PDA

Pogledaj Punu Verziju : Najromantičnija stvar



Cruz
22-03-2012, 22:25
Koja je to najromanticnija stvar koju je neko uradio za vas?

Sarmica
23-03-2012, 07:05
Pa nije niko ništa radio... vidi se na kilometar da ja nisam romantična i da ne bih ni pridavala neki veliki značaj romantičnom gestu. Pretpostavljam da ovde pričamo o velikim stvarima koje ostaju upamćene za ceo život.
Ja sam npr slaba i osetljiva na svakodnevne sitnice, one koje uglavnom niko i ne primećuje.

Cruz
23-03-2012, 07:22
sto sam starija, sve sam manji romantik. trebalo bi da kopam po uspomenama da bih se setila sta je to sto je najdublji utisak na mene ostavilo, iskreno.. a sitnice o kojima pises sarmice zaista nekada vrede mnogo vise od bilo kakve materijalne stvari :)

rile_nezni_oblak
23-03-2012, 19:08
bila je tu za mene u najtezim trenucima u mom zivotu i prolazila kroz sve to zajedno sa mnom, iako nikad nisam to trazio od nje... cak sam je i odgovarao od toga... potpuno samoinicijativno je to radila, kao da je to najlaksa stvar na svetu.... bezbroj puta sam joj rek'o koliko mi je to znacilo... zao mi je samo sto nikad nisam imao prilike da joj uzvratim i da budem tu za nju na bilo koji nacin, kad njoj jednom bude bilo potrebno...

naki
23-03-2012, 19:14
brate najbratskiji :eek:

Bandit
23-03-2012, 20:16
što si romantična...:pada: Naki..

причалица
24-03-2012, 08:45
nemam pojma da li je neko nešto romantično uradio za mene. ako i jeste, ne sećam se .....toliko je bilo romantično :lol:

Sarmica
24-03-2012, 09:17
bila je tu za mene u najtezim trenucima u mom zivotu i prolazila kroz sve to zajedno sa mnom, iako nikad nisam to trazio od nje... cak sam je i odgovarao od toga... potpuno samoinicijativno je to radila, kao da je to najlaksa stvar na svetu.... bezbroj puta sam joj rek'o koliko mi je to znacilo... zao mi je samo sto nikad nisam imao prilike da joj uzvratim i da budem tu za nju na bilo koji nacin, kad njoj jednom bude bilo potrebno...

pa ja ne mislim da je to išta romantično...to bih ipak pripisala pravoj ljubavi :dada: