PDA

Pogledaj Punu Verziju : Kad ja lupim sakom o sto!



Cruz
10-03-2012, 23:04
Neko nepisno pravilo utemeljeno od davnina je da muskarac vodi glavnu rec u vezi. Medjutim, ima situacija kada zena "lupi sakom o sto" i preuzima inicijativu. Tako ce, ukoliko misli da je veza spremna za korak dalje, ona sama pokrenuti pitanje "gde smo", "na cemu sam" i tome slicno... Ili ce, pak, ako je veza upala u rutinu, pokusati da je osvezi romanticnim vecerima uz svece i muziku, mozda setnjom po kisi, kratkim putovanjem..

Da li ste vi spremne da ukoliko osetite da romantika nestaje preduzmete konkretne korake da je osvezite ili cekate da se vas partner sam toga seti?

kojica
10-03-2012, 23:06
ja kad lupim šakom o sto, sve pršti od romantike.. :dada:

Vragolanka
10-03-2012, 23:07
promenim partnera.

Cruz
10-03-2012, 23:07
a jel sto pun ili prazan? :g:

DaDole
10-03-2012, 23:08
volim da iniciram,kreiram,osmišljavam..ljubav truli kao bara ako je nešto ne uzburka:) taman to bila i šaka o sto :jasenka:

Cruz
10-03-2012, 23:08
ma sto da ga menjam ako me slusa? :rile:

Bandit
10-03-2012, 23:14
Kad ja lupim šakom o sto..znači da sam završio Generalku..

Cruz
10-03-2012, 23:15
al si romantican ubilo se :lol:

DaDole
10-03-2012, 23:17
Kad ja lupim šakom o sto..znači da sam završio Generalku..
nema šta banditos,ti to baš stručno:jasenka: i romantično:igrac:

Vragolanka
10-03-2012, 23:20
ma sto da ga menjam ako me slusa? :rile:

da razbiješ monotoniju. :rile:
ako sam ne učini korak dalje, ja ga sigurno neću ćuškati. :mrgreen:
znači da smo ispunili maximum, pa kud koji...

Cruz
10-03-2012, 23:22
ali ako ga volis, a i on tebe, ali mu treba blagi stimulans da se trgne iz mrtvila? ja ne bih propustila priliku da pokusam da ga ozivim, ako mi vec odgovara :manijak:

Vragolanka
10-03-2012, 23:26
ali ako ga volis, a i on tebe, ali mu treba blagi stimulans da se trgne iz mrtvila? ja ne bih propustila priliku da pokusam da ga ozivim, ako mi vec odgovara :manijak:

ako me voli, ne treba mu gurka.
postoji neki optimalan rok, ne sa svakim isti... kad veza ili krene dalje, ili krene unazad.

DaDole
10-03-2012, 23:29
muškarci vole da ih nekad malo trgnemo,razdrmamo,probudimo iz neke njihove uglavnom ničim izazvane letargije i hibernacije..kao mali dječaci kojima nešto ne ide pa im svi krivi( a ni ne znaju šta je pošlo po zlu-dođe im 'nako)..č
e onda žena koja voli,stupa na scenu i razmrda ga malo..:drnd:

Cruz
10-03-2012, 23:31
mnogo stvari moze uticati i na muskarca i na zenu da stagniraju u vezi u nekom trenutku, ne mora da znaci da se ljubav hladi, vec su mozda pritisnuti problemima na poslu, nedostatkom novca ili vec cime... ja bih u svakom slucaju pokusala, pa ako ne da rezultata onda je razlaz neminovan

Vragolanka
10-03-2012, 23:32
muškarci vole da ih nekad malo trgnemo,razdrmamo,probudimo iz neke njihove uglavnom ničim izazvane letargije i hibernacije..kao mali dječaci kojima nešto ne ide pa im svi krivi( a ni ne znaju šta je pošlo po zlu-dođe im 'nako)..č
e onda žena koja voli,stupa na scenu i razmrda ga malo..:drnd:

zaboravila si da napomeneš da on tada ima osećaj kao da mi je prislonila pištolj na glavu?

radije dižem ruke. ne želim da se borim za tako nešto i na taj način.
u stvari, možda ne želim da se borim uopšte. kontam da želja, ma o čemu se radilo, treba da bude obostrana. bez manipulacija.

Tibi
11-03-2012, 02:39
Ama kako udaranje o sto, to bilo jos davno, danas svako kupi svoje prnje i u...pecalbu.
Romantiku su izmislili sanjari a kobojagi je koristimo u zivotu...to samo kada ocemo da se foliramo, bas postanemo romanticni:pusi:
Da, nasilje je zabranjeno, proculo se to i kod nas...
Ja sam za...promene, vi kako ocete:kafa:

vrludava
13-03-2012, 10:44
Neko nepisno pravilo utemeljeno od davnina je da muskarac vodi glavnu rec u vezi. Medjutim, ima situacija kada zena "lupi sakom o sto" i preuzima inicijativu. Tako ce, ukoliko misli da je veza spremna za korak dalje, ona sama pokrenuti pitanje "gde smo", "na cemu sam" i tome slicno... Ili ce, pak, ako je veza upala u rutinu, pokusati da je osvezi romanticnim vecerima uz svece i muziku, mozda setnjom po kisi, kratkim putovanjem..

Da li ste vi spremne da ukoliko osetite da romantika nestaje preduzmete konkretne korake da je osvezite ili cekate da se vas partner sam toga seti?

Šaka o sto i romantika... veze s vezom....

Ne volim šaku o sto. Ali volim da se zna ko je muškarac.

A ni romantiku pretjeranu ne volim, jer postaje ljigava i odbojna....

Pažnja je važna.

DaDole
13-03-2012, 10:54
Ako će on svoju "muškost" do(po)kazivati lupanjem šake od sto,hvala lijepa:nene:
ne pripadam u skupinu onih koji se "pale" na agresiju:haha:

Cruz
13-03-2012, 11:03
ovde uopste nije rec o agresiji niti o muskarcima, vec o zenskoj inicijativi da romantiku u vezi osvezi ako oseti da je negde zapelo, sve pod uslovom da joj je do muskarca i veze stalo

vrludava
13-03-2012, 11:06
ovde uopste nije rec o agresiji niti o muskarcima, vec o zenskoj inicijativi da romantiku u vezi osvezi ako oseti da je negde zapelo, sve pod uslovom da joj je do muskarca i veze stalo

Šta je romantika u vezi?

DaDole
13-03-2012, 11:08
Pretpostavljam da to "osvježenje" u vezi treba da "razmrda " monotoniju,stvari navike ili dosade..ako ste na to mislili..

Cruz
13-03-2012, 11:12
jeste bas tako

vrludava
13-03-2012, 11:12
Monotoniju najbrže razmrda osjećaj ljubomore :g:

Sarmica
13-03-2012, 15:18
Ih brate mili ako ja moram da teram nekoga na nešto i da upirem prstom i crtam sve :( a pogotovo da turam nekome romantiku pod nos da bi video da nešto ne ide:(...fala ali ne fala, mislim da to ne bih ni umela

Sarmica
13-03-2012, 15:19
Monotoniju najbrže razmrda osjećaj ljubomore :g:

i ovako nešto kad čujem/pročitam nije mi dobro :neutral:
kao deca msm, ajde da se igramo