PDA

Pogledaj Punu Verziju : Što ja volim sebe!



Cruz
02-05-2012, 11:39
Ili umete li da ugadjate sebi? Da sebi skuvate omiljenu kafu, sednete na terasu, pustite omiljenu muziku, zavalite se u omiljenu fotelji i jednostavno uživate?
Smatrate li da su takvi ljudi sebični, zato što se posvećuju svojim uživanjima ili na sve to sa simpatijama gledate?
Jesu li ljudi koji vole sebe na ovakav način hedonisti?

Ja, recimo, obožavam da ugadjam sebi, ali i drugima. Ali ipak, posebno mi je zadovoljstvo kada se ponašam baš onako kako sam napisala u uvodu.

причалица
02-05-2012, 11:43
naravno da volim sebi da ugađam :)
kakav bi to život bio da ne ugađam sebi i da nemam svojih ''5 minuta''? koliko god kratko trajalo ugađanje sebi (ili dugo :lol:) , uvek je okrepljujuće i napuni mi baterije. mislim da je ta promena ritma tokom dana važna, naročito ljudima koji dosta rade. trebalo bi da nađu vremena da sebi ugode bar malo.

Ciciban
02-05-2012, 11:49
Volim , ali zadnjih meseci mi tesko ide :) fizicki mi nestane vremena , mada sve je prolazno , jos malo pa cu nastaviti na svoj nacin da punim baterije , tako se najbolje osecam i bolja sam i sebi i drugima .

Sagacity
02-05-2012, 11:49
Ili umete li da ugadjate sebi? Da sebi skuvate omiljenu kafu, sednete na terasu, pustite omiljenu muziku, zavalite se u omiljenu fotelji i jednostavno uživate?
Smatrate li da su takvi ljudi sebični, zato što se posvećuju svojim uživanjima ili na sve to sa simpatijama gledate?
Jesu li ljudi koji vole sebe na ovakav način hedonisti?

Ja, recimo, obožavam da ugadjam sebi, ali i drugima. Ali ipak, posebno mi je zadovoljstvo kada se ponašam baš onako kako sam napisala u uvodu.
Čime li si bila inspirisana da pokreneš temu...:lol: :lol: :lol:

Pa evo, malopre sam na chatu rekla kako volim da ugađam sebi i kako umem da uživam u tome..Skuvam kafu inače nisam neki ''kafoman'', ali u nekim svojim trenucima, kafa mi baš prija. Sednem u dvorište na ljuljašku u hladovinu...ljuškam se, čitam nešto, evo sada kucam na komp...i uživam..:tibi:
Ne smatram da sam zbog toga sebična, to smatram kao neku vrstu uživanja i opuštanja i mislim da svako sebi treba da da oduška 5 minuta makar...
Možda sam i pomalo hedonista :)

причалица
02-05-2012, 11:56
ma, ja sam definitivno hedonista...ali, stigli me alali, što kažu naši stari, pa moram da vodim računa kako sebi ugađam :lol:

Cruz
02-05-2012, 12:06
Čime li si bila inspirisana da pokreneš temu...:lol: :lol: :lol:



suncobranom :))))))))))))))

причалица
02-05-2012, 12:22
evo, na primer, radujem se odlasku u prijepolje....tamo je ugađanje sebi moj zadatak br. 1 .... i, takoreći, poslušanje :) baš me zanima da li će moj brat umeti da ugodi sebi na tom kratkom izletu :hm:

Cruz
02-05-2012, 12:24
e to je uzivancija :)

ili kad recimo sad zauzmem omiljenu pozu u krevetu, primaknem daljiski, scepam knjigu i kao citam, a u stvari dremam :))))

причалица
02-05-2012, 12:27
jao da...pa dremaš i onda se malko probudiš i kažeš sebi ''dremam? aj još malo.'' pa nastaviš dalje....:)

Cruz
02-05-2012, 12:28
najsladje uzivanje :))))) a onda se probudis iz slatke dremke i navalis na nesto slatko, melem na dusu stavljas :bisa:

причалица
02-05-2012, 12:31
meni je kajmak najslađi sa vrućom pogačom :lol:
e, to ću sad u prijepolju....a pored mileševke one mrežaste ležaljke okačene o 2 drveta, vino u reci...a na roštilju koješta....a posle - tufahije :vodanausta:

Cruz
02-05-2012, 12:33
jao pricalice vodi i mene da uzivam i ja :vodanausta:

причалица
02-05-2012, 12:35
e pa eto...a cigara se dimi, pada pepeo....sunce kroz mlado zeleno lišće prosijava u tvojim trpevicama...čuješ šum rečice i lagano se ljuljaš uz pesmu ''ostala si uvijek ista''
:raz_114:

Cruz
02-05-2012, 12:36
ubola si mi zicu :lol:

причалица
02-05-2012, 12:38
pa to je bukvalno slika od prošlog mog boravka tamo.

Ciciban
02-05-2012, 13:00
meni je kajmak najslađi sa vrućom pogačom :lol:
e, to ću sad u prijepolju....a pored mileševke one mrežaste ležaljke okačene o 2 drveta, vino u reci...a na roštilju koješta....a posle - tufahije :vodanausta:


e pa eto...a cigara se dimi, pada pepeo....sunce kroz mlado zeleno lišće prosijava u tvojim trpevicama...čuješ šum rečice i lagano se ljuljaš uz pesmu ''ostala si uvijek ista''
:raz_114:

Prico i ja hocu ovako :mirka:

причалица
02-05-2012, 13:05
Prico i ja hocu ovako :mirka:
pa čekaj malo...mlada si još, deca ti mala :pusi:

Sarmica
02-05-2012, 15:20
Nisam baš najbolja osoba da da odgovor na temu, jer sam uglavnom sama pa provodim vreme baš onako kako ja hoću, radim ono što volim, idem gde mi se ide.I tako:zrika:
Pre sam umela više sebi da ugodim, nekako sam imala više volje za sve, sad baš nešto hmmm:hm:

причалица
02-05-2012, 15:44
evo, sad sam bila kod frizera...baš mi fino - pojela neki keksić, popila malo kafe, zapalila 3-4 cigare...milina :drnd:

Picola
04-05-2012, 06:33
Ili umete li da ugadjate sebi? Da sebi skuvate omiljenu kafu, sednete na terasu, pustite omiljenu muziku, zavalite se u omiljenu fotelji i jednostavno uživate?
Smatrate li da su takvi ljudi sebični, zato što se posvećuju svojim uživanjima ili na sve to sa simpatijama gledate?
Jesu li ljudi koji vole sebe na ovakav način hedonisti?

Ja, recimo, obožavam da ugadjam sebi, ali i drugima. Ali ipak, posebno mi je zadovoljstvo kada se ponašam baš onako kako sam napisala u uvodu.

Obozavam da ugadjam sebi, ali volim kad to vidim i kod ljudi. To je sve redja pojava (ili osobina, kakogod...), pa mi je milo kad god to vidim jer su tad ljudi naopusteniji i najbolji za razgovor.

Nežnicah
06-05-2012, 22:13
Sto sam starija sve vise ugadjam sebi, sa sve manje grize savesti i gledanja na sat...

ljubičica
06-05-2012, 22:36
igh, bre sto je to lepo kad deca porastu..:)
uvek mi pomalo neprijatno kad zadzonjam poslepodne.., al sve cesce kazem aj polako nece nista pobeci.
i nece.
usporavam lagano, i ponekad me to nervira.
al ponekad bas, bas uzivam u tome.
eto.:sojka:

Cruz
13-05-2012, 06:57
dosla sam premorena, pustila šade, onako tiho na uvce, skuvala kafu, zapalila jednu, podigla noge na stolicu i uzivam :cruz:

причалица
14-05-2012, 12:01
uhvatim sebe kako bataljujem svoje obazveze...da li je u pitanju ugađanje sebi ili uznapredovala lenjost :huh:

mire
14-05-2012, 13:59
ono drugo...

sasvim prirodno

kojica
15-05-2012, 11:18
Ili umete li da ugadjate sebi? Da sebi skuvate omiljenu kafu, sednete na terasu, pustite omiljenu muziku, zavalite se u omiljenu fotelji i jednostavno uživate?
Smatrate li da su takvi ljudi sebični, zato što se posvećuju svojim uživanjima ili na sve to sa simpatijama gledate?
Jesu li ljudi koji vole sebe na ovakav način hedonisti?

Ja, recimo, obožavam da ugadjam sebi, ali i drugima. Ali ipak, posebno mi je zadovoljstvo kada se ponašam baš onako kako sam napisala u uvodu.

Vidi nisam se upisala na vaku temu.. :kapa:
A ja tako volim sebe.. :bisa:

Toliko se volim da se otrujem sa par cigareta i kafom, a da još oči nisam otvorila.

:drnd: