PDA

Pogledaj Punu Verziju : Smetaju vam reklame na forumu-uklonite ih!



Пркос
07-04-2012, 09:34
Nerviraju vas reklame-resite ih se lako i jednostavno.:)


1.Za one koji koriste Mozilu Firefox kao pretraživač postupak je sledeći:

Kliknite na ovaj link :

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/adblock-plus/

kad se stranica otvori kliknite na dugme ''Add to Firefox'' pa onda na ''Install Now'' i blokator će biti instaliran. Klikniote sada na "Restart naw" i Mozila će se restartovati a vi nećete više videti reklame ni na jednom forumu.


2. Za one koji koriste Google chrome , kliknite na limk

https://chrome.google.com/webstore/detail/gighmmpiobklfepjocnamgkkbiglidom

i AdBlock ekstenzija ce se sama instalirati u pretrazivac, dovoljno je da isključite i ponovo uključite Google chrome i reklame će nestati.

kojica
07-04-2012, 09:37
ovde nema reklama, a drugi forumi ne postoje.. :hm:

Cruz
07-04-2012, 10:35
o cemu se ovde radi? :huh:

Man
07-04-2012, 10:44
Ovo je tema za mučenike sa besplatnih foruma :kreza:

причалица
07-04-2012, 10:54
mene reklame ne nerviraju, ne primećujem ih..a i korsitim maxthon, tako da ne vidim savet za njega :kreza:

Sagacity
07-04-2012, 10:59
Ovde rekalama i nema . Inače na forumu sa kojeg sam došla, reklame ''ubijaju'', usporavaju forum, tako da su se svi razbežali...Ovo je idealno rešenje za takve forume, koji forsiraju isključivo reklame....

Man
07-04-2012, 11:01
Reklame se učitavaju i sa uključenim plaginom, samo se ne vide na ekranu :aha: tako da...
rešenje je izbegavanje foruma sa mnogo reklama :drnd:

причалица
07-04-2012, 11:02
ovde sam videla samo jednu reklamu u poslednje vreme...i to dok se ne ulogujem, a reč je o reklami borisa tadića :lol:

Sagacity
07-04-2012, 11:04
Pričo, to se ne važi..Problem nastaje kada Boris iskače sa ''iskakajućim prozorčićem''..:lol: :lol:
Znaš ono, uloguješ se i odjednom iskoči njegova slika...Ima i toga samo da znaš...:lol: :lol:

причалица
07-04-2012, 11:07
pa neka iskoči. meni ne smeta. umem da zatvorim svaki prozor, pa i taj.