PDA

Pogledaj Punu Verziju : Koliko su žene surove?



Cruz
07-04-2012, 06:34
"Fok njuz" (Fox News) je sastavio listu najokrutnijih stvari koje žena može da uradi muškarcu.
Kada ti ona da broj svog telefona nemoj odmah da likuješ - možda ti je izdiktirala lažan broj, a možda i pravi ali nema nameru da ti se javi kada je budeš pozvao.


Zavodi te celo veče? To ne mora da znači da joj se dopadaš već, možda, da joj treba neko da plati piće koje su ona i njene drugarice naručivale sve vreme dok je ona flertovala sa tvojim novčanikom. Pardon, sa tobom.


Čak i ako se ne radi o tome, pre nego što pomisliš kako ti se smeška nova ljubav, proveri da li je devojka koja ti se nabacuje možda zauzeta i samo bi malo da "začini" veče.


Čini ti se da te izbegava u poslednje vreme, ali te ipak ne ostavlja? Tako se ponašaju one koje ne žele da budu same, zbog čega na kratkom lancu drže sadašnjeg dečka dok se ne pojavi budući.


Ne padaj na njene suze, savetuje Fox News - često su lažne i samo sredstvo manipulacije.


Ne padaj ni na rečenicu: "Ako me voliš doći ćeš", koju ti je poslala u SMS poruci u trenutku kada gledaš utakmicu sa ortacima. Taj poziv je, zapravo, sebično i surovo testiranje privrženosti muškarca.


Tvoju ljubav surova žena može da testira i tako što će te praviti ljubomornim. Ona će flertovati sa drugim muškarcima očekujući da se ti čak i pobiješ kako bi "nasrtljivcu" dao do znanja da je ona samo tvoja.


Verovali ili ne, i žene mogu biti fizički agresivne. Kada ti preti batinama shvati to ozbiljno - ima žena koje naprosto misle da muškarce to ne boli jer su "jači pol".


Ako, ipak, ne može da te udari, može javno da te vređa i omalovažava.


Neke žene muškarce "kažnjavaju" i tako što im uskraćuju seks. Istraživanje je pokazalo da je ta surova "mera" najdelotvornija.


I na kraju, još jedno upozorenje - ne uzimajte sve ovo zdravo za gotovo. Razgovarajte sa svojom "lepšom" i "nežnijom" polovinom pre nego što je optužite da je "surova žena sa 'Foks njuz' liste".


(MONDO)Dakle, jesu li sve zene manipulatori ili ipak ima i onih iskrenih?

Picola
08-04-2012, 03:54
:haha::dada:

Moonster
08-04-2012, 04:05
"Fok njuz" (Fox News) je sastavio listu najokrutnijih stvari koje žena može da uradi muškarcu.
Kada ti ona da broj svog telefona nemoj odmah da likuješ - možda ti je izdiktirala lažan broj, a možda i pravi ali nema nameru da ti se javi kada je budeš pozvao.


Zavodi te celo veče? To ne mora da znači da joj se dopadaš već, možda, da joj treba neko da plati piće koje su ona i njene drugarice naručivale sve vreme dok je ona flertovala sa tvojim novčanikom. Pardon, sa tobom.


Čak i ako se ne radi o tome, pre nego što pomisliš kako ti se smeška nova ljubav, proveri da li je devojka koja ti se nabacuje možda zauzeta i samo bi malo da "začini" veče.


Čini ti se da te izbegava u poslednje vreme, ali te ipak ne ostavlja? Tako se ponašaju one koje ne žele da budu same, zbog čega na kratkom lancu drže sadašnjeg dečka dok se ne pojavi budući.


Ne padaj na njene suze, savetuje Fox News - često su lažne i samo sredstvo manipulacije.


Ne padaj ni na rečenicu: "Ako me voliš doći ćeš", koju ti je poslala u SMS poruci u trenutku kada gledaš utakmicu sa ortacima. Taj poziv je, zapravo, sebično i surovo testiranje privrženosti muškarca.


Tvoju ljubav surova žena može da testira i tako što će te praviti ljubomornim. Ona će flertovati sa drugim muškarcima očekujući da se ti čak i pobiješ kako bi "nasrtljivcu" dao do znanja da je ona samo tvoja.


Verovali ili ne, i žene mogu biti fizički agresivne. Kada ti preti batinama shvati to ozbiljno - ima žena koje naprosto misle da muškarce to ne boli jer su "jači pol".


Ako, ipak, ne može da te udari, može javno da te vređa i omalovažava.


Neke žene muškarce "kažnjavaju" i tako što im uskraćuju seks. Istraživanje je pokazalo da je ta surova "mera" najdelotvornija.


I na kraju, još jedno upozorenje - ne uzimajte sve ovo zdravo za gotovo. Razgovarajte sa svojom "lepšom" i "nežnijom" polovinom pre nego što je optužite da je "surova žena sa 'Foks njuz' liste".


(MONDO)

Dakle, jesu li sve zene manipulatori ili ipak ima i onih iskrenih?

U bajkama je sve moguće, zar ne ?

Picola
08-04-2012, 04:09
Nisu to bajke, to je surova istina u vecoj ili manjoj meri.:novine1:

Moonster
08-04-2012, 04:12
Nisu to bajke, to je surova istina u vecoj ili manjoj meri.
Slažem se, nema iskrenih....osim u bajkama....

Picola
08-04-2012, 04:13
Nije do iskrenosti zena ovde, nego do iskrenosti muskaraca. Na taj nacin se testiraju. :raz_088: :mm:

Moonster
08-04-2012, 04:17
:lol:

Nije do iskrenosti zena ovde, nego do iskrenosti muskaraca. Na taj nacin se testiraju. ;)
Nekada ne treba biti iskren, nekada treba, zavisi, što se muškaraca tiče....
Testirati se može samo onaj kome je do nekoga stalo, a ako je već tako, onda možeš i manipulisati, tu je sve već poznato...

Moonster
08-04-2012, 04:17
Ubacuješ i menjaš smajlije :lol:

Picola
08-04-2012, 04:23
Pa naravno, manipulacija je sve.:raz_096:

Da, menjam smajlije zato sto treba da izgledam bas kao "pravi gad" zar ne? :hahah:

Laku noc ili dobro jutro, kako kom...

Moonster
08-04-2012, 04:29
Pa naravno, manipulacija je sve.:raz_096:

Da, menjam smajlije zato sto treba da izgledam bas kao "pravi gad" zar ne? :hahah:

Laku noc ili dobro jutro, kako kom...

Nije sve, al' ajde....

Kako to izgleda "pravi gad" ? :hm:

Laku noć ili jutro (dobro ili ne, kako kome...).....

Asterix
08-04-2012, 06:46
zene jesu veci manipulatori nego muskarci,
kada se zena oseca povredjeno, prevareno, postaje tako surova da to ni jedan muskarac ne moze da izdrzi.

Cruz
08-04-2012, 06:52
zene jesu veci manipulatori nego muskarci,
kada se zena oseca povredjeno, prevareno, postaje tako surova da to ni jedan muskarac ne moze da izdrzi.

joj sta si sad rekao :ko:

Asterix
08-04-2012, 07:09
pitanje je bilo "da li su SVE zene manipulatori" nisu, ali su veci manipulatori od muskaraca
znaci,ima iskrenih zena.. zene sve rade iskreno... pa cak i kada manipulisu...:g:

a tema je "koliko su zene surove?" pa sam na to odgovorio, u voema kratkim crtama

Cruz
08-04-2012, 07:22
mozes ti to i opsirnije, necemo da se naljutimo :cruz:

Steppenwolf
08-04-2012, 12:45
Surovije su od muskaraca jer su carice zakulisnih igara.

Cruz
08-04-2012, 12:59
zakulisane igre... :hm:

po tebi su, znaci, zene opasni igraci, sklone intrigama, taktiziranju, lazima.. nema ni trunke iskrenosti u osecanjima?

naki
08-04-2012, 13:06
surovost se moze definisati i u resenosti da istraje u svojim odlukama koliko god bile radikalne i na prvi pogled drasticne :aha:...

Rosa
08-04-2012, 13:15
Ja surovost kod žena,u ovom slučaju povezujem sa dvoličnošću....igranjem igrica,pravljenjem spletki..

Ali opet,to su meni smešne stvari-mislim na uvodni post..To mi više dodje kao da se priča o devojkama koje su tek ušle u pubertet :hm:

Ako govorimo ozbiljno koliko jedna žena može biti surova,to je već nešto drugo :aha:

Tibi
08-04-2012, 13:18
Najbolje je sa zemskama kada umisle sebi sve ono sto se istice kao vrlina, jedna stara narodna kaze...ne podceni nikada protivnika, u ovom slucaju...parnerku:aha:
Jes da sam to kasnije procitao ali sam uvek spravim respektom prilazio...pretezno vuku nas da podcene:sad: pa posle...dodju sve te price o njihovim vrlinama:kafa:

Steppenwolf
08-04-2012, 14:05
zakulisane igre... :hm:

po tebi su, znaci, zene opasni igraci, sklone intrigama, taktiziranju, lazima.. nema ni trunke iskrenosti u osecanjima?
Opppasne igracice, ne sve naravno samo one inteligentne i sklone igricama, i one mogu biti iskrene ali ako smatraju da si ih nesto zeznuo naci ce milion indirektnih nacina da te nateraju da zazalis sto su u jednom trenutku to bile.

Cruz
08-04-2012, 14:20
moram da se slozim sa tobom :novine1:

Steppenwolf
08-04-2012, 14:21
Eto, vidis kako se lepo slazemo.

Rosa
08-04-2012, 14:28
A sad sam videla da je ovo kao- lista najokrutnijih stvari koje žena može uraditi muškarcu :raz_114:

e ovo mi tačno liči kao da je izvučeno iz one debilne emsije Magazin In :hm:

Cruz
08-04-2012, 14:49
zar ta emisija jos uvek postoji? :hm:

a slusaj roso, novine pisu da bi ostvarile tiraz, vecina ovakvih tekstova jeste bzv, mada se provuce i po koja cinjenica..

e sad, ovakvu surovost koju wolf pominje ja povezujem sa osvetom, indirektnom, mnogo bolnijom nego kad otvoreno kazu sta misle..

Čarapica
09-04-2012, 00:03
"Fok njuz" (Fox News) je sastavio listu najokrutnijih stvari koje žena može da uradi muškarcu.
Kada ti ona da broj svog telefona nemoj odmah da likuješ - možda ti je izdiktirala lažan broj, a možda i pravi ali nema nameru da ti se javi kada je budeš pozvao.


Zavodi te celo veče? To ne mora da znači da joj se dopadaš već, možda, da joj treba neko da plati piće koje su ona i njene drugarice naručivale sve vreme dok je ona flertovala sa tvojim novčanikom. Pardon, sa tobom.


Čak i ako se ne radi o tome, pre nego što pomisliš kako ti se smeška nova ljubav, proveri da li je devojka koja ti se nabacuje možda zauzeta i samo bi malo da "začini" veče.


Čini ti se da te izbegava u poslednje vreme, ali te ipak ne ostavlja? Tako se ponašaju one koje ne žele da budu same, zbog čega na kratkom lancu drže sadašnjeg dečka dok se ne pojavi budući.


Ne padaj na njene suze, savetuje Fox News - često su lažne i samo sredstvo manipulacije.


Ne padaj ni na rečenicu: "Ako me voliš doći ćeš", koju ti je poslala u SMS poruci u trenutku kada gledaš utakmicu sa ortacima. Taj poziv je, zapravo, sebično i surovo testiranje privrženosti muškarca.


Tvoju ljubav surova žena može da testira i tako što će te praviti ljubomornim. Ona će flertovati sa drugim muškarcima očekujući da se ti čak i pobiješ kako bi "nasrtljivcu" dao do znanja da je ona samo tvoja.


Verovali ili ne, i žene mogu biti fizički agresivne. Kada ti preti batinama shvati to ozbiljno - ima žena koje naprosto misle da muškarce to ne boli jer su "jači pol".


Ako, ipak, ne može da te udari, može javno da te vređa i omalovažava.


Neke žene muškarce "kažnjavaju" i tako što im uskraćuju seks. Istraživanje je pokazalo da je ta surova "mera" najdelotvornija.




i ja se pitam sta je ovdje surovo :nosic:

Picola
17-04-2012, 04:59
Nije sve, al' ajde....

Kako to izgleda "pravi gad" ? :hm:

Laku noć ili jutro (dobro ili ne, kako kome...).....

Pa valjda izgleda tako sto se bezosecajno smeje tudjoj "muci". :haha:

Moonster
17-04-2012, 21:33
Pa valjda izgleda tako sto se bezosecajno smeje tudjoj "muci". :haha:

:nene:

Smeh = emocija = nije pravi gad, samo imitacija :dada:

mona
18-04-2012, 02:26
sve je tacno :aha: :namcor:

Moonster
18-04-2012, 02:47
sve je tacno :aha: :namcor:
Ma expert sam za te teme :aha: :sad:

mona
18-04-2012, 02:51
Ma expert sam za te teme :aha: :sad:
pa napisi nesto :aha:

Moonster
18-04-2012, 02:56
pa napisi nesto :aha:
Ne, ne, ne svi bi odustali od ljubaFi onda, a ako se to desi, nije zabavno :pusi:

Picola
18-04-2012, 05:36
:nene:

Smeh = emocija =nije pravi gad, samo imitacija :dada:

Ma samo ti se cini.:azn:

Cruz
24-04-2012, 10:49
gde smo stali? :cruz:

vrludava
24-04-2012, 12:52
zene jesu veci manipulatori nego muskarci,
kada se zena oseca povredjeno, prevareno, postaje tako surova da to ni jedan muskarac ne moze da izdrzi.


pitanje je bilo "da li su SVE zene manipulatori" nisu, ali su veci manipulatori od muskaraca
znaci,ima iskrenih zena.. zene sve rade iskreno... pa cak i kada manipulisu...:g:

a tema je "koliko su zene surove?" pa sam na to odgovorio, u voema kratkim crtama


:g:

mona
24-04-2012, 14:28
mnogo :novine1:

Cruz
24-04-2012, 20:05
a da li zena kada oseti da je voljena postaje surova?