PDA

Pogledaj Punu Verziju : Ako me ostaviš, ubiću se !!!



Sagacity
06-03-2012, 21:15
Da li vam je neka osoba potencirala na tome, šta bi se moglo desiti ako je ostavite?
Da vam neka osoba kaže da bi se zbog vas ubila, da je ostavite, kako biste postupili?
Kakve su to osobe koje na takav način uslovljavaju?
Da li nekada takva vrsta ucene, može da ''urodi plodom''?

Man
06-03-2012, 21:16
Kod mene uvek upale :dada:

bar dok ne zamaknem :drnd:

Sagacity
06-03-2012, 21:18
Ma ja bih tom, 'ladno rekla...''Ubi se ''...:tibi:

kojica
06-03-2012, 21:19
Ubij se odma. :dada: Jel treba pomoć?

Ne znam. Mene niko nije na kraju priče tako ucenjivao. Valjda zato što
od početka nikakve ucene nisu palile. :aha:


Ma ja bih tom, 'ladno rekla...''Ubi se ''...:tibi:

:haha:

zato to nećeš ni čuti.. :lol: znaju oni s kim ne treba da se igraju...

Tibi
06-03-2012, 21:19
Mene oce samo dubiju, same sebe nikako da dodju na ideju:eek:

Sagacity
06-03-2012, 21:22
Mene niko tako nije ni ucenjivao, što kaže Cakana, ali moj kolega se tako oženio....Ona je zbog njega ''sekla vene''...:drnd:



:haha:zato to nećeš ni čuti.. :lol: znaju oni s kim ne treba da se igraju...

Pa rekla bih da su nekako ''skapirali'' odmah...:lol:

kojica
06-03-2012, 21:29
Mene oce samo dubiju, same sebe nikako da dodju na ideju:eek:

Totalno su nemaštovite. :haha:

причалица
06-03-2012, 21:34
Da vam neka osoba kaže da bi se zbog vas ubila, da je ostavite, kako biste postupili?


to je samo potvrda da treba da je ostavim. desilo mi se jednom...tog trenutka mi se zgadilo. otišla sam. naravno da se nije ubio :lol: slabići su to, bez obzira da li je muško ili žensko u pitanju.

rile_nezni_oblak
06-03-2012, 21:36
zasto bi' ja razmisljao i bio odgovoran za postupke neke druge osobe? ako hoce da se ubije, sta ja imam sa tim? njihov zivot, njihova stvar... moze da radi sta god hoce... ako mogu ikako da pomognem, naravno da bi' sve ucinio da pomognem... ali, da idem protiv sebe i da radim nesto sebi na stetu? to se nikad vise nece desiti... posle skole koju sam imao, tacno mogu da prepoznam takve osobe sad.. to su oni koji krive druge za sve svoje neuspehe i koji stalno traze izgovore, umesto da se uhvate u kostac sa problemima... ocekuju od vas da budete tu 24h i da igrate po njihovim pravilima, a ako se to ne desava, koriste takve ucene... i nije samo takva stvar... nego isto recenice tipa - otici cu i nikada se vise necu vratiti i slicno... to su ljudi koji crpe tvoju energiju i koji ubijaju svu volju koju imate, tako sto vas dovode na taj svoj nivo bezvoljnosti, nabijajuci vam krivicu da ste samo vi zasluzni za to kako se oni osecaju... a, u stvari, mozda je bas obrnuto... ne volim takve ljude, jednostavno... i nije mi ih ni zao, niti ih mrzim, niti mislim bilo sta lose o njima... samo ne volim takvo ponasanje i trudim se da drzim distancu, pa ne znam koliko bliski da mi budu... nek' rade sta god misle da treba da rade...

Adio
06-03-2012, 21:38
Ma ja bih tom, 'ladno rekla...''Ubi se ''...:tibi:
i ja bih
ko te sisa kad asi glupa :drnd:
ne ti, mislim uopste

Sagacity
06-03-2012, 21:45
to je samo potvrda da treba da je ostavim.
Ovo je stvarno ključno što si rekla Pričo :dada:


otici cu i nikada se vise necu vratiti i slicno... to su ljudi koji crpe tvoju energiju i koji ubijaju svu volju koju imate, tako sto vas dovode na taj svoj nivo bezvoljnosti, nabijajuci vam krivicu da ste samo vi zasluzni za to kako se oni osecaju...
Tačno, to su ''usisivači pozitivne energije''...Ja to ''otići ću i nikada se neću više vratiti'', pre doživljavam kao neku sigunost te osobe da se bez nje ne može.
Meni to više deluje kao sredstvo manipulacije, upravo to saznanje i osećaj da je mnogo voliš, pa te emocijama ucenjuje kako bi bilo po njenom...Tako nekako...Od takvih se odmah beži...



ko te sisa kad asi glupa :drnd:
ne ti, mislim uopste
Sad' mi je lakše...:lol:

ljubičica
06-03-2012, 21:58
ma bezi.
jel se moze dati ozbiljan odgovor na ovu temu?

Sagacity
06-03-2012, 22:00
ma bezi.
jel se moze dati ozbiljan odgovor na ovu temu?
Naravno Koto...:dada:
Tema i jeste ozbiljna i životna.

Adio
06-03-2012, 22:05
a nismo deca, zivot ide dalje
svasta se desava, pa to umiranje ko Romeo i Julijana je bilo pre 500 godina
sad vise voli svako samog sebe, a ne ljubljenog/u
ni svoju decu vise ne vole kako treba

ljubičica
06-03-2012, 22:06
nije. ni ozbiljna, ni zivotna.
niko, ko sebe smatra odraslim covekom, ne bi tako nesto izgovorio. ama ni pomislio. ni u snu. nikad.
a pacenici, manipulanti, energijski i emotivni vampiri..oni su dole nize, za psihijatriju:zrika:

Lupe
06-03-2012, 22:10
Desilo se. Uh... :ljut:

Sagacity
06-03-2012, 22:11
Ma nije ni za mene ni ozbiljna, ni životna. Ali pojedinima tako funkcioniše veza. Jedan od načina je i Rile napomenuo...''Otići ću i nikada se više neću vratiti''...To je isto uobičajeno za neke manipulatore...

Lično, nikada nisam bila u takvoj situaciji. Da je bilo, bilo šta u najavi tipa, ako ne budeš to i to ili ako me slučajno ostaviš...to bi upravo za mene već bio dovoljan razlog da ga ostavim...
Ali da ponovim,mog kolege sadašnja supruga je upravo zbog njega sekla vene, ali bukvalno..Na kraju ju je oženio..I dalje su u braku. Ona je svoj cilj postigla...:hm:

ljubičica
06-03-2012, 22:14
pa dobro bre sago, ljudi na razne nacine zive zivot..
ja nikad, ni do kraja zivota necu razumeti kao mozes da zelis nekog da zadrzis na silu? ucenom? sta ci ti takav, koji te ne voli? imaju li ti ljudi imalo smaopostovanja, snage, zivota?
ili imaju, nego su hladnokrvni manipulantni, u rangu sa zenama koje ostaju trudne, ili na drugi nacin manipulisu ljudima..
ima svega, ima
pitanje je samo, da li je to zivot..koji zelimo.

Sagacity
06-03-2012, 22:17
ja nikad, ni do kraja zivota necu razumeti kao mozes da zelis nekog da zadrzis na silu? ucenom? sta ci ti takav, koji te ne voli? imaju li ti ljudi imalo smaopostovanja, snage, zivota?
ili imaju, nego su hladnokrvni manipulantni.
Da, ovo bi sada mogao biti odgovor i na pitanje kakvi su to ljudi koji žele da zadrže nekoga na silu?
Maniplatori i sebičnjaci...

Steppenwolf
06-03-2012, 22:23
Psihopate.

ljubičica
06-03-2012, 22:24
tesko je samo prepoznati to unapred..
i problem, veliki..kako resiti to..pogotovo ako su deca upletena.

Sagacity
06-03-2012, 22:31
Da Koto, upravo to...
Inače, podjednako mogu biti manipulatori i žene i muškarci, kada su takve stvari u pitanju.
I slažem se da su to neke vrsta psihopata.

Sarmica
07-03-2012, 11:57
Da li vam je neka osoba potencirala na tome, šta bi se moglo desiti ako je ostavite?
Da vam neka osoba kaže da bi se zbog vas ubila, da je ostavite, kako biste postupili?
Kakve su to osobe koje na takav način uslovljavaju?
Da li nekada takva vrsta ucene, može da ''urodi plodom''?


jao, kasmo bili sedmi razred, zbog mene jedan teo da skoči s mosta:qq::pada:

ma kakvim plodom to može da urodi:krsti: meni svejedno nek' se veša ako je toliko lud, ja kad nešto neću ondaK neću

Nežnicah
07-03-2012, 12:18
Zbog mene niko nije `teo da se besi, sece vene i slicno. Ali ako nesto ne volim, to su ucene, pa i ovog tipa. Mada, da budem iskrena, desi se nekad da pomislim da bi zivot za mene izgubio smisao kada bih bila ostavljena. Nemam suicidne misli, ali tako ... prvo sto pomislim je Ubila bih se... sto naravno nikad ne bih, niti bih pretila time.

Ispasce da opravdavam te ucenjivace, ali mozda su jako voleli i gubitak veze i voljene osobe za njih predstavlja nesto sa cim ne znaju kako da izadju na kraj i onda misle da ce na taj ucenjivacki nacin nesto postici, nesvesni da kad je kraj onda je kraj. I da cak i da ima sanse za razgovor i pomirenje, nakon toga su im sanse nula.

mikili
07-03-2012, 12:28
niko i srecna sam zbog toga..postarala bih se uvek da me zamrze,da imaju razlog,da veruju da ce im tako biti bolje,da pomisle da je to njihova odluka,ne moja:raz_125:

mica
07-03-2012, 12:39
Tu sam recenicu cula, kad sam rasturala brak. MOram da priznam, da mi je u tom trenutku bilo svejedno, samo da odem. Istina, ni sad kad razmisljam o tome, ne znam koliko bih se potresla. Ako ti nisi u stanju da podneses takav momenat, ako si slab onda i ne treba da zivis...Mozda sam surova ali tako je...

Cruz
07-03-2012, 12:40
prezirem ucene, posebno kada su ljubavni odnosi u pitanju. ne daj Boze da mi se neko tako obratio, bio bi obrisan u memoriji za sva vremena