PDA

Pogledaj Punu Verziju : OTKRIJTE VAŠU TAROT KARTU



Cruz
16-04-2012, 19:27
Čarobnjak – ako ste rođeni 1. u mesecu
Ova karta simbolizuje percepciju i komunikaciju. Generalno, sreća prati ove ljude kroz život. Vole nove ideje, diplomate su po prirodi i sve poteškoće u životu lako svladavaju. Vrlo su maštoviti i ljubazni prema okolini.

Sveštenica – ako ste rođeni 2. u mesecu
Predstavlja tajne i misterije, ali ujedno i veru. Sudbina ovih osoba u sebi nosi poteškoće,pa one iz tog razloga često ponavljaju iste greške. Ova karta takođe donosi i neuobičajene bolesti i zdravstvene probleme.

Kraljica – ako ste rođeni 3. i 30. u mesecu
Carica je simbol mudrosti, sreće, savršenstva i ispunjenja snova. Ovi ljudi zrače šarmom i saosećajni su iako u nekim situacijama mogu biti pravi egoisti. Aktivni su, vole putovanja i imaju uspeha na poslovnom planu.

Kralj – ako ste rođeni 4. i 31. u mesecu
Predstavlja materijalnu dobit, bogatstvo i mudrost. Osobe kojima odgovara ova tarot karta imaju snažnu volju i vrlo su energični. Obično im Kralj donosi uspeh na svim životnim poljima, pa poseduju lep i uravnotežen život.

Sveštenik – ako ste rođeni 5. i 23. u mesecu
Simbol je mudrosti i tajni. Ljudi kojima odgovara ova karta poseduju izvanredne intelektualne i komunikacione veštine. Sveštenik im garantuje uspeh u braku i na poslu.

Ljubavnici – ako ste rođeni 6. i 24. u mesecu
Ova karta govori o ljubavi, mogućnosti izbora i donošenju teških odluka. Ne spada u pozitivne tarot karte, jer se odnosi na teške trenutke u životu. Često znači i neuspeh u ljubavi ili mogućnost za više brakova.

Kočija – ako ste rođeni 7. i 25. u mesecu
Simbolizuje maštu, fantaziju i talent. Ova karta daje ljude koji su po svojoj suštini brzopleti i nestalni, ali im zato garantuje lakoću nadvladavanja svih životnih prepreka.

Pravda – ako ste rođeni 8 i 26. u mesecu
Pravda je simbol ravnoteže, časti i nevinosti. Daje talent za sve umetnosti i pruža mogućnost zarade na tom polju. Međutim, Pravda znači i nepoverljivost kao i često narušavanje unutrašnjeg mira i ravnoteže.

Pustinjak – ako ste rođeni 9. i 27. u mesecu
Pustinjak govori o disciplini, mudrosti, meditaciji i usamljenosti. Ove osobe bolje funkcionišu kada su same i velika društva im ne odgovaraju. Na poslovnom planu pokazuju nestrpljivost i netrpeljivost, pa im to može doneti moguće probleme u karijeri.

Kolo sreće – ako ste rođeni 10. i 28. u mesecu
Predstavlja promene, preseljenja, uzbudljiva putovanja i po mnogima vrlo zavidnu sudbinu. Kolo govori o hrabrim ljudima koji odlučno zauzimaju stav i izražavaju svoje mišljenje. Sreća je uvek na strani ovih strastvenih osoba.

Snaga – ako ste rođeni 11. i 29. u mesecu
Ova tarot karta je simbol snage i odlučnosti, iako ljudi pod njenim uticajem često znaju na pogrešan način iskoristiti svoje sposobnosti i moći. U većini slučajeva im je osiguran uspeh i kontrola nad svakom životnom situacijom.

Obešenjak – ako ste rođeni 12. u mesecu
Obešenjak spada u loše karte tarota. Govori o teškim životnim odlukama, razočarenjima i nesamostalnosti. Uglavnom znači žrtvovanja radi sreće drugih.

Smrt – ako ste rođeni 13. u mesecu
Smrt predstavlja prekidanje veza s prošlošću i novi početak. Ljudi pod uticajem ove karte su melanholični i pesimistični pa je neophodna pobeda nad nejasnim i neuobičajenim životnim situacijama kako bi bili srecni.

Umerenost – ako ste rođeni 14. u mesecu
Ova karta znači dobro zdravlje, ravnotežu i ujedno je anđeo čuvar rođenih na ovaj dan. Ove osobe su pomalo sebične i važno je da ne pokazuju toliko otvoreno svoj arogantni stav. Uglavnom bolje funkcionisu kada su u manjim grupama.

Djavo – ako ste rođeni 15. u mesecu
Simbolizuje veliku želju za vlašću i novcem. Oni kojima ova karta upravlja vole dominirati i slobodnog su duha, a kako bi ostvarili sve svoje ciljeve, potrebno je biti pažljiviji prema okolini i onima koje vole.

Kula – ako ste rođeni 16. u mesecu
Kula znači iznenadne i nagle promene u životu. Često može značiti i mnoge gubitke na svim poljima. Kako bi se od toga zaštitile, ove osobe treba da slušaju svoju intuiciju i na taj način predvide i spreče brojne probleme.

Zvezda – ako ste rođeni 17. u mesecu
Zvezda predstavlja harmoniju, zaštitu i sreću. Osobe pod njenim uticajem treba da se suprotstave izazovima i ne dopuste da im cilj postane isključivo materijalna dobit u svim životnim situacijama.

Mesec – ako ste rođeni 18. u mesecu
Simbol je fantazija, osećajnosti i dobročiniteljstva. Život ovih ljudi je pun tajnih događaja i skrivenih emocija. Važno je da veruju u sebe i da ne dozvole pad pod tuđi uticaj.

Sunce – ako ste rođeni 19. u mesecu
Sunce predstavlja ponos, tvrdoglavost i uspeh. Osobe pod uticajem ove karte treba da pripaze kako ne bi postale previše tvrdoglave, a u nekim situacijama uzeti u obzir stavove i mišljenja drugih ljudi.

Sud – ako ste rođeni 20. u mesecu
Predstavlja prijatna iznenađenja, oproštaj i pomoć u trenucima kada je najmanje očekivana. Zbog naglašene sanjalačke prirode i lenjosti, važno je da ovi ljudi prihvate realnost i krenu u ostvarenje svojih ciljeva kako bi osigurali svoj put ka sreći.

Svet – ako ste rođeni 21. u mesecu
Jedna od najboljih tarot karti koja simbolizuje ispunjenje svih snova. Ove osobe kao da su rođene pod srecnom zvezdom. Jedino što je potrebno je strpljivost i pozitivan stav pa će im svi snovi biti ispunjeni.

Luda – ako ste rođeni 22. u mesecu
Luda je simbol strasti, avantura i uzbudljivih putovanja. Ljudi pod uticajem Lude su nepromišljeni i brzopleti, pa je važno obuzdati svoje strasti i nemire i naučiti se strpljenju ako žele ispuniti sve zahteve koje su sebi postavili.

Bisernica
16-04-2012, 20:43
Šta je sa ljudima rođenim 30. u mesecu :hm:
Koja karta njih određuje ?

Cruz
16-04-2012, 20:47
evo ispravljeno biso..

Cruz
16-04-2012, 20:48
Mesec – ako ste rođeni 18. u mesecu
Simbol je fantazija, osećajnosti i dobročiniteljstva. Život ovih ljudi je pun tajnih događaja i skrivenih emocija. Važno je da veruju u sebe i da ne dozvole pad pod tuđi uticaj.

ovo je moja karta :aha:

Sagacity
16-04-2012, 20:51
Pustinjak – ako ste rođeni 9. i 27. u mesecu
Pustinjak govori o disciplini, mudrosti, meditaciji i usamljenosti. Ove osobe bolje funkcionišu kada su same i velika društva im ne odgovaraju. Na poslovnom planu pokazuju nestrpljivost i netrpeljivost, pa im to može doneti moguće probleme u karijeri.
Prvi deo do tačke je OK, ovaj drugi deo nema veze sa mnom...:kapa:
Kome da se žalim :hm:

:lol: :lol:

Cruz
16-04-2012, 20:55
drugi deo je za one rodjene drugog datuma :novine1:

Tibi
16-04-2012, 20:57
Snaga – ako ste rođeni 11. i 29. u mesecu

Ova tarot karta je simbol snage i odlučnosti, iako ljudi pod njenim uticajem često znaju na pogrešan način iskoristiti svoje sposobnosti i moći. U većini slučajeva im je osiguran uspeh i kontrola nad svakom životnom situacijom.


:kafa::pusi:

Bisernica
16-04-2012, 20:58
Luda – ako ste rođeni 22. u mesecu
Luda je simbol strasti, avantura i uzbudljivih putovanja. Ljudi pod uticajem Lude su nepromišljeni i brzopleti, pa je važno obuzdati svoje strasti i nemire i naučiti se strpljenju ako žele ispuniti sve zahteve koje su sebi postavili.

Ovo prvo još i nekako ,ali ovo drugo :hm: :qq:
:lol:

Sagacity
16-04-2012, 20:58
Sad sam se slatko nasmejala...:lol: Hvala Cruz, ne vodiš ti džaba Astro PDF...bre ti sve vidiš....:lol:

Cruz
16-04-2012, 21:06
ja uglavnom gledam u pasulj, al sad mi neki sitan, pa i ne vidim bas najbolje :cruz:

Sagacity
16-04-2012, 21:20
Imam ja tog krupnijeg, džak... Poslaću ti da imaš do sledeće godine, da ne ''ćoraviš'' sa tim sitnim...:tibi:

Cruz
16-04-2012, 21:25
ih, sta je jedan dzak, to potrosim za nedelju dana, ako moze jedan sleper, bar mesec dana da budem mirna :lol:

Moonster
16-04-2012, 22:48
Snaga – ako ste rođeni 11. i 29. u mesecu
Ova tarot karta je simbol snage i odlučnosti, iako ljudi pod njenim uticajem često znaju na pogrešan način iskoristiti svoje sposobnosti i moći. U većini slučajeva im je osiguran uspeh i kontrola nad svakom životnom situacijom.

Tačno tako :pusi:

Cruz
16-04-2012, 22:51
e da nekom pogodili :krsti:

Moonster
16-04-2012, 22:57
e da nekom pogodili :krsti:
Pa meni jesu, baš tako :krsti:
Zato i ne bacam tarot više :nene:

Cruz
16-04-2012, 22:59
negde sam procitala da se tarot otvara samo jednom u zivotu, znas li nesto o tome?

Tibi
16-04-2012, 22:59
e da nekom pogodili :krsti:

Rodji i meni si pogodila:)

Moonster
16-04-2012, 23:02
negde sam procitala da se tarot otvara samo jednom u zivotu, znas li nesto o tome?
Ne, ne bih se složio, ako već otvaraš karte, bitno je da nije prečesto, ali jednom samo u životu, nikako.
Osim tarota imaš Rune, one su po meni detaljnije....

Cruz
16-04-2012, 23:03
da, videla sam rune, mada mi nisu najjasnije..

kojica
16-04-2012, 23:05
Uuu vidi.. Tibi, Moon i ja smo isti znak u horoskopu.. :hm:

Kako smo moćni.. :slamka:

Cruz
16-04-2012, 23:06
sta ja ovako slaba trazim medju titanima? :srbpla:

Moonster
16-04-2012, 23:07
Po čemu si slaba ? :hm:

Cruz
16-04-2012, 23:08
tako tarot kaze :novine1:

Moonster
16-04-2012, 23:12
Baci Rune :novine:

Cruz
16-04-2012, 23:13
nemam :lol:

sa tetkom sam davno izucavala ji djing, ali mi ni to nije nesto pouzdano..

Vragolanka
16-04-2012, 23:14
Umerenost – ako ste rođeni 14. u mesecu
Ova karta znači dobro zdravlje, ravnotežu i ujedno je anđeo čuvar rođenih na ovaj dan. Ove osobe su pomalo sebične i važno je da ne pokazuju toliko otvoreno svoj arogantni stav. Uglavnom bolje funkcionisu kada su u manjim grupama.

umerenost, ravnoteža? :eek:
jel ovde neko mene zayebava?

Moonster
16-04-2012, 23:16
nemam :lol:

sa tetkom sam davno izucavala ji djing, ali mi ni to nije nesto pouzdano..
Nemaš original novčiće :kapa:

http://razbibriga.net/imported/clear.jpg

Cruz
16-04-2012, 23:17
vise se i ne secam, trebalo bi da potrazim knjigu da se podsetim malo...

Ciciban
16-04-2012, 23:42
Djavo – ako ste rođeni 15. u mesecu
Simbolizuje veliku želju za vlašću i novcem. Oni kojima ova karta upravlja vole dominirati i slobodnog su duha, a kako bi ostvarili sve svoje ciljeve, potrebno je biti pažljiviji prema okolini i onima koje vole.


:namcor:

mrav
15-12-2012, 09:31
Svet – ako ste rođeni 21. u mesecu
Jedna od najboljih tarot karti koja simbolizuje ispunjenje svih snova. Ove osobe kao da su rođene pod srecnom zvezdom. Jedino što je potrebno je strpljivost i pozitivan stav pa će im svi snovi biti ispunjeni.