PDA

Pogledaj Punu Verziju : Vrhunac!!!



Ciciban
15-05-2012, 22:54
Ana gde su mi pidzame? - U vesh mashini . Nisi stavila ciste ( ispod jastuka) . Nisam , nisam stigla . Pa uvek stavljas, trebala si. Znas gde su ti a i nisu daleko ( pidzame su uvek u njegovom ormaru uredno slozene ). Pa nisu ali stavi ciste. :eek:

Mirka bi rekla dal da se umijem ili da se ubijem ? Ja bih rekla da svrsim ili da zayebem pa da spavam ( sve vise postajem bezobrazna )

Mama mu je tako stavljala hleb , ajvar, pastetu , sir i sl. ispod salvete na stolu da ne bi ostao gladan kad se vrati iz grada ( daleko je frizider jbga) ...i u njihovoj kuci muskarci nisu nikad radili , ali zato ona bez svog muza nikad nista nije uradila.....

Muskarci jeste li svi ovakvi ili ste takvi samo kad ste nedoyebani ili sta je u pitanju? :rile: ali iskreno molim , mogu i zene da odgovaraju :zrika:

kojica
15-05-2012, 23:05
jao de me nađe... :rile:

A je l mogu ja samo malo da pričam? I šta muški tu ima da pričaju, kad nemaju pojma.

Konanova mama je još gora. Pokrivala ga je noćom sve dok se nije oženio. Kad krene
na posao, uniformu mu kačila na kvaku da je ne zaboravi. I užinu takođe.
I onda dođem mučena ja... :qq:
Radim do tri, kući sam oko četiri. Trčim da mu ispeglam uniformu i napravim klopu za
celu noć. A jeo je nenormalno da ne bi zaspo.. :lol:
Jednom se ja nešto ušeprtljam. On treba da krene, a ništa nije okačeno na kvaku.. :rumenko:
De mi je uniforma?
Eno je na dasci za peglanje.
De mi je klopa?
Eno je u tanjiru u kuhinji.
Pa, spakuj mi.
A što ti ne spakuješ?
Da ne gubim vreme.

e.. :koja: dobro mi reče.. gubiš vreme, a
A moje vreme? Što je tvoje vreme važnije od mog vremena?

I tako. U momentu se oprostio sa svim privilegijama koje je imao kod mame. :namcor:
Posle se još malo uz mamu šlepao dok nismo počeli da živimo sami. I sad je pravi dasa.
Skroz sposoban sam da preživi.

Ciciban
15-05-2012, 23:11
lele nemoj da nastavim da pricam o mami :facepalm: ....jos mu kupuje majce :facepalm:

Ciciban
15-05-2012, 23:23
a nisu majke sve krive, ja bih se ljutila da me neko tako smatra idiotom da nemogu da uzmem sama da jedem sa svojih 30 i kusur .....

Sarmica
16-05-2012, 06:43
a nisu majke sve krive, ja bih se ljutila da me neko tako smatra idiotom da nemogu da uzmem sama da jedem sa svojih 30 i kusur .....

Pa nije baš da nisu krive, one su ih tako naučile, i oni misle da to tako treba i nikako drugačije.

Što ti kažeš, bila bih besna kao ris da me neko smatra toliko nesposobnom, maloumnom ...ne znam kako tim muškarcima neje glupo:krsti:u rođenoj kući ne tražim ni čašu vode da mi neko doda, ako sam u stanju da to sama uradim.
Ovaj moj je navikao sam da živi pa je silom prilika svašta naučio, tako da nema nikakvih problema što se tiče toga. Ali zato imam brata:qq:...taj bi valjda umro od gladi za stolom dok mu neko ne postavi da jede, i kad dođe do ormana i pita a gde mi je npr ona plava majica:shocked:...a da probaš da otvoriš orman:shocked::namcor:
Tako je naučen, a em je totalno nezainteresovano muško. To mora da je neki hepek u genima, jednostavno nešto su zaboravili da im ture kasu ih sklapali:lol: msm nisam nikad srela takvo žensko.

Ciciban
16-05-2012, 06:49
Kad sam ga pakovala one cetiri god dok je ishao po belom svetu , ona mi stajala iznad glave: okreni mu majice na lice kad ih slazes da ih prepozna :eek: .......trazila mu vesh pre kupanja :krsti:


i da, i brat mi je skoro isti ali ne u toj meri ....



da dodam: kazem mu aj molim te stavi te flashe u kesu baci ih i uzmi kantu izbaci djubre , ..i onu iz kupatila ...kaze: a jel ti to mene trenjiras ? :zrika:


:namcor:

Sarmica
16-05-2012, 06:56
mama i sad donosi bratu veš pre kupanja:smeh:žena nema vremena za to, propustiće sulejmana:kapa:
pa msm, ja bih se obesila kad bi takve stvari doživela, uzmi si sam brate mili jaooooo
da napomenem da on ima 33 godine, ženu i dvoje dece:kapa:

neko će pomisliti da mi je bruder neki maloumnik, nije, normalan je čovek, samo eto imaju neku čudnu politiku u kući...:hm:

kojica
16-05-2012, 06:57
A moj tata kad je jednom, nakon dvadeset godina od kako smo se doselili u Mirijevo,
pitao mamu gde su kontejneri? :smeh:
Dva puta dnevno prolazio pored njih, al ih nikada nije video. :haha:

kojica
16-05-2012, 06:58
mama i sad donosi bratu veš pre kupanja:smeh:žena nema vremena za to, propustiće sulejmana:kapa:
pa msm, ja bih se obesila kad bi takve stvari doživela, uzmi si sam brate mili jaooooo
da napomenem da on ima 33 godine, ženu i dvoje dece:kapa:

neko će pomisliti da mi je bruder neki maloumnik, nije, normalan je čovek, samo eto imaju neku čudnu politiku u kući...:hm:
Samo uživa čovek.. :lol: Ništa bolje nego kad su mama i žena pod istim krovom.
Ako jedna neće da pomogne, druga će.. makar da pokaže kako je ona druga lenja.. :mrgreen:

Ciciban
16-05-2012, 07:01
kod nas mora sve da stoji na kuhinjskom pultu i so i vegeta i paprike ( ljute) i carshav i cashe ....da bi ih on video :pusi:

kojica
16-05-2012, 07:03
kod nas mora sve da stoji na kuhinjskom pultu i so i vegeta i paprike ( ljute) i carshav i cashe ....da bi ih on video :pusi:
Nama jedne godine propala mešana salata. Na kraju mi Konan zamerio što sam
je krila u špaizu.. :sad: i više je i ne pravim..

Pretvorismo temu u hajde da ogovaramo mužove.. :qq:

Ciciban
16-05-2012, 07:04
Samo uživa čovek.. :lol: Ništa bolje nego kad su mama i žena pod istim krovom.
Ako jedna neće da pomogne, druga će.. makar da pokaže kako je ona druga lenja.. :mrgreen:

:ljut:

dok smo ziveli sa svekrvom : pada lisce u jesen u dvoristu i ja to pokupim metlom kad imam vremena , taman udjem ( on treba da se vrati s posla ) ona izadje i mashe metlom u dvoriste ...mete... da vidi kako je ona vredna a ja lenja :eek:

Ciciban
16-05-2012, 07:05
Nama jedne godine propala mešana salata. Na kraju mi Konan zamerio što sam
je krila u špaizu.. :sad: i više je i ne pravim..

Pretvorismo temu u hajde da ogovaramo mužove.. :qq:

:haha::haha::haha:

Ciciban
16-05-2012, 07:06
a smeshno mi sad :lol:

Sarmica
16-05-2012, 07:07
Neopisivu želju imam da vidim jednog muškarca, koji nije gejast naravno, kako kuva sprema čisti:aha:samo da mi je da se sakrijem negde u neko ćoše ili kamericu neku da turim i jedno mesec dana da ga pratim da vidim na šta to liči. E i još decu da ima:pada: Ne potcenjujem, nego me živo zanima kako to izgleda.

kojica
16-05-2012, 07:07
Mislim da je generalni problem u tome što živimo u siromašnim državicama,
gde mladi nemaju mogućnost da se odvoje od roditelja pre braka. Pa tako
muški maženi od majki, uđu u brak gde isto očekuju od žena. A i mi smo
cvećke. Prvo se za neke poslove oslanjamo na tatu, a posle na muža.
Verujem da bi muški sad mogli da otvore temu u kojoj bi se siti ismejali
našem nesnalaženju u tipično muškim poslovima.

Sarmica
16-05-2012, 07:14
Pa ne pričamo mi ovde o tome da oni treba da se snalaze u ženskim poslovima...mada je meni besmislena ta podela na muške i ženske poslove. Ženski poslovi su samo ženski, a kad je rascepim drvo i uvozim ugalj to i nije baš tipični muški posao, može i žena da ga radi:namcor:more:koja:
Mislim da se bolje snalazimo u svakoj situaciji, samo nas malo one plavuše brukaju:facepalm::kreza:

Ciciban
16-05-2012, 07:14
Mislim da je generalni problem u tome što živimo u siromašnim državicama,
gde mladi nemaju mogućnost da se odvoje od roditelja pre braka. Pa tako
muški maženi od majki, uđu u brak gde isto očekuju od žena. A i mi smo
cvećke. Prvo se za neke poslove oslanjamo na tatu, a posle na muža.
Verujem da bi muški sad mogli da otvore temu u kojoj bi se siti ismejali
našem nesnalaženju u tipično muškim poslovima.


Samo nek otvori neko !!! :namcor:

:lol:

Ciciban
16-05-2012, 07:15
Pa ne pričamo mi ovde o tome da oni treba da se snalaze u ženskim poslovima...mada je meni besmislena ta podela na ženske poslove. Ženski poslovi su samo ženski, a kad je rascepim drvo i uvozim ugalj to i nije baš tipični muški posao, može i žena da ga radi:namcor:more:koja:
Mislim da se bolje snalazimo u svakoj situaciji, samo nas malo one plavuše brukaju:facepalm::kreza: j

lepila sam kuhinjske plocice kod mojih , cisto sama i dan danas stoje i sve je u vinkli majke mi ..... :namcor:

Sarmica
16-05-2012, 07:20
Okrečila sam dnevni boravak bolje nego što ga iko ikad okrečijo:namcor:
Umem i gumu i svećice i ulje da zamenim:lol:

kojica
16-05-2012, 07:37
Neopisivu želju imam da vidim jednog muškarca, koji nije gejast naravno, kako kuva sprema čisti:aha:samo da mi je da se sakrijem negde u neko ćoše ili kamericu neku da turim i jedno mesec dana da ga pratim da vidim na šta to liči. E i još decu da ima:pada: Ne potcenjujem, nego me živo zanima kako to izgleda.

Možda zna al neće.. :kapa:

Imam jednog kolegu, koga je majka sve naučila da radi i njoj je pomagao,
ali mu je rekla.. ako to budeš kod žene radio, e onda.. :koja: ima te se
odreknem..
Još je imao i jednog starijeg kolegu koji mu je objasnio sledeće. Kad se
oženi, ne sme ni slučajno sam da uzme džemper kad mu je hladno. Nego
treba da sedi i kaže ''Joj što mi je nešto hladno''. Pa ako žena ne reaguje
iz prve, da to ponavlja sve dok mu ne donese nešto da obuče. Kad je gladan
samo kaže.. ''gladan sam'' ili.. ''nešto mi se pije kafa..''
I tako je on uspešno natrenirao svoje ženče. Ništa joj nije pomagao. Dok je
ona čuvala decu, on je lokao po kafanama i vuko se sa kojekakvim ženskama.
Al eto, ona ga nekim čudom još uvek voli i služi.
Jednom prilikom došao on na posao u košulji kratkih rukava, a vreme ko
ovo danas. Hladno, kiša pada. Smrzo se ko biiip. Pitam ga ja jel mu dobro, a on
kaže da mu je žena to ostavila da obuče. :smeh:
Ti nisi mogao ili smeo da uzmeš nešto drugo?
Pa kako kad ne znam ni u kom ormaru mi stoje stvari.

Ceo dan sam mu se smejala.. :smeh:

Sarmica
16-05-2012, 07:43
:raz_114:
iz ove naše priče muškarci stvarno maloumni ispadoše:blenta: ali većina oženjenih su takvi

Treba majke sinove da uče sve sa njom da rade, naravno ne treba: e ajmo sine sad da brišemo listiće na cvećetu:meda:ali mu treba usaditi da ne postoji podela na muške i ženske poslove

Ciciban
16-05-2012, 07:46
Nosi trenerku , ali trenerku iznad majice cele nedelje , rekla sam mu obuci jaknu sramota da ides u toj trenerci jos je i prljava , mama ga valjda primetila i juce nosi djemper neki ...kupila mu :lol:

Ciciban
16-05-2012, 08:03
jos ovo da vam kazem pa da bezim, juce sam pored redovnih kucnih obaveza s dvoje male dece sashila jednu haljinu i par pantalona , on je nahranio Bruna i odvezao i dovezao Stefana iz skole, resto vremena je "radio" ( u rudniku jelte :lol: ) , a kad god izadjem s Jelenom kad je lepo vreme on sedi u nekom kaficu pije kafu i cita novinu :namcor:

Ciciban
31-10-2019, 21:28
Cicibanka se 'smirila', nista po ovom pitanju nije uspela da promeni, koliko su stvari gore ona je sve 'mirnija'. :eek: ne, nisam ostarila pogresno ste shvatili, oguglala sam konacno :lol: Sad moze sve da izglanca pravicu se mrtva.

Meow
02-01-2024, 11:29
Vjerojatno ste depresivni, i naravno, nema ništa dobro u tome. No, s druge strane, najvažnije je da vidite problem i da ste spremni raditi s njim. Savjetovala bih ti da se upišeš u neku terapijsku grupu jer ćeš u krugu ljudi sa sličnim poteškoćama lakše riješiti svoj problem. Osim. Moći ćete komunicirati i biti ometeni. Također vam mogu predložiti da počnete čitati neku pozitivnu literaturu ili igrati poker ili rulet online, kladiti se na sport - ovo vam pomaže da sebi odvučete pažnju.