PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zašto se muškarci žene kad leptirića u stomaku nema?



Sagacity
26-09-2012, 07:13
Verujemo da se većina muškaraca ženi jer je pronašla ljubav svog života, ali ima i onih koji se ne žene iz ljubavi. Finansijsku korist na stranu, ovo su najčešći razlozi zbog kojih će muškarac koji nije zaljubljen reći sudbonosno da:

Sigurna večera
Zvuči zastarelo, ali mnogi muškarci će odabrati brak kao osiguranje da će ih neko nahraniti uveče. Većina ih voli kada se neko brine o njima, a dobar obrok pre spavanja im je dobar argument za brak.

Prljav veš
Budimo realni, niko ne voli da pere i prostire veš, ali što se mora, mora se. Brak sa sobom ponekad nosi deljenje te obaveze, ali u većini slučajeva žena popusti i sve uradi sama. Alternativa je da čeka dok se muškarac ne seti, što bi moglo dovesti do nedostatka čistih čarapa.

Svi drugari su mu se poženili
Njegov najbolji prijatelj je već u braku, a i ostali se pripremaju na to? Muškarci, kao i žene, ponekad brak shvataju kao takmičenje, u kojem žele da pobede.

Krivica
Neki muškarci će pristati na brak iz čistog osećaja krivice. Možda nisu zaljubljeni, ali žena s kojom su u vezi očito cilja na venčanje, pa će im biti žao da joj uskrate tu želju.

Seks
Garancija da će uvek imati pravo na seks nekim je muškarcima sasvim dovoljan razlog da zaprose ženu. Nije ni njima zabavno ganjati žene, a što su stariji, to će im biti draža sigurica koji imaju kod kuće. Romantično, zar ne?

(trojka.rs)

:lol:

Asterix
26-09-2012, 07:35
hehehehe

hm....

ja sam se ozenio iz dosade :hm:

nesto zatajile zurke,nikakvog zezanja nije bilo i...ja rekoh , ajd da se zenim :haha:

Sagacity
26-09-2012, 07:37
Moj brat se uvek zezao na tu temu...Kad bi ga neko pitoa kad će da se žejni,obično je govorio da će se oženiti ako ga neka ''upeca'' na bebu...:lol: Nije tako bilo. Oženio se jer mu je bilo dosadno više da živi sam. On je vojno lice...Izgleda da ima malo istine u tome...:lol:

Asterix
26-09-2012, 07:52
hehehe, seko ,ima istine... ali...

nisam se ozenio zbog sigurne vecere i prljavog vesa ( to je mama regulisala), niti zato sto su se drugi pozenili, jer sam ja prvi od drustva to uradio ( i to daleko prvi),krivicu nikakvu nisam osecao ,jer moja zena i nije htela da se udaje... seks.. hm...vrlo bitna i vrlo sporedna stvar

ozenio sam se jer sam u njoj video nekog ko ce uspesno voditi porodicu, nekog ko ce biti dobra majka, dobra domacica... razmisljao sam i to da je bolje sve odraditi dok smo mladi, da bi smo uzivali u nekoj kasnijoj "mladosti" :haha:



seks...pa...ne mozes imati sve...

neko se zeni samo zbog sexa...i to podrzavam, ako je sex toliko dobar i onaj pravi ,pa i to je ljubav...
znam par slucajeva gde je to bio osnovni motiv,hehehe


da li sam zadovoljan ili ne...pa....

odoh od teme... leptirici nisu postojali,mozda malo, i to mi je krivo... ponekad se pitam da li je trebalo slusati leptirice u stomaku...

Sagacity
26-09-2012, 08:04
da li sam zadovoljan ili ne...pa....

odoh od teme... leptirici nisu postojali,mozda malo, i to mi je krivo... ponekad se pitam da li je trebalo slusati leptirice u stomaku...
Tvoja žendiba je bila racionalna...U svakom slučaju, bolje se oženiti iz poštovanja prema nekoj osobi (kažeš da si u njoj video osobu koja će dobro voditi porodicu), nego zbog sexa. Od sexa se ne živi, mada je poželjan.

Obzirom da je ovo tema namenjana muškarcima...i ja se sklanjam sa iste...:lol:

kojica
26-09-2012, 08:47
a deca? :hm:

mnogi se ne bi ni ženili da mogu sami sebi dete da rode...

Asterix
26-09-2012, 10:00
naravno, deca.. ja sam ih zeleo vise od svegas, hvala bogu, sve je kako treba

a koliko ima zena koje ja znam koje su rekle "da nadjem jednog majmuna , da sebi rodim dete, sta ce mi on u zivotu?"


seko , vracaj se

Rosa
26-09-2012, 14:20
Ako su sve ovo razlozi zbog kojih se muškarci žene,onda bolje da budu sami,nikad da se ne ožene! :cao:
Unesreće i sebe tako i osobu sa kojom žive :dada:

Sve više i više razumem ljude koji su sami :aha:

DaDole
26-09-2012, 15:22
Meni je sam pojam "razlog" apsolutno nespojiv sa nečim što se zove brak..koji razlozi zaboga,tu je riječ o kalkulacijama,kompromisima,predajama..to je onda dogovor sa samim sobom...samo kod takvog dogovora treba dvoje nešto da potpišu:haha:

Keti
20-01-2013, 23:22
da ima ko da im pegla,pere i...itd... :aha:

drago64
05-08-2013, 10:58
LJ i brak treba da počnu na STAROMODAN način kao da ste 200 godina stariji, kao da živite u vremenu HUMANIZMA I RENESANSE, i nećete pogrešiti. Znate li šta sam hteo time da kažem ? Žena treba, bar na početku da bude Anđeo, Boginja, Princeza, Dobra Vila...... a mi Džentlmeni......Velika slova su namera, pa makar me Vuk ubio jer smo iz istog kraja.

drago64
05-08-2013, 11:27
a deca? :hm:

mnogi se ne bi ni ženili da mogu sami sebi dete da rode...
E bre Kojice, pa kad se zatetrebiš da li uopšte razmišljaš o deci, a tek muški ?

Rosa
25-03-2014, 15:19
Sve što više posmatram svoje okruženje..dolazim do zaključka da žene uglavnom zapravo stupaju u brak bez tih "leptirića" :namcor:A zamislite onda kad nema ni tih "leptirića"da li je potrebno govoriti o nečem većem.
Mislim da su žene više sklonije računici...ako ćemo iskreno :b:u današnje vreme "dobro se udala" =dobro se materijalno obezbedila..
ali to je već druga tema..
:blenta:

Lily
25-03-2014, 23:55
Muškarci se žene bez leptirića često nesvesni svojih postupaka.Uglavnom stupaju u brak zatečeni i treba im jedno par godina da se opasulje da imaju ženu ,decu i brak.:tol:

salel
26-03-2014, 08:34
ma jok bre.....ajd odatle bre :namcor: ....žene se zbog kolibrića, to su oni krupniji leptirići, zbog domaće kufinje, topline doma, kolačića, keksića, sesića:g: ...bebirončića... :blenta:

Moonster
10-01-2015, 10:17
Zbog seksića možda ? :hm:

Keti
10-01-2015, 13:09
da ne ostanu sami :hm: jer nema ko da im pere gace :hahaha: nesposobni su sami :dada:

a mame ne zive toliko dugo :qq: jadni oni....

Man
12-01-2015, 13:35
mora neko i gaće da pere :nono:

LonČe
12-01-2015, 13:46
"Zašto se muškarci žene kad leptirića u stomaku nema?"


verovatno zbog radi neimanja izbora il imaju neku falinku :g:

Padalica
12-01-2015, 16:48
ima ih :dada: ali im je stomak lokacijski 10tak cm nize :hm:

DaDole
12-01-2015, 20:00
ima ih :dada: ali im je stomak lokacijski 10tak cm nize :hm:
:haha:
poslije kažu da muškarci volu srcem..jes'..metar gore metar dole:haha:

salel
12-01-2015, 20:28
čudna je to rabota, ta ljubav
e, kao da je to lako
na momente ništa lakše
a opet posle na momente ništa teže