PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li nas alkohol stvarno cini atraktivnijim?!



Cruz
07-04-2012, 07:05
Citajuci jednu studiju zaista sam se iznenadila. Naime, istrazivanje koje je sprovedeno pokazalo je da pri samoj pomisli na alkohol sami sebi postajemo privlacniji, sto naravno nema veze sa kolicinom ispijenog alkohola.

Sta vi mislite, ima li u ovome istine? Moze li zaista alkohol da nas ucini privlacnim kako sebi tako i drugima? Ovde ne mislim na konstantno opijanje.. Mozda jedna casica onima sa manjkom samopouzdanja pomaze da se opuste i skupe hrabrost za neki konkretniji korak? Kakvo je vase misljenje o tome?

причалица
07-04-2012, 07:08
čašica po čašica ...vodi u propast.
možda nekome pomaže da se opusti i da to ne pređe u lošu naviku, ali ti su retki, koliko sam ja to nešto videla u ovom mom životu.
meni lično niko ko redovno konzumira alkohol nikada nije bio ni ok a kamoli privlačan.
pogotovo ako mi je stalo do nekoga ne bih tad koristila alkohol...jer znam da to nije nikakav plus, a opustiti se može na toliko drugih načina.

Asterix
07-04-2012, 07:23
generalno ne pijem

popijem ponekad casicu neke zestine da nazdravim ili preko leta popijem neko pivo...

ne volim ljude koji piju i koji su agresivni kada popiju

alkohol jeste dobar za opustanje , samo ne treba preterati u "opustanju"

Sarmica
07-04-2012, 07:25
:nene:
Ne treba mi ništa slično za opuštanja niti nalazim bilo šta zanimljivo u nekome ko se tako opušta:nene:

причалица
07-04-2012, 07:27
mislim da su retki koji se zaustave na jednoj čaši alkohola.

Asterix
07-04-2012, 07:33
pa recimo, ja sam "redak" , hehehe

nekome casica stvarno pomogne da se opusti i to je super, da mu se umiri organizam, pred nesto znacajno

Cruz
07-04-2012, 11:31
oseti se nekada potreba za zestokim picem i to je normalno, ako se ne pretera mislim.. jedna casica rakije nikoga nije ubila, a ne stvara zavisnost..

meni je bilo interesantno to sto sam procitala i ne mislim da su rezultati istrazivanja merodavni, jer ja polazim od sebe i tvrdim da od alkohola ne zavisi to da li sam vise ili manje atraktivna

Steppenwolf
07-04-2012, 13:17
Mnogo sam sladak i atraktivan kad popijem umereno i tu stanem, ali kad preteram pretvaram se u cudoviste, sva sreca pa mi se to jako retko desava.

Sarmica
07-04-2012, 14:41
mnogo sam sladak i atraktivan:pada:

kojica
07-04-2012, 15:36
pa.. alkohol može od nas pravu atrakciju da napravi.. :hm: pa posle decenijama da se
priča kako smo bili van pameti...

Ima ljudi koji su zaista zanimljiviji kada malo popiju. To nije nešto što u sebi ne mogu
da nađu bez alkohola, samo treba izgraditi samopouzdanje.

Čarapica
07-04-2012, 15:37
mnogo sam sladak i atraktivan:pada:


nikada to necemo saznati :mm:

kojica
07-04-2012, 15:39
Kad numete da verujete na reč. Evo ja mu verujem. :dada:

Čarapica
07-04-2012, 15:43
ja vjerujem samo svojim ocima :mm:a po nekad ni njima :mm:

Sarmica
07-04-2012, 15:48
pa.. alkohol može od nas pravu atrakciju da napravi.. :hm: pa posle decenijama da se
priča kako smo bili van pameti...

Ima ljudi koji su zaista zanimljiviji kada malo popiju. To nije nešto što u sebi ne mogu
da nađu bez alkohola, samo treba izgraditi samopouzdanje.

e jes ima
znam jednog koji je leteo oko kuće mislijo da je guska:dada:
al' je stvarno zanimljiv:lol:

Rosa
07-04-2012, 16:06
Pa čekaj,jel mi govorimo o tome da te vuku po patosu i nose kući,ili da se opustiš uz čašu ,dve crnog vina ( tri,četiri..:kapa: ) Ja samo ne znam ako primera radi izadjem,bilo gde a da se smatra pravi izlazak,neću valjda da budem na soku od višnje?

:namcor:

kojica
07-04-2012, 16:09
Konan i ja smo bili dobri na prvom izlasku. On sokić a ja votku. :smeh:

Rosa
07-04-2012, 16:10
Konan i ja smo bili dobri na prvom izlasku. On sokić a ja votku. :smeh:

:raz_114: hahaha,pa da zna još na početku s kim ima posla :kapa: :raz_114:

Cruz
07-04-2012, 18:46
pa.. alkohol može od nas pravu atrakciju da napravi.. :hm: pa posle decenijama da se
priča kako smo bili van pameti...

Ima ljudi koji su zaista zanimljiviji kada malo popiju. To nije nešto što u sebi ne mogu
da nađu bez alkohola, samo treba izgraditi samopouzdanje.

jeste, a dok ga ne izgrade ne skodi popiti casicu da se opuste i krenu u napad :)))))

Steppenwolf
08-04-2012, 12:33
nikada to necemo saznati :mm:
Steta sto ti neces saznati, mnogo sam nezan i ljubavan kad malo cvcnem.
Samo bi da se ljubim i jos svasta nesto.

Cruz
08-04-2012, 13:01
hvalite me usta moja :)

Steppenwolf
08-04-2012, 14:17
Hahaha, pa takav sam ali ne hvalim se, ti si sama otvorila temu a i istrazivanja su dokazala da alkohol cini atraktivnijim, ja sam samo potvrdio da je to i kod mene slucaj.

Cruz
08-04-2012, 14:56
gledaj, pitanje je bilo da li alkohol cini da se sami sebi vise svidjamo, tj. da li smo sebi atraktivniji kad se uz casicu opustimo... drugim recima, jesmo li uz pomoc alkohola stekli samopouzdanje, koje nam je u jednom odredjenom momentu zafalilo, a to kako nas drugi vide je neka sasvim nova prica..

meni je licno sasvim svejedno, bilo da popijem casicu zestokog pica ili ne, sebe najvise volim, sebi sam najlepsa, a kome se ne svidja neka okrene glavu, nema ljutis :)

Čarapica
08-04-2012, 16:36
Steta sto ti neces saznati, mnogo sam nezan i ljubavan kad malo cvcnem.
Samo bi da se ljubim i jos svasta nesto.

ni to da li je steta isto tako nikad necu saznati :mm:mozda i nije neka steta :mm:

kojica
08-04-2012, 18:43
gledaj, pitanje je bilo da li alkohol cini da se sami sebi vise svidjamo, tj. da li smo sebi atraktivniji kad se uz casicu opustimo... drugim recima, jesmo li uz pomoc alkohola stekli samopouzdanje, koje nam je u jednom odredjenom momentu zafalilo, a to kako nas drugi vide je neka sasvim nova prica..

meni je licno sasvim svejedno, bilo da popijem casicu zestokog pica ili ne, sebe najvise volim, sebi sam najlepsa, a kome se ne svidja neka okrene glavu, nema ljutis :)

Pa kako reaguju ljudi na tebe kad si takva? Jel si se svidla nekada nekome? :hm:

Sarmica
08-04-2012, 18:44
nikada neću saznati da li sam i koliko sam atraktivna:srbpla:

ljubičica
08-04-2012, 18:45
pa zapravo...:rile:
nekoliko decaka se zaljubilo u mene kad sam bila ..nacvrcana:stidljiva:

Cruz
08-04-2012, 19:20
Pa kako reaguju ljudi na tebe kad si takva? Jel si se svidla nekada nekome? :hm:


verovala ili ne jesam, kazu da sam opustenija i prirodnija :)))))))))

evo koto razume :sojka:

Nežnicah
08-04-2012, 20:29
Ja sam jako `zavodljiva` kada popijem, mada se to retko desava. Muz to opisuje: oci se sjaje, a trepavice se nekako izvrnu na gore :eek:
Pokusala sam par puta da se opustim uz pomoc pica, poslednji put je to bilo na svadbi moje zaove, htela sam da igram a bilo me sramota jer ne znam da igram kolo. I onda dum jedan konjak na prazan stomak, ustala ja i poremetila celo kolo, em me ovo zveknulo u glavu, ne znam korake, a onda je pocelo da udara i na noge. Totalno sizenje :lol:

Sarmica
08-04-2012, 20:32
verovala ili ne jesam, kazu da sam opustenija i prirodnija :)))))))))

evo koto razume :sojka:


prirodnija?:krsti:
pa kako možeš biti prirodnija kasi na nečemu:sad:
opuštenija i razumem nekako, ali prirodnija nikako

Sagacity
08-04-2012, 21:44
Mogu da popijem jednu čašu nečeg ili dve maksimalno, ali to ne utiče na moje raspoloženje..I ne treba mi ništa dodatno da bi mi, ne znam, dalo neko samopouzdanje ili da bih bila opuštenija. Ako sam u dobrom društvu i ako mi godi, ne treba mi ništa dodatno....

Steppenwolf
09-04-2012, 19:14
ni to da li je steta isto tako nikad necu saznati :mm:mozda i nije neka steta :mm:
Bolje umreti u neznanju nego svestan propustene sanse.

Sagacity
09-04-2012, 19:19
Mnogo sam sladak i atraktivan kad popijem umereno i tu stanem, ali kad preteram pretvaram se u cudoviste, sva sreca pa mi se to jako retko desava.
Auuuuu :krsti: džaba ti i taka slatkoća...Nikada se ne zna kad taj ''šećer'' može postati ''čudovište''...:lol:

Steppenwolf
09-04-2012, 19:24
Da, u tome je deo mog sharma u toj neizvesnosti.

Sarmica
09-04-2012, 19:27
mnogo si šaramantan:srbpla:

Sagacity
09-04-2012, 19:28
Šalim se ja malo Wolf ne zameri..
Srećom, nikada nisam bila u društvu muškarca koji kada ''popije neku'', ne zna šta radi. Uvek su to bili neki normalni ljudi koji kada malo ''popiju''..otvore dušu i budu mnogo ''vrcavi'', tako da mi je uglavnom bilo zanimljivo u takvom društvu..Em me nasmeju, em mi kažu sve šta osećaju...Kud' ćeš lepše...:lol:

Steppenwolf
09-04-2012, 19:34
Pa kad si ti neka fina zenica i druzis se sa finim muskarcima.
Ma salim se i ja cesto i smeskam se iza monitora samo sto ne stavljam smajlice pa mozda delujem kao da sam jako ozbiljan.
Ali ovo sto sam napisao to jeste tako.
oooo, sarmice, tu li si.

Sagacity
09-04-2012, 19:40
Znam da j bilo iskreno Wolf...
Samo malo da prokomentarišemo i ništa više..Cenim iskrenost....
A to da se smeškaš iza monitora, to ne mogu ni da zamislim. Izvini...:lol:

Inače, mnogi muškarci, a i žene isključivo uz neku čašicu, dobiju samopouzdanje...Imam druga koji još nije otišao na prvi sastanak sa nekom devojkom, a da prethodno nije ''drmno'' bar dva vinjaka. Moguće je da je to i umislio, ali on kaže da mu pomaže...:hm:

Steppenwolf
09-04-2012, 19:51
Ne samo da se smeskam nego se i cerekam ko ovo sto sam se namerno hvalio kako sam sladak i atraktivan.
Probaj da zamislis Sago, ja volim da se zezam a da pri tom delujem ozbiljno.
Inace, ne pijem zbog manjka samopouzdanja i da razbijem tremu vec sam hedonista, volim dobro i da pojedem i popijem.

Sagacity
09-04-2012, 19:59
Sada već mogu otići u spam..a to nema smisla...
Ok Wolf...verujem ti...Mnogo pića, traži malo više hrane...na gladan stomak ne ide...:lol:

Tema@
Znam neke žene koje umeju biti jako simpatične kada malo popiju..Oči im zacakle i smeju se baš onako ''slatko''...opuštenije su. Mada smatram, da se sve to može postići i bez nekog ''dopinga''..ako si u prijatnom društvu...

ljubičica
09-04-2012, 20:50
verovala ili ne jesam, kazu da sam opustenija i prirodnija :)))))))))

evo koto razume :sojka:
razumem:raz_082::raz_082:
ja volim da pijem, i umem da pijem. niakd nisam pijana tako da ne znam sta radim, ili sta pricam..nikad nisam povracala u drustvu, nikad nisam uradila nesto zbog cega bih se posle stidela..
ali kad sam u dobrom drustvu, alkohol moze samo da popravi raspolozenje..i da mi da tu mrvu nestasluka koja mi inace nedostaje:zrika: