PDA

Pogledaj Punu Verziju : Poljubac



Cruz
25-02-2012, 15:28
Koliko vaznosti pridajete poljupcu? Sta mislite, ko vise voli da se ljubi: muskarci ili zene, ili je to, pak, individualno? Da li je poljubac vazan deo predigre, pokazuje li vam koliko ste sa partnerom bliski ili vam je svejedno?

ljubičica
25-02-2012, 16:05
kake su ti bre ovo njanjave teme, oces da se raznezimo ovde ili sta:)
poljubac je najlepsi kontak dva ljuda..:rumenko:

Cruz
25-02-2012, 16:36
kako bre njanjave, sunce greje, prolece na pragu, sad ce sve da pocne da buja, romantika na svakom koraku :bisa:

poljubac je jako vazan, bar zenama, nije samo u pitanju kontakt, vec na taj nacin postizu bliskost sa partnerom, a i procenjuju, ako je poljubac obori s nogu, onda je partner ok, a ako proljubac razocara, onda...

mikili
25-02-2012, 17:43
vazan..ako mi ne prija..bljak:raz_125:

причалица
25-02-2012, 18:32
Koliko vaznosti pridajete poljupcu? Sta mislite, ko vise voli da se ljubi: muskarci ili zene, ili je to, pak, individualno? Da li je poljubac vazan deo predigre, pokazuje li vam koliko ste sa partnerom bliski ili vam je svejedno?

naravno da pokazuje bliskost. volim da se ljubim :rumenko: i mislim da žene više to vole, ali...ako je muškarac pravi, onda voli i on :)

Man
25-02-2012, 18:44
ja bi da se ljubim :rumenko:

причалица
25-02-2012, 18:46
ja bi da se ljubim :rumenko:

pa ljubi se ko ti brani :raz_078:

Man
25-02-2012, 18:47
dobro :(

vrludava
25-02-2012, 20:58
Koliko vaznosti pridajete poljupcu? Sta mislite, ko vise voli da se ljubi: muskarci ili zene, ili je to, pak, individualno? Da li je poljubac vazan deo predigre, pokazuje li vam koliko ste sa partnerom bliski ili vam je svejedno?

Poljubac. Dodir pogleda, misli, usana.

Volim da ljubim...

burning violin
25-02-2012, 21:42
Ima ih vise vrsta, ali ako se misli na ljubavne partnere, pa to mi je alfa i omega veze. Sustinski susret dva bica, misli, duse. Najtananiju misao i najfiniji osecaj sam u stanju da iskazem tako i ne da volim da ljubim, vec volim i da me ljubi. Potrebno mi je pre, u toku i posle svega.

DaDole
02-09-2013, 11:14
. Ljubimo se jer nam ljubljenje pomaže da izaberemo odgovarajućeg partnera. Kada su lica blizu to je najbolji način da osjetimo partnerove feromone i razmijenimo biološke informacije. Istraživanja su pokazala da žene više privlače muškarci koji imaju razvijen imunitet na bolesti na koje one nemaju. Time se osigurava da potencijalni zajednički potomci imaju snažniji imunološki sustav od roditelja.
Ljubljenje je naučeno ponašanje, a to potvrđuje i činjenica da se ne ljube svi ljudi svijeta. Samo 90 posto ljudi prakticira ljubljenje dok 10 posto uopće ne zna što je to. Tu uglavnom spadaju neka plemena u manje razvijenim dijelovima svijeta.
Na ljubljenje prosječno potrošimo 15 dana tijekom ciklusa života.
Obični poljubac pokrene dva mišića – dok strastveni koristi svih 34 mišića sa lica.
Muškarci koji poljube svoje bolje polovice prije odlaska na posao, pokazala su istraživanja imaju veće prihode od onih koji to ne rade .
Poljubac budi sva osjetila, prilikom njegove razmjene među partnerima puls se može udvostručiti, a za sedam sekundi tijelo sagori 12 kalorija, za to vrijeme aktiviraju se čak 34 facijalna mišića i 40 mišića vrata i glave.
Dokazano je kako poljubac kao čin najiskrenije ljubavi produljuje životni vijek, zato se ljubite!

paculjkica
02-09-2013, 11:19
Ako je pitanje da li je bitno kako se neko ljubi , bitno je... :aha:

Nežnicah
02-09-2013, 11:23
Dokazano je kako poljubac kao čin najiskrenije ljubavi produljuje životni vijek, zato se ljubite!

Ovo jako lepo zvuči, ali nisam sigurna da se svi koji se ljube baš iskreno vole :aha:

DaDole
02-09-2013, 11:37
Od svih osjetila, usne su najbolji neverbalni putokaz za izražavanje naših osjećaja i emocija. Uzdignuti ili spušteni kutevi usana, opuštene usne ili usne koje su čvrsto stisnute pokazat će nam je li osoba sretna, tužna, opuštena ili ljuta. Niti jednu od ovih stvari ne možemo izraziti s nosom, a daleko je teže emocije čitati iz očiju. Dječji crteži odličan su pokazatelj koliko su usne važne u izražavanju osjećaja i to od najranije dobi. Sjetite se: kada dijete nacrta sunce, najčešće mu doda i usne koje se smiješe.

DaDole
02-09-2013, 11:39
Ako je pitanje da li je bitno kako se neko ljubi , bitno je... :aha:
da..jako bitno..poljupcima ublažavamo stres, ali i iskazujemo emocije..pokazujemo naše vlastite emocije,ali možemo bez greške da osjetimo i partnerove emocije:dada:
poljubac signališe da smo u vezi sa samim sobom ili da smo u vezi i sa partnerom:pusi2:

paculjkica
02-09-2013, 12:38
Dokazano je kako poljubac kao čin najiskrenije ljubavi produljuje životni vijek, zato se ljubite!

Ovo jako lepo zvuči, ali nisam sigurna da se svi koji se ljube baš iskreno vole :aha:


Bravo, to je još bitnije :aha:

Sarmica
02-09-2013, 12:40
volim da se ljubim:lola:
ne volim da se ljubim:lola:
svašta nešto:tupan:

darko1
03-09-2013, 08:59
Da li je poljubac vazan deo predigre, pokazuje li vam koliko ste sa partnerom bliski ?

Jeste važan ali je još važniji i lepši kada nije deo predigre nego je nezavisna celina.

sudjenik
04-09-2013, 20:35
Dokazano je kako poljubac kao čin najiskrenije ljubavi produljuje životni vijek, zato se ljubite!

Ovo jako lepo zvuči, ali nisam sigurna da se svi koji se ljube baš iskreno vole :aha:

ja cu zivim 750 godina ondaK :b: