PDA

Pogledaj Punu Verziju : Šta žene žele od muškarca?



Sarmica
28-05-2012, 06:52
Prema listi koju je sastavio "Jahu Šajn" smisao za humor, ljubaznost, ali i finansijsko stanje su veoma bitni za uspešnu vezu. Treba napomenuti da lista nije rangirana - sve pobrojane osobine su jednako bitne. Pitanje je samo da li je jedna od njih dovoljna da vas neko "obori s nogu".

1. Smisao za humor – sve žene se slažu da je najvažnije kada ih (potencijalni) partner čini srećnima. Takođe se slažu i da je žene teže nasmejati nego muškarce.

2. Poverljivost – ovo je sveti gral svake uspešne veze. Potrebne su godine da se stvori, a samo trenutak da se uništi. Stoga će se većina žena "srediti" pored muškarca dostojnog poverenja, ako ga pronađu.

3. Ljubaznost – to što dosta žena trpi pored sebe muškarce koji ih ne tretiraju kako treba, ne znači da ljubaznost treba zanemariti. Iako je činjenica da "loši momci" imaju više devojaka od "dobrih", većina žena traga za "finim momkom".

4. Novac – neverovatno, ali dosta žena sanja o udaji za bogataša i budućem raskošnom životu. Finansijsko stanje muškarca definitivno je bitno ženama. Nije redak slučaj da se mlade devojke udaju za stare bogataše, ukazao je "Jahu Šajn".

5. Izgled – niko to ne želi da prizna, ali prva stvar koju primetimo kod nekog muškarca je njegov izgled, bio dobar ili loš. Treba ipak zapamtiti da iako je neko lep izvana, može da bude veoma ružan iznutra. I obratno.

6. Samouverenost – ova osobina bazira se na više pomenutih karakteristika poželjnih kod pripadnika muškog pola. Neko je samouveren ako je talentovan i bogat, odnosno ostvaren na poslovnom planu, zgodan i inteligentan. Samouverenost nas navodi da budemo bolji prema drugim ljudima, pa je i ovo jedna od ključnih stavki koje žene traže kod partnera.

7. Talentovanost i strastvenost – kada je muškarac nadaren, a posebno u umetnosti, to deluje kao neodoljivi mamac za većinu žena. Obično su talenti povezani sa strašću, što je još jedan poželjan kvalitet.

8. Inteligencija – muškarci se plaše žena koje su inteligentnije od njih. Nasuprot njima, žene smatraju da je "veliki mozak" veoma privlačna stvar kod pripadnika suprotnog pola. Kada je neko glup, to nije nimalo privlačno, već deluje frustrirajuće, ocenio je "Jahu Šajn".

9. Prilagodljivost – žene smatraju da je prilagodljivost veoma bitna za uspešnu vezu. Možda vaš muškarac nije najlepši, najpoverljiviji ili najljubazniji, ali je bitno da stvari ipak nekako funkcionišu kako treba, upravo zbog ove osobine.

Teško da je samo jedna od ovih osobina dovoljna da učini bilo koga privlačnim za vezu na duže staze, ali je vrlo izvesno da će se svaka žena "okrenuti" za muškarcem koji je (samo) zgodan ili duhovit ili ljubazan.
Izvor: blic


Dakle žene, šta je to što vi želite od muškarca a da je jedna od ovih devet stvari?:palac:
Nemojte samo da kažete sve, jer to nije tema:drnd:
Daklem, jedna stvar:ceka:

kojica
28-05-2012, 07:03
Al si cicija.. :sad:

Dobro onda samo ono pod 1. :aha:

DaDole
28-05-2012, 07:12
Sveti gral:raz_013:

marlon
28-05-2012, 17:38
da se osete zenama

Moonster
28-05-2012, 17:59
Keš i dobar "q" faktor i to više "q" faktor nego keš :drnd:
A sve ostalo je samo priča...

Sarmica
28-05-2012, 18:07
:bravo::dada:
Moj konačan odgovor je pod četri:dada:

Sagacity
28-05-2012, 20:35
1. Smisao za humor – sve žene se slažu da je najvažnije kada ih (potencijalni) partner čini srećnima. Takođe se slažu i da je žene teže nasmejati nego muškarce.

2. Poverljivost – ovo je sveti gral svake uspešne veze. Potrebne su godine da se stvori, a samo trenutak da se uništi. Stoga će se većina žena "srediti" pored muškarca dostojnog poverenja, ako ga pronađu.

8. Inteligencija – muškarci se plaše žena koje su inteligentnije od njih. Nasuprot njima, žene smatraju da je "veliki mozak" veoma privlačna stvar kod pripadnika suprotnog pola. Kada je neko glup, to nije nimalo privlačno, već deluje frustrirajuće, ocenio je "Jahu Šajn".

9. Prilagodljivost – žene smatraju da je prilagodljivost veoma bitna za uspešnu vezu. Možda vaš muškarac nije najlepši, najpoverljiviji ili najljubazniji, ali je bitno da stvari ipak nekako funkcionišu kako treba, upravo zbog ove osobine.
Eeee tako...:palac:

Moonster
28-05-2012, 20:38
Eeee tako...:palac:
Sago ja imam smisao za humor :lol:
Poverljiv sam :kapa:
Intelegentan sam :megi:
A prilagodljiv posebno :pusi:

Pa što onda ne želiš ništa od mene :srbpla:

Sarmica
28-05-2012, 20:42
Eeee tako...:palac:

A sad idi na temu o donošenju odluka, pošto si poprilično neodlučna:lol:
Ajde možeš ti to, izaberi jednu, a najbitniju, od te četri stvari:palac:

Sagacity
28-05-2012, 20:46
Pa što onda ne želiš ništa od mene :srbpla:
Ali ja nisam dovoljno dobra za tebe :lol: :lol: :lol:

p.s.ovo ti je jedna od žešćih fora u reali...:lol:

A sad idi na temu o donošenju odluka, pošto si poprilično neodlučna:lol:
Ajde možeš ti to, izaberi jednu, a najbitniju, od te četri stvari:palac:
Pa ja bih 4 in 1 ako može :kapa:
A gde je ta tema ? :hm: mislim to o odlukama...

kojica
28-05-2012, 21:06
A sad idi na temu o donošenju odluka, pošto si poprilično neodlučna:lol:
Ajde možeš ti to, izaberi jednu, a najbitniju, od te četri stvari:palac:

ja sam odlučna.. :dada: i sad sam odlučila da te nateram da mi kažeš u čem je vic
sa ovom temom... :lol: što biramo samo jedno?

Sarmica
28-05-2012, 21:14
ja sam odlučna.. :dada: i sad sam odlučila da te nateram da mi kažeš u čem je vic
sa ovom temom... :lol: što biramo samo jedno?

Ništa posebno, u uvodnom postu piše da lista nije rangirana i da su sve stvari podjednako bitne. Mene zanima kad bi vas neko naterao, zamolio, platio vam da se odlučite za samo jednu stvar šta bi to bilo :dada:

Nežnicah
28-05-2012, 22:07
Ništa posebno, u uvodnom postu piše da lista nije rangirana i da su sve stvari podjednako bitne. Mene zanima kad bi vas neko naterao, zamolio, platio vam da se odlučite za samo jednu stvar šta bi to bilo :dada:

Ako bih bas morala da se odlucim u nekoj od navedenih situacija, neko me naterao, zamolio ili platio, onda bih izabrala smisao za humor. Moze on da bude najsarmantniji, najinteligentniji, najbogatiji, naj ovo naj ono, ali da bude namcor... nije za mene takav muskarac. Bez smeha, meni nema zivota ni opustanja, ni dobrog raspolozenja, a kad sam dobro raspolozena, onda sam i srecna. Da ne budem pogresno shvacena, ne treba mi cirkusant, animator, klovn, vec neko sa kim sam na istoj talasnoj duzini, neko ko ume da se sali na svoj racun kao i na tudj, s kim obicno ispijanje kafe posle rucka po oblacnom i depresivnom danu, moze da se pretvori u lepe i vesele trenutke... :dada:

i da, nemoj neko da bi sad rek`o da postoje i drugi vidovi zabave po takvom vremenu :mirka:

Picola
29-05-2012, 04:18
2.

Cruz
29-05-2012, 06:14
ja glasam za 8 :cruz: sve ostalo se na osmicu nadovezuje prirodno :cruz:

Sarmica
29-05-2012, 07:56
Aj da se uozbiljim:)
Ja bih izabrala onu prilagodljivost. Ne da se on meni prilagođava, nego mislim da je vrlo bitno da smo oboje fleksibilni po tom pitanju, jer život u dvoje je baš to, prilagođavanje jedno drugom, jer onda ne možeš da budeš ličnost za sebe, ne možeš sve sam da odlučuješ, msm možeš ali te to u tom dvojcu neće daleko dovesti.

KozaIzOza
29-05-2012, 11:35
pod 1. definitivno, jer to podrazumeva i nekoliko ostalih stavki...
jednim udarcem nekoliko muva :g:

Sarmica
29-05-2012, 11:37
mene svaka luda može nasmejati:blenta:

KozaIzOza
29-05-2012, 11:42
meni svako mozz da se prilagodi :sizika: :lol:

Vidana
29-05-2012, 18:36
очекујем сигурност и заштиту
поверење

milpavic
05-06-2012, 12:10
hahaaaa... tragaju za finima, a biraju lose :) Ja sam imala srecu da odaberem kako treba :)

DaDole
05-06-2012, 12:23
hahaaaa... tragaju za finima, a biraju lose :) Ja sam imala srecu da odaberem kako treba :)

e,lijepo :) a šta je to fini muškarac:kapa:

Klu
05-06-2012, 12:28
malo finog i malo lošeg...samo finog dosadi, samo lošeg neće...

DaDole
05-06-2012, 12:30
:kapa: nisi mi najbolje objasnila,al nema veze:)

Bandit
11-06-2012, 17:58
e,lijepo :) a šta je to fini muškarac:kapa:
Ako treba da objasnim ....
To je onaj koji ima finu ženu..

DaDole
11-06-2012, 18:05
:bravo: jeste da,... i koji zna tačno koliko i kada i dokle,naravno,mora da bude fin:)

Bandit
11-06-2012, 18:07
Si sinjora...ako se mora..

DaDole
11-06-2012, 18:21
:kapa: ma,nekad žele da ne znaju baš sve..da muškarac bude malo i nepredvidljiv:)

Bandit
11-06-2012, 18:23
ja sam ti draga ..dosadan..ovaj dosledan..pa i nisam baš skroz zanimljiv..:nevidljivi:

DaDole
11-06-2012, 18:25
meni je to taman:dada:
a žene uvijek žele više od onog što im se da:hm: mislim,nije li istina da znamo biti komplikovane i zahtjevne?

Bandit
11-06-2012, 18:28
PA to vam je posao..tako treba... žene su pokretači svake revolicije..takoreći globalna inspiracija..

DaDole
11-06-2012, 18:31
što više razmišljam sve mi je jasnije dA žene zapravo žele baš da budu inspiracija..da budu ona pokretačka snaga i da njihov muškarac(e,to baš žele)zna to prepoznati i osjetiti..

Sarmica
11-06-2012, 19:59
:bravo: jeste da,... i koji zna tačno koliko i kada i dokle,naravno,mora da bude fin:)


:kapa: ma,nekad žele da ne znaju baš sve..da muškarac bude malo i nepredvidljiv:)


meni je to taman:dada:
a žene uvijek žele više od onog što im se da:hm: mislim,nije li istina da znamo biti komplikovane i zahtjevne?


što više razmišljam sve mi je jasnije dA žene zapravo žele baš da budu inspiracija..da budu ona pokretačka snaga i da njihov muškarac(e,to baš žele)zna to prepoznati i osjetiti..

ja se iskreno nadam da si ti već uvatila taj jedan jedini primerak:blenta:

DaDole
12-06-2012, 07:17
ja se iskreno nadam da si ti već uvatila taj jedan jedini primerak:blenta:
spameru :sizika:
al,volim kad me višestruko citiraš:rile: pa čak i kad si zlobna:jasenka:
@tema
svaka žena ima neke svoje,samo njoj znane zahtjeve..i oni se mijenjaju ovisno o situacijama..naprimjer,u posljednje vrijeme želim od muškarca da umije da me sasluša čak i kad nisam u pravu:)

Sagacity
12-06-2012, 07:59
svaka žena ima neke svoje,samo njoj znane zahtjeve..i oni se mijenjaju ovisno o situacijama..naprimjer,u posljednje vrijeme želim od muškarca da umije da me sasluša čak i kad nisam u pravu:)
I sama tome težim...:dada:

Sarmica
12-06-2012, 10:27
svaka žena ima neke svoje,samo njoj znane zahtjeve..i oni se mijenjaju ovisno o situacijama..naprimjer,u posljednje vrijeme želim od muškarca da umije da me sasluša čak i kad nisam u pravu:)

ma oni se menjaju iz minuta u minuta, što da se lažemo:raz_114:
žene su čudo:zrika: da sam muško bila bi gej:dada:

Nežnicah
12-06-2012, 11:26
svasta nesto zelim... grozna sam, pretvaram se u pravu zenu... :ljut:

svetlost
14-06-2012, 22:50
Svaka žena želi od muškarca pravo da bira, makar taj izbor bio pogrešan za njega, ali sama činjenica da ona ima to pravo, čini njega pravim muškarcem za nju.

Sarmica
15-06-2012, 06:15
Obratite malo pažnju na uvodni post i postavljeno pitanje:kapa:
Bidnite fine ki što jeste:bisa::heart:

Cruz
15-06-2012, 06:22
zelim da me zagrli i privuce blizu, da mogu da spustim glavu na njegovo rame, ugrejem se i tako zaspim.. :aha:

svetlost
16-06-2012, 12:03
Obratite malo pažnju na uvodni post i postavljeno pitanje:kapa:
Bidnite fine ki što jeste:bisa::heart:

Auuu:qq:, ja se izvinjavam. E pa onda ovako, ako bi morala da biram samo jedno od ovog ponuđenog onda neka bude to inteligencija.

Sultanija Hurem
19-06-2012, 20:59
Vernost,iskrenost,urednost...