PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zvrn zvrrrrn



Sarmica
08-06-2012, 06:45
Zanima me kad npr zovete nekoga, i telefon zvoni i zvoni i zvoni i taj neko se ne javlja.
Je l' zovete sto puta sve dok se ne javi ili pustite da zazvoni par puta, vidite da se ne javlja, prekinete i sačekate fino da on vas nazove. Video je propušten poziv, zna da ste ga zvali, što se ne bi javijo:kapa:

причалица
08-06-2012, 06:48
nikad ne zovem drugi put.

Asterix
08-06-2012, 06:49
sarmice, sarmice... tebe neko opasno coolira, heheheh

ja okrenem jednom, pozvoni pet sest, puta i ako se ne javi prekinem vezu... ako mi je taj neko potreeban, okrenem ponovo za pet, deset minuta... ako se ni tad ne javi, pa...... onda ni ne zovem vise, jer mi vise nije potreeban u tom momentu.

Sarmica
08-06-2012, 06:53
Ma ne kulira:lol:
Nego nisam normalna, ja zovem dok ne dobijem onog s druge strane slušalice:namcor: opet i opet i opet:namcor:
U svemu sam tako dosadna:namcor:
I mnogo me nervira kad se ljudi ne javljaju na telefon, pogotovo na mobilni. A ja sam ta koja nikad nema pojma gde joj je telefon i moraš da me zoveš deset puta da bih se javila:(

Asterix
08-06-2012, 06:56
znaci i ti zabusavas... a kada nadjes telefon vidis propusten poziv, da li okrenes taj broj?

Sarmica
08-06-2012, 06:58
Okrenem:dada: Odma':dada:

Sagacity
08-06-2012, 07:02
Zanima me kad npr zovete nekoga, i telefon zvoni i zvoni i zvoni i taj neko se ne javlja.
Je l' zovete sto puta sve dok se ne javi ili pustite da zazvoni par puta, vidite da se ne javlja, prekinete i sačekate fino da on vas nazove. Video je propušten poziv, zna da ste ga zvali, što se ne bi javijo:kapa:
Nemam takvo okruženje, da moram 100 puta da zovem dok se ne jave.....srećom. Ako se ne jave, javiće se kada vide poziv...
Na poslu je malo drugačije. Tu se ja ponekad ne javim iako zvoni (imam indentifikator :lol:). Ponekad trpim zvono ne bi li odustali...:lol: :lol:

причалица
08-06-2012, 07:02
stvarno ne zovem nikoga više od jednom.
što reče asterix, samo zvoni par puta, pa ako se ne javi - ok...posle ne zovem, ne što neću, nego mi se desi i da zaboravim da treba da zovem :lol:
jedino sam decu zvala po nekoliko puta dok su bile manje.
sad stvarno (da čuknem o drvo čuk-čuk-čuk) nemam frke više ni njih da zovem. poštuju sve dogovore.

p.s. kad ovo čitam, ispada da meni niko toliko baš ne treba :rumenko: