PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li je seks zamka?



Cruz
25-02-2012, 14:30
Negde sam procitla da su sprovedena istrazivanja, koja su pokazala da sto se cesce vodi ljubav, veca je mogucnost da se zaljubimo u tu osobu i ostvarimo trajnu vezu. Poznato je da je moguce imati seks sa nekim bez zaljubljivanja i dubljih emocija, medjutim sto je seks cesci, veca je verovatnoca da ce nas nase telo gurnuti u to da se ludo zaljubimo bas u tu osobu. Sta vi mislite, jesu li rezultati ovakvih istrazivanja tacni? Imate li vi slicnih iskustava?

marlon
25-02-2012, 14:41
nemamo ali mogli bi da probamo pa da javimo ostalima rezultate testa :rile:

Снајпериста
25-02-2012, 14:43
Једино ако је секс добар али ни тад не мора да значи.

Cruz
25-02-2012, 14:46
a od cega bi to zavisilo?

marlon
25-02-2012, 14:47
Једино ако је секс добар али ни тад не мора да значи.

ja ne znam za los seks...znam samo za osobe koju numeju da uzivaju u njemu....

Снајпериста
25-02-2012, 14:48
Добар секс?
Тај који не ужива у сексу и не може да има добар секс.

marlon
25-02-2012, 14:50
seks je seks... ja nikad nisam znao sta vam to znaci dobar seks :lol:

jel' to ono da ona osam puta svrsi na tvoja tri i da 16 sati ne izlazite iz sobe? ako je to u pitanju to ce kratko trajati... taman onoliko koliko treba za zasicenje, znaci najduze tri meseca. ako su upletene emocije seks je uvek kako kazes "dobar".

Снајпериста
25-02-2012, 14:56
Ма нема ту везе ко колико сврши, није квантитет у питању већ начин на који то радиш, ако је само вади гурај док она лежи ко клада онда је то лош секс.

mrav
25-02-2012, 14:59
jeste zamka ako te odvede do oltara tako, ono stomak zubi asocijacije vec

marlon
25-02-2012, 14:59
Ма нема ту везе ко колико сврши, није квантитет у питању већ начин на који то радиш, ако је само вади гурај док она лежи ко клада онда је то лош секс.

a jos ako cita novine pritom i pita te preko njih kad izviri... jel bre sta to radis dole.... :jasenka:

batine su iz raja izasle za take frigidne... posle samo trepcu i tepaju ti maca kuco cica mico mili pili..... :zrika:

Снајпериста
25-02-2012, 15:05
Код мене нема шансе да чита новине, тебра ако то код тебе то ради онда ти нешто не радиш добро.:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Cruz
25-02-2012, 15:10
znaci zaljubljivanje nista kod vas... :hm:

ljubičica
25-02-2012, 16:03
Negde sam procitla da su sprovedena istrazivanja, koja su pokazala da sto se cesce vodi ljubav, veca je mogucnost da se zaljubimo u tu osobu i ostvarimo trajnu vezu. Poznato je da je moguce imati seks sa nekim bez zaljubljivanja i dubljih emocija, medjutim sto je seks cesci, veca je verovatnoca da ce nas nase telo gurnuti u to da se ludo zaljubimo bas u tu osobu. Sta vi mislite, jesu li rezultati ovakvih istrazivanja tacni? Imate li vi slicnih iskustava?
cuj imamo li..:lol:
za prvog sa kim sam imala ekstremni sex sam se udala:drnd:
bila sam mala, to mi je jedino opravdanje:zrika:

Bandit
25-02-2012, 16:08
Apsolutno tačno..zamka nevidjena...

Cruz
25-02-2012, 16:33
pa i ja mislim da ste u pravu, mada ja ne preferiram nista bez emocija..

mrav
25-02-2012, 16:51
ogladne ja od ovolkog sexa, iscrpla me tema :)

Bandit
25-02-2012, 17:07
pa i ja mislim da ste u pravu, mada ja ne preferiram nista bez emocija..
Pa to sad koka ili jaje..dali prvo keks..pa se zaljubiška..ili obratno..
a zamisli tako propustiš svoju najveću ljubav...:raz_076:

Cruz
25-02-2012, 17:13
kod mene to ide obrnutim tokom, mozda tu gresim.. :hm:

mikili
25-02-2012, 17:41
zavisi od osobe..ako se pogodi da i u drugim stvarima odgovara,ili da i on salje slicne signale,desava se..mada ,desi se i da te za tu osobu vezuje samo dobar seks ,a da ti je ostalo njegovo ponasanje neprihvatljivo:raz_125:..kao i za sve u zivotu,tu pravila posebno ne vaze..

naki
25-02-2012, 19:43
poznato mi je da se u lovu postavljaju zamke... :hm:
ovde i ako jeste, dobrovoljno se u nju upada... :dada:
moze se voleti, a ne mora...
kako ko razdvoji ili slozi pojmove...
spram afiniteta... :aha:

Bandit
25-02-2012, 20:02
i ..:namcor: ...APETITA..

Cruz
25-02-2012, 20:05
pa jeste, ako ti se nesto usladi, onda bi stalno, a sta ako se vezes, pa se zaljubis... i tako dalje

Bandit
25-02-2012, 20:07
jel misliš na one roze lisice..kad smo kod vezivanja..već..

Cruz
25-02-2012, 20:11
kakve roze lisice? :hm:

neozbiljan si :cici:

naki
25-02-2012, 20:12
mozda bolje crne :aha:
mada, nije to toliko neozbiljno... vec drugi aspekt ove teme :kreza:

Bandit
25-02-2012, 20:14
to je vrlo ozbiljno....a i ti vidim imaš roze vunicu..možeš da ispleteš jedne domaće..:igrac:

Cruz
25-02-2012, 20:15
nisam mislila na to vezivanje, nego ono emotivno :sojka:

Bandit
25-02-2012, 20:16
kad se emotivno vežemo ne gine ti on drugo..:manijak:

naki
25-02-2012, 20:17
neki se prvo zavezu, pa se zavolU... :aha:

Bandit
25-02-2012, 20:19
JA se odma zaljubim..još prvo veče..:rumenko::rumenko:

Firefighter
25-02-2012, 20:22
Ima li tu neceg loseg - usladilo se (radis najsladje radnje), dopadne ti se (a zar ti se vec nije dopao/la i pre seksa), zaljubis se (divnog li osecanja)? Sve na jednom mestu - jednim udarcem bar tri muve. :raz_083:

Cruz
25-02-2012, 20:24
pa ti si emotivac :)

Bandit
25-02-2012, 20:25
Čist ..mogu da prodajem emocije..

naki
25-02-2012, 20:25
desava se da neka od tih muva odleti :aha:...

Bandit
25-02-2012, 20:27
E si ti to naki..bila ostavljena..:sizika:

naki
25-02-2012, 20:30
ma meni se to desilo bando... odletela mi ova treca muva, zbog nekog drugog... :aha:
a prve dve su bile tu... :dada:

Bandit
25-02-2012, 20:33
Opasnica..:pada::pada:

naki
25-02-2012, 20:37
ma kakvi...:aha:
samo velim da je moguce... :dada:

Bandit
25-02-2012, 20:38
Bogami vrag si ti..

vrludava
25-02-2012, 20:54
Negde sam procitla da su sprovedena istrazivanja, koja su pokazala da sto se cesce vodi ljubav, veca je mogucnost da se zaljubimo u tu osobu i ostvarimo trajnu vezu. Poznato je da je moguce imati seks sa nekim bez zaljubljivanja i dubljih emocija, medjutim sto je seks cesci, veca je verovatnoca da ce nas nase telo gurnuti u to da se ludo zaljubimo bas u tu osobu. Sta vi mislite, jesu li rezultati ovakvih istrazivanja tacni? Imate li vi slicnih iskustava?

Zamisli situaciju:

Pozove te forumas na kavu. Svakim gutljajem kave, svakom njegovom izgovorenom rijecju, svakim bludno pristojnim pogledom, u tebi raste pozuda, a emocije se mnoze.

Ja bih tad stala. Ne zato da ne ispadnem nemoralna nego sto se bojim da cu se nakon dodira nasih golih tijela zaljubiti.

Jesam ti odgovorila?

Cruz
25-02-2012, 21:05
Pozove te forumas na kavu. Svakim gutljajem kave, svakom njegovom izgovorenom rijecju, svakim bludno pristojnim pogledom, u tebi raste pozuda, a emocije se mnoze.

Ja bih tad stala. Ne zato da ne ispadnem nemoralna nego sto se bojim da cu se nakon dodira nasih golih tijela zaljubiti.

Jesam ti odgovorila?

nisi bas.. :hm:

ljubičica
25-02-2012, 21:07
Zamisli situaciju:

Pozove te forumas na kavu. Svakim gutljajem kave, svakom njegovom izgovorenom rijecju, svakim bludno pristojnim pogledom, u tebi raste pozuda, a emocije se mnoze.

Ja bih tad stala. Ne zato da ne ispadnem nemoralna nego sto se bojim da cu se nakon dodira nasih golih tijela zaljubiti.

Jesam ti odgovorila?
e, al neces se zaljubiti zbog sexa, nego jer te privlaci
da nastavis da piejes kafu sa njim, bez dodira tela, bez ikakvog dodira..a sa tom mislju u glavi..opet ces se zaljubiti
ne zaljubis se bre zbog sexa. sex nema veze sa tim:)

vrludava
25-02-2012, 21:23
e, al neces se zaljubiti zbog sexa, nego jer te privlaci
da nastavis da piejes kafu sa njim, bez dodira tela, bez ikakvog dodira..a sa tom mislju u glavi..opet ces se zaljubiti
ne zaljubis se bre zbog sexa. sex nema veze sa tim:)

Ima. Meni je kvalitet sexa vazan.
Ako nema sexa, uvijek imam prostora za odljubljivanje, da to tako nazovem. A kad dodiri uma budu nadogradjena dodirima tijela, tesko je nazad.

Tako je kod mene.

naki
25-02-2012, 21:26
sta je to prostor za odljubljivanje? :hm:

ljubičica
25-02-2012, 21:27
Ima. Meni je kvalitet sexa vazan.
Ako nema sexa, uvijek imam prostora za odljubljivanje, da to tako nazovem. A kad dodiri uma budu nadogradjena dodirima tijela, tesko je nazad.

Tako je kod mene.
kod mene je obrnuto.
kad se zaljubim, dodir tela je neminovna neizbeznost:rile::pada:
a dobar sex je vrlo lepa stvar, al..ne presudna:))
a prostora za odljubljivanje ima i sa sexom i bez sexa, smao je pitanje koliko boli i koliko vremena trazi..

причалица
25-02-2012, 21:30
sta je to prostor za odljubljivanje? :hm:

prazan krevet :lol:

naki
25-02-2012, 21:31
a pun krevet, a prazna dusa? :hm:

причалица
25-02-2012, 21:33
a pun krevet, a prazna dusa? :hm:

pa može i to.

burning violin
25-02-2012, 21:36
Mogu da jedem pilav danima jer je trenutno takva ponuda, nema bolje ali nikad se svesno necu naterati da ga volim, ako vec prvobitno nije bio moj izbor. Nebitno od duzine konzumacije.
Cist seks moze da bude zapaljiv, prija i sigurno je adiktivan ali nuzno ne podrazumeva sitnice zbog kojih se ja zaljubljujem, tako da nisam u opasnosti. Posebno zbog cinjenice da sam zena, pa to kod nas ide nekim obrnutim redom. Kod nekih i malo vise.

vrludava
25-02-2012, 22:28
sta je to prostor za odljubljivanje? :hm:

Na sto manje polja me zadivi, to ce manje tesko biti odljubljivanje. A polje "sex" ima puno bodova :lol:

vrludava
25-02-2012, 22:34
Mogu da jedem pilav danima jer je trenutno takva ponuda, nema bolje ali nikad se svesno necu naterati da ga volim, AKO VEC PRVOBITNO NIJE MOJ IZBOR. Nebitno od duzine konzumacije.
Cist seks moze da bude zapaljiv, prija i sigurno je adiktivan ali nuzno ne podrazumeva sitnice zbog kojih se ja zaljubljujem, tako da nisam u opasnosti. Posebno zbog cinjenice da sam zena, pa to kod nas ide nekim obrnutim redom. Kod nekih i malo vise.

El ja pisem na cileanskom? Pa naravno da je moj izbor cim me nagon razdire kad sam s njim. Naravno da se mogu zaljubiti i bez da se fizicki dodirnemo. Ali sex sve pojacava x puta.

Ah, da, nama nekima nije samo dusa vazna. I sex mi je vise od sitnice.

Cruz
25-02-2012, 22:39
rec je o tome da li cest seks sa jednom osobom moze da dovede do zaljubljivanja i zelje da se ostane sa njim/njom, ne o ispijanju kafe, pogledima uz kafu i rastucom pozudom.

Cruz
25-02-2012, 22:41
El ja pisem na cileanskom? Pa naravno da je moj izbor cim me nagon razdire kad sam s njim. Naravno da se mogu zaljubiti i bez da se fizicki dodirnemo. Ali sex sve pojacava x puta.

Ah, da, nama nekima nije samo dusa vazna. I sex mi je vise od sitnice.

Bez uvredljivog tona, ovde se komentarise, tome tema i sluzi.

Steppenwolf
25-02-2012, 22:43
Da bi uopste doslo do cestog seksa sa nekom osobom valjda mora da postoji privlacnost, a kad postoji privlacnost onda postoji i verovatnoca za zaljubljivanje.
Osim ako neko resi da jede danima pilav jer nema nista bolje u ponudi.

burning violin
25-02-2012, 22:45
El ja pisem na cileanskom? Pa naravno da je moj izbor cim me nagon razdire kad sam s njim. Naravno da se mogu zaljubiti i bez da se fizicki dodirnemo. Ali sex sve pojacava x puta.

Ah, da, nama nekima nije samo dusa vazna. I sex mi je vise od sitnice.

Vidis da pises, pojacava nesto sto je vec postojalo.

I da ne bude zabune, ja svojim postom odgovorila na temu, tebe nigde ne spomenuh cini mi se. Nema potrebe za ovim.

vrludava
25-02-2012, 22:48
Da bi uopste doslo do cestog seksa sa nekom osobom valjda mora da postoji privlacnost, a kad postoji privlacnost onda postoji i verovatnoca za zaljubljivanje.
Osim ako neko resi da jede danima pilav jer nema nista bolje u ponudi.

Upravo tako.

Sarmica
26-02-2012, 08:05
rec je o tome da li cest seks sa jednom osobom moze da dovede do zaljubljivanja i zelje da se ostane sa njim/njom, ne o ispijanju kafe, pogledima uz kafu i rastucom pozudom.


Zavisi kome je šta bitno i presudno :)
Ja sigurno nisam od tih koji bi samo zbog nekoliko kapi znoja ostali sa nekim do kraja života, a i ako već imam seks s tamo nekim to znači da već postoji fatalna privlačnost,sviđanje koje je dovoljno snažno za zaljubljivanje.Bar u mom slučaju...mada ipak nisam iz te priče, jer svu tu zavrzlamu oko pravog zaljubljivanja kapiram malo drugačije :) I fertik:fik:

Vragolanka
26-02-2012, 21:06
Mogu da jedem pilav danima jer je trenutno takva ponuda, nema bolje...

ne sviđa mi se ovaj rezon, iskreno da ti kažem. neću da jedem šta ima u ponudi nego šta mi se jede. i samo zato što ima u ponudi... a pilava uvek ima. :hm:

Cruz
27-02-2012, 09:36
i... sta smo na kraju zakljucili, ima li seksa bez emocija i vodi li zaljubljivanju?

DaDole
27-02-2012, 09:46
i... sta smo na kraju zakljucili, ima li seksa bez emocija i vodi li zaljubljivanju?
na kraju? Pa ,mi smo tek na početku:) daleko od zaključka:g:
seksa bez emocija svakako da ima,vjerujem naime da je tako..al sumnjam da vodi zaljubljivanju već više ispunjavanju određenih potreba..kad dvoje imaju deal i dobro im ide..ne traže ruže,obećanja i ko zna šta:)
nečija tijela su na taj način očito vrlo kompatibilna i ne treba im zamjeriti:jasenka:

Cruz
27-02-2012, 09:56
da, slazem se da bi tako trebalo da bude, ali sta ako se, usled ucestalosti, shvati da su kopatibilni i da pocinju da se zaljubljuju neocekivano?

DaDole
27-02-2012, 11:01
Nije isključena ni ta opcija cruz..ovisno o tome šta ko smatra zaljubljenošću,jer ljudi često adrenalinske doze pobrkaju sa nekim drugim,trajnijim i kvalitetnijim..mišljenja sam da se ne zaljube,već da se jednostavno"nađu" na nekom terenu gdje igraju svoju utakmicu sve dok neko ne poželi da popriča ,da se osloni na nekog,da ga samo dži za ruku...ili dok neko ne poželi prosto da se otisne na drugo igralište