PDA

Pogledaj Punu Verziju : Muskarci koji traze iskljucivo nevinu zenu za brak...



mona
04-07-2012, 20:47
Sta njima fali?
Mozda kompleksi ili inferiornost ili sumnjanje u svoju muskost?

Ili ispoljavanje moci na taj nacin i zelja za potcinjavanjem...

Man
04-07-2012, 20:48
Jesi nevina :lola:

mona
04-07-2012, 20:50
:krsti:

nije tema o meni :lol:

dakle :ceka:

Sagacity
04-07-2012, 20:57
Sta njima fali?
Mozda kompleksi ili inferiornost ili sumnjanje u svoju muskost?

Ili ispoljavanje moci na taj nacin i zelja za potcinjavanjem...
Ne fali im ništa. Jednostavno žele da oni budu jedini u njenom životu.Na taj način su valjda sigurniji. Mada, ne mora da znači da će i kasnije ostati jedini u njenom životu...:lol:, ali svakako im godi činjenica da su prvi.

I nisu to kompleksi, to je deo muške prirode i skoro svaki muškarac razmišlja na način, da njegova buduća draga nije imala nikoga pre njega ili da se makar uteši da je drugi ili eventualno treći u njenom životu...

Mada će ovo muškarci bolje objasniti od mene...:lol:

mona
04-07-2012, 20:59
pa to,cekam famozne muskarce da objasne :lol:

ja mislim da je to njihov problem, problem ega...

ili su nesigurni ili iskompleksirani ili zele da imaju moc i vlast, ili im je jednostavno mali :lol:

::stidljiva:

Padalica
04-07-2012, 21:00
hm...ne znam cak ni da li su gorenavedeni razlozi:namcor:

vise je u pitanju drustveno nasledje, nauceni ili usadjeni obrasci razmisljanja koji namecu da je
nevina zena -postena zena
mada mislim da sada, u ovim vremenima, ta kategorija iscezava sa 15-16 god:blenta:
znaci ako je trazi, pre ce iglu u plastu sena da nadje:lol:

mona
04-07-2012, 21:02
Mislim da muskarci misle da takve postoje :aha:

evo citaj iznad :sad:

Sagacity
04-07-2012, 21:04
pa to,cekam famozne muskarce da objasne :lol:

ja mislim da je to njihov problem

ili su nesigurni ili iskompleksirani ili zele da imaju moci vlast, ili im je jednostavno mali :lol:

::stidljiva:
Pa ne verujem da tu problem veličine igra neku ulogu :lol:. ''Problem'' je više psihološkog karaktera i rekla bih samopouzdanja....
Meni je veći fenomen onaj muškarac koji kada i stupi u vezu sa nevinom devojkom i oženi se sa njom, umesto da je poštuje zbog toga, on je ostavi negde sa strane, kao nešto sigurno i njegovo .....i ode da traži neke ''iskusnije''...Recimo ima i takvih slučajeva...:lol:

DaDole
04-07-2012, 21:04
Meni je njih žao:( pa,njima je najteže sa njima:m:

Padalica
04-07-2012, 21:08
ma misle oni da postoji i mesto gde bi se gole zene setale okonjih i pivo teklo umesto reka:jasenka: ali cvrc:rile:
salu na stranu, naravno da postoje, narocito u neurbanim sredinama ali ajde da cujemo i muska misljena:namcor:

Sagacity
04-07-2012, 21:08
hm...ne znam cak ni da li su gorenavedeni razlozi:namcor:

vise je u pitanju drustveno nasledje, nauceni ili usadjeni obrasci razmisljanja koji namecu da je
nevina zena -postena zena
mada mislim da sada, u ovim vremenima, ta kategorija iscezava sa 15-16 god:blenta:
znaci ako je trazi, pre ce iglu u plastu sena da nadje:lol:
Slažem se da ima veze i nasleđe i tradicionalna načela, ali se ne slažem da nevinost kao kategorija iščezava. Mi donosimo zaključke na osnovu onog što se piše po netu i forumima. Mislim da je slika ipak malo bolja.I mislim da i dalje ima puno finih devojaka, samo su one stavljene u drugi plan zbog onih koje ''mašu'' sa brojem partnera sa kojima su spavale...jer je to danas izgleda ''cool''...:aha:

mona
04-07-2012, 21:14
Pa ne verujem da tu problem veličine igra neku ulogu :lol:. ''Problem'' je više psihološkog karaktera i rekla bih samopouzdanja....
Meni je veći fenomen onaj muškarac koji kada i stupi u vezu sa nevinom devojkom i oženi se sa njom, umesto da je poštuje zbog toga, on je ostavi negde sa strane, kao nešto sigurno i njegovo .....i ode da traži neke ''iskusnije''...Recimo ima i takvih slučajeva...:lol:
Zato i trazi iskljucivo nevinu :lol:

DaDole
04-07-2012, 21:15
definitivno precijenjen pojam:dada:
pa to sad košta oko 300 evrića:b:

mona
04-07-2012, 21:15
Meni je njih žao:( pa,njima je najteže sa njima:m:

da :aha:

mona
04-07-2012, 21:16
ja znam takvu pojavu u Beogradu :aha:

Padalica
04-07-2012, 21:19
definitivno precijenjen pojam:dada:
pa to sad košta oko 300 evrića:b:
a to , da :dada:
bila sam u avionu sa mladom novopazarkom koja se iz berlina vracala sa " intervencije":b: jer je uskoro trebala da se uda:pusi2:

mona
04-07-2012, 21:26
a to , da :dada:
bila sam u avionu sa mladom novopazarkom koja se iz berlina vracala sa " intervencije":b: jer je uskoro trebala da se uda:pusi2:

e tako i treba takvim muskarcima :lol:

e da to sam i ja cula da se kod nas radi
plasticna hirurgija...
i da to radi dosta devojaka danas

mona
04-07-2012, 21:27
Slažem se da ima veze i nasleđe i tradicionalna načela, ali se ne slažem da nevinost kao kategorija iščezava. Mi donosimo zaključke na osnovu onog što se piše po netu i forumima. Mislim da je slika ipak malo bolja.I mislim da i dalje ima puno finih devojaka, samo su one stavljene u drugi plan zbog onih koje ''mašu'' sa brojem partnera sa kojima su spavale...jer je to danas izgleda ''cool''...:aha:
\nije problem u nevinosti nego u ovom slucaju insistiranje na tome...

kojica
04-07-2012, 21:55
mora da imaju klempave uši ili ih roditelji nisu voleli kasu bili mali.. :blenta:

mona
04-07-2012, 22:07
da :blenta: