PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li su muskarci romantični?



Cruz
09-04-2012, 17:45
U zenskom svetu vlada misljenje da su muskarci operisani od romantike. Medjutim, nisu u pravu. To sto muskarci ne uzivaju i ne dozivljavaju romantiku na isti nacin kao i zene, ne znaci da ih romantika ne dotice. Evo jednog interesantnog teksta koji o tome govori.Evo nekoliko najčešćih precenjenih romantičnih i potcenjenih neromantičnih stvari, na koje bi trebalo obratiti pažnju:

Precenjeno: Ljubavna pisma
Potcenjeno: Romantična poruka
Ako se muškarac potrudi da vam napiše “ono pravo“ ljubavno pismo, to radi isključivo da bi vas impresionirao. Ali ako vam ničim izazvano pošalje poruku da misli na vas, to radi jer zaista tako oseća.

Precenjeno: Piknik
Potcenjeno: Roštilj
Ručak van kuće može biti super. Ali kada mogu da biraju između „klope iz korpe“ na travi, i roštilja, momci će uvek izabrati roštilj, piše „Kosmopolitan“ (Cosmopolitan).

Precenjeno: Miris vašeg parfema
Potcenjeno: Miris vaše kose
Nema ničeg pogrešnog u umerenom nanošenju pravog parfema, ali to ipak ne može da se meri sa mirisom tek oprane kose.

Precenjeno: Gledanje utakmice sa njim
Potcenjeno: Raditi ono što voliš dok on gleda utakmicu
Ako zaista uživate u ispijanju piva uz utakmicu to je sjajno. Ali ako to radite samo da bi udovoljili njemu, onda nema potrebe da se trudite – on zna da ste žesnko. I to mu se, naravno, sviđa.

Precenjeno: Časovi plesa
Potcenjeno: Časovi surfovanja
Skoro svaki muškarac voli akciju, kao i da uči nove stvari sa vama. Ali ako ipak treba istovremeno da razmišlja o radu nogu i ravnoteži, radije to ne bi radio dok ga gleda žena njegovog života, radije to ne bi radio u svetlucavoj majci.

Precenjeno: Cveće za Dan zaljubljenih
Potcenjeno: Cveće bez ikakvog povoda
Cveće za Dan zaljubljenih ne zahteva maštu. Ali kada vas iznenadi cvećem nekog potpunog nebitnog dana, to znači da mu ne treba nikakvo podsećanje da vam pokaže da mu je stalo do vas.

Precenjeno: Seks pomirenja
Potcenjeno: Mogućnost da do svađe i ne dođe
On mrzi da se raspravlja sa vama gotovo isto toliko koliko voli kada vodite ljubav. Iz tog razloga seks pomirenja nije ni približno vredan bola prouzrokovanog svađom koja mu je prethodila.

Precenjeno: Razgovori o zajedničkoj kući
Potcenjeno: Razgovori o zajedničkom odmoru
Nasuprot verovanju, muškarci se ne plaše da planiraju i razgovaraju o zajedničkoj budućnosti. Međutim, radi se o tome da oni ipak više vole neke stvari (uživanje u piću na plaži) od nekih drugih (fugovanje pločica u kupatilu).

Precenjeno: Izlasci u paru
Potcenjeno: Zajednički odlazak na žurku
Izlasci u paru mogu biti dosadni. Ali ako “ušetate“ na žurku zajedno sa njim, primetićete sve te momke koji vas gledaju ljubomorno i osećaćete se sjajno.

Izvor: Mondo

darko1
07-08-2013, 11:09
Manje nego što bi trebalo ali su za to i žene krive --- drago64

kiselomleko
12-08-2013, 08:20
ja mislim da jesu :)

Vidana
25-02-2014, 11:11
Jesu, ali se ne usuđuju da priznaju.

salel
25-02-2014, 11:20
Jesu, ali se ne usuđuju da priznaju.

ja jesam i priznajem i ko mi šta može :tease:

причалица
25-02-2014, 11:35
ne znam ni jednog romantičnog muškarca....:dosada:

salel
25-02-2014, 11:47
ne znam ni jednog romantičnog muškarca....:dosada:

pa ko ti kriv pričo, ugledaj se na mlađu kćer :pardon: valjda je lele.... bio na početku, kao što je i nlo bila :dada: a sad me :bije: a još nije sagrađena sigurna kuća za muškiće :qq:

DaDole
25-02-2014, 11:59
ne podnosim nikako generalisanje..al eto,ima romantičnih muškaraca,ne pretjerano,ali ima:dada:

Vidana
25-02-2014, 13:26
ja jesam i priznajem i ko mi šta može :tease:


http://www.youtube.com/watch?v=f46LkPDypSY

salel
25-02-2014, 14:03
lepa pesma baš a i ti vrlo pozitivno razmišljaš kolko sam odokalno video :navija:navijam za tvoj tim

tema : j e s u , tu i tamo

salel
25-02-2014, 14:24
zar nisam, ja bi dragu odveo tamo gde se i u plićak ulazi niz stepenice :g:

http://www.namestaj24.com/media/image/670/auto/508403857be5d3.jpg

Vidana
25-02-2014, 16:13
lepa pesma baš a i ti vrlo pozitivno razmišljaš kolko sam odokalno video :navija:navijam za tvoj tim

tema : j e s u , tu i tamo
Hvala
Ti si pravi primer romantičnog muškarca. :)

salel
25-02-2014, 16:42
Hvala :cicak:služim srbiji......kasam ja išo u vojsku bilo je služim narodu :)

причалица
25-02-2014, 17:10
valjda je lele.... bio na početku
vrh njegove romatike je bio da mi kupi ''toblerone'' :hahaha:
a pre njega...:hm: ne sećam se, dakle, bilo je više nego za zaboravljanje :lol:

Vidana
25-02-2014, 17:41
Toblerone su super,

причалица
25-02-2014, 17:42
ako voliš čokoladu....i ako je to romantika...:hm:

Vidana
25-02-2014, 17:49
Ako ne znaš šta ženi ili detetu da pokloniš,tu je čokolada, nema greške.

salel
25-02-2014, 17:50
vrh njegove romatike je bio da mi kupi ''toblerone'' :hahaha:
a pre njega...:hm: ne sećam se, dakle, bilo je više nego za zaboravljanje :lol:


lagiš pričo,:lol: moš ti to da pričaš nekom drugom, znam ja kakvi su bili beogradski momci u to vreme :namcor: kališ-zvezdino, lazarac, molerova-dadov i još 100-tine žurkica i rođoša kad su svi znali da se volimo samo se mi nismo usuđivali to da izustimo i jedino se u bioskopu držali za ruku......a onda je stiglo punoletstvo i sve drugo sa njim ali je ono lepo zauvek ostalo i izbija na svakih 6 meseci i muči i boli kao bebu nicanje prvih zubića u to vreme

причалица
25-02-2014, 17:50
Ako ne znaš šta ženi ili detetu da pokloniš,tu je čokolada, nema greške.


ma gde bwe...meni ne znači čokolada ništa.


lagiš pričo,:lol: moš ti to da pričaš nekom drugom, znam ja kakvi su bili beogradski momci u to vreme :namcor: kališ-zvezdino, lazarac, molerova-dadov i još 100-tine žurkica i rođoša kad su svi znali da se volimo samo se mi nismo usuđivali to da izustimo i jedino se u bioskopu držali za ruku......a onda je stiglo punoletstvo i sve drugo sa njim ali je ono lepo zauvek ostalo i izbija na svakih 6 meseci i muči i boli kao bebu nicanje prvih zubića u to vreme

pa stvarno ne znam...nismo odrastali u isto vreme, salel, izgleda :neznam:

Vidana
25-02-2014, 17:53
Kako bwe...:eek: dobro bar znaš na koju adresu da isporučiš kad dobiješ :drnd:

причалица
25-02-2014, 17:57
Kako bwe...:eek: dobro bar znaš na koju adresu da isporučiš kad dobiješ :drnd:

ma, toblerona je bila nekad :hahaha: sad ništa :blenta:

salel
25-02-2014, 18:13
ma gde bwe...meni ne znači čokolada ništa.



pa stvarno ne znam...nismo odrastali u isto vreme, salel, izgleda :neznam:

nismo sigurno, bar je 5 do 10 godina razlika u tvoju korist :lol: ili u moju, zreliji sam :rile: , pa ću pre i da otpadnem :cry: ali to ne zavisi od perioda u kome se živi već od onog unutarnjeg mikrokosmosa :raz_128::pardon:

tema : sad je definitivno jasno kolko sam enormno romantičan, gajim i pelcere u svom dvorištu pa ko voli.......100 dindži komad, garantovano se primaju :bisa:

Aja89
25-10-2017, 20:01
ma, toblerona je bila nekad :hahaha: sad ništa :blenta:

Rado bih se menjala, mada uz još neku klopu :D mene je bivši odveo na đakuzi... Apartmani Beograd imaju neke fensi stanove sa ludim svetlima i đakuzi kadom, nije moj fazon uopšte, mada je bilo ok zezanje :jasenka:

salel
26-10-2017, 18:09
Vako lepa tema , pa ništa. Pojavi se neko nov, nešto napiše, makar iz đakuzija i kraj. E gde bi nam bio kraj da nije vako blizu :pusi2:

Padalica
29-10-2017, 23:11
Spontano romanticni muskarci su retkost ali eto, pojave se tu i tamo :dada:
Ali zato oni drugi umeju da budu jako jako romanticni imaju neku nameru :lol:
u svakom slucaju viva romantika :bisa:

DaDole
07-11-2017, 09:06
U početku malo da:dada: Poslije,uglavnom ne:haha:
I onda se pitaju šta se desilo:hahaha: kud begaš:sani:

salel
26-11-2017, 14:04
"Meni je ipak najdraži početak" :hm: ako dugo traje

DaDole
27-11-2017, 09:20
"Meni je ipak najdraži početak" :hm: ako dugo traje

Taman dok se odrecituje Ines:haha:

salel
27-11-2017, 13:57
:hm: ja žene ič ne razumem a dosta ih me je urazumilo, kad nudiš romantiku one se "upecaju" i sve je kao bajka ali onda proradi instinkt praiskonski kome se one ne mogu odupreti i sve krene u honduras lagano ali sigurno ... nije im dosta romantike nego traže i plazmu ili pettit beure a ta dva ne idu zajedno bar ne na duže staze ... ili/ili ili oba u paralelnom svemiru ... all inclusive :nene:

причалица
02-12-2017, 06:59
...srela sam samo muškarce koji misle da su romantični...lepi pokušaji, nema šta....ali to nije ono što je meni bilo romantično...nedovoljno....missim, odustala sam odavno od romantike i sentimentalnosti, uopšte :aha:

salel
02-12-2017, 15:01
uvek sam tražio romantiku od pogrešnih osoba, od najboljih ... kako to objasniti, pa teško ali je moguće
bez nje neke bitne stvari potpuno gube smisao
jednom davno sam našao tu pogrešnu a jednu od najboljih i još uvek smo zajedno

Slatkiš
02-12-2017, 17:33
Da li su muškarci romantični? Isto pitanje kao, da li su devojke danas dame?..
Čini mi se da se i jedno i druga danas izgubilo, ali postoji, pa makar u tragovima... Mislim da bi muškarci bili i pažljiviji i romantičniji da pored sebe imaju devojku sa lepim manirima i ponašanjem i obrnuto... Mada, ni to nije pravilo, jer, uglavnom takve devojke "smotaju" na kvarno baš suprotni muškarci, a dobre i pažljive muškarce osvoje loše devojke... Retko se desi da se nađu svoje sličnih...

Marko. M
09-01-2018, 16:24
jesu itekako

Basterka
23-08-2018, 08:54
To ume da zavisi dosta od toga šta devojka podrazumeva pod romantikom, jer nam nije svima romantika cveće i bombonjera, i te ostale kliše stvari koje se podrazumevaju. Dobro, meni neka čokolada uvek jeste jer ih volim više nego išta :) ali razumete šta hoću da kažem.