PDA

Pogledaj Punu Verziju : Štipanje



kojica
19-06-2012, 07:20
Jeste li štipali devojčice kad ste bili u pubertetu?
Ili možda još uvek to radite.. :kapa:

A za devojčice pitanje..
Jesu li vas štipali i kako ste se branile? Ako ste se branile.. :kapa:

Sagacity
19-06-2012, 07:32
A za devojčice pitanje..
Jesu li vas štipali i kako ste se branile? Ako ste se branile.. :kapa:
Bilo je tu mnogo pokušaja...:namcor:, ali sam u startu dala do znanja da mi to ne prija..Nekako su se posle na to navikli..Ko god je nešto pokušao, uzvraćala sam, uglavnom udarcem ili tako nekako...:lol: :lol:

Moonster
19-06-2012, 07:45
Bilo je tu mnogo pokušaja...:namcor:, ali sam u startu dala do znanja da mi to ne prija..Nekako su se posle na to navikli..Ko god je nešto pokušao, uzvraćala sam, uglavnom udarcem ili tako nekako...:lol: :lol:
:hm:
Nisu umeli da to urade brzo i da se još brže izmaknu :kapa:
Ćemo pokušamo, ponovo :slamka:

Sagacity
19-06-2012, 07:46
:hm:
Nisu umeli da to urade brzo i da se još brže izmaknu :kapa:
Ćemo pokušamo, ponovo :slamka:
Nego....ja sam odgovrila na temu...ti ništa ne reče...''jesil štip'o'' :namcor:

DaDole
19-06-2012, 07:47
Meni je to samo jednom uradio jedan tetrijeb:rile: nasred plaže pune pijeska..e onda sam mu ja brzinom šila ubacila punu šaku pijeska u kupaće...pijesak je bio vreo:haha:
poslije toga nikom nije palo na pamet da me štipne za bretelu:jasenka::jasenka:

Moonster
19-06-2012, 07:53
Nego....ja sam odgovrila na temu...ti ništa ne reče...''jesil štip'o'' :namcor:
Nisam :nene:
Ma imali smo u našem razredu tada baš "situaciju" oko toga, nije to preraslo u štipanje nego u maltretiranje žeMske populacije, pa je rezultat bio nekoliko opomena, smanjivanje ocena iz vladanja i zamalo izbacivanje jednog učenika iz škole :kapa:
Imali smo oštar režim, nije se to tolerisalo kod nas, a da su preterali, realno, jesu :kapa:

Zato sada pod ove dane moram sa tobom da evociram uspomene i obnavljam iskustvo :pusi:
Svaki propust na kraju dođe dobro :azn:

DaDole
19-06-2012, 07:56
Je li to ono moone kad kažu da sve što se preskoči u životu,kad tad te dočeka u zasjedi;)
i kaže..evo mene:rile:

Sagacity
19-06-2012, 07:57
Zato sada pod ove dane moram sa tobom da evociram uspomene i obnavljam iskustvo :pusi:
Svaki propust na kraju dođe dobro :azn:
E baš si našao sa kim ćeš da evociraš uspomene...:lol: :lol:

Da bilo je i preterivanja, a bilo je i devojčica koje su se same nameštale..Bilo je svega...Par dečaka je baš bilo bez mere, isto su kažnjeni...Srećom, moje odeljenje je nekako bilo mirnije..

Moonster
19-06-2012, 08:00
Je li to ono moone kad kažu da sve što se preskoči u životu,kad tad te dočeka u zasjedi;)
i kaže..evo mene:rile:
Pa na neki čudan način i jeste NeDo, barem kod mene :kapa:
Neke stvari sam propustio, a neke sam prebrzo i prerano preuzeo, ali ono što sam propustio na kraju me uvek dočeka, baš kako ti i reče, nekako iz zasede ;)
Što se štipkanja tiče, za to nikada nije kasno, bitno je samo naći dobar "materijal" za štipkanje :azn:

Moonster
19-06-2012, 08:38
E baš si našao sa kim ćeš da evociraš uspomene...:lol: :lol:

Da bilo je i preterivanja, a bilo je i devojčica koje su se same nameštale..Bilo je svega...Par dečaka je baš bilo bez mere, isto su kažnjeni...Srećom, moje odeljenje je nekako bilo mirnije..

Pa našao sam, džabe se buniš :pusi:

:hm:
Kod mene je bilo naprednih devojčica, imale su jedno vreme opsesiju da skidaju dečake, na časovima fizičkog :aha:
Okupi se njih nekoliko oko jednoga i na brzinu mu povuku donji deo kompleta za fizičko na dolje, tako da ostane u gatjama :qq:
Imali smo mi nemirne devojčice :azn:

kojica
19-06-2012, 08:57
opet nepravda.. :ljut: kad devojčice maltretiraju dečake, to se ne kažnjava..
a onda neki uvati devojčicu za doope i dođe njena mama na roditeljski da preti
kako će da zove miliciju i socijalnog radnika..
ko da je njene ćerke doope zlatno.. :ljut: a šta su cele godine mom detetu
radile, to nikom ništa...

kojica
19-06-2012, 09:01
Meni je to samo jednom uradio jedan tetrijeb:rile: nasred plaže pune pijeska..e onda sam mu ja brzinom šila ubacila punu šaku pijeska u kupaće...pijesak je bio vreo:haha:
poslije toga nikom nije palo na pamet da me štipne za bretelu:jasenka::jasenka:

u bre kakve ste agresivne.. :kapa:

a ja se rasplakala.. :b:

Sagacity
19-06-2012, 09:07
ko da je njene ćerke doope zlatno.. :ljut: a šta su cele godine mom detetu
radile, to nikom ništa...
I ne samo to, nego možda je njena ćerka i poturila doope na jes....:lol: :lol:

DaDole
19-06-2012, 09:08
gledam ove djevojčurke danas:qq: u moje vrijeme nisu bile tako hrabre:haha:
o,vremena,o običaji..pa one su gore od dječaka:qq:

Nežnicah
19-06-2012, 09:14
Ja nikome nisam bila zanimljiva za stipanje u skoli :kk: meni je samo jedan drug jednom seo u krilo i nisam se setila da ja njega stipnem :(

kojica
19-06-2012, 09:57
trebala si bar vučića da štipneš.. :kapa: on je smotan, ne bi se snašo...

Nežnicah
19-06-2012, 10:05
a bilo bi gre`ota njega stipati sa `nakom facom ... pre bih botu stipnula da smo bili u skoli skupa :lol:

Slowpoke Rodriguez
19-06-2012, 12:50
Da i
Da...

Jedino se razlikuje sto si ranije moro budes brz na nogama, a sad iskusno procenis situaciju... :per:

kojica
19-06-2012, 12:55
:haha:

A jel se desilo nekad da te stigne neki šamar il pesak u oči? :kapa: I jel se isplatilo?

Slowpoke Rodriguez
19-06-2012, 13:05
Ih bre kojo zardjala si, nado sam se da pitas sta je iskusno...

Jok uglavnom sam bio brz u noge... doduse jednom me jedna jurila cirka 2 km... ono sad kad bolje razmislim mozda i htela stogod, al ja tad bio mlad i neiskusan pa je beganje bilo najsigurnija opcija...

kojica
19-06-2012, 13:18
ahahahahahaaaa.... :haha: pretrčo si mini maraton...

dobro ajd, to nek bude drugo pitanje.. kako ti to iskusno proceniš situaciju.. :jede:

Slowpoke Rodriguez
19-06-2012, 13:25
Za iskusno bitan je trenutak, kad nestane struja ondak toj brzometno izvedes i uklonis se minimum 2 koraka tek da onaj najblizi guzici kad upale svetlo dobije samar, a da nesi ti... ondak se blago nasmejes sa sve oni rogcici sto ti nikli po vr' cela... :zlo:

Padalica
19-06-2012, 13:27
Za iskusno bitan je trenutak, kad nestane struja ondak toj brzometno izvedes i uklonis se minimum 2 koraka tek da onaj najblizi guzici kad upale svetlo dobije samar, a da nesi ti... ondak se blago nasmejes sa sve oni rogcici sto ti nikli po vr' cela... :zlo:
:namcor: mudro nema sta

Padalica
19-06-2012, 13:37
u skoli je stipkanja bilo za izvoz:huh: luda neka generacija bila
:namcor:
i uglavnom se to stipanje, uspesno ili ne, zavrsavalo jurcanjem, grebanjem, udarcima:lol:...bila sam prava muskaraca:namcor:
ajd to sto su tada decaci stipkali...hormoni divljaju i tako to:huh: ali meni se desilo pre par meseci da me je jedan manijak mrtav ladan ispred zgrade u 8 ujutru pred milion ljudi ladno stipnuo za guzu i pobegao:misticlady:

kojica
19-06-2012, 13:42
Za iskusno bitan je trenutak, kad nestane struja ondak toj brzometno izvedes i uklonis se minimum 2 koraka tek da onaj najblizi guzici kad upale svetlo dobije samar, a da nesi ti... ondak se blago nasmejes sa sve oni rogcici sto ti nikli po vr' cela... :zlo:

nemoj po mraku.. :qq: ko zna šta mož da uvatiš tako..

kojica
19-06-2012, 13:43
u skoli je stipkanja bilo za izvoz:huh: luda neka generacija bila
:namcor:
i uglavnom se to stipanje, uspesno ili ne, zavrsavalo jurcanjem, grebanjem, udarcima:lol:...bila sam prava muskaraca:namcor:
ajd to sto su tada decaci stipkali...hormoni divljaju i tako to:huh: ali meni se desilo pre par meseci da me je jedan manijak mrtav ladan ispred zgrade u 8 ujutru pred milion ljudi ladno stipnuo za guzu i pobegao:misticlady:

:hm: oće on tako...

Sarmica
19-06-2012, 15:29
ja sam juče štipnula dva muškarcova i dve žemske:bela:

причалица
19-06-2012, 19:28
A za devojčice pitanje..
Jesu li vas štipali i kako ste se branile? Ako ste se branile.. :kapa:

ko je mene štipnuo dobio je po labrnji.

Picola
21-06-2012, 01:38
To su bile citave "bitke" 2-3 godine, do srednje skole...cak je jednom "doslo" i do roditelja, jer je ispala prava tuca.