauzimao na trotoaru iznosi taman koliko i dve cipele broja 43, površina od konzerve sa farbu je 0,03 m2, a površina četke je 0,02 m2.
Molim Vas da me u roku od tri dana a po mogućstvu i pre obavestite da li za ovo zauzeće javne površine treba da plaćam neku dažbinu, taksu ili neki drugi vid davanja u na tur (robi) ili novucu, kome treba da ga dam i kad (pre farbanje ili posle farbanje) jer sa čepkanje planiram da počnem u nedelju 16. oktobobora, a da završim pre krsnu slavu 26. oktoboroa naravno ove godine.
Učtiv i puno Vam zavhaljujem.



u Leskovcu, 12.oktobra, leta gospodnjeg 2011.

***********@
ul. ***** br. 1*
ili ako vi je zgodnije
ul. K.***** br. 5 do 17 sati
16000 Leskovac

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

причалица
31-01-2012, 07:42
:raz_114:ma je l ovo moguće? važno da je ''Gospodnjeg'' napisao malim slovom...aaaahahahahaha :)

DaDole
31-01-2012, 08:09
kaPičetine od 4 metra:haha: a on stoji na dve noge:haha:

Sarmica
31-01-2012, 10:29
kapicetine:smeh: