PDA

Pogledaj Punu Verziju : Od šamara boli srce ili obraz ?



Sagacity
05-05-2012, 22:14
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.
Da li ste šamar uzvratili ili ne ?
Da ga dobijete, kako biste reagovali ?
Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''? Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?
Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?
Koliko dugo traje bol ?

kojica
05-05-2012, 22:20
Nisam nikada dobila šamar. :nene:

I nemam pojam kako bih reagovala.. :aha: verovatno bih morala da ga ubijem...

Steppenwolf
05-05-2012, 22:27
Dobio, i u afektu uzvratio, nimalo dzentlmenski.

Sagacity
05-05-2012, 22:29
Nisam nikada dobila šamar. :nene:

I nemam pojam kako bih reagovala.. :aha: verovatno bih morala da ga ubijem...
Takođe...:dada:
Meni je to tragedija, katastrofa, blago rečeno. Hajde da se dvoje malo posvađaju, ali brate da jedno drugom udaramo šamare..To mi je van pameti.

Imam komšinicu koja sva interesantna i puna priča. Jutros je pričala tako neke priče iz svog braka i kaže da se jednom sa mužom žestoko posvađala, da joj je on udario manji šamar. Zatim kaže ''A ja ti ne budem lenja, uzmem stolicu i gađam ga''...:lol: :lol: Srećom, nije ga pogodila, ali su zbog tog šamara došli čak i do razvoda...Toliko je zaboleo šamar...Posle godinu dana hladnih odnosa odlučili su da nastave dalje. Niti on voli da se toga podseti, a ona pogotovo.

Mene samo zanima, da li je jedan šamar uvek dovoljan znak da će kasnije biti niz takvih ?

kojica
05-05-2012, 22:31
Jedan nije, ali dva šamara su već znak da će ih biti puno.

SJAJNA
05-05-2012, 22:35
nisam nikad dobila šamar,Bogu hvala...ali boli samo srce...

Steppenwolf
05-05-2012, 22:36
Samaranje treba suzbiti u samom zacetku, kontrasamarom.
Inace,ako se neko osili ima da te samara po usima svaki dan.

kojica
05-05-2012, 22:39
Samaranje treba suzbiti u samom zacetku, kontrasamarom.
Inace,ako se neko osili ima da te samara po usima svaki dan.

Jeste. :dada:
Imam ja drugaricu jednu koja je dečku udarila šamar, pa on muka oprostio. Onda mu je
udarila šamar još jednom, pa još jednom.. i tako ga je šamarala dok joj nije dosadilo..
i baš je bila nesrećna zbog toga.. :lol:

Sagacity
05-05-2012, 22:39
Postoje ljudi koji se u nekim momentima ne mogu kontrolisati. I mislim da su baš takvi problematični. Sa njima treba znati, spustiti loptu kada treba, ali ako se to baš uvek mora raditi, onda sa tom osobom nema šta puno da se traži. Narav je jako bitna.

Mislim da obe strane treba da znaju neke granice svog besa ili ljutnje u nekim momentima.
Nisam dobila šamar niti je ikada iko na mene ''zamahnuo''...Da sam dobila šamar, to bi u tom momentu bio kraj. Ne bih volela da rizikujem i da čekam da li bi ih još bilo.
Takođe, šamar ne bih ni uzvratila...Otišla bih istog momenta. Ne bi me taj fizički bol potresao, koliko srce. Ne prelazim preko nekih stvari nikako.

Verujem, da se radi o nekim žustrim svađama, čim se do takvog načina obračuna dolazi.

Steppenwolf
05-05-2012, 22:41
A njemu fino.
Ako je tako onda je dobro i ispalo, sado-mazo, bog te mazo.

Sagacity
05-05-2012, 22:43
Jeste. :dada:
Imam ja drugaricu jednu koja je dečku udarila šamar, pa on muka oprostio. Onda mu je
udarila šamar još jednom, pa još jednom.. i tako ga je šamarala dok joj nije dosadilo..
i baš je bila nesrećna zbog toga.. :lol:
Da, inače je bila bokser u teškoj kategoriji....:lol:

Bez zezanja, mislim da sam negde napisala kada sam išla kod doktora da sam u hitnoj srela muškarca koga je žena tukla cepanicom...:lol: zato je i bio u hitnoj...

kojica
05-05-2012, 22:45
Da, inače je bila bokser u teškoj kategoriji....:lol:

Bez zezanja, mislim da sam negde napisala kada sam išla kod doktora da sam u hitnoj srela muškarca koga je žena tukla cepanicom...:lol: zato je i bio u hitnoj...

Ma kakav bokser. Plavušica jenda, krhka. Da je samo viknuo na nju
ona bi se rasplakala. Al eto.. nije umeo tako da se igra...

SJAJNA
05-05-2012, 22:47
čovek koristi silu jer nema mogućnost verbalnog duela,a verovatno i argumenata... muškarci slabići,a žene histerične...

Sagacity
05-05-2012, 22:49
Ma kakav bokser. Plavušica jenda, krhka. Da je samo viknuo na nju
ona bi se rasplakala. Al eto.. nije umeo tako da se igra...
Pa možda je ''pali'' udarac, a on mukica nije znao...:lol:
Tragedija...

Sagacity
05-05-2012, 22:51
čovek koristi silu jer nema mogućnost verbalnog duela,a verovatno i argumenata... muškarci slabići,a žene histerične...
Slažem se sa tobom, ali donekle...Imaš i histeričnih muškaraca.

Moonster
05-05-2012, 22:52
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.
Da li ste šamar uzvratili ili ne ?
Da ga dobijete, kako biste reagovali ?
Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''? Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?
Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?
Koliko dugo traje bol ?

Ne, nikada.
Da ga kojim slučajem dobijem, bolje da ne razmišljam o tome kako bi se završilo.
Ako se vole, ne može nikada doći do fizičkog obračuna, tu je verbalni konflikt maksimum maksimuma, dalje od toga ne ide sigurno.
Ne, nije istina, posebno ako je velika ljubav u pitanju.
Obično da, jedna strana previše svojim ponašanjem iritira drugu, do toga stepena da druga strana pređe u fizički obračun sa prvom stranom.
U globalu, takve osobe bi se trebale razići.

kojica
05-05-2012, 22:55
Pa možda je ''pali'' udarac, a on mukica nije znao...:lol:
Tragedija...

pa šta timisliš, s kim se ja družim.. :qq:

Normalna je bre, načisto. Samo je isprobavala granice.

Moonster
05-05-2012, 22:55
Ma kakav bokser. Plavušica jenda, krhka. Da je samo viknuo na nju
ona bi se rasplakala. Al eto.. nije umeo tako da se igra...
Pa znaju te plavušice i to krhke da budu takve, samo nije znao za tu njihovu osobinu :pusi2:

Moonster
05-05-2012, 22:55
pa šta timisliš, s kim se ja družim.. :qq:

Normalna je bre, načisto. Samo je isprobavala granice.
Mjok, "pali" je dominacija, samo neće da kaže :pusi2:

Čarapica
05-05-2012, 22:57
obraz brate :pusi2:


ako me je klepio samarom, znaci da sam ga iznervirala a ako sam ga iznervirala znaci nije ravnodusan prema meni a meni to zna biti mnogo bitno :pusi2:


i taaako, svasta ja nadrobi :pusi2:

Vragolanka
05-05-2012, 22:58
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.

dobila.


Da li ste šamar uzvratili ili ne ?

ne. više boli vraćanje na druge načine.


Da ga dobijete, kako biste reagovali ?

otišla bih momentalno.


Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''?

ovo je više sugestija, no pitanje.
ako se ne vole nema ničega, pa ni šamaranja.
a može i sl. logikom: šamaraju se zato što ne mogu da se gledaju?

ovo nema veze sa ljubavlju. nasilnik se rađa kao takav.
i vremenom samo učvršćuje teoriju da se problemi ili nesporazumi rešavaju na ovaj način.
žalim takve ljude u njihovom osećaju nemoći. u tom trenutku ili generalno, svejedno...


Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?

dešava se.
samo ja odvajam ove kategorije... ljubav, mržnja, strast.
što opet nije opravdanje.


Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?

ili da je drugoj prag tolerancije nizak?
već sam rekla da neki ljudi tako rešavaju probleme, to im je u krvi.
ne volim ni žene kojima je prešlo u naviku da šamaraju, glumatajući ribetine.
muškarac koji udari nije muškarac.

umem da izvedem iz takta i najmirniju osobu. ponekad guram preko svih granica zdravog razuma.
a ponekad se pitam da li sam zalužila šamar. sigurno jesam.
ali mi ga neće svako opaliti. sa mnom ne ide na taj način.

a kad padne jedan, pašće i drugi, peti, deseti... potpisujem.
isti princip kao i sa vređanjem. neke granice se ne bi smele prelaziti.
jer tu se pozdravljate i sa poštovanjem i sa dostojanstvom.


Koliko dugo traje bol ?

šamar kao šamar ne boli.
ako pitaš za drugi bol, ne znam... nije bi bilo stalo do njega, mogao je i da me kolje, ne bi bolelo.

Sagacity
05-05-2012, 23:00
Obično da, jedna strana previše svojim ponašanjem iritira drugu, do toga stepena da druga strana pređe u fizički obračun sa prvom stranom.
U gobalu, takve osobe bi se trebale razići.
Slažem se sa tobom.
Mislim da se to dešava u situacijama kada neko nema ''kočnicu'' svog besa. Poznajem devojku koja je dobila šamar od tri različita muškarca. Ili je ona nesrećna jer nailazi na takve ili je problem u njoj da histeriše do te mere da nekog iritiranjem izazove na udarac..To stvarno ne znam.
Inače, imam drugaricu iz škole, koja je uvek bila svađalica i sećam se u gradu ispred jednog kafića, ona udari dečku hladno šamar, on joj uzvrati, uzeše se za ruke i odoše kao da ništa nije ni bilo...:krsti:

Sagacity
05-05-2012, 23:03
obraz brate :pusi2:


ako me je klepio samarom, znaci da sam ga iznervirala a ako sam ga iznervirala znaci nije ravnodusan prema meni a meni to zna biti mnogo bitno :pusi2:


i taaako, svasta ja nadrobi :pusi2:
Šta, klepi ti šamarčinu i ti znaš da si mu bitna...:lol: Čudan način za dokaz ljubavi...:lol:

Vragolanka
05-05-2012, 23:04
obraz brate :pusi2:


ako me je klepio samarom, znaci da sam ga iznervirala a ako sam ga iznervirala znaci nije ravnodusan prema meni a meni to zna biti mnogo bitno :pusi2:


i taaako, svasta ja nadrobi :pusi2:

tako sam i ja mislila nekad... ali postoje i bolji načini da utvrdiš da li mu je stalo.
čak mislim da sam ovaj princip koristila ne da bi znala koliko mu je stalo, već kakav je karakter, koliko može da podnese... koliko je jak?
ako opali šamar, pizda je. onda me nije briga da li mu je stalo.

Vragolanka
05-05-2012, 23:07
Slažem se sa tobom.
Mislim da se to dešava u situacijama kada neko nema ''kočnicu'' svog besa. Poznajem devojku koja je dobila šamar od tri različita muškarca. Ili je ona nesrećna jer nailazi na takve ili je problem u njoj da histeriše do te mere da nekog iritiranjem izazove na udarac..To stvarno ne znam.
Inače, imam drugaricu iz škole, koja je uvek bila svađalica i sećam se u gradu ispred jednog kafića, ona udari dečku hladno šamar, on joj uzvrati, uzeše se za ruke i odoše kao da ništa nije ni bilo...:krsti:

jedan sličan slučaj sam prijavila, samo je ovo trajalo i trajalo...
umalo ja da dobijem batine. oni odoše zajedno kao da se ništa nije desilo.
od tada, da vidim na ulici ili bilo gde, ne bih reagovala.
ono što dozvoliš, to ćeš i dobiti. skoro nikada ono što zaslužuješ.

Moonster
05-05-2012, 23:09
Slažem se sa tobom.
Mislim da se to dešava u situacijama kada neko nema ''kočnicu'' svog besa. Poznajem devojku koja je dobila šamar od tri različita muškarca. Ili je ona nesrećna jer nailazi na takve ili je problem u njoj da histeriše do te mere da nekog iritiranjem izazove na udarac..To stvarno ne znam.
Inače, imam drugaricu iz škole, koja je uvek bila svađalica i sećam se u gradu ispred jednog kafića, ona udari dečku hladno šamar, on joj uzvrati, uzeše se za ruke i odoše kao da ništa nije ni bilo...:krsti:
Možda ona namerno bira takvu vrstu muškaraca, tzv. "frajere" pa dobija stalno šamare kao posledicu ponašanja koje ide u paketu sa njihovim profilom. Kod muškaraca, fizički obračun žena može da izazove histerisanjem, pravljenjem scena na javnom mestu, pojedinim ciljanim uvredama na račun muškarca, tako nekim specifičnim vrstama ponašanja. Mada nikada tako ne bi trebalo odreagovati, jer žena koja se tako ponaša, sve sama o sebi govori i o tome koliko je ona pogrešna osoba za toga muškarca, momentalni razlaz u takvim situacijama je uvek najbolje rešenje.
Slično sa sličnim ide, tako i u slučaju ovo dvoje što su razmenili šamare pa otišli zajedno dalje, ima takvih slučajeva dosta, valjda uživaju da se uzajamno šamaraju, šta ćeš, nemamo svi iste užitke :pusi2:

ljubičica
05-05-2012, 23:10
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.
Da li ste šamar uzvratili ili ne ?
Da ga dobijete, kako biste reagovali ?
Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''? Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?
Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?
Koliko dugo traje bol ?ne, nisam.
ne mogu da zamislim situaciju..
fizicko obracunavanje nije deo ljubavi, to su izmislili oni koji ne vole ni sebe, a kamoli drugoga
strast se iskazuje na drugi nacin.

Moonster
05-05-2012, 23:11
jedan sličan slučaj sam prijavila, samo je ovo trajalo i trajalo...
umalo ja da dobijem batine. oni odoše zajedno kao da se ništa nije desilo.
od tada, da vidim na ulici ili bilo gde, ne bih reagovala.
ono što dozvoliš, to ćeš i dobiti. skoro nikada ono što zaslužuješ.
To ti je kada se petljaš u tuđe poslove.
I na kraju ti si im kriva za sve njihove probleme, kako si ti zla osoba :lol:
To ti je klasika kod ljudi.
Što jedan moj prijatelj kaže:"Pamet u glavu, pedu u stranu".

Sagacity
05-05-2012, 23:12
ono što dozvoliš, to ćeš i dobiti. skoro nikada ono što zaslužuješ.
Da baš tako...Tako deluje zakon Privlačnosti...

Sagacity
05-05-2012, 23:20
Kod muškaraca, fizički obračun žena može da izazove histerisanjem, pravljenjem scena na javnom mestu, pojedinim ciljanim uvredama na račun muškarca, tako nekim specifičnim vrstama ponašanja.
Ili bolje rečeno neke ludače...Čuj scena na javnom mestu? Moguće je..ima svega...:aha:

kojica
05-05-2012, 23:32
a ako ja sad probudim konana, pa ga u roku od pet minuta tako isprovociram
da on neće znati de je levo i udari mi šamar, jel treba da zaključim da on mene
ne voli.. :blenta: ili da je slabić, pa je bolje da ga ostavim momentalno...:blenta:

Vragolanka
05-05-2012, 23:34
konan te ne bi udario.

kojica
05-05-2012, 23:35
konan te ne bi udario.

Hoćeš da se kladimo... Pa valjda znam s kim živim.

marabu
05-05-2012, 23:36
.... Nikad' ne diraj > lava < ...dok spava :mm:

Sagacity
05-05-2012, 23:39
a ako ja sad probudim konana, pa ga u roku od pet minuta tako isprovociram
da on neće znati de je levo i udari mi šamar, jel treba da zaključim da on mene
ne voli.. :blenta: ili da je slabić, pa je bolje da ga ostavim momentalno...:blenta:
Moj brat je izuzetno dobar lik i šaljivdžija, ali kad ga neko probudi i uopšte kada se probudi, ume da bude jako nervozan. Takva mu priroda. Nesvesno je nervozan, dok ne dođe sebi. Pa eto ja mu tu znam narav, a i njegova supruga.
Tako i ti, tačno znaš kakav je u nekim momentima, pa ga nećeš ni isprovocirati.

kojica
05-05-2012, 23:43
Najlakše je isprovocirati nekoga koga jako dobro znaš. Mada, svako bi
bio u stanju da udari, samo je pitanje koliko ti vremena treba da mu
nađeš žicu. Ne znam, možda negde postoje i neki sveci.. ja takve ne
poznajem.. :aha:

Čarapica
05-05-2012, 23:46
Šta, klepi ti šamarčinu i ti znaš da si mu bitna...:lol: Čudan način za dokaz ljubavi...:lol:

pa naravno da to nije nikakav dokaz ljubavi, i da ima jos puno ljepsih nacina za to, samo kazem gdje me samar boli :pusi2:da ti kazem pravo, gore mi je dusi kad se ja sita ispricam a on me poslije pola sta pita jesam li sta rekla :pusi2:

Sagacity
05-05-2012, 23:47
E sada je pitanje, da li želiš uvek da ga ''gađaš'' u centar....:aha:
Nema svetaca, ali očigledno mnogi vode računa....

Tibi
06-05-2012, 01:25
Jeste. :dada:
Imam ja drugaricu jednu koja je dečku udarila šamar, pa on muka oprostio. Onda mu je
udarila šamar još jednom, pa još jednom.. i tako ga je šamarala dok joj nije dosadilo..
i baš je bila nesrećna zbog toga.. :lol:

A ne pricas da se sgospu znas:eek::krsti::kadi:

Sagacity
06-05-2012, 21:11
da ti kazem pravo, gore mi je dusi kad se ja sita ispricam a on me poslije pola sta pita jesam li sta rekla :pusi2:
Pa nije to tako ni loše da se u tih pola sata sita ispričaš i olakšaš sebi...to mu dođe nešto kao ispovest...:lol:

Da li ste taj šamar spremni da oprostite ili je to kraj svemu ?
I da li se svakom od nas može desiti neka žuta minuta i momenat našeg afekta pa da učinimo tako nešto ili se to ne može desiti tek tako..?

Vragolanka
06-05-2012, 21:31
šamar ne može tek tako da se desi.
ako je neko afektivan, to sam ja.
a ako ja mogu da se iskontrolišem, može svako.
dešava se da polomim nešto.

ljubičica
06-05-2012, 21:36
naravno.
al dobro, sve je to deo scenaria..ko voli, nek izvoli..:zrika:

kojica
06-05-2012, 21:41
O čemu pričate.. :kapa:

Pa svi mi ovde bi bili u stanju da ubijemo, a ne da ošamarimo nekoga. :lol:

Sagacity
06-05-2012, 21:42
šamar ne može tek tako da se desi.
ako je neko afektivan, to sam ja.
a ako ja mogu da se iskontrolišem, može svako.
dešava se da polomim nešto.
Da polomiš nešto...:srbpla: šta....:lol:

Slažem se sa tobom. Pogotovo ako nekog voliš, šamar nije nešto što ti pada na pamet.
Mada ima veza koje su pod nekom tenzijom.Ono kao vole se, ali se non-stop svađaju, pa im poneki udarac dođe kao neka vrsta adrenailna, koja pojačava strast. Ima svega...

Vragolanka
06-05-2012, 21:46
sve može da se reši bez udaraca. bili to partnerski odnosi, ili deca...
možemo da ubijemo, možemo i da odemo... jedno je proizvod afekta, drugo razmišljanja, uglavnom.
niko nije vredan robije, kojice. i nije uopšte diskutabilno da li smo u stanju.

Vragolanka
06-05-2012, 21:48
Da polomiš nešto...:srbpla: šta....:lol:

Slažem se sa tobom. Pogotovo ako nekog voliš, šamar nije nešto što ti pada na pamet.
Mada ima veza koje su pod nekom tenzijom.Ono kao vole se, ali se non-stop svađaju, pa im poneki udarac dođe kao neka vrsta adrenailna, koja pojačava strast. Ima svega...

teško da šamar može da me napali.
ljutnja može.
e onda može da me ošamari po goozi.

ljubičica
06-05-2012, 22:20
O čemu pričate.. :kapa:

Pa svi mi ovde bi bili u stanju da ubijemo, a ne da ošamarimo nekoga. :lol:
pa ti mozes da tvrdis za sebe kojice, i slobodno ti..
partnera ne da ne bih ubila, nego ni osamarila..prosto, nije prihvatljivo mom senzibilitetu.
kad su u pitanju deca, i njihova bezbednost..ne znam sta bih bila u stanju da uradim osobi koja bi ih ugrozila.
ali ovo, ljubav,strast, blabla..pa zbog toga nesto kao ovo ono?:rile:
jok. ja se lepo povucem u svoje separe i patim ko patika. odem. ne ubijam, i ne samaram..a ako nanjusim taki gen kod partnera, bezim kolko me noge nose..

ljubičica
06-05-2012, 22:24
sve može da se reši bez udaraca. bili to partnerski odnosi, ili deca...
možemo da ubijemo, možemo i da odemo... jedno je proizvod afekta, drugo razmišljanja, uglavnom.
niko nije vredan robije, kojice. i nije uopšte diskutabilno da li smo u stanju.
alo bre, ako njega ukokas, a ti odes na robiju, ko ce decu da dize?
jel moze malo mozak, ne samo hormoni..:mirka:
pri tom, "neuracunljivost" nikad nije izazvana ljubavlju.
ljubav ne poznaje posesivnost, ne poznaje potrebu da se dominira, ne poznaje nasilje uopste..
cela ta prica ima veze sa sujetom, sa deformisanom licnoscu..sa svim vise, nego sa ljubavlju..

kojica
06-05-2012, 22:24
Ja za sebe tvrdim da sam ljucko biće. :dada: Za tebe ne mogu, naravno.
Oklen znam, možda si robokap. :kapa:

Vragolanka
06-05-2012, 22:25
alo bre, ako njega ukokas, a ti odes na robiju, ko ce decu da dize?
jel moze malo mozak, ne samo hormoni..:mirka:
pri tom, "neuracunljivost" nikad nije izazvana ljubavlju.
ljubav ne poznaje posesivnost, ne poznaje potrebu da se dominira, ne poznaje nasilje uopste..
cela ta prica ima veze sa sujetom, sa deformisanom licnoscu..sa svim vise, nego sa ljubavlju..

hm, pa zar nisam isto rekla... bre? :lol:

ljubičica
06-05-2012, 22:26
biti ljudsko bice, ne znaci biti nasilan.
ili mozda znaci?:)
u pravi si, realno. posmatrajuci istoriju ljudskog roda.
mozda ja i nisam ljudsko bice..:zrika:
dobro, kazi mi , da me malo uputis..sta bi to konan treba da uradi, da se ti odlucis da ga..koknes?:eek:

ljubičica
06-05-2012, 22:27
hm, pa zar nisam isto rekla... bre? :lol:
ma jesi, nego znas da moram ja svoj stav da iznesem:rumenko: :lol:

kojica
06-05-2012, 22:35
biti ljudsko bice, ne znaci biti nasilan.
ili mozda znaci?:)
u pravi si, realno. posmatrajuci istoriju ljudskog roda.
mozda ja i nisam ljudsko bice..:zrika:
dobro, kazi mi , da me malo uputis..sta bi to konan treba da uradi, da se ti odlucis da ga..koknes?:eek:


a što bih te ja u to uputila.. :kapa:

Ljucko biće je 3 u 1. :dada:

I što mi ovde na ljisu ne pričamo o šljepkanju po goozi.. :drnd:

ljubičica
06-05-2012, 22:37
a što bih te ja u to uputila.. :kapa:

Ljucko biće je 3 u 1. :dada:

I što mi ovde na ljisu ne pričamo o šljepkanju po goozi.. :drnd:
pa kad tako izricito tvrdis da smo svi u stanju da ubijemo, lepo bi bilo da obrazlozis sta bi za tebe bio motiv za ubistvo..eto, logicno..:zrika:

kojica
06-05-2012, 22:46
pa kad tako izricito tvrdis da smo svi u stanju da ubijemo, lepo bi bilo da obrazlozis sta bi za tebe bio motiv za ubistvo..eto, logicno..:zrika:

Pa ne znam.. eto..
Al znam da mnogo ne znam i da sigurno postoji neki splet okolnosti
koji može da me natera na nezamislivo.

ne mogu ja s vama što sve znate, nikako...

ljubičica
07-05-2012, 06:48
Pa ne znam.. eto..
Al znam da mnogo ne znam i da sigurno postoji neki splet okolnosti
koji može da me natera na nezamislivo.

ne mogu ja s vama što sve znate, nikako...
ja nisam rekla da sve znam, ti si to rekla-da znas sigurno da je svako od nas sposoban da ubije partnera..
a cim diskusija krene u pravcu koji ti se ne svidja, krenes u licne karakterizacije..:)
na prethodnoj strani si pisala kako mozes navesti konana da ti opali samar, i da tacno znas nacin.
znaci, savrseno si svesna odnosa izmedju uzroka i posledica..
a sad mnogo ne znaš..
odluči se, znaš ili ne znaš..

kojica
07-05-2012, 06:50
ne znam.. :srbpla:

Izvini molim te što sam išta komentarisala. :srbpla:

Sarmica
07-05-2012, 08:19
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.
Da li ste šamar uzvratili ili ne ?
Da ga dobijete, kako biste reagovali ?
Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''? Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?
Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?
Koliko dugo traje bol ?

Dobila, ali zbog specifičnih okolnosti reći ću da nalazim opravdanje za učinjeno....jeste možda glupo s moje strane, ali tako je.
Naravno da boli, kao i svaki udarac, samo je bitno šta boli. I to se nikad ne zaboravlja, pa pretpostavljam da i boli zauvek. Nisam uzvratila jer jednostavno nisam takva, nikada to ne bih uradila.Naravno ukoliko pričamo o nečemu što se desilo jednom :) ako se desi dvaput ima da ga nema:dada:jer ako se ponovilo i drugi put ponoviće se još milion puta. Fool me once shame on you, fool me once shame on me.
Ne zanima me taj gore pomenuti odnos u kom ima "pomalo mržnje iz strasti":huh:..bljak...ne znam kako se mogu mržnja i ljubav mešati uopšte, ili voliš ili ne voliš i kraj. Niti sam od onih koji iritiraju do te mere da ih neko udari ili isprobavaju gde su granice, ne vidim šta je tu poenta, zašto sebi komplikovati život toliko.

Sagacity
07-05-2012, 20:46
Sarmice, čini mi se da si ti taj šamar prilično dobro prebrodila...:dada: E sada ne znam da li uopšte udarac može imati opravdanje. Ali ti najbolje znaš šta se desilo. Slažem se, svaki dalju udarac je već ''ima da ga nema''...:dada:

Spadam u hiper-emotivce. Mislim da doživim tako nešto, da bih emotivno umrla....Bolelo bi me iz sve duše, ali znam da ni taj jedan šamar ne bih oprostila sigurno..Nisam zlopamtilo, ali neke stvari ne praštam. Ne može se čovek nikada zareći..Nikada se ne zna šta će biti sutra..Ali sada iz ove pozicije tako razmišljam...
Sećam se, kada sam davno bila u jednom kafiću, do stola do nas sedelo je omanje društvance...Videlo se da je jedan par bio u razgovoru...Izašli smo iz kafića, njih dvoje su već bili van...Raspravljali su se. I samo odjednom, udari dečko devojci dva šamara...Uhvati je jako za ruku i odoše...
To su stvari koje meni nisu jasne..:krsti:

Moonster
08-05-2012, 08:12
Sećam se, kada sam davno bila u jednom kafiću, do stola do nas sedelo je omanje društvance...Videlo se da je jedan par bio u razgovoru...Izašli smo iz kafića, njih dvoje su već bili van...Raspravljali su se. I samo odjednom, udari dečko devojci dva šamara...Uhvati je jako za ruku i odoše...
To su stvari koje meni nisu jasne..:krsti:
Kako ti nije jasno ? :hm:
Ko se bije taj se voli, pa to još iz detinjstva se provlači, dokazali su ljubav jedno drugome, dao joj je nekoliko šamara gratis, a ona je uprkos tome ostala sa njim, pokazala mu da ih ništa rastaviti ne može :pusi2:
E to se zove ljubav, a ne k'o danas, malo je šljepneš ona odma' beži i kreči kako dobija batine :srbpla:

Sagacity
08-05-2012, 09:44
E to se zove ljubav, a ne k'o danas, malo je šljepneš ona odma' beži i kreči kako dobija batine :srbpla:
Kako misliš, malo je ''šljepneš''..:hm: I malo i mnogo... isto je... Udarac je udarac...osim ako samo računaš pesnicu u udarac..onda je šamar sasvim OK :lol:

Moonster
08-05-2012, 10:08
Kako misliš, malo je ''šljepneš''..:hm: I malo i mnogo... isto je... Udarac je udarac...osim ako samo računaš pesnicu u udarac..onda je šamar sasvim OK :lol:

Uh Sago nemoj mi tu policijsku terminologiju, je l' bio udarac sa pesnicom, otvorenim dlanom...itd :facepalm:
Udarac je udarac, ma kakav bio...

Pa rekao sam da je "šljepnem" al' nisam rekao gde :stidljiva:

Inače u sećanju mi je ostao jedan slučaj, Beograd, tržni centar bazar Vidikovac, raskrsnica ulica Pilota M. Petrovića (ako se dobro sećam) i Kneza Višeslava, lepo imam zeleno na semfaoru i skrećem ka Ceraku, kada odjednom tip ispred mene zakoči, stade, izleti iz automobila i potrča prema ženskoj osobi koja kada ga je videla, pokušala je da pobegne, ali nije uspela. Uhvatio je za ruku i uz reči:
"Jesam li ja tebi rekao da me ne zoveš više na kuću ? Jesam li ti rekao ? A ti me i dalje uporno zoveš." - polepio joj je na brzinu pred svima nekoliko tako zvučnih šamara, da je odjekivalo.
Nakon toga je pustio i vratio se u auto, nastavio svojim putem...
To je jedini slučaj kada sam prisustvovao šamaranju....

A imao sam priliku čuti i sledeći primitivizam, jednom prilikom, muž pita ženu:
"Ženo, jesi li se našminkala danas ?" uz sledeću opasku u dodatku u kojoj kaže:
"Ako se nisi našminkala, da te ja našminkam"
Ovo "šminkanje" u kontekstu batina i masnica...

Primitivizam te vrste je u srži Balkanskog mentaliteta, izuzetci su jako, jako retki, skoro da ih i nema, stvar mentaliteta, genetike i (ne)kulture.

Sagacity
08-05-2012, 10:14
Ovaj prvi slučaj koji si opisao..... očigledno se radi o nečem višem...Ne bih baš rekla da su u vezi....:lol: Pre bih rekla, da je to bio ''izlet''..
A ovo drugo...Čist primitivizam...To su one sirove šale koje sam tamo pominjala na temi...

Moonster
08-05-2012, 10:24
Ovaj prvi slučaj koji si opisao..... očigledno se radi o nečem višem...Ne bih baš rekla da su u vezi....:lol: Pre bih rekla, da je to bio ''izlet''..
A ovo drugo...Čist primitivizam...To su one sirove šale koje sam tamo pominjala na temi...
Izlet koji se nije baš završio kako je trebalo....
Da, upravo tako, čisti primitivizam...

DaDole
08-05-2012, 11:34
Od šamara ne treba ništa da zaboli:nene: već,naprotiv,da istog trenutka prođe sve..i bol ona trenutna,fizička..i duševna..i potreba da sa tako nekim više ikad budemo blizu

Moonster
08-05-2012, 11:48
Od šamara ne treba ništa da zaboli:nene: već,naprotiv,da istog trenutka prođe sve..i bol ona trenutna,fizička..i duševna..i potreba da sa tako nekim više ikad budemo blizu
Nemoj da si tak'a NeDo ima onih parova koji vole da se uzajamno tako podsećaju na to koliko se vole....
Treba prihvatiti različitosti :pusi2:

DaDole
08-05-2012, 11:49
Nemoj da si tak'a NeDo ima onih parova koji vole da se uzajamno tako podsećaju na to koliko se vole....
Treba prihvatiti različitosti :pusi2:
prihvatam:lol: i razumijem,ali ne opravdavam:nene: sado-mazo opcije nisu mi u krvi:lol:

Moonster
08-05-2012, 11:51
prihvatam:lol: i razumijem,ali ne opravdavam:nene: sado-mazo opcije nisu mi u krvi:lol:
Slažem se potuno, nisam video takve slučajeve, ali su mi mnogi potvrdili koji su takvim scenama prisustvovali, pa čak skoro i batine dobili kada su pokušali u "ljubav" da im se umešaju :lol:

Cruz
08-05-2012, 11:54
nikad nisam bila u vezi sa nekim ko bi digao ruku na mene, niti mogu to da zamislim. ne znam kako bih u takvoj situaciji reagovala. verujem da je strani koja prima udarac mnogo tezi onaj koji ostaje na dusi od fizickog.

DaDole
08-05-2012, 11:56
Slažem se potuno, nisam video takve slučajeve, ali su mi mnogi potvrdili koji su takvim scenama prisustvovali, pa čak skoro i batine dobili kada su pokušali u "ljubav" da im se umešaju :lol:
sjećam se kako sam kao dijete čula od bake: "Ne stavljaj nikad prste između vrata i dovratka!" :mm:
treći je i tu suvišan:rile:

Moonster
08-05-2012, 12:00
sjećam se kako sam kao dijete čula od bake: "Ne stavljaj nikad prste između vrata i dovratka!" :mm:
treći je i tu suvišan:rile:

Ja sam malo dugačije učen, ali pravila su sledeća:

Što vidiš - ne vidiš
Što čuješ - nisi čuo
Što znaš - ne znaš

Retko sam ih kršio radi nekoga, a zaista je tako kao što i kažeš, treći je u takvim i sličnim relacijama višak :pusi2:
Inače niko mi u životu nikada nije mogao zabraniti da budem ekstremno glup, kada mi nije nešto odgovaralo da znam ili kažem :blenta:
:pusi2:

marlon
09-05-2012, 00:26
koja licemerna "rasprava"…. :lol:


a skoro svakoj od vas je decko, ljubavnik il' muz makar jednom odvalio samarcinu sto ste ga nadrkavali kad ste bile u pms-u il' jos gore ono ako niste 'tele nako fino pa zamislile u malom mozgu da mu se namestite na new wave dirty nacin gde je samarcina nezaobilazni faktor… cirkus :namcor:

Sarmica
09-05-2012, 05:45
ma jes, sve smo nenormalne ludače koje te drndaju dok ne popizdiš

Sagacity
09-05-2012, 06:41
koja licemerna "rasprava"…. :lol:


a skoro svakoj od vas je decko, ljubavnik il' muz makar jednom odvalio samarcinu sto ste ga nadrkavali kad ste bile u pms-u il' jos gore ono ako niste 'tele nako fino pa zamislile u malom mozgu da mu se namestite na new wave dirty nacin gde je samarcina nezaobilazni faktor… cirkus :namcor:
Ma jašta, još se i ''poturim'' da mi klepi šamarčinu...:krsti:

Marlon, šamar nema opravdanje. Što se mene tiče to bi bio kraj. Naopako da svi razmišljaju kao ti...Po tebi, ja bih rekla da je to normalno. Nije . I ne radi se tu o nekom udarcu i fizičkom bolu, već se radi o nečem što nema veze sa ljubavi. Svaki dan se možemo sa nekim tući, ali čemu bi to vodilo ?
Svaka čast ljudima koji su iskreno rekli da su udarili ili bili udareni. Nije samo muškarac taj koji odvali nekom šamarčinu. Rade to i žene i to one bezobrazne koje se osile, kojima je to dozvoljeno. To isto rade i osiljeni muškarci.

Svađa kao svađa je OK, to je normalno. Ali svađa koja se završi nekim fizičkim udarcem, tu nema šta da se traži. Gde je jedan šamar, vrlo često biće i sledećeg. Naravno, ljudi moraju poznavati osobu sa kojom su i ne gađati pravo u centar, ne iritirati namerno.

Moonster
09-05-2012, 09:29
ma jes, sve smo nenormalne ludače koje te drndaju dok ne popizdiš
Tačna definicija :pusi2:

Moonster
09-05-2012, 09:32
Ma jašta, još se i ''poturim'' da mi klepi šamarčinu...:krsti:

Marlon, šamar nema opravdanje. Što se mene tiče to bi bio kraj. Naopako da svi razmišljaju kao ti...Po tebi, ja bih rekla da je to normalno. Nije . I ne radi se tu o nekom udarcu i fizičkom bolu, već se radi o nečem što nema veze sa ljubavi. Svaki dan se možemo sa nekim tući, ali čemu bi to vodilo ?
Svaka čast ljudima koji su iskreno rekli da su udarili ili bili udareni. Nije samo muškarac taj koji odvali nekom šamarčinu. Rade to i žene i to one bezobrazne koje se osile, kojima je to dozvoljeno. To isto rade i osiljeni muškarci.

Svađa kao svađa je OK, to je normalno. Ali svađa koja se završi nekim fizičkim udarcem, tu nema šta da se traži. Gde je jedan šamar, vrlo često biće i sledećeg. Naravno, ljudi moraju poznavati osobu sa kojom su i ne gađati pravo u centar, ne iritirati namerno.
A šta misliš o kombinaciji gde osoba jako dobro, čak predobro poznaje drugu osobu pa je namerno iritira do te granice da ova druga osoba potpuno izgubi kompas u ponašanju ? :namcor:
Naravno, ne opravdavam čak ni tada fizičko razračunavanje, ali istina je da nema osobe koja nema neki "okidač" gde verbalna rasprava ili svađa prelazi u fizički obračun :pusi2:

DaDole
09-05-2012, 10:52
A šta misliš o kombinaciji gde osoba jako dobro, čak predobro poznaje drugu osobu pa je namerno iritira do te granice da ova druga osoba potpuno izgubi kompas u ponašanju ? :namcor:
Naravno, ne opravdavam čak ni tada fizičko razračunavanje, ali istina je da nema osobe koja nema neki "okidač" gde verbalna rasprava ili svađa prelazi u fizički obračun :pusi2:

svako zna ili bi morao da zna do kojih granica je njegov partner tolerantan i gdje je ona tanana nit koja kao kap prelije čašu..ispitivati te granice da bismo se samopotvrdili ili tek "ispipali" nečije strpljenje,djetinjasto je i glupo..mada ,dužina "fitilja" može da bude ne samo vrlo relativna i promjenjiva,već i opasna..

marlon
09-05-2012, 11:03
Ma jašta, još se i ''poturim'' da mi klepi šamarčinu...:krsti:

Marlon, šamar nema opravdanje. Što se mene tiče to bi bio kraj. Naopako da svi razmišljaju kao ti...Po tebi, ja bih rekla da je to normalno. Nije . I ne radi se tu o nekom udarcu i fizičkom bolu, već se radi o nečem što nema veze sa ljubavi. Svaki dan se možemo sa nekim tući, ali čemu bi to vodilo ?
Svaka čast ljudima koji su iskreno rekli da su udarili ili bili udareni. Nije samo muškarac taj koji odvali nekom šamarčinu. Rade to i žene i to one bezobrazne koje se osile, kojima je to dozvoljeno. To isto rade i osiljeni muškarci.

Svađa kao svađa je OK, to je normalno. Ali svađa koja se završi nekim fizičkim udarcem, tu nema šta da se traži. Gde je jedan šamar, vrlo često biće i sledećeg. Naravno, ljudi moraju poznavati osobu sa kojom su i ne gađati pravo u centar, ne iritirati namerno.

hmm..mene uvek zene oce da biju al srecom umem da eskiviram :lol: gadjaju me sa cim im se nadje prvo pri ruci kad pocnem da im ukazujem da se nadyebavaju sa pogresnim... sad ako su one tako emotivne i strasne u argumentaciji svog uverenja a sto nekad ne bi mogo i ja... inace samar kao vaspitno sredstvo je nekad jedan jedini nacin da se covek postavi na mesto a zena osim samra i poljupcem...al posto poljubac ne pali kad je uzrujana onda moze samar pa poljubac dok je u privremenom shoku od shamara :lol:

marlon
09-05-2012, 11:05
ma jes, sve smo nenormalne ludače koje te drndaju dok ne popizdiš

manje vise... ali zato vas i volimo sto numete da mislite glavom no macom :lol:

DaDole
09-05-2012, 11:30
manje vise... ali zato vas i volimo sto numete da mislite glavom no macom :lol:
koja je ovo zamjena teza:haha::haha: nek si me nasmijao marlone:)

Moonster
09-05-2012, 11:55
manje vise... ali zato vas i volimo sto numete da mislite glavom no macom :lol:
:haha: :haha: ova je za pamćenje :pusi:

marlon
09-05-2012, 13:27
pa sta se cudite hbt... zene razmisljaju na tri nacina... srcem, mozgom i macom... za prvo treba imati emocionalnog iskustva dok drugo postoji samo na papiru...znaci, sta nam ostaje.... :namcor:

kojica
09-05-2012, 13:45
ostaju vam mace.. :kapa:

Moonster
09-05-2012, 13:55
A ribice ? :hm:

kojica
09-05-2012, 13:55
pa ja bih vam baš rekla šta vam ostaje, al sam mnogo fina.. :bela:

Moonster
09-05-2012, 14:01
Pa kaži nam i mi smo mnogo fini :g: Razumećemo se :sojka:

Sagacity
09-05-2012, 14:06
A šta misliš o kombinaciji gde osoba jako dobro, čak predobro poznaje drugu osobu pa je namerno iritira do te granice da ova druga osoba potpuno izgubi kompas u ponašanju ? :namcor:
Naravno, ne opravdavam čak ni tada fizičko razračunavanje, ali istina je da nema osobe koja nema neki "okidač" gde verbalna rasprava ili svađa prelazi u fizički obračun :pusi2:
Ja sam i rekla, ne treba iritirati i gađati u centar namerno osobu. To ni ja ne volim. Ako je neko u nekom trenutku besan, nećeš mu tada sve reći. Kada se strasti slegnu tada polako reci sve ono što želiš.Ako te neko sa namerom iritira, onda i nemaš šta da tražiš sa tom osobom, jer ćete uvek ratovati...
Ja kao ''psiholog''...:lol:


inace samar kao vaspitno sredstvo je nekad jedan jedini nacin da se covek postavi na mesto a zena osim samra i poljupcem...al posto poljubac ne pali kad je uzrujana onda moze samar pa poljubac dok je u privremenom shoku od shamara :lol:
Ja se slatko nasmejem kada pročitam poneki tvoj komentar..:lol:
Otišla bih ja i pre nego što bi taj neko pokušao poljupcem da leči šamare...Ma agresivnost i silu ne podnosim...Niti je primenjujem...

marlon
09-05-2012, 15:01
ostaju vam mace.. :kapa:

ja vise volim srce jer maca se izraubuje a srce je uvek ko prvi dan :))

marlon
09-05-2012, 15:03
Ja se slatko nasmejem kada pročitam poneki tvoj komentar..:lol:
Otišla bih ja i pre nego što bi taj neko pokušao poljupcem da leči šamare...Ma agresivnost i silu ne podnosim...Niti je primenjujem...

ne kudi konja kog nisi jahala il zver koju nis' ukrotila.. jer za zenu je najvece zadovoljstvo da dozirano kroti divljaka u muskarcu i da mu popusta samo u krevetu.... najgore kad ga skroz ukroti i ovaj samo drema :lol:

onda vrda sa strane i trazi nekog drugog divljaka :lol:

Sarmica
09-05-2012, 17:09
joooooooooj ništa lepše kad te neko dobro nalema:bisa:
što tada ljubav pršti na sve strane:bisa:

Sarmica
09-05-2012, 18:09
http://razbibriga.net/imported/2012/05/smilie_girl_242-1.gif (http://www.smilies.4-user.de)valjda ću biti normalna kad porastem

Sagacity
09-05-2012, 20:06
Da rezimiram šta sam naučila iz ove teme...:hm:

Da nije loše ''šljepnuti'' po gooozi....
Kad te neko u startu udari da odmah uzvratiš, jer posle može da te svaki dan bije po ušima.
Ako te jednom udari, nije strašno...ali ako te udari sledeći put..onda je to zrelo za beg...
Da neki ne bi prevazišli ni taj prvi šamar (kao na primer ja)...
Da treba krotiti muškarce, jer oni to vole...
Da žene izazivaju šamar, jer su valjda nadrndane...
Da žene misle ''macama'', a muškarci valjda ''kucama''...:hm:
:lol: :lol:

Da li šamar zaboli i onog ko ga i udari ili taj to hladno ''pljesne''...Ima li tu griže savesti...:hm:

Moonster
09-05-2012, 20:13
Da rezimiram šta sam naučila iz ove teme...:hm:

Da nije loše ''šljepnuti'' po gooozi....
Kad te neko u startu udari da odmah uzvratiš, jer posle može da te svaki dan bije po ušima.
Ako te jednom udari, nije strašno...ali ako te udari sledeći put..onda je to zrelo za beg...
Da neki ne bi prevazišli ni taj prvi šamar (kao na primer ja)...
Da treba krotiti muškarce, jer oni to vole...
Da žene izazivaju šamar, jer su valjda nadrndane...
Da žene misle ''macama'', a muškarci valjda ''kucama''...:hm:
:lol: :lol:

Da li šamar zaboli i onog ko ga i udari ili taj to hladno ''pljesne''...Ima li tu griže savesti...:hm:
Izostavila si ribice :aha:
A one su btinije od maca, ispunjavaju tri želje :g:

marlon
09-05-2012, 20:48
Izostavila si ribice :aha:
A one su btinije od maca, ispunjavaju tri želje :g:

ma ona je ceo post napisala samo zbog kuce :raz_128:

Sagacity
09-05-2012, 20:57
Ma ne...,muškarci misle ako oni misle iz nekih drugih pravaca, da to i žene čine...:kreza:
Ne ide to tako..Žene su racionalnije....:g:
Sponzoruše upravo koriste muško ne razmišljanje mozgom....:kreza:
Ponekad mi vas je i žao...

Moonster
09-05-2012, 21:05
ma ona je ceo post napisala samo zbog kuce :raz_128:
Kuca, maca i ribica :haha:
Pa jes, one su racionalne :lol:

marlon
09-05-2012, 21:11
Kuca, maca i ribica :haha:
Pa jes, one su racionalne :lol:

zene su najsladje kad tepaju polnom organu i pridaju mu ljucke ocobine... knjigu da napises, berkli, ma vitgenstajn ti ne bi bio ravan :lol:

vrludava
12-05-2012, 00:44
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.
Da li ste šamar uzvratili ili ne ?
Da ga dobijete, kako biste reagovali ?
Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''? Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?
Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?
Koliko dugo traje bol ?

Ne znaju svi da vole na lijep način.
Šamar je uvijek izraz nemoći.
Boli sve. Dugo.

причалица
12-05-2012, 09:15
Da li ste ikada dobili šamar od partnera? Nebitno je da li je u pitanju muškarac ili žena, mogu ga svi dobiti.
Da li ste šamar uzvratili ili ne ?
Da ga dobijete, kako biste reagovali ?
Ako se dvoje vole, kako je moguće da dođe do nekog ''fizičkog obračuna''? Da li je istina da u svakoj velikoj ljubav ima pomalo mržnje iz strasti ?
Da li to znači da jedna od strana previše iritira ?
Koliko dugo traje bol ?

nisam nikad dobila šamar. nisam nikad bila ni blizu da nekome udelim isti.
ljudi koji se šamaraju nemaju pojma šta hoće, eto. suviše je to ili detinjasto...ili ispod svakog nivoa.

Picola
14-05-2012, 03:31
Samar je ruzan, medjutim neke zene kao da vole da budu samarane, ne umeju drugacije.

Takvima treba samar i onda su mirne, cak i vise postuju muskarca.

Druge (one razumnije, osecajnije) naravno da ne vole samar onda kad sve ljudski moze da se kaze, medjutim svaka ce zena vise ceniti i samar, nego nereagovanje u datom trenutku. Onda dolazi trenutak kada mukarac prestaje da se ceni, pa moze doci i do samaranja od strane zene,a to je tek ruzno i pogresno.

Ja sam 2 puta osamarila muskarce, ali nije mi uzvraceno jer je samar bio potpuno opravdan. Da li ih je "bolelo" - ne znam i ne verujem jer je to bila moralna pouka.

Sagacity
14-05-2012, 06:53
Samar je ruzan, medjutim neke zene kao da vole da budu samarane, ne umeju drugacije.
Sa ovim se slažem. To su tzv. žene iritatori...Žene koje svojim ponašanjem i iritiraju...


Ja sam 2 puta osamarila muskarce, ali nije mi uzvraceno jer je samar bio potpuno opravdan. Da li ih je "bolelo" - ne znam i ne verujem jer je to bila moralna pouka.
A ovo je već hrabrost. :lol:
Imala si sreću da naletiš na prave džentlmene. Svaki drugi bi ti uzvratio, bez obzira da li je bio kriv ili ne.

Sarmica
14-05-2012, 06:59
"moralna pouka":facepalm:

Sarmica
14-05-2012, 07:00
Kad žena lupi to je moralna pouka, a muškarac kad udari on je siledžija.
E živote

причалица
14-05-2012, 09:35
Kad žena lupi to je moralna pouka, a muškarac kad udari on je siledžija.
E živote
:lol:

Picola
17-05-2012, 02:39
Sa ovim se slažem. To su tzv. žene iritatori...Žene koje svojim ponašanjem i iritiraju...


A ovo je već hrabrost. :lol:
Imala si sreću da naletiš na prave džentlmene. Svaki drugi bi ti uzvratio, bez obzira da li je bio kriv ili ne.

Nisu bili dzentlemni, nego su bili krivi. :lol:

Sagacity
17-05-2012, 06:59
Nisu bili dzentlemni, nego su bili krivi. :lol:
A dobro Picola :lol:
Moram da ti kažem da mi otkrivaš nove muške momente. Da ih je moguće ''klepiti'', a da ti ne uzvrate...Moram imati to u vidu....:lol:

DaDole
17-05-2012, 08:11
Moguće je:dada: meni nije bilo vraćeno,ali ne znam da li bih opet to ponovila:zrika:

Sagacity
17-05-2012, 08:30
Moguće je:dada: meni nije bilo vraćeno,ali ne znam da li bih opet to ponovila:zrika:
Bogami ću ja na ovoj temi svašta naučiti...:lol:
Nisam nikada nikoga udarila, a umem dobro da se naljutim...Moguće je da nisam bila dovoljno ljuta...:lol:

Nežnicah
17-05-2012, 09:45
Ja sam jednom udarila muza, ali sam je trazio, ozbiljno :dada: i normalno da mi nije uzvratio, samo sam mu ispunula zelju. Mali off, ali da vam teta fajf isprica kako se to dogodilo... To je bilo u fazi zabavljanja jos... davno. Mi u liftu, i kaze on meni kako bi se ti odbranila od manijaka ne daj Boze...ja mu kazem pesnicom u facu. Kaze on, ti pesnicom, onako podsmesljivo. Ja kazem, aha, pesnicom. On: E aj` mi bas pokazi, udari me. Ja kazem :nene: bolje za tebe, on zapeo ko mutav. Ja ga udarim posle vise nagovaranja, stedeci ga, kaze on, daj bre ovo nije nista, ajd lepo jace, ja ga raspalim u bradu pesnicom tako jako, da nije znao sta mu se desilo, kad smo izasli iz lifta faca je bila :blenta:

Inace, nisam nikada bila u situaciji da lupam samare.

DaDole
17-05-2012, 09:48
fajf:bravo:
:g: mislim,dakle znaš svoj pos'o:)