PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li ćete glasati 6. maja?



kojica
21-03-2012, 08:40
Može i komentar na temu, zašto da, zašto ne
ili zašto ste neodlučni.

Cruz
21-03-2012, 09:00
obavezno je da se izadje na izbore, je li tako? :hm: ali to ne znaci da cu da zaokruzim nekog od njih.. niko od prisutnih na politickoj sceni mi ne uliva poverenje, svi su oni isti samo drugacije upakovani.

mire
21-03-2012, 09:56
verovatno ću glasati, iako nije obavezno...

ali, nažalost, ne iz ubeđenja, nego radi reda

pa da vidim nova "ušemljavanja"

Sagacity
21-03-2012, 10:07
Može i komentar na temu, zašto da, zašto ne
ili zašto ste neodlučni.
Neodlučna sam da li da glasam ili ne..Zašto? Zato što su godinama u opticaju isti ljudi. Rotacija se desi samo u slučaju ako neko bude ministar kulture, da sada isti taj bude ministar poljoprivrede..:lol:
I da naravno, koga god da glasamo čeka nas svetlija budućnost..samo da ih glasamo..
Jedino znam sigurno, a to je za koga nikada ne bih glasala...

mire
21-03-2012, 10:13
pa da, ponuda je katastrofalna...

nešto novo će se desiti tek kad odrastu klinci rođeni devedesete, pa nadalje

ti su rođeni sa fakultetom

i stavom

Sagacity
21-03-2012, 10:19
Ta nova generacija ima takav stav da zna sve. Dovoljno je da ima daš neku poziciju i oni odmah umisle da sve znaju. Doduše, ne znam možda tako treba. Malo se učlane u neku stranku, malo se namenski negde postave i oni odmah nastupaju sa ''nivoa''..Eto...

Da, meni je problem katastrofalna ponuda i ista ploča koju svi vrte...Sada više nije bitno ko će biti na vlasti, jer svakako će isti igrači ostati u igri. Sada je samo pitanje zadržati ono što imaju i dobiti ''veći deo kolača''. Narod ko šiša, on će ionako glasati za one koji su im nametnuti.

причалица
21-03-2012, 10:29
moja deca će glasati, a ja nisam sigurna ...dosta mi je više da glasam protiv nekoga :( odlučiću verovatno u nedelju posle ručka šta da radim....

Пркос
21-03-2012, 11:01
Slavim Djurdjevdan !!!Obicno kad sam do sada glasala i to reovno kao svaki odgovoran gradjanin nije bilo po mome sad necu pa mozda i bude-mozda mi se posreci i SVETI GEORGIJE pomogne:)

Shalabajzer77
21-03-2012, 11:50
Glasao sam samo jednom i zavrsilo se katastrofalno...bombardovali su nas...zato necu da zbog mog glasa ispastate :rile:

Mistery
21-03-2012, 15:58
Da, i to za stranku za koju godinama glasam.