PDA

Pogledaj Punu Verziju : Шта су заправо права која жели лгтб популација?



Man
04-10-2012, 14:26
Првa ствар је опсесија медија и неких нво „угроженим“ правима лгтб популације, која су наводно угрожена.

Пример, обичан човек у Србији и не зна да геј популација има своје клубове где организују своје журке које обезбеђује полиција. Прећуткивање оваквог податка је врло важно, јер ако се јавно каже да лгтб попуилација може да организује своје догађаје током целе године, онда се поставља питање како су то угрожени?

Друга ствар која већини обичних грађана (које медији бомбардују неопходности одржавања геј параде) није позната је постојање изузетног јаког геј лобија у Србији. Овај геј лобиј је потпомогнут средствима која им даје држава из буџета (односно дајемо ми обични грађани), али и средствима које им као донације пристижу из иностранства.
Сад замислите ситуацију у којој се за одржавање параде заузимају страни амбасадори, представници ЕУ, политичари у Србији, а онда се подсетите колико се сви ти набројани заузимају за нпр. само једно од угрожених група у Србији, рецимо за Србе у енклави којима је сваки дан живот оивичен на кретање у радијусу од неколико стотина метара.

Овде причамо о животној угрожености тих грађана Србије само на основу националне и верске припадности, а не на основу неких исфабриковних „сексуланих права“.

Трећа ствар је неопходност лгтб заједнице да шокирањем јавности добије наклоност исте те јавности. Логика којом се води лгтб је потпуно погрешна, и пошто није реч о камиказама или глупим људима извлачим закључак о сасвим другом циљу, о прикривеним нападима на традицију народа којом та иста лгтб заједница припада.

Дакле, постоји неке потреба код лгтб активиста да се породица у нашем друштву маргинализује (сакривајући се иза „љубави“ и пароле нека се воле млади), и оно што такође боде очи, лгтб заједница види цркву као свог највећег непријатеља.

Четврта ствар, свако у овој земљи ко се противи одржавању геј паради аутоматски се од стране медија проглашава клерофашистом, злим десничаром или хулиганом. Та матрица је очигледна у сваком медију, и јавним иступима челника лгтб удружења.
Дакле, када лгтб заједница сакривајући се иза уметничке слободе, са погрдама односи према цркви и црквеним великодостојиницима, ми, већински грађани ове земље морамо да ћтимо, а ако кажемо да то вређа наша осећања, онда ћемо се уз асистеницују медија наћи на стубу срама. Како они доживљавају „уметничку слободу“ видели смо из најаве изложбе „Ecce Homo“ у којој је Исус Христoс представљен као геј и трансвестит у женским ципелама, а Богородица као лезбејка!?

Извесна Елизабета Олсон Валин (Elisabeth Ohlson Wallin) под називом „Ecce Homo“ је ауторка 12 фотографија, цитирамо саме организаторе „које показују Исуса са транссексуалцима, ХИВ позитивним особама и геј мушкарцима. Изложба је организована у центру Београда, у Центру за културну деконтаминацију, у Бирчаниновој улици од 18 часова уз вероватно присиство великог броја полиције, полиције коју ми плаћамо. Какве су скарадне слике у питању и каква је то „уметност“ можете видети овде. (http://www.magacin.org/2012/09/bogohulna-izlozba-u-okviru-gej-parade/)

Пета ствар се односи на лицимерје и лажно медијско представљање наводне угрожености лгтб популације, неким нападима за које им не верујем јер зам како функционише медијска пропаганда, а верујем да се медијску пропаганду итекако осетили и сви становници ове земље. Тако је пре неки дан двојицу припадника лгтб популације навнодно напала група клинаца месарским чекићем.
Пошто су вест одма пренели Блиц, Б92 и слични медији и дигли га на ниво вести од прворазредног значаја, мени је то итекако повод за сумњу. Уосталом, како нас, обичне грађане ове земље, са својим породицама, који поштујемо своју цркву, доживљавају припадници лгтб полулације и како против нас планирају да се БОРЕ, види се из чланка који су грешком објавили на свом сајту што можете видети овде (http://www.magacin.org/2012/09/parada-ponosa-poziv-na-nasilje-protiv-hetero-sugradjana/).

http://www.vaseljenska.com/wp-content/uploads/2012/10/branimo-porodicu.jpg

Шта су заправо права која жели лгтб популација? Правно на истополни брак, на усваjaње деце?

Они кажу да само желе своју љубав да износе јавно. Н
е сећам се да сам било кад видео да постоји неке хетеро парада, али ни то није довољан аргумент за агресивну идеологију хомосексуализма.
Покушај да своју спаваћу собу и сексуалност изнесу на улици код сваког нормланог човека изазива резерве, јер обичан грађанин Србије сексуланост доживљава као приватна ствар. Наше комшије, рођаци, пријатељи, људи из свакодневнице имају негативан став према одржавању геј параде, дакле апсолутна већина Србије је против тога, али то није довољно јак аргумент.

Уместо поштовања воље већине, ми од стране лгтб заједнице и ко зна чијих медија мора да слушамо како је већина Србије у ствари заостала, примитивна, ван модерних токова, како је традиција безвезе, а црква нас заслепљује.
И ово се односи на вернике и атеисте, на било коју верску конфесију у Србији, сви смо ми за њих заостали, а они тако „напредни“ у покушавају наметања њихове идеологије.
На крају, у неким европским државама деца у вртићима већ читају бајке у којима су истополни партнери, у школама их уче о истоплним браковима, а неки иду тако далеко да забрањују кориштење речи мама и тата (http://www.magacin.org/2012/09/francuzi-zbog-gejeva-udaraju-na-porodicu/).

На крају, зашто та лгтб популација неким квалитетним примером не покуша да успостави бољу комуникацију са остатком својих суграђана. Зашто уместо скарадне изложбе не организују неку хуманитарну акцију, друштвено корисну акцију, помогне друштву? Зашто скандализовање, пљување традиције, цркве, општих вредности и гурање прста у око већини грађана Србије мора да буде борба за нека права за која тврде да су им угрожена?

http://www.vaseljenska.com/wp-content/uploads/2012/10/smrt-drzavi-ministar.jpg

Једна од парада у Београду, у првом реду гост из Холандије, декларисани педофил


Зашто је нама, обичном свету, забрањено да бранимо своја права и зашто ми немамо (забрањено нам је од стране полиције) начин да изразимо своје неслагање са оваквим подвалама лгтб заједнице?

Уствари, из свега што гледамо и слушамо ових дана јасно је коме су угрожена права и ко заправно мора да јасно иступи у заштиту породице и мирним путем неутралише све већу агресивнбост лгтб лобија у наметању воље апсолутној већини становника ове земље.

(Магацин)

Mistery
04-10-2012, 18:50
Одличан текст. У потпуности се слажем са аутором текста.

Ове пасусе бих издвојила:

Овај геј лобиј је потпомогнут средствима која им даје држава из буџета (односно дајемо ми обични грађани), али и средствима које им као донације пристижу из иностранства.

Уместо да се те донације и средства из буџета усмере на лечење болесних у иностранству, којих је, на жалост све више и који вапе да им се помогне-углавном су то деца или млади људи којима је потребна трансплатација органа која би им омогућила нов и квалитетнији живот.


ми од стране лгтб заједнице и ко зна чијих медија мора да слушамо како је већина Србије у ствари заостала, примитивна, ван модерних токова, како је традиција безвезе, а црква нас заслепљује.

Примитивни, заостали, затуцани -све су то речи којима ЛГБТ популација и они који их подржавају обасипају нас који мислимо другачије. Ко онда говори говором мржње и ко није толерантан?