PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta sve čuvate?



kojica
25-04-2012, 22:40
Bioskopske ulaznice? Ispresovan cvet iz nekog dragog buketa?
Prvi zubić? Prve cipelice?

Čuvate li neke stvari koje bude sećanja ili ne?

Vragolanka
25-04-2012, 22:44
narukvice iz porodilišta...

Ciciban
25-04-2012, 22:54
Takodje narukve iz porodilista , prve cipele i milion drugih stvari kao stefanove crteze i svasta jos ......

причалица
26-04-2012, 07:01
Bioskopske ulaznice? Ispresovan cvet iz nekog dragog buketa?
Prvi zubić? Prve cipelice?

Čuvate li neke stvari koje bude sećanja ili ne?

ne čuvam.
čuvam stare knjige i neke vredne stvari od prababe i pradede po maminoj liniji...sve drugo od ''sitnica'' ne čuvam.

Sarmica
26-04-2012, 07:14
Eeee sasam izvukla kutiju ispod kreveta da vidim šta sve tamo ima:)
U novčaniku čuvam prvu bioskopsku kartu, evo u kutiji ulaznica iz neke diskoteke, nemam pojme koje ni odakle, ali je podosta ispresovana tako da pretpostavljam da je iz davnina:kreza:...kasam ja išla po diskotekama:tupan:ondak slika kad sam imala plave pramenove, valjda kao podsetnik da ne činim više takve greške, čestitke koje su mi neki klinci pisali za osmi mart, razglednica sa brača, kutijica s babinim dukatima, kutija s polomljenim zlatom i nema više ništa.

причалица
26-04-2012, 07:25
sećam se da sam, kao devojka, čuvala ulaznice od koncerata, pa bioskopske ulaznice, pa neke razglednice...pa sam skidala one pločice sa školskih klupa na kojima piše ime škole i identifikacioni broj klupe, pa cedulje sa časa kad smo se dopisivali nešto potpuno bezveze...od tih stvari sam pravila kao neke mozaike na hameru i lepila to na zidove umesto postera.
a onda mi se sve to smučilo i pobacala sam.
od tada ne čuvam ništa.

Cruz
26-04-2012, 08:03
jos uvek cuvam salvete :)))) cuvam i cerkinu narukvicu iz bolnice, odseceni cuperak sa krstenja, neka draga pisma...

Sagacity
19-05-2012, 23:00
Skoro ništa...Do skoro sam čuvala neke stare ploče, ali sam i to nekom poklonila...

причалица
19-05-2012, 23:03
čuvam datume u pamćenju :huh:

burning violin
19-05-2012, 23:06
Svakako prico, i ljude. I poneke sitnice do prvog veceg spremanja stana. :drnd:

kojica
22-05-2012, 14:28
Sve čuvam.. :qq:

Sarmica
22-05-2012, 15:08
čuvam datume u pamćenju :huh:

joooj pa nisam znala da i o tome pričamo:qq:
čuvam i ja datume:qq:i još tonu gluposti tako da nije ostalo mesta ni za šta pametno:blenta:
Pamtim lica, glasove