PDA

Pogledaj Punu Verziju : Pijem da zaboravim



kojica
08-06-2012, 06:14
E, aj da vidimo što lažete... :palac:


Ko je još išta zaboravio s pomoću alkoholisanja, kad se tad sve emocije
intenziviraju na račun razuma i pobrljavi se još više? :hm:

Asterix
08-06-2012, 06:28
nikad nisam pio da bih zaboravio , tuga je los osecaj, ali je osecaj...i to se mora iskusiti..

popijem ponekad neki lekic za smirenje, kada je bas neophodno


a onaj ko misli da je u alkoholu spas... neka pronadje neku drugu alternativu, nek natera sebe da procita knjigu,nek odigra neki sport sa prijateljima... nek se istrci do iznemoglosti, lakse ce da zaspi...

Sarmica
08-06-2012, 08:44
E, aj da vidimo što lažete... :palac:


Ko je još išta zaboravio s pomoću alkoholisanja, kad se tad sve emocije
intenziviraju na račun razuma i pobrljavi se još više? :hm:

sutra samo još veća muka, em si mamuran em ljubavni jadi:lol:

Sagacity
08-06-2012, 08:48
Pijem iz zadovoljstva, a ne radi zaborava...:dada:
Kada bi trebala da pijem da zaboravim, ne bih se sigurno treznila uopšte...:lol:

DaDole
08-06-2012, 08:51
Svaka patnja koliko god mi ne htjeli,nosi sa sobom mazohizam isto kao i želju za zaboravom i nerijetko se pritom ,u nemanju snage volje,posegne za stimulansima od kojih je jedan i alkohol.
A on djeluje različito na razne vrste tuge i njegovi"rezultati" uvijek su kontraproduktivni tako da zapravo upadnemo u samosažaljevanje i vještačku "pomoć"..jer dok shvatimo da nema zaborava,već smo ovisni i postigli smo samo jedno..dobro smo se nahranili mazohizmom.

Sarmica
08-06-2012, 08:53
Uvek su mi bile čudne te izjave: pijem da zaboravim, kad sam nervozan jedem:lola:...ne mi je jasno kakve to veze ima:hm:...kad sam tužna onda sam tužna, ne može čaša i kašika učiniti da zaboravim:krsti:

причалица
08-06-2012, 18:35
nikad ne pijem da zaboravim, nego da zapamtim. sve drugo je čist mazohizam i nezdrava doza samosažaljenja, u čijoj osnovi leži gordost.

kojica
11-06-2012, 20:19
PIJEM DA GA ZABORAVIM, A VIDIM GA TRODUPLO... :))))

sad negde pročitah.. :smeh:

Sagacity
11-06-2012, 21:34
E zato i jeste nezgodno piće, što nikada ne znaš kada će se neko ''duplirati'' ili ''troduplirati''...:smeh:
Imam jednu prijateljicu koja uz malo alkohola, povrati sećanje...Obavezno se ražalosti, prisećajući se svojih bivših...i tako ''tuga'' jedna....:lol: