PDA

Pogledaj Punu Verziju : A sad malo ON



vrludava
04-02-2012, 23:38
Iako je nekako ustoličeno mišljenje da je muškarac taj koji prvi prilazi, ja smatram da je žena ta koja bira, ona je ta koja ošacuje lovca pa ga pusti da je lovi. Je li tako?
A na koji način vi drage žene dajete muškarcu do znanja da želite da vas zavodi?
A vi dragi muškarci, na koji način volite da vas žena pusti da je zavodite?

Man
04-02-2012, 23:40
da ti kaže čika :namcor: to obično ide vako :bandit:

vrludava
04-02-2012, 23:41
da ti kaže čika :namcor: to obično ide vako :bandit:

Toljaga je out pa se vuče za kosu u novije vrijeme?

naki
04-02-2012, 23:49
a da li je pecina out? :hm:
ako je tamo vuce :dosada: ...

vrludava
04-02-2012, 23:57
Ovdje izgleda vrijedi samo ići na chat. Sve na isti kalup.

naki
04-02-2012, 23:58
:qq: vrli, neje tako... :nene:

Steppenwolf
05-02-2012, 00:12
Sta ima ko da nekog pusti da bi bio zaveden.
To se radi tako da se i ne primeti a kad se primeti onda bude kasno.

ljubičica
05-02-2012, 00:20
ahhahahaha..mda, sve sami telici.
to se radi tako da se i ne primeti:lol::g:

vrludava
05-02-2012, 00:21
Sta ima ko da nekog pusti da bi bio zaveden.
To se radi tako da se i ne primeti a kad se primeti onda bude kasno.

Ja sam do sad uvijek primjećivala. Nadam se da muškarac nije :raz_125:

Čarapica
05-02-2012, 00:26
Iako je nekako ustoličeno mišljenje da je muškarac taj koji prvi prilazi, ja smatram da je žena ta koja bira, ona je ta koja ošacuje lovca pa ga pusti da je lovi. Je li tako?
A na koji način vi drage žene dajete muškarcu do znanja da želite da vas zavodi?
A vi dragi muškarci, na koji način volite da vas žena pusti da je zavodite?

niti zavodim, niti zelim da me neko zavodi ... iskreno ne znam ni kako se to radi :huh: ...valjda to dodje samo od sebe :huh:

Steppenwolf
05-02-2012, 00:27
ahhahahaha..mda, sve sami telici.
to se radi tako da se i ne primeti:lol::g:
Treba znati zavesti, to je umetnost.
Pogotovo ako nasuprot sebe imas tvrd orah.

naki
05-02-2012, 00:29
Treba znati zavesti, to je umetnost.
Pogotovo ako nasuprot sebe imas tvrd orah.
tvrd je orah vocka cudnovata... :mm:

ljubičica
05-02-2012, 00:29
Treba znati zavesti, to je umetnost.
Pogotovo ako nasuprot sebe imas tvrd orah.
ma da.:namcor:
a poenta je?

Steppenwolf
05-02-2012, 00:41
Uzivanje u osvajanju.

ljubičica
05-02-2012, 00:41
sujeta?

vrludava
05-02-2012, 00:44
Sujeta sigurno. Ta igra udvaranja i osvajanja, još ako je suptilna, hrana je za ego i muškarcu i ženi.

vrludava
05-02-2012, 00:45
Ja mislim da je pogled onaj prvi korak.

Steppenwolf
05-02-2012, 00:47
Ima i toga kod nekih.
Kad je zavodjenje cilj sam po sebi.
Ako si gledala film "Opasne veze", to je taj primer.
Ali ne mora zavodjenje da bude cilj sam po sebi vec predivna igra osvajanja koja rezultira obostranom bliskoscu i na kraju se desi ljubav.

naki
05-02-2012, 00:51
dakle, zavodjenje... kao...
istinska igra reci, pokreta,dodira... obavija dvoje, velom strasti ...
i predstavlja dodatni afrodizijak postojecoj privlacnosti...

vrludava
05-02-2012, 00:52
Ima i toga kod nekih.
Kad je zavodjenje cilj sam po sebi.
Ako si gledala film "Opasne veze", to je taj primer.
Ali ne mora zavodjenje da bude cilj sam po sebi vec predivna igra osvajanja koja rezultira obostranom bliskoscu i na kraju se desi ljubav.

Nisam ni mislila na prazan flert... Nego na zavođenje s ciljem uspostavljanja bliskosti, baš to.

Steppenwolf
05-02-2012, 00:55
I zivotinje se udvaraju, zavode.
I zena voli da bude zavedena, prija joj paznja, nista lose nije u tome, sasvim je prirodno.

vrludava
05-02-2012, 01:07
Aj ovako... U nekom si lokalu, ili na ulici čekaš bus, ili .... I ugledaš neku koja ti se svidi onako ovlaš, na prvu. Da li ćeš joj prići neovisno o njenom ponašanju ilićeš čekati da ti da neki znak, da te pogleda bilionti djelić sekunde duže nego što je uobičajen pogled, obraćaš li pažnju na način na koji joj ruke klize po vrata, usnama (šta god bilo to što žene rade :mrgreen: )?

Steppenwolf
05-02-2012, 01:14
Pa ima razlike da li je na buskoj stanici ili u lokalu,tu je strategija drugacija.
Svakako joj ne bih odmah prisao ma da i trepce ko semafor.

Sarmica
05-02-2012, 11:13
Aj ovako... U nekom si lokalu, ili na ulici čekaš bus, ili .... I ugledaš neku koja ti se svidi onako ovlaš, na prvu. Da li ćeš joj prići neovisno o njenom ponašanju ilićeš čekati da ti da neki znak, da te pogleda bilionti djelić sekunde duže nego što je uobičajen pogled, obraćaš li pažnju na način na koji joj ruke klize po vrata, usnama (šta god bilo to što žene rade :mrgreen: )?


Meni neki tako prisao bas na autobuskoj stanici:krsti:nisam ga uopste ni primetila, tj bez da sam mu ikakav znak dala da pridje...ustvari ne dajem nikada nikakve znake, bar to ne radim svesno:sad:...bem li ga, ko ce znati kako to funkcionise, svi smo razliciti (i hvala Bogu na tome:kadi:), kao i sve drugo ni za ovo ne postoji neki sablon, zavisi od osobe do osobe. Meni je npr besmisleno neko namigivanje i :trepp: i :raz_125:nisam nikad bila u tom fazonu. Nisam nikome prisla prva, a zbog cega je meni neko prisao stvarno ne'am pojma.

Picola
26-02-2012, 16:57
Iako je nekako ustoličeno mišljenje da je muškarac taj koji prvi prilazi, ja smatram da je žena ta koja bira, ona je ta koja ošacuje lovca pa ga pusti da je lovi. Je li tako?
A na koji način vi drage žene dajete muškarcu do znanja da želite da vas zavodi?
A vi dragi muškarci, na koji način volite da vas žena pusti da je zavodite?

Zena daje "signale", a muskarac je taj koji osvaja.

Nema sta da ko zavodi, ako postoji "hemija", nacin je nebitan.