PDA

Pogledaj Punu Verziju : Istina ili zabluda?



Cruz
10-03-2012, 22:52
Sta mislite, da li je istina ili zabluda da se suprotnosti privlace, kao sto se desava u filmu "Pretty woman" ili u pesmi "Bitanga i princeza"?

Mislite li da bi u stvarnom zivotu mogao da vas privuce neko ko je vasa susta suprotnost? Imaju li takve veze buducnost ili su vec unapred osudjene na propast?

Bandit
10-03-2012, 22:54
Kolko ja znam ..samo može na kratko..posle kuršlus..

DaDole
10-03-2012, 22:58
Hm..suprotnosti i privlačenje su više predrasuda..sličan se sličnom raduje,govorili su Latini..kome vjerovati..dvije oprečne izreke..
Mišljenja sam da se ipak suprotnosti privlače..i da čak mogu da opstanu ukoliko imaju zajedničku energiju.

Sarmica
10-03-2012, 22:59
Često je potrebna voda da ugasi vatru:raz_088:

kojica
10-03-2012, 23:04
ja ne znam šta je moja sušta suprotnost.. :kapa:

Bandit
10-03-2012, 23:05
misliš na vatrogasce..opasna si ti bogami..

Cruz
10-03-2012, 23:06
ma ja mislim kao i bandit, mozda bude burno, ali samo na kratko, inace nisam ubedjena da mogu da opstanu zajedno..

Bandit
10-03-2012, 23:08
nisu one osetile šta znači suprotnost..pa misle lepo...

DaDole
10-03-2012, 23:09
ma ja mislim kao i bandit, mozda bude burno, ali samo na kratko, inace nisam ubedjena da mogu da opstanu zajedno..
i ja sam tako mislila:haha:
mogu draga moja..rijetkost jeste,ali mogu...

Cruz
10-03-2012, 23:11
nisam razumela :sojka:

ma energiju sigurno imaju na pocetku, ali kad ih prodje mogu samo da se pobiju :dada:

kojica
10-03-2012, 23:15
Ja sam samoj sebi supta suprotnos 24h dnevno, i sve vas razumem.
e sad još vi da razumete kako je meni.. :srbpla:

Asterix
10-03-2012, 23:18
suprotnosti se privlace...

eto ja sam musko i privlaci me suprotan pol :rile:

Cruz
10-03-2012, 23:18
pa sad, ne znam kako to izgleda :hm:

Bandit
10-03-2012, 23:20
[QUOTE=cakana;258951]Ja sam samoj sebi supta suprotnos 24h dnevno, i sve vas razumem.
e sad još vi da razumete kako je meni.. :srbpla:[/QUOTE0
Sreća da nisi hermafrodit..

DaDole
10-03-2012, 23:21
nisam razumela :sojka:

ma energiju sigurno imaju na pocetku, ali kad ih prodje mogu samo da se pobiju :dada:

ne mora biti..uglavnom jeste,ali ima izuzetaka:dada:
imaju neke energije koje su teško uništive..

Cruz
10-03-2012, 23:25
ne mora biti..uglavnom jeste,ali ima izuzetaka:dada:
imaju neke energije koje su teško uništive..

izuzeci su retki, da... a energija o kojoj pises je samo cista ljubav, to je jedino sto moze da ih odrzi zajedno

medjutim, praksa pokazuje da je veliki procenat onih koji prosto sagore u strasti u prvih mesec dana i kada se osveste postanu smrtni neprijatelji... dobro, grubo sam to napisala, ali u sutini je tako..

ljubičica
11-03-2012, 06:12
verujem da moze da funcionise, tamo gde su uloge vodje i vodjenog jasno podeljene
gde su partneri iole ravnopravni, razlike su tezak balast ziveljanja sa nekim ko te sustinski ne konta..
e sad, mozde biti da to jednim delom jeste ljubav..
al ja nekako imam predstavu o ljubavi kao o odnosu potpunog poverenja i sustinskog razumevanja..a kako je to moguce sa nekim tako jako razlicitim?
nije moguce.
moguc je dobar sex. moguca je neznost, paznja, posvecenost..
ali razumevanja..tesko.

Asterix
11-03-2012, 07:18
moram da kazem da smo gospodja i ja neverovatno razlicite osobe... potpuno drugaciji, a opet funkcionisemo...

da je ona kao ja, nikad ne bih bio sa njom... o obratno...

cakano je delimicno u pravu... ponekad fali razumevanja..

ali ako je ljubav odnos potpunog poverenja i sustinskog razumevanja..onda je taj koji to ima izuzetno je srecan covek...

Marko. M
09-01-2018, 16:30
suprotnosti ste privlače..primer za to su moji roditelji. Dve totalne različite osobe po karakteru...

mrav
10-01-2018, 15:28
naravno da je istina. evo mene samo zene privlace

Nežnicah
13-01-2018, 18:12
Ne bi mogao da me privuče niko ko se drastično razlikuje od mene... morali bi temperamenti da nam se poklope, ne bih se dobro osećala u društvu nekoga ko nije najvećim delom poput mene.. znam dosta brakova iz mog okruženja koji su se zbog tih različitosti raspali, u početku to još nije toliko uticalo na brak, ali vremenom kad život uđe u neku kolotečinu, onda je to sve više počelo da smeta nekoj od strana i ta različitost ih je i rasturila :aha:

DaDole
12-04-2018, 09:26
Hm..suprotnosti i privlačenje su više predrasuda..sličan se sličnom raduje,govorili su Latini..kome vjerovati..dvije oprečne izreke..
Mišljenja sam da se ipak suprotnosti privlače..i da čak mogu da opstanu ukoliko imaju zajedničku energiju.


puno godina kasnije...

dodala bih.. suprotnosti se surovo i sirovo privlače,lome se kosti,srce,glava,um..koža se savija i na kraju puca..
privlače se:dada:
ali,ne traju :nene: