PDA

Pogledaj Punu Verziju : I pad je let



DaDole
23-05-2012, 13:39
Često ovo možemo čuti kao ohrabrenje,kao poticaj da ustanemo i nastavimo dalje..da li je pad zaista i let ili je pad ipak i samo pad?
Koliko to čovjek priziva svoju slobodu poređenjem sa pticom i njenim letom..
Mišljenja sam da pad ima svoju čovjekoliku stranu,a let onu drugu,slobodnu i nesputanu ..

Man
23-05-2012, 13:44
mnogi su pali... al samo se jedan digo :drnd:

Sagacity
26-05-2012, 18:42
Često ovo možemo čuti kao ohrabrenje,kao poticaj da ustanemo i nastavimo dalje..da li je pad zaista i let ili je pad ipak i samo pad?
Koliko to čovjek priziva svoju slobodu poređenjem sa pticom i njenim letom..
Mišljenja sam da pad ima svoju čovjekoliku stranu,a let onu drugu,slobodnu i nesputanu ..
Svaki pad nas jača. Ali posle kiše uvek dođe sunce...Ako posmatramo sa te strane, nema potrebe da se ''uzemljimo'', ako doživimo i neki pad. Nekada pad bude odskočna daska za dalje. Da negde nisam ''pala'', ne bih naučila kako da prihvatim poraz. Na kraju krajeva, svaki uspeh je pun uspona i padova...Cilj je usposataviti balans, ali i naučiti da svaki pad ne mora biti trajan, već samo privremen.

Filozof
07-07-2012, 19:21
Na kakav pad se misli? Moralni pad nikako nije let.

Fića
01-12-2012, 22:29
nešto ne volim baš tako da 'letim' :srpski:

Sagacity
01-12-2012, 22:37
Slažem se, ali svakako je dobar deo nas imao i svoje padove, a i letove. Mnogo ''letenja'' može da zanese čoveka. Oped ''pad'' može odvesti u depresiju...zato se dešavaju i ''padovi'' i ''letovi'' radi održavanja ravnoteže...
Lično, da nisam ponekad i ''pala'', ne znam da li bih znala ''poleteti'' na pravi način...:aha:

Fića
01-12-2012, 22:42
dobro, eto i let može da bude pad..
recimo kad 'letim' s'posla :blenta:

inače, 'padovi' su deo života svake jedinke,
samo treba biti dostojanstven u tom 'padu' kao i u 'letu'

streseš prašinu sa sebe i teraš dalje