PDA

Pogledaj Punu Verziju : andjeo ili đavo



DaDole
10-03-2012, 23:15
Često slušam kako muškarce više privlače đavolaste žene..one sa kojima nikad ne znaju na čemu su,koje su oštre i beskompromisne,sklone da "driblaju"..koje stalno osvajaju i koje im stalno "izmiču"..nerijetko ih i varaju,pomalo i lažu,manipulišu njima i tako to...
koliko je istine u tome da muškarci više vole đavole nego mirne,odane i vjerne anđelke sa kojima uvijek znaju"na čemu su":g:

Cruz
10-03-2012, 23:16
istina, al kad se opeku, onda pobegnu kod onih monotonih da vidaju rane junacke :cruz:

Bandit
10-03-2012, 23:17
Jel za ženu il Švalerku..?

DaDole
10-03-2012, 23:19
ma ni za ženu ni za švalerku,nego općenito..polude za ovim vragicama( i da,dođu da vidaju rane kako veli cruz)..ali šta je to u njima što ih tjera na takav izbor?

kojica
10-03-2012, 23:20
Ono što se teško dobije najviše se voli. :dada:

Cruz
10-03-2012, 23:20
slicno razmisljaju, zivotni stil im je tu negde priblizno isti, bar sam ja to tako primetila....

Vragolanka
10-03-2012, 23:22
muškarci vole izazove, ne vole kučke... samo brkaju ova dva pojma.

Cruz
10-03-2012, 23:23
muškarci vole izazove, ne vole kučke... samo brkaju ova dva pojma.

slazem se :bravo:

DaDole
10-03-2012, 23:24
da..izazovi su jedno,ali kako im se desi da se zalijepe za kučke i ne znaju od njih ni pedalj da odmaknu..šta je to..kompleks inferiornosti,naznaka mazohizma ili:kapa:

Vragolanka
10-03-2012, 23:28
da..izazovi su jedno,ali kako im se desi da se zalijepe za kučke i ne znaju od njih ni pedalj da odmaknu..šta je to..kompleks inferiornosti,naznaka mazohizma ili:kapa:

to je onda ljubav. al im se nezgodno zalomilo.

ljubičica
11-03-2012, 06:07
bilo bi super da je zivot tako jednostavan, i da se zene ili muskarci zbilja dele na jedne ili druge..
a zapravo, ima svega..u svakom. samo je pitanje procenta..

Picola
11-03-2012, 06:18
da..izazovi su jedno,ali kako im se desi da se zalijepe za kučke i ne znaju od njih ni pedalj da odmaknu..šta je to..kompleks inferiornosti,naznaka mazohizma ili:kapa:

I ja ne znam sta je to u muskarcima - sto sam bolja losiji su i obrnuto.

mislim da je stvar u edipovom kompleksu (tacnije, komleksu elektre). ;) Majke su ih razmazile, pa im je sve sto je novo i suprotno tome, privlacno a ustvari je sarena laza.

marlon
11-03-2012, 08:12
Ono što se teško dobije najviše se voli. :dada:

jok..nemas pojma. nije stvar i poenta uopste u "dobijanju" vec u davanju...

Cruz
11-03-2012, 08:13
ono sto najteze dajes najvise volis? :kapa:

marlon
11-03-2012, 08:15
dajem ono svoje najbolje samo kad osetim da osoba preko puta moze da me razume... a veruj da na prste jedene ruke take mogu da nabrojim

Cruz
11-03-2012, 08:16
ma salim se marlone :)

zar ne postupa svako od nas tako?

marlon
11-03-2012, 08:17
uostalom hebes zenu koja u svom strasnom delu pojave nema nesto qurwasto :lol:

mis mene nes posebno smerne ne privlace...osim ako se iza tog brda smernosti ne valja nesto mlogo gadno i ruzno :lol:

marlon
11-03-2012, 08:20
ma salim se marlone :)

zar ne postupa svako od nas tako?

misim da ne... ako je u pitanju nas demonizam i andjeosko svetlo koji svako naravno ima, ali naravno svako ga nije svestan ili ne ume da ga ispolji ili ga pak nema u onom intenzitetu da moze biti upamcen kao neko ko aj da kazem ima auru oko sebe toga sto zraci svojom pojavom.... onda delujes i nastupas u skladu sa onime kakav si kao karakter... obicno i u vecini slucajevi ljudi su iskreni i ispolje emociju jako prosto i jasno...

ljubičica
11-03-2012, 09:42
misim da ne... ako je u pitanju nas demonizam i andjeosko svetlo koji svako naravno ima, ali naravno svako ga nije svestan ili ne ume da ga ispolji ili ga pak nema u onom intenzitetu da moze biti upamcen kao neko ko aj da kazem ima auru oko sebe toga sto zraci svojom pojavom.... onda delujes i nastupas u skladu sa onime kakav si kao karakter... obicno i u vecini slucajevi ljudi su iskreni i ispolje emociju jako prosto i jasno...
upravo tako.

burning violin
11-03-2012, 14:10
Jel za ženu il Švalerku..?

:haha: Treba biti posebno nadaren pa naci obe istog tipa.


on topic

Svaka zena ume da bude i jedno i drugo (i bar minimum 4 u jedan) svom partneru. Timing ume da bude pogresan pa kad bi on kurvu ona oblaci flanelsku spavacicu, kada bi on ortaka da gleda sa njim fudbal ona bi da se mazi i tako to. Pri tom se oboje opuste kad se usance, kao pos’o je gotov. Ne osluskuju se vise. Ovo ja kao njegovim ocima, shodno tome gde se nalazi tema.

Bandit
11-03-2012, 14:30
To što mi oćemo možemo samo da se molimo da dobijemo..to što nas snadje to nam je..
A kakve volimo to ..je manje više nevažno..

DaDole
13-03-2012, 09:10
Nedavno sam čula kako jedna žena ovako kaže: "Pa,ja ne znam više šta on vidi u njoj..što je ona gora prema njemu ,on više trči za njom"..ima li tu poremećaja..i šta se to događa kad se upinjemo za nečim na takav način..je li lovac u pitanju koji prestaje da juri kad osvoji:hm:

ljubičica
13-03-2012, 09:19
muskarci generalno uvek oce ono sto nemaju.
ono sto imaju, ma kakvo bilo, vremenom postaje smor..
i tako, pametne zene to znaju..i ribaju ih do besvesti..
takve su najvoljenije.
lekcija koju ja nikad nisam savladala..

marlon
13-03-2012, 17:18
muskarci generalno uvek oce ono sto nemaju.
ono sto imaju, ma kakvo bilo, vremenom postaje smor..
i tako, pametne zene to znaju..i ribaju ih do besvesti..
takve su najvoljenije.
lekcija koju ja nikad nisam savladala..

ne seri :eek::lol:

svaki muskarac ako imalo ima mozga zna kad ga neka zena zaebava...problem znaci nije u njemu vec u njoj kako ce da odreaguje kad to shvati.

tu se pokazuje kakav je neko ljud :lol:

ljubičica
13-03-2012, 20:05
ne seri :eek::lol:

svaki muskarac ako imalo ima mozga zna kad ga neka zena zaebava...problem znaci nije u njemu vec u njoj kako ce da odreaguje kad to shvati.

tu se pokazuje kakav je neko ljud :lol:
nekad sam previse zena, pa kasno skontaju kakav sam ljud.
a posle bude kasno, jbg..:ljut: