PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zašto je seks pomirenja savršen?



Cruz
16-03-2012, 08:54
I da li je uopšte savršen?

Imate li utisak da je "kao prvi put", da je drugačiji nego inače?

Ima li posle svadje "pravog užitka"?

Da li ga koristite da biste izgladili odnos sa partnerom?

Marko:
16-03-2012, 08:55
Ne

Ne

Ne

Ne

Sarmica
16-03-2012, 08:59
Ja ćem da odgovorim samo na treće i četvrto pitanje...
:nene:
:nene:

I da se razumemo, pod svađom smatram pravu svađu, sa teškim rečima.

Marko:
16-03-2012, 09:01
Možda je mislila na završnu reč pa posle toga :kapa:

DaDole
16-03-2012, 09:25
Nije isključen od osjećaja krivnje..kad jedan od partnera osjeća i zna da je kriv za svađu,učiniće sve da seks bude vanserijski:)
I ,da..može da bude dobar ukoliko to nije redovna praksa,znači može da se desi..ali ,nekim ljudima je svađa stimulans:)a to je već oblast nezdravog ponašanja.
Korištenje seksa da bi se izgladili odnosi je prilično bljutavo i manipulativno i to nema nikakve veze sa ljubavlju,ni sa vođenjem iste...zapravo seks kao oruđe,kao sredstvo za dobiti nešto je vjerovatno nešto najjadnije.

Man
16-03-2012, 09:25
meni svaki dobar :(

kojica
16-03-2012, 09:26
nema seksa pre pomirenja.. :lakat:

Marko:
16-03-2012, 09:28
nema seksa pre pomirenja.. :lakat:

:haha:

Cruz
16-03-2012, 10:24
ne znam, ja sam uvek imala utisak da se u toku svadje ljudi oslobode negativnih impulsa i da su onda tokom seksa potpuno opusteni, otuda mozda i osecaj da je vanserijski...

Sarmica
16-03-2012, 10:25
Možda je mislila na završnu reč pa posle toga :kapa:

Posle završne reči ide tačka :)

DaDole
16-03-2012, 10:29
ne znam, ja sam uvek imala utisak da se u toku svadje ljudi oslobode negativnih impulsa i da su onda tokom seksa potpuno opusteni, otuda mozda i osecaj da je vanserijski...

pa ima logike:)

Sarmica
16-03-2012, 10:30
el ovde pričamo o seksu u svrhu pomirenja ili o seksu uopšteno posle svađe?:hm:

Sarmica
16-03-2012, 10:32
pa ima logike:)

:smeh:


http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7SAKvztwHCU

ljubičica
16-03-2012, 10:35
I da li je uopšte savršen?

Imate li utisak da je "kao prvi put", da je drugačiji nego inače?

Ima li posle svadje "pravog užitka"?

Da li ga koristite da biste izgladili odnos sa partnerom?
take sexove sam imala sa bivsim muyem
nismo se mirili sexom, nego kad se isvadjamo ko nenormalni, de je obicno deo bilo i plakanje pucanje i sl, resenje problema bude to koje ukloni barijeru izmedju nas, i stvori se stara bliskost, kao na pocetku..
takvi sexovi su uvek bili obojeni emocijama, ljubav ponovo moze da se iskaze, i sve frca..:sojka:

DaDole
16-03-2012, 10:36
el ovde pričamo o seksu u svrhu pomirenja ili o seksu uopšteno posle svađe?:hm:
o seksu nakon svađe:dada:

Cruz
16-03-2012, 10:42
take sexove sam imala sa bivsim muyem
nismo se mirili sexom, nego kad se isvadjamo ko nenormalni, de je obicno deo bilo i plakanje pucanje i sl, resenje problema bude to koje ukloni barijeru izmedju nas, i stvori se stara bliskost, kao na pocetku..
takvi sexovi su uvek bili obojeni emocijama, ljubav ponovo moze da se iskaze, i sve frca..:sojka:

e to sam i mislila :)

tacno je da su tada ljudi na neki nacin intimniji, postizu neku posebnu bliskost, a sve zbog grize savesti jednog i povredjenosti drugog..

Tibi
16-03-2012, 10:50
A sta je snas sto numemo da se svadjamo, el mi ne moze dimamo dobar...taj, kako ga vec zovete...:sad:

Sarmica
16-03-2012, 10:52
A sta je snas sto numemo da se svadjamo, el mi ne moze dimamo dobar...taj, kako ga vec zovete...:sad:

Ja tela da pitam tako nešto:sad:
Nije baš da ne umem da se svađam, ali nisam zainteresovana za neke žustre ozbiljne svađe:nene:

Cruz
16-03-2012, 10:53
A sta je snas sto numemo da se svadjamo, el mi ne moze dimamo dobar...taj, kako ga vec zovete...:sad:

vi ostajete uskraceni za ovakvo divno iskustvo :raz_088:

burning violin
16-03-2012, 21:18
nema seksa pre pomirenja.. :lakat:

Istina ziva. Ja sam posle svadje prazna, bez neke jace emocije i tesko da bi do seksa uopste i doslo. Taman i da dodje, to realno nije nikakvo pomirenje, ponajmanje savrsen seks.

vrludava
17-03-2012, 00:40
I da li je uopšte savršen?

Imate li utisak da je "kao prvi put", da je drugačiji nego inače?

Ima li posle svadje "pravog užitka"?

Da li ga koristite da biste izgladili odnos sa partnerom?

Sex pomirenja kod mene ne postoji.

marlon
31-03-2012, 05:01
napisah odgovor a sad ga nema.... izgleda da nes nisam stisno kako treba...mis na kompu :lol:

sex pomirenja je za maloumne jer ako to prodje ponekad sa 20 i kusur, sa 30 ili 40 ako to praktikuju oboje su zreli za lecenje kad se mire qaranjem ....

Keti
08-04-2013, 22:21
kaki sex posle svadje :namcor: nema sanse :sizika:
samo moze da leti napolje :mirka:

Nežnicah
08-04-2013, 23:59
:blenta:

mislim da sam shvatila temu nako kako je cruz i postavila i kako je ljubičica odgovorila :hm: posle žestoke svađe, a kod mene žestoka svađa znači i potencijalni kraj, raskid... kada se ipak bes stiša, razum progovori, pomirite se... e onda trenuci koji slede budu ki vatromet :bisa: jer uživate u tom osećaju da niste izgubili onog koga obožavate, da je tu, da je samo vaš, da vas voli i vi njega/nju... i kao da ne možete da ga se zasitite :g:
barem ja tako mislim...:pardon:

svirenica
09-04-2013, 06:17
Zato jer posle svađe sve je slađe :kojica:

DaDole
09-04-2013, 07:40
:kapa: kad izbacimo svu negativnu energiju,šta ostane:kapa:
ne mislim da je savršen:nene: to je vrlo sugestivno pitanje

sudjenik
11-04-2013, 22:38
Istina ziva. Ja sam posle svadje prazna, bez neke jace emocije i tesko da bi do seksa uopste i doslo. Taman i da dodje, to realno nije nikakvo pomirenje, ponajmanje savrsen seks.

s tobom je znaci ko u ringu :lol: