PDA

Pogledaj Punu Verziju : Emotivno ''zavlačenje''



Sagacity
22-04-2012, 10:41
Šta je emotivno zavlačenje?
Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?

причалица
22-04-2012, 10:46
ne znam. sve je to bilo toliko davno, da više i ne znam šta je istina, a šta samo neko moje sećanje...i da li je to (sećanje, mislim) uopšte ispravno ili nije. ne znam.

Hidden
22-04-2012, 11:17
Šta je emotivno zavlačenje?
Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?

Meni je to oduvek bilo čudno, a moram priznati i smešno, kad neko nečije odbijanje karakteriše kao ''zavlačenje''.
Neki ljudi su skloni preterivanju u iskazivanju svojih emocija, ili jednostavno hoće da budu fini i iskažu svoju naklonost prema nekome. Možda će ona druga strana to pogrešno shvatiti, i usled razočorenja dolazi do tog termina ''zavlačenje''. Po meni je to povređena sujeta i nikada se nisam tako osećala. Uzimam ono što mi se pruža, uzvratim onoliko koliko meni odgovara, ponekad sam ja ta koja preteruje, ali mislim da treba uživati u svemu što je tu lepo, a misli o zavlačenju i povređenoj sujeti odbaciti.

Sagacity
22-04-2012, 11:26
Po meni je to povređena sujeta i nikada se nisam tako osećala. Uzimam ono što mi se pruža, uzvratim onoliko koliko meni odgovara, ponekad sam ja ta koja preteruje, ali mislim da treba uživati u svemu što je tu lepo, a misli o zavlačenju i povređenoj sujeti odbaciti.
Znači kada su emocije u pitanju, kod mene je sve ili crno ili belo..Nema ''lera''...Ne dozvoljavam da me neko drži u nekoj ''tenziji''...Niti ja to nekome radim..
Tema je nastala na osnovu neke priče koju sam sinoć čula u društvu...
Naime, on joj prilazi, pozove je..Popričaju..ali nikako da krenu sa izlasicma..I kada ona to definiše da on ipak nije zainteresovan za nju, on se opet nekako pojavi i da joj opet neku lažnu nadu.
Sinoć joj je ta ista osoba prišla na nekom skupu, na kojem smo sinoć bili i ona ga je ovog puta odbila. Nije želela da priča više sa njim.Međutim, on nije želeo da se pomiri sa tom činjenicom i ostali su da se raspravljaju...Ne znam šta je posle toga bilo...

Ne radi se tu o sujeti osobe koja je na neki način odbijena, već se više radi o ''dopingovanju ega'' osobe, koja drži u neizvesnosti, jer nekim ljudima godi da se osete poželjno...Bar ja tako mislim...

Inače, ja kada odbijem to bude nedvosmisleno jasno. Pri tome odbijanje smatram samo ono kada te neko lično konkretno pita''Hoćeš li da izađeš sa mnom'' itd..Znači odgovor na konkretno pitanje, a ne da to bude izvučeno iz konteksta nekog mog razmišljanja...

Moonster
22-04-2012, 12:59
Sinoć joj je ta ista osoba prišla na nekom skupu, na kojem smo sinoć bili i ona ga je ovog puta odbila. Nije želela da priča više sa njim.Međutim, on nije želeo da se pomiri sa tom činjenicom i ostali su da se raspravljaju...Ne znam šta je posle toga bilo...



Tctctctctc......pa jasno je šta je posle toga bilo :pusi:
Dakle sve je dobro što se dobro..... :kapa:

Sagacity
22-04-2012, 13:04
Tctctctctc......pa jasno je šta je posle toga bilo :pusi:
Dakle sve je dobro što se dobro..... :kapa:
E nije....Ništa se nije nastavilo...tu je bio kraj...:dada: malopre sam čula..Razgovor je bio samo da se ne prekine neki kontakt, ali i ne da se nastavlja u nekom pravcu izlaska...:aha:

Izgleda da sam potrefila pravi primer...:kreza:

Moonster
22-04-2012, 13:06
E nije....Ništa se nije nastavilo...tu je bio kraj...:dada: malopre sam čula..Razgovor je bio samo da se ne prekine neki kontakt, ali i ne da se nastavlja u nekom pravcu izlaska...:aha:

Izgleda da sam potrefila pravi primer...:kreza:

Jes' kao da će nekome da prizna šta je bilo, malo prekosutra :aha:
Čim je ona ušla u raspravu, zna se šta je bilo, kada završiš sa nekim, onda nema ni rasprave :kapa:
Pa da, održali su kontakt :haha:
Pa neće izlaziti samo će....:raz_068:

Hidden
22-04-2012, 13:14
Znači kada su emocije u pitanju, kod mene je sve ili crno ili belo..Nema ''lera''...Ne dozvoljavam da me neko drži u nekoj ''tenziji''...Niti ja to nekome radim..
Tema je nastala na osnovu neke priče koju sam sinoć čula u društvu...
Naime, on joj prilazi, pozove je..Popričaju..ali nikako da krenu sa izlasicma..I kada ona to definiše da on ipak nije zainteresovan za nju, on se opet nekako pojavi i da joj opet neku lažnu nadu.
Sinoć joj je ta ista osoba prišla na nekom skupu, na kojem smo sinoć bili i ona ga je ovog puta odbila. Nije želela da priča više sa njim.Međutim, on nije želeo da se pomiri sa tom činjenicom i ostali su da se raspravljaju...Ne znam šta je posle toga bilo...

Ne radi se tu o sujeti osobe koja je na neki način odbijena, već se više radi o ''dopingovanju ega'' osobe, koja drži u neizvesnosti, jer nekim ljudima godi da se osete poželjno...Bar ja tako mislim...

Inače, ja kada odbijem to bude nedvosmisleno jasno. Pri tome odbijanje smatram samo ono kada te neko lično konkretno pita''Hoćeš li da izađeš sa mnom'' itd..Znači odgovor na konkretno pitanje, a ne da to bude izvučeno iz konteksta nekog mog razmišljanja...

Pa možda si u pravu, ali to crno - belo mi nekako zvuči previše šturo. Ako nam neko priđe, započnemo neku konverzaciju, razumemo se, pa onda izađemo, to ne znači da je zainteresovan za nas onako kako mi to očekujemo. Možda mu prosto prijamo, razgovor lako teče i to opušta oboje, ali ne bih ja tome pridavala neki veliki značaj. Možda je usamljen, treba mu malo pažnje, ali nije spreman za neki jači emotivni odnos.

A ego i njegova sitost se može različito tumačiti. Hranimo i mi svoj ego jer prihvatamo nečije komplimente, a samim tim i taj neko, jer mu pružamo osećaj prihvatanja i činimo ga poželjnim.


Naime, on joj prilazi, pozove je..Popričaju..ali nikako da krenu sa izlasicma..I kada ona to definiše da on ipak nije zainteresovan za nju, on se opet nekako pojavi i da joj opet neku lažnu nadu.
Ne bih ja to tako brzo definisala ni ovako, ni onako. Ako joj on prija i dopada joj se, trebalo bi da koristi to. Koristi u smislu da provede sa njim neke trenutke, upoznaju se, pa onda da proceni na čemu je.

E sad ako se radi o nekom skotu, videće i to, ne može to niko dugo da skriva, onda otkačiš budalu.

Sagacity
22-04-2012, 13:16
Jes' kao da će nekome da prizna šta je bilo, malo prekosutra :aha:
Čim je ona ušla u raspravu, zna se šta je bilo, kada završiš sa nekim, onda nema ni rasprave :kapa:
Pa da, održali su kontakt :haha:
Pa neće izlaziti samo će....:raz_068:
Dakle, šta je emotivno zavlačenje?
Da čujem :hm:

Inače, ona više sa njim neće ni kontaktirati...Pa sad, šta se desilo ne znam..ali eto to je finish...
Inače, ima takvih slučajeva, i na jednoj i na drugoj strani, gde se stalno neko drži u uverenju i daje nada, da će možda biti u nekoj vezi, a do toga nikada ne dođe.
Jednostavno te loži da hoće da bude sa tobom, a onda se kao povlači..Pa se posle ponovo vraća i tako sve u nedogled...mislim...:hm:

Moonster
22-04-2012, 13:19
Dakle, šta je emotivno zavlačenje?
Da čujem :hm:

Inače, ona više sa njim neće ni kontaktirati...Pa sad, šta se desilo ne znam..ali eto to je finish...
Inače, ima takvih slučajeva, i na jednoj i na drugoj strani, gde se stalno neko drži u uverenju i daje nada, da će možda biti u nekoj vezi, a do toga nikada ne dođe.
Jednostavno te loži da hoće da bude sa tobom, a onda se kao povlači..Pa se posle ponovo vraća i tako sve u nedogled...mislim...:hm:

Na pitanje pročitaj bold, to je odgovor :aha:
Ma to ti je ono čisto zezanje nekoga, bi ti sa njim/njom, samo eto kao te ne može ovo, te ne može ono.....

Ma sigurno ona sa njim neće ponovo kontaktirati, to je rekla već do sada najmanje 1000 puta, ako ne i više, pa svaki put ista priča :aha:

Sagacity
22-04-2012, 13:21
Ako nam neko priđe, započnemo neku konverzaciju, razumemo se, pa onda izađemo, to ne znači da je zainteresovan za nas onako kako mi to očekujemo. Možda mu prosto prijamo, razgovor lako teče i to opušta oboje, ali ne bih ja tome pridavala neki veliki značaj.
Hidden, ovo kao da si opisala mene...:lol: :lol:

Dala si odličan primer. Ja sam baš neko ko može izaći sa nekim, bez da očekujem nešto od tog nekog, ali mi se dešavalo da neki od mene i dalje nešto očekuju.
Mogu izaći sa nekim na piće, ali ne mora da znači da mi se dopada, niti izlazak sa nekim meni daje do znanja da taj neko želi vezu..
E sada se postavlja pitanje, da li ja zavlačim nekoga, ako on od mene očekuje nešto više, samim tim što sam izašla sa njim, odnosno što sam pirhvatila njegov poziv za izlazak? :hm:

Crno-belo, kod mene se odnosi samo na konkretna pitanja i odgovore..Znači, ako me neko nešto pita, ili je Da ili je Ne...Nema možda, videćemo, nisam sigurna...Na to sam mislila...:dada:

Moonster
22-04-2012, 13:23
E sada se postavlja pitanje, da li ja zavlačim nekoga, ako on od mene očekuje nešto više, samim tim što sam izašla sa njim, odnosno što sam pirhvatila njegov poziv za izlazak? :hm:


Zavlačiš ga :aha:
Ako neko ima neka očekivanja prema tebi i ti to znaš, a ne sasečeš mu to u korenu odmah, već ga održavaš u toj iluziji, onda ga zavlačiš :aha:

Sagacity
22-04-2012, 13:31
Zavlačiš ga :aha:
Ako neko ima neka očekivanja prema tebi i ti to znaš, a ne sasečeš mu to u korenu odmah, već ga održavaš u toj iluziji, onda ga zavlačiš :aha:
Otkud ja da znam kakva taj neko ima očekivanja od mene. Ja nikada ni od koga ne očekujem ništa..Sve što se desi, desi se spontano..
Ako me pita, ''Imam li ja kakve šanse kod tebe'', ja ću mu dati konkretan odgovor. Ako se oseća da ga nečim zavlačim, to je njegova stvar....što nije pitao šta ga zanima..Ja ne mogu znati šta je u njegovoj glavi...

Moonster
22-04-2012, 13:34
Otkud ja da znam kakva taj neko ima očekivanja od mene.

Nemoj to molim te, svaka žena zna, ali svaka da li neko ima ili nema neka očekivanja prema njoj, nemoj samo taj fazon o neznanju ženskom...


Ja nikada ni od koga ne očekujem ništa..Sve što se desi, desi se spontano..
Ako me pita, ''Imam li ja kakve šanse kod tebe'', ja ću mu dati konkretan odgovor. Ako se oseća da ga nečim zavlačim, to je njegova stvar....što nije pitao šta ga zanima..Ja ne mogu znati šta je u njegovorj glavi...
Ma da, sam je kriv :lol:
Izgovori, izgovori i samo zavlačenje, a što mu odmah tako jasno ne kažeš ? :hm:
Čisto da bude siguran, pa bez obzira interesovala ga ti ili ne :aha:

Sagacity
22-04-2012, 13:41
Nemoj to molim te, svaka žena zna, ali svaka da li neko ima ili nema neka očekivanja prema njoj, nemoj samo taj fazon o neznanju ženskom...
Nemaš pojma, koliko ovo što si napisao nije tačno..Ja vrlo često ne znam šta neko od mene očekuje...Muški svet očekuje da su im misli pročitane, ali ja ne umem da ih tumačim..Nisam vidovita..Neki bi nešto, ali da ja ne vidim šta hoće, a da mu nekako dam znak imali prolaz ili ne, da se on sam ne ''zaleti''....pa da mu bude neprijatno..

Ma jok, on me pozove na piće.. a ja mu dam cedulju sa spiskom..:''Ne sviđaš mi se, nema od nas ništa, ne očekuj od mene ništa''....:kreza:a on mi odgovori: ''Pa ja sam te pozvao na piće onako...šta si zapela...'':lol:

Moonster
22-04-2012, 13:48
Nemaš pojma, koliko ovo što si napisao nije tačno..Ja vrlo često ne znam šta neko od mene očekuje...Muški svet očekuje da su im misli pročitane, ali ja ne umem da ih tumačim..Nisam vidovita..Neki bi nešto, ali da ja ne vidim šta hoće, a da mu nekako dam znak imali prolaz ili ne, da se on sam ne ''zaleti''....pa da mu bude neproijatno..

Ovde se nećemo složiti, šta li je još novo :lol:
Ovo što si napisala je klasično žensko foliranje, nema žene koja ne zna da li neko od nje nešto očekuje ili ne, takva žena ne postoji i nikada nije postojala. Sve se to lepo i jako lako vidi, od stepena pažnje koju muškarac poklanja nekoj ženi ili ne poklanja.
Vrlo je lako vidljiva razlika između prijateljstva i nečega više od toga.


Ma jok, on me pozove na piće.. a ja mu dam cedulju sa spiskom..:''Ne sviđaš mi se, nema od nas ništa, ne očekuj od mene ništa''....:kreza:a on mi odgovori: ''Pa ja sam te pozvao na piće onako...šta si zapela...'':lol:
Ma jok, a on je tebe pozvao na kafu onako, da razmeni recepte sa tobom o kolačima :lol:
Jedna je stvar kada te pozove neko sa kim duže kontaktiraš i koga znaš i ko je po definiciji prijatelj...
Druga je stvar kada te pozove neko ko se drugačije ponaša prema tebi, pažljivije...itd. Vide se jako lako te finese.
I da mu daš tu cedulju, kao prijatelj shvatio bi šalu, ne bi mu bilo neprijatno, a ako mu je neprijatno, onda nije imao nameru da bude samo prijatelj :kapa:

Sagacity
22-04-2012, 13:55
Vrlo je lako vidljiva razlika između prijateljstva i nečega više od toga.
Auuuu...Pa i prijatelji su jako pažljivi, ako ćemo iskreno. Bar prema meni su bili uvek takvi..Nemoj sada da mi kažeš da sam svašta propustila...:pada:
Nije lako primetiti, pogotovo ako je žena malo emotivno nesigurna i treba joj malo jača potvrda...Ja samo direktno razumem...:kapa: Ne znam šta on misli....

Jedno je kada te neko pozove na piće, koga znaš i imaš neki kontakt sa tom osobom. Drugo je kada te neko pozove na piće, a da niste nikada kontaktirali...
:kapa:

Steppenwolf
22-04-2012, 13:58
Ko bi reko da Saga tako voli da zavlaci muske, ccccc, ko bi rekao satro ne zna sto je neko pozvao na pice.

Moonster
22-04-2012, 13:59
Auuuu...Pa i prijatelji su jako pažljivi, ako ćemo iskreno. Bar prema meni su bili uvek takvi..Nemoj sada da mi kažeš da sam svašta propustila...:pada:

Jesi, sigurno si propustila dosta toga :aha:


Nije lako primetiti, pogotovo ako je žena malo emotivno nesigurna i treba joj malo jača potvrda...Ja samo direktno razumem...:kapa: Ne znam šta on misli....

Vidi se po ponašanju, ako te zove na određena mesta, ako je uvek pri ruci, ako je uvek ljubazan, ako te uvek sluša...itd.
Primeti se to lako, samo ako hoćeš da primetiš :aha:


Jedno je kada te neko pozove na piće, koga znaš i imaš neki kontakt sa tom osobom. Drugo je kada te neko pozove na piće, a da niste nikada kontaktirali...
:kapa:
To i ja kažem :aha:
Mada i pored toga ima prijatelja koji bi da napuste tu kategoriju i pređu na nešto više od toga :aha:

Sagacity
22-04-2012, 14:00
Aj sad i ti...:namcor:
Ma neću više ni da pričam šta mislim..Satre ste me...:lol:

ljubičica
22-04-2012, 14:01
joj bre mon ne mandrcaj, ne znaju ni muskarci sta oce, a mi treba da znamo..sve citajuci misli
mani se. :lol:

Sagacity
22-04-2012, 14:02
Ko bi reko da Saga tako voli da zavlaci muske, ccccc, ko bi rekao satro ne zna sto je neko pozvao na pice.
Aj sad i ti...:namcor:
Ma neću više ni da pričam šta mislim..Satre ste me...:lol:

Pa da, muškarci čim izađeš sa njima na piće odmah misle pašće neki sex garant...Jesam li sad ''ubola''...:namcor:

Moonster
22-04-2012, 14:03
joj bre mon ne mandrcaj, ne znaju ni muskarci sta oce, a mi treba da znamo..sve citajuci misli
mani se. :lol:

Ajde, ajde, ta nemoj te mi kas'ti da žene koje sve znaju, samo ne znaju šta muškarci od njih hoće, posebno kada su preljubazni i prepažljivi prema njima :raz_068:

Sagacity
22-04-2012, 14:06
Jesi, sigurno si propustila dosta toga :aha:
Sad je kasno...:aha: :(

Mada i pored toga ima prijatelja koji bi da napuste tu kategoriju i pređu na nešto više od toga :aha:
Taj neko to mora da kaže...ali ako postoji prijateljstvo, uvek to ''više'' može pokvariti odnos, možda druga strana ne želi nešto više..Nije to tako jednostavno...


joj bre mon ne mandrcaj, ne znaju ni muskarci sta oce, a mi treba da znamo..sve citajuci misli
mani se. :lol:
Tako je Čice....:lol:

Steppenwolf
22-04-2012, 14:08
joj bre mon ne mandrcaj, ne znaju ni muskarci sta oce, a mi treba da znamo..sve citajuci misli
mani se. :lol:
Kako ne znaju, eto ja kad zovem na pice imam ociglednu nameru.

Moonster
22-04-2012, 14:09
Sad je kasno...:aha: :(

Nikada nije kasno :aha: valjda :hm:


Taj neko to mora da kaže...ali ako postoji prijateljstvo, uvek to ''više'' može pokvariti odnos, možda druga strana ne želi nešto više..Nije to tako jednostavno...
Jeste, taj neko bi stvarno trebao da bude žešći moron, pa da ti tako nešto otvoreno kaže, a da mu ti kažeš:"Šta je tebi, pa mi smo samo prijatelji" uz obavezno krštenje u hodu koje prati takve stvari :krsti:

Sagacity
22-04-2012, 14:11
Jeste, taj neko bi stvarno trebao da bude žešći moron, pa da ti tako nešto otvoreno kaže, a da mu ti kažeš:"Šta je tebi, pa mi smo samo prijatelji" uz obavezno krštenje u hodu koje prati takve stvari :krsti:
Pa eto...i tako taj neko bude zavučen, jer čeka da mu druga strana da znak, za koji ona i ne zna da ovaj očekuje...:aha:

Moonster
22-04-2012, 14:13
Pa eto...i tako taj neko bude zavučen, jer čeka da mu druga strana da znak, za koji ona i ne zna da ovaj očekuje...:aha:
Kriva je žena, ona je ta koja na signale odgovara ili ne odgovara, vaša igra, vaša pravila, vaša odgovornost :kapa:

Sagacity
22-04-2012, 14:18
Kriva je žena, ona je ta koja na signale odgovara ili ne odgovara, vaša igra, vaša pravila, vaša odgovornost :kapa:
Ne bih rekla Moon....:nene:

Negde sam skoro pročitala, da muškarci ponajviše smatraju zavlačenjem kada od žene očekuju sex, a ne dobiju ga...:dada: Da znaš da sam i to pročitala..

Steppenwolf
22-04-2012, 14:19
Btw, zene vole da zavlace sve u igri leprsavo ali nimalo naivno,daju malo dvosmislene signale pa se onda povuku i prave neobavestene kad som zagrize, no moze biti zeznuto po njih kad se preigraju.

ljubičica
22-04-2012, 14:22
Kako ne znaju, eto ja kad zovem na pice imam ociglednu nameru.
mozda ti znas, budi siguran da ih ima dosta koji ne znaju.

Sagacity
22-04-2012, 14:22
Jeste Wollf..ti si baš ostljiv muškarac..tebe takve žene posebno ''potresaju''...:lol: :lol:

Koje dvosmislene signale? Ja sam recimo kulturna osoba i sa svakim komuniciram. Pričam za realu. Ali ne mogu znati šta je kome u glavi, pogotovo ne mogu znati šta očekuje od prvog sastanka, samo sam jedino sigurna šta neće dobiti...:lol:

Moonster
22-04-2012, 14:24
Ne bih rekla Moon....:nene:

Negde sam skoro pročitala, da muškarci ponajviše smatraju zavlačenjem kada od žene očekuju sex, a ne dobiju ga...:dada: Da znaš da sam i to pročitala..
Itekako je to ženska, a ne muška igra :dada:

Na primer, u Vijetnamu kada muškarca žena pozove na čaj, tačno se zna na šta ga je pozvala, a to sigurno nije čaj :mrgreen:
Tako da kao što vidiš vaša je to igra :aha:

Ne, muškarci su uvek jasni i direktni, žene su te koje bi, pa ne bi, pa možda bi, a možda i ne bi.....

To je zavlačenje klasično od strane žena :aha:

Steppenwolf
22-04-2012, 14:26
Umem i ja tako da se igram, kad osetim da me neka pokusava da zavlaci ja prihvatim igru i zavucem njoj.
I bude nam oboma lepo, siti smo se izigrali.

Sagacity
22-04-2012, 14:27
Ne, muškarci su uvek jasni i direktni, žene su te koje bi, pa ne bi, pa možda bi, a možda i ne bi.....

To je zavlačenje klasično od strane žena :aha:
Hvala ti Moon, na interpretaciji....
Odsad ne idem na čaj ni pod tačkom razno...:lol: :lol:
A šta ako žena nije spremna za neke više relacije i da joj treba vreme...na primer...Vi biste sve sad i odmah...:nene:

Sagacity
22-04-2012, 14:30
Umem i ja tako da se igram, kad osetim da me neka pokusava da zavlaci ja prihvatim igru i zavucem njoj.
I bude nam oboma lepo, siti smo se izigrali.
Wolf, veruj mi da ne sumnjam u gore izrečeno...:lol:

Taško da bi se neko poigrao sa tobom...Čik ako sme...:lol:

Moonster
22-04-2012, 14:30
Hvala ti Moon, na interpretaciji....
Odsad ne idem na čaj ni pod tačkom razno...:lol: :lol:
A šta ako žena nije spremna za neke više relacije i da joj treba vreme...na primer...Vi biste sve sad i odmah...:nene:

Pa nisi u Vijetnamu, ovde se na kafu poziva ;)

Ne, nemoj molim te, ne bi svi muškarci sve i odmah :nene:
To nije tačno, ako je takav, ima oglase, pa za tarifu neka bira šta i kako hoće :aha:
Onaj koji je bio strpljiv, taj će i dalje biti strpljiv, do određene razumne granice....uvek je tako, i neće mu se baš žuriti....

Steppenwolf
22-04-2012, 14:33
Ja ne bih odmah, prvo bi da pricam, pa onda popijemo jos poneko pice i jos poneko dok se ne pretvorim u cudoviste.

Sagacity
22-04-2012, 14:33
Onaj koji je bio strpljiv, taj će i dalje biti strpljiv, do određene razumne granice....uvek je tako, i neće mu se baš žuriti....
Izvini Moon, ja bih rekla da imaš i priču za onu temu ''Emotivni rokovi''...:dada:

Za to sa tarifama se slažem...Zato mi nikada neće biti jasno zašto ima manijaka i silovatelja, ako već postoje katalozi i nije to baš sve tako skupo...a vredi...:lol:


Ja ne bih odmah, prvo bi da pricam, pa onda popijemo jos poneko pice i jos poneko dok se ne pretvorim u cudoviste.

Tačno sam znala...:lol: :lol: :lol:

Moonster
22-04-2012, 14:39
Izvini Moon, ja bih rekla da imaš i priču za onu temu ''Emotivni rokovi''...:dada:

Za to sa tarifama se slažem...Zato mi nikada neće biti jasno zašto ima manijaka i silovatelja, ako već postoje katalozi i nije to baš sve tako skupo...a vredi...:lol:
E neću na tu temu :ljut:

Ovo je klasičan primer kako žena zavuče muškarca, evo i na ovoj temi ti si to meni napravila :place:
Počeli smo o zavlačenju i zavukla si me da počnem da pričam o emotivnim rokovima, pa sada hoćeš tamo da me prebaciš, kao nisi znala o čemu ja to :place:
Eto kako mi muškarci uvek nastradamo :kapa:

Manijaka i silovatelja imaš iz dva razloga, prvo nemaju para da plate te sa tarifom,drugo, država ih nije pravovremeno zbrinula u odgovarajuće ustanove i pružila im lekarsku pomoći, možda zato što ni država nema dovoljno para za sve njih ? :hm:
U svakom slučaju vrtimo se oko para, kada se o tome priča :lol:

Hidden
22-04-2012, 15:35
Hidden, ovo kao da si opisala mene...:lol: :lol:

Dala si odličan primer. Ja sam baš neko ko može izaći sa nekim, bez da očekujem nešto od tog nekog, ali mi se dešavalo da neki od mene i dalje nešto očekuju.
Mogu izaći sa nekim na piće, ali ne mora da znači da mi se dopada, niti izlazak sa nekim meni daje do znanja da taj neko želi vezu..
E sada se postavlja pitanje, da li ja zavlačim nekoga, ako on od mene očekuje nešto više, samim tim što sam izašla sa njim, odnosno što sam pirhvatila njegov poziv za izlazak? :hm:

Ja nikada ne bih ni pomislila da ga zavlačiš. Rekla bih da si komunikativna i društvena. Različiti su stavovi i mišljenja, ako je neko slab i nesiguran, pretpostavljam da će misliti da ga zavlačiš, to mu dođe kao neki odbrambeni mehanizam od ''poraza''.

Sad sam se setila: '' Ti me nećeš, a drugom me ne daš''. :)

Poznate su mi te takve situacije, ali ni to ne posmatram kao zavlačenje, meni to više onako detinjasto i nezrelo ponašanje. :)

mona
22-04-2012, 15:57
Mene nije niko emotivno zavlacio al ja jesam :namcor: :aha:

Moonster
22-04-2012, 23:17
Mene nije niko emotivno zavlacio al ja jesam :namcor: :aha:
Zašto Mona, to je tako okrutno :place:

Vragolanka
22-04-2012, 23:20
čega se pametan stidi, time se budala ponosi... :lol:

Moonster
22-04-2012, 23:39
čega se pametan stidi, time se budala ponosi... :lol:
Za tebe znam da ne zavlačiš nikoga :pusi:

mona
23-04-2012, 00:11
Zašto Mona, to je tako okrutno :place:
jeste :place:

Zolton
23-04-2012, 04:08
jeste :place:

pa gde ce ti dusa :place:

mona
23-04-2012, 05:40
pa gde ce ti dusa :place:
zli ste :place:

Zolton
23-04-2012, 05:50
zli ste :place:

okrutna rece :eek:

Sagacity
23-04-2012, 06:33
Sad sam se setila: '' Ti me nećeš, a drugom me ne daš''. :)

Poznate su mi te takve situacije, ali ni to ne posmatram kao zavlačenje, meni to više onako detinjasto i nezrelo ponašanje. :)
Upravo to : '' Ti me nećeš, a drugom me ne daš''...jeste suština onog pravog zavlačenja. To su situacije kada neko nekome uporno daje neke nade, drži ga na ''leru'', a u principu nije mu stalo, ali mu godi da bude poželjan...

Što se tilče izlaska...Pa na primer može se desiti i da ti se neko dopadne i izađeš baš s tim nekim na piće, ali taj prvi sastanak otkrije o toj osobi mnogo toga, pa i nemaš želju da se više viđaš, ali nažalost druga strana tako ne misli...Ima i toga...:aha:

ljubičica
23-04-2012, 15:56
samo glupe device nikad nikog ne zavlace.:ljut:

kojica
23-04-2012, 16:19
jel to ono ko u osnovnoj, kad ga zezne simpatija a on kaže
''ma ja sam je samo zezao'.. :hm:

Moonster
23-04-2012, 19:50
samo glupe device nikad nikog ne zavlace.:ljut:
Misliš ? :hm:

Moonster
23-04-2012, 19:52
jeste :place:
Krelce ti ne brojim, al' piliće ti ne praštam, samo da ti kažem, kvota ti je pri kraju pa ti vidi :duh:

ljubičica
23-04-2012, 19:56
Misliš ? :hm:
mislim..:ljut:

Moonster
23-04-2012, 19:57
mislim..:ljut:
Grešiš i to grdno grešiš ljubičice moja :kafa:

Adio
24-04-2012, 00:09
Šta je emotivno zavlačenje?
Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?
to ti dodje kao napumpavanje ega
sitne duse to rade
ili drze u rezervi nekog
fuj bljak odvratno
sasecem, u stvari ne sasecem, od****m
a ja to ne radim :g:

mona
24-04-2012, 00:31
samo glupe device nikad nikog ne zavlace.:ljut:

tako je :aha:

Moonster
24-04-2012, 00:36
samo glupe device nikad nikog ne zavlace.:ljut:
tako je :aha:
Nije tako, obe niste u pravu :nene:

mona
24-04-2012, 00:37
Nije tako, obe niste u pravu :nene:
a ti nisi nikada nikoga zavlacio :huh:

Moonster
24-04-2012, 00:40
a ti nisi nikada nikoga zavlacio :huh:
Ne, nikada, nikoga :dada:

mona
24-04-2012, 00:42
Nisam ni ja :aha: sta se primate :aha:

Moonster
24-04-2012, 00:46
Nisam ni ja :aha: sta se primate :aha:
Ja sam lako primljiv, šta ću :aha:

mona
24-04-2012, 00:51
ja bi ove sto zavlace po krevetima na lomacu :aha:

Moonster
24-04-2012, 01:01
ja bi ove sto zavlace po krevetima na lomacu :aha:
Zavlače po krevetima, pa kako to, to neke orgije,mislim, kreveti = množina :huh:
Ajde objasni to malo, kako se to zavlači po krevetima ? :palac:

mona
24-04-2012, 01:02
Zavlače po krevetima, pa kako to, to neke orgije,mislim, kreveti = množina :huh:
Ajde objasni to malo, kako se to zavlači po krevetima ? :palac:
Ma lako je po krevetima treba da naglasi da ih ima vise, reko ko je zavlacio jedanput :huh:

jel jasnije :palac:

Moonster
24-04-2012, 01:07
Ma lako je po krevetima treba da naglasi da ih ima vise, reko ko je zavlacio jedanput :huh:

jel jasnije :palac:

Zavlačila više puta na više kreveta :huh:

Pa još nije, je l' to na više kreveta bilo istovremeno ili se radilo o razdvojenim slučajevima ? :hm:

mona
24-04-2012, 01:09
Zavlačila više puta na više kreveta :huh:

Pa još nije, je l' to na više kreveta bilo istovremeno ili se radilo o razdvojenim slučajevima ? :hm:
ja to numem :ljut: to je pitanje :mirka:

Moonster
24-04-2012, 01:12
ja to numem :ljut: to je pitanje :mirka:
Šta numeš, da zavlačiš po krevetu il' po krevetima ? :huh:
Pa kada me zbunjuješ, moram da pitam :kapa:
Nemoj da se mrštiš, tako nastaju bore :mm:

mona
24-04-2012, 01:13
Šta numeš, da zavlačiš po krevetu il' po krevetima ? :huh:
Pa kada me zbunjuješ, moram da pitam :kapa:
Nemoj da se mrštiš, tako nastaju bore :mm:

:ljut: :ljut: :ljut:

ne mrstim se :namcor:

Moonster
24-04-2012, 01:15
Šta numeš, da zavlačiš po krevetu il' po krevetima ? :huh:
Pa kada me zbunjuješ, moram da pitam :kapa:
Nemoj da se mrštiš, tako nastaju bore :mm:
:ljut: :ljut: ljut:

ne mrstim se :namcor:
Vidim da ne, skup je botox, a i boli :kapa:
Ima i drugih nuspojava :pusi:

Moonster
24-04-2012, 01:31
Ja nisam, mada nekada i jesam, zavisi od čorbe do čorbe :aha:

Je l' ti to mene Mona emotivno zavlačiš ? :hm:

mona
24-04-2012, 01:32
Da da :raz_114: Pa moram na ovoj temu tako :stidljiva:

necu valjda da spamujem :sad: to nije lepo :sad:

Moonster
24-04-2012, 01:34
Da da :raz_114: Pa moram na ovoj temu tako :stidljiva:

necu valjda da spamujem :sad: to nije lepo :sad:
A zašto si me pokušala emotivno zavući :hm:
Kaki spam, ja ni ne znam šta je to :kapa:

mona
24-04-2012, 01:37
A zašto si me pokušala emotivno zavući :hm:
Kaki spam, ja ni ne znam šta je to :kapa:
Eto tako zainat ovima sto to osudjuju :kapa:

jel to ima smisla :hm:

a spam ni ja ne znam sta znaci mislim da znaci stupidna prepiska aktivnih muskaraca :hm:

Moonster
24-04-2012, 01:41
Eto tako zainat ovima sto to osudjuju :kapa:

jel to ima smisla :hm:

a spam ni ja ne znam sta znaci mislim da znaci stupidna prepiska aktivnih muskaraca :hm:

Pa i ja te osuđujem :kapa:

Ima smisla, sve žene tako rade, pa i ti :aha:

Misliš, ali ne znaš, a u pravu nisi spam znači skup plejbojevih atraktivnih modela :pusi:

Ja to znam, provereno :pusi:

mona
24-04-2012, 01:46
Sad ti mene emotivno zavlacis :place:

Moonster
24-04-2012, 01:48
Sad ti mene emotivno zavlacis :place:
Ne bi ja tebe nikada zavukao Mona, ja bih ti samo ..... :pusi:
Ja nisam okrutan kao ti prema meni :place:

Cruz
24-04-2012, 06:30
oseti se valjda kad te neko zavlaci, pa makar bilo i emotivno. mislim da su o osobe sklone flertu, zabavi, ne vole vezivanja i uzivaju u tome da se igraju sa drugima

SJAJNA
27-04-2012, 09:23
protiv flerta nemam ništa protiv-obožavam ga.Ali ,,zavlačenje,, je mač sa dve oštrice i odlika emotivno nezrelih i lično neispunjenih osoba.Moje skromno mišljenje...

Picola
28-04-2012, 00:20
Šta je emotivno zavlačenje?
Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?

Prilicno mi vremena treba da def. shvatim da me neko "emotivno zavlaci" tj. tolerisem to do najvece moguce granice u nadi da mu treba vremena.

Kad shvatim da je to ipak bilo "zavlacenje", taj je "mrtav" za mene.

Steppenwolf
28-04-2012, 01:44
Znaci da sporo kontas.

Vragolanka
28-04-2012, 21:13
Šta je emotivno zavlačenje?
Najučestaliji oblik zavlačenja je , kada vam neko pokaže da mu se dopadate, loži vas, a neće da bude sa vama. Koji su drugi vidovi zavlačenja?
Da li ste to ikada doživeli ili ste vi nekoga ''zavlačili''?
Kako rešavate to ako osetite da vas neko ''zavlači'', da li ga pustite da se malo uživi u svoju ulogu ili ga sasečete vrlo brzo?
Dešava se, da osoba koja vas je ''ložila'' za džaba, kasnije otkrije svoje ''karte''. Da li je tada prihvatate ili je odbijate za kaznu što vas je neko vreme držala pod tenzijom, na koju niste imali odgovor?

ne kontam ljude koji flertuju sa celim svetom.
kad hoću jasno kažem, kad neću još jasnije.
odbijam svakoga ko ne zna šta hoće.

Sagacity
28-04-2012, 22:43
ne kontam ljude koji flertuju sa celim svetom.
kad hoću jasno kažem, kad neću još jasnije.
odbijam svakoga ko ne zna šta hoće.
Jasno stavim do znanja šta neću, ali nisam baš uvek sigurna šta hoću....:lol: :lol: Šalim se.
Ne izjašnjavam se ako nisam pitana. Osetiće dobro šta neću, a za ostalo mora da pita ili da se prvi izjasni, kako god....:kapa:

Vragolanka
28-04-2012, 22:45
nisam ni ja uvek sigurna.
moram da probam da bi znala... :lol:

marlon
05-05-2012, 09:59
ne kontam ljude koji flertuju sa celim svetom.


opet ona o sebi :raz_088:

Slowpoke Rodriguez
05-05-2012, 15:56
'bem ti kolko alabuke oko tvrdjenja pazara... :eek:

Sta ima tu da se kaze pojedine osobe su nepristojne, okritne, zle a, neke jednostavno ne znaju gde je granica uglavnom sve cine isto, sebi o glavi rade.

Daleko im lepa kuca.

Sagacity
11-05-2012, 22:41
Mislim da je najveći oblik zavlačenja, kada je jedno od dvoje u vezi ili braku, a drugoj osobu daju lažnu nadu da će se razvesti ili raskinuti. Definitivni je najteži oblik ''zavlačenja''...<br>Doduše, kriv je onaj koji dozvoli da bude ''zavučen''. Osoba koja ''zavlači'' je obično neko ko je sebičan i neko ko voli da se oseća moćno...da oseti kako neko pati zbog nje..