PDA

Pogledaj Punu Verziju : Najgora hrana koju ste jeli !!!



Sagacity
03-08-2012, 08:28
Upravo sam pojela neku tunjevinu sa povrćem Mexicana, a kupila sam je greškom. Htela sam tunjevinu u komadima, ali kad sam došla do kase videla sam da sam pogrešnu uzela, pa me mrzelo da vratim...Odavno nisam jela nešto gore od toga. Ima neki začin unutra, koji je neopisiv...:eek:
Srećom da sam bila gladna i da sam jela prilično brzo...inače...

Koje je to jelo ili piće koje vam je ostalo u sećanju kao nešto što sigurno nećete više jesti ili piti ?

причалица
03-08-2012, 08:33
još nisam u svom životu naletela na hranu koja bi mi bila odvratna. nadam se da i neću.

Nežnicah
03-08-2012, 08:44
Uh, secam se kao da je juce bilo, ja u Tuzli u nekoj poseti, trudna, mucnine i domacica za rucak servira sarmu. A ja ovako :vodanausta: kao iz gladi da sam utekla... jos dok sam sipala, vidim da meni to ne lici na sarmu kakvu ja poznajem i volim da jedem. Nista, sipala sam, a unutar kupusa sam go pirinac sa ponekom mrvom mesa, a sve to u paradajz saftu i jako prezacinjeno svim i svacim... Nisam mogla da okusim, vadila sam se na mucninu, na trista cuda, pa mi je domacica napravila nesto drugo da jedem.
Eto, toga sam se i dan danas setim i napravim gadljivu facu, jer taj ukus pretrpan zacinima, lorberom i ne znam ni ja cime nikada necu zaboraviti. Cak mislim da od tada vucem lorber traume :lol: jako ga retko koristim u kuvanju.

Sagacity
03-08-2012, 08:54
U Grčkoj sam popila najgoru kafu. Ne samo što je bila preslatka, već što je u njoj bio neki specifičan začin koji je bio toliko jak, da se tog ukusa još uvek sećam...:srbpla:
Najgoru sarmu sam jela upravo u Turskoj. Što reče Fajf, sa malo, minimalno mesa i puno nekih začina...A toliko smo očekivali od te sarme...i ništa...razočarenje...

PRCKO
03-08-2012, 09:08
Pre neki dan riblju corbu...em sto su mi zapale oci i repovi nego zamalo da se ispovracam od tog ukusa...neopisivo...

Sagacity
03-08-2012, 09:49
Pre neki dan riblju corbu...em sto su mi zapale oci i repovi nego zamalo da se ispovracam od tog ukusa...neopisivo...
Pa bre.....ja kada bih videla oko u tanjiru, ja bih se uplašila...doživela bih traumu...:haha:

Nežnicah
03-08-2012, 10:02
Sago, neces se ljutis ako napisem jedan dozivljaj sa pizzom :) U nekom kiosku drugarica i ja kupile po mini pizzu. Dodao nam lik to kroz salter, mi platile i kao da grickamo usput. Kad primetim ja da na svojoj mini pizzi imam dlaku neku fujjjj, malu bljakkk. Vratimo se do kioska, kazem mu o cemu se radi, on kao, mhm, nema problema, zamenicemo... sacekam par minuta dobijam sledecu pizzu, krenemo pogledam iz opreza jel pizza cista, kad na njoj nozica od nekog insekta :ququ: Mi nismo mogle da verujemo, vratile smo se do kioska, zalepile mu one pizze na izlog, svasta mu rekle i trazile pare nazad. Dao nam je bez pogovora... Rasterale smo mu i kupce koje je imao jer smo rekle da bi mogao da napise da je specijalitet kuce pizza sa bubasvabinom nozicom, a za vegetarijence sa dlacicom sa grudi ...

naki
03-08-2012, 12:16
Sago, neces se ljutis ako napisem jedan dozivljaj sa pizzom :) U nekom kiosku drugarica i ja kupile po mini pizzu. Dodao nam lik to kroz salter, mi platile i kao da grickamo usput. Kad primetim ja da na svojoj mini pizzi imam dlaku neku fujjjj, malu bljakkk. Vratimo se do kioska, kazem mu o cemu se radi, on kao, mhm, nema problema, zamenicemo... sacekam par minuta dobijam sledecu pizzu, krenemo pogledam iz opreza jel pizza cista, kad na njoj nozica od nekog insekta :ququ: Mi nismo mogle da verujemo, vratile smo se do kioska, zalepile mu one pizze na izlog, svasta mu rekle i trazile pare nazad. Dao nam je bez pogovora... Rasterale smo mu i kupce koje je imao jer smo rekle da bi mogao da napise da je specijalitet kuce pizza sa bubasvabinom nozicom, a za vegetarijence sa dlacicom sa grudi ...
ahahahaha :smeh: to bi se probilo na nekom drugom trzistu :kapa: jednom sam nasla opusak od cigarete u spanacu... u menzi... nije bio los ukus :kreza:

@tema: gicine noge u medu... ubedljivo najgora stvar u zivotu :lupa:

Sarmica
05-08-2012, 16:03
pa reeeko saaam:lola:

Sarmica
05-08-2012, 16:10
e u onom fast food-u na vidikovcu, ne znam kako se vika, na stanici preko puta meka, sam nađila nokat u sendviču:kreza:...teta sekla nokte pa frcnuo:smeh:

Sagacity
05-08-2012, 20:12
@tema: gicine noge u medu... ubedljivo najgora stvar u zivotu :lupa:
Pa to je gore siguno od piletine u medu...:lupa: iako to Australijanci preferiraju...

Sarmica
06-08-2012, 08:57
aj lajk piletinu u medu:vodanausta: