PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da li je i poljubac prevara ?



Sagacity
21-10-2012, 20:16
Znači, u vezi ste, udati-oženjeni....i tako odete negde i malo po malo uz priču i neko pićence i hop, dogodi se spontani poljubac, sa nekom izuzetno privlačnom osobom (pravi ''filmski'').Niste to planirali...Jednostavno se desilo..
Naravno, taj sočan poljubac se može dogoditi na bilo kojem mestu...
Da li je to prevara?
Da li biste takav poljubac prijavili partneru?
Ili bi to za vas bio znak da vaša trenutna veza malo ''bledi''?
Ili biste otišli kući kao da ništa nije ni bilo?
Ili vam savest ne bi dala mira. Danima biste razmišljali o tom poljupcu?

Nežnicah
21-10-2012, 20:39
po mojim shvatanjima braka/veze i vernosti, i poljubac je prevara :dada:

Sagacity
21-10-2012, 20:43
Dobro. Slažem se....
Ali da ti se slučajno desio takav poljubac, da li bi ga prijavila suprugu ? :palac:

Nežnicah
21-10-2012, 20:49
naravno da ne bih...:nene: ko zna kakva bi reakcija bila :ququ:

kojica
22-10-2012, 06:54
Šta ste ti i Rile navalili sa to cmakanje.. :kapa:

Naravno da je prevara. Osim ako nismo dodali aneks ugovora, po kome
imamo pravo da se ljubimo s kim oćemo.

Sagacity
22-10-2012, 08:07
Naravno da je prevara. Osim ako nismo dodali aneks ugovora, po kome
imamo pravo da se ljubimo s kim oćemo.
Ti si šou...:lol: :lol:
Iskreno, da mi se tako nešto desi, morala bih da mu istatrljam..Ne bih mogla to da prećutim...A bio samo jedan poljubac, omakao se...:srbpla:

Sarmica
22-10-2012, 08:13
U filmu kažu da se keks može omaknuti, al' poljubac jok:nene:

Sagacity
22-10-2012, 08:34
Bre...kako to...Pa znaš ko'lko ti treba do keksa...:eek:
Bre, da se poljubiš, možeš bilo gde...a da se keksaš, moraš bre da nađeš ''prostor''....:lol:

Sarmica
22-10-2012, 08:48
Ti si, Sago, kao što svi znamo:kapa:neobaveštena:novine1:
I kažu još, tamo na filmu, da su, za poljubac, potrebne emocije...a za ono drugo, nisu:hm:

OtrovnaAjvi
10-12-2012, 19:59
svaka razmena tacnosti je prevara

причалица
10-12-2012, 20:09
jeste prevara....i ne može da se omakne.

Fića
10-12-2012, 20:09
svaka razmena tacnosti je prevara

razmena tečnosti nema veze sa prevarenim 'srcem' :namcor:

Fića
10-12-2012, 20:14
jeste prevara....i ne može da se omakne.

ne smatram seksualni poriv za prevarom, ali ako 'daš' svoje emocije nakon poljupca(seksa),
onda je to već prevara.

ne vara se telom nego emocijama

причалица
10-12-2012, 20:17
a kako da ljubim nekoga bez emocija :kreza: ne bih nikoga da koristim ''za porive''.

Fića
10-12-2012, 20:25
trenutak strasti i zanosa :namcor:

ne radi se o 'korišćenju', nego o trenutnom impulsu ;)

причалица
10-12-2012, 20:28
ne cenim osobe koje se trenutno ljube i seksaju....a posle im bude žao.
uostalom, trenutno ili ne trenutno - to je prevara, pa sad može da se pravda ko koliko hoće.

Fića
10-12-2012, 20:40
ne cenim osobe koje se trenutno ljube i seksaju....a posle im bude žao.
uostalom, trenutno ili ne trenutno - to je prevara, pa sad može da se pravda ko koliko hoće.


to je tvoja procena ili 'cena', ali pričamo o 'životinjskom deliktu' u situaciji kada trenutak uslovi
da bude neodoljiv...

ubistvo sa predumišljajem i ubistvo iz strasti nemaju istu 'težinu', kao što nema istu 'težinu'
poljubac ili seks nastao u trenucima iskonskih poriva...

Sagacity
10-12-2012, 20:54
Čuj ''iskonski porivi''...E svašta ću da čujem...

Život je pun iskušenja. Biti veran, znači odoleti tim iskušenjima....Najbolje ju je Man ovde definisao.....''Kad' možeš, a nećeš''...
Prevara je, kad treba da nećeš, al' ti to prekršiš..., pa bio to poljubac, sex, bilo šta....Jednostavno, ti svojim činom dovodiš u pitanje ljubav koju imaš....Sex se ne može desiti slučajno...Ne možeš sresti nekog na ulici, pa se tu ''posexati''...Obično vam treba neko skrovitije mesto...Tako da do sexa, uglavnom dolazi smišljeno...
A i poljubac ne može biti tek tako....S' neba pa u rebra....Možeš ga pustiti da se spontano desi, a možeš kontrolisati situaciju da do tog poljupca i ne dođe.....Prema tome....I u jednom i u drugom slučaju...osoba sebi nije rekla....''možeš, al' nemoj''...Prevara je, pa kako okreneš...

Fića
10-12-2012, 21:11
Čuj ''iskonski porivi''...E svašta ću da čujem...

Život je pun iskušenja. Biti veran, znači odoleti tim iskušenjima....Najbolje ju je Man ovde definisao.....''Kad' možeš, a nećeš''...
Prevara je, kad treba da nećeš, al' ti to prekršiš..., pa bio to poljubac, sex, bilo šta....Jednostavno, ti svojim činom dovodiš u pitanje ljubav koju imaš....Sex se ne može desiti slučajno...Ne možeš sresti nekog na ulici, pa se tu ''posexati''...Obično vam treba neko skrovitije mesto...Tako da do sexa, uglavnom dolazi smišljeno...
A i poljubac ne može biti tek tako....S' neba pa u rebra....Možeš ga pustiti da se spontano desi, a možeš kontrolisati situaciju da do tog poljupca i ne dođe.....Prema tome....I u jednom i u drugom slučaju...osoba sebi nije rekla....''možeš, al' nemoj''...Prevara je, pa kako okreneš...


malo se druži samnom pa ćeš svašta čuti ;)

Ne govorim da nekog mazneš na ulici(lili tebe neko mazne) i da ga odvedeš u budžak i da se poseksaš..to su tvoje insinuacije, ne moje :)

Pričam o trenutku kada budeš sa nekim iz nekog razloga da baš budete tu i baš tu... tako se 'potrefilo'.

Za seks u tim trenucima niti treba mnogo skrovito mesto, niti nešto mnogo smišljeno..jednostavno se desi..tu i baš tu..sada i baš sada !

Čoveka od životinje razlikuje samo 'mogućnost' da se smeje, ostali nagoni ostaju isti pa ma koliko je ljudsko biće 'pametnije' od životinje.

Da, čovek ima 'emocije'..emocije koje su varijabilne...ostaje samo pitanje kada će te 'emocije da budu stavljene na 'probu',
a humani sistem funkcionisanja naše rase, ne može odoleti baš tom - Impulsu humanog i životinjskog !

A psle je stvar etike i morala šta je prevara a šta nije :)

Sagacity
10-12-2012, 21:25
malo se druži samnom pa ćeš svašta čuti ;)
Lepo je što imaš visoko mišljenje o sebi...:)


Za seks u tim trenucima niti treba mnogo skrovito mesto, niti nešto mnogo smišljeno..jednostavno se desi..tu i baš tu..sada i baš sada !
E stvarno se nasmejah....:lol: Pa u tome i jeste štos. Odoleti iskušenju. Znaš li koliko zbračenih ljudi imaju situacije o kojima ti pričaš? Puno. Na tebi je da li ćeš se tom iskušenju prepustiti ili ne...Da li ćeš tu situaciju iskontrolisati ili ne...Pa da se vratimo na ono ''mogao si al' nisi hteo''...
Inače, emocije su uvek na ''probi''. Što je ljubav jača ona je više podložna iskušenjima...

Ne mora prevara samo biti tako što dvoje ''ugovore'' mesto i vreme, ona se mnogo češće desi sponatno. Ali smo mi opet ti, koji ćemo odlučiti hoćemo li ili nećemo odoleti iskušenju...
Upravo se i razlikujemo od životinja, što možemo kontrolisati svoje nagone...Bar ona većina...Da je tako kako ti kažeš, brak kao institucija ne bi postojala...već bi svako spavao sa svakom osobom sa kojom joj se eto, slučajno ukaže prilika...

Ne postoji slučajan sex i ne postoji slučajan poljubac....

waterpolista
10-12-2012, 21:30
Пољубац има много значења,а сигуран сам да пољубац није превара

Sagacity
10-12-2012, 21:32
Пољубац има много значења,а сигуран сам да пољубац није превара
Milane, ovde se misli na '''onaj'' poljubac...a ne na poljubac u obraz...:hm: Obzirom da znam koliko si konzervativan, iznenadio si me skroz :eek:
Zašto tako misliš ?

Fića
10-12-2012, 21:42
Lepo je što imaš visoko mišljenje o sebi...:)


E stvarno se nasmejah....:lol: Pa u tome i jeste štos. Odoleti iskušenju. Znaš li koliko zbračenih ljudi imaju situacije o kojima ti pričaš? Puno. Na tebi je da li ćeš se tom iskušenju prepustiti ili ne...Da li ćeš tu situaciju iskontrolisati ili ne...Pa da se vratimo na ono ''mogao si al' nisi hteo''...
Inače, emocije su uvek na ''probi''. Što je ljubav jača ona je više podložna iskušenjima...

Ne mora prevara samo biti tako što dvoje ''ugovore'' mesto i vreme, ona se mnogo češće desi sponatno. Ali smo mi opet ti, koji ćemo odlučiti hoćemo li ili nećemo odoleti iskušenju...
Upravo se i razlikujemo od životinja, što možemo kontrolisati svoje nagone...Bar ona većina...Da je tako kako ti kažeš, brak kao institucija ne bi postojala...već bi svako spavao sa svakom osobom sa kojom joj se eto, slučajno ukaže prilika...

Ne postoji slučajan sex i ne postoji slučajan poljubac....


Zar ti nemaš visoko mišljenje o sebi? Kako će te ceniti drugi ako nemaš to isto? :)

Ili ti nije bitno da li će te ceniti drugi? :eek:


Elem, govoriš mi o nekoj kontroli...zar se upoređuješ sa robotima? Aoo, pa čak i roboti i mašine imaju po neki 'bug'
gde 'kiksnu'.

Brak kao institucija je osmišljen 'projekat' da sa potpisom i burmom dvoje budu 'zavetovani' na vernost...
Taj potpis i burma ne garantuju ništa, kao što ne garantuje ni svaki sledeći minut da će biti sve okejjj.

Odluka je na nama, slažem se, ali samo savršen sistem funkcionisanja može to da ispoštuje,
a ništa nije 'savršeno'...

I šta ti to govori? ;)

Sagacity
10-12-2012, 21:52
Ili ti nije bitno da li će te ceniti drugi? :eek:
Ne trudim se...Ko me ceni, ceni....Ne opterećujem se...


Odluka je na nama, slažem se, ali samo savršen sistem funkcionisanja može to da ispoštuje,
a ništa nije 'savršeno'...
I šta ti to govori? ;)

Pa govori mi o nečijoj površnosti, kada su emocije u pitanju...Prevara je poniženje nečije ljubavi. Ništa nije savršeno, ali se od savršenstva uvek polazi...Bar kad je brak u pitanju.....Naopako da se ljudi žene i udaju sa pretpostavkom, da će prevariti ili biti prevareni...kao što ti misliš....

Prema tome, za mene je poljubac prevara ...I to je moje mišljenje, bez da se ubeđujem sa nekim.

Fića
10-12-2012, 22:02
Ne trudim se...Ko me ceni, ceni....Ne opterećujem se...



Pa govori mi o nečijoj površnosti, kada su emocije u pitanju...Prevara je poniženje nečije ljubavi. Ništa nije savršeno, ali se od savršenstva uvek polazi...Bar kad je brak u pitanju.....Naopako da se ljudi žene i udaju sa pretpostavkom, da će prevariti ili biti prevareni...kao što ti misliš....

Prema tome, za mene je poljubac prevara ...I to je moje mišljenje, bez da se ubeđujem sa nekim.


Znači sebe ceniš samo za sebe...okejj...nije ti bitno društvo koje te okružuje

Nije stvar tvog 'opterećivanja', nego odnos sa tim društvom u kom živiš

Ali dobro, to je tvoj stav :cmok:


A samo mi reci...jesi li u braku ili si bila?

Sagacity
10-12-2012, 22:13
Čini mi se da si gore negde rekao da si iskusan.....:jede:
Proceni sam... Vi ''iskusni'' trebalo bi to da osećate.....

Dakle....Različita mišljenja postoje da bismo diskutovali o nečem, u suprotnom bili bi istomišljenici....i fourmi ne bi postojali....

Tema: Poljubac za neke jeste, a za neke i nije prevara. Lično smatram da jeste... jer bi me takav poljubac pogodio...

Fića
10-12-2012, 22:23
pitao sam te nešto, a to je dal si u braku ili si bila ili uopšte nisi bila?

ako nisi, zašto se pozivaš na brak i tu 'problematiku'??

ja jesam bio u braku...10 godina..razveden sam


i sad mi naprasno trljaš na nos naziv teme :)

ajd dobro..neka ti ;)

waterpolista
10-12-2012, 22:59
Milane, ovde se misli na '''onaj'' poljubac...a ne na poljubac u obraz...:hm: Obzirom da znam koliko si konzervativan, iznenadio si me skroz :eek:
Zašto tako misliš ?


знам ја на који пољубац мислиш

waterpolista
10-12-2012, 23:03
Пољубац је јако зезнут

waterpolista
10-12-2012, 23:10
Честитарски пољубац изражава добре намере и подршку и у њему се уснама додирну образи.
Конвенционални или друштвени пољубац је такођер додир образа уснама, а знак је добродошлице или пријатељства.
Платонски пољубац је брзи плахи додир затворених усана и нема еротских примисли. Њиме се најчешће љубе девојчице и дечаци.
Доновски пољубац или мафијашки (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%B0%D1%84%D0%B8%D1%98%D0%B0) пољубац у руку је понизни знак поштовања.
Јудин пољубац је најпознатији међу несполним пољупцима и симболизира издају.
Лептирски пољубац представља додиривање образа или трепавица (http://sr.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0% B2%D0%B8%D1%86%D0%B0&action=edit&redlink=1) партнера трепавицама.
Ескимски пољубац је заправо трљање носа (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%BE%D1%81) једно о друго.
Кафкијански пољубац започиње готово без еротског набоја, затим се појачава.
Ничеански пољубац је низ пољубаца само једног партнера који својим љубљењем другога партнера доводи до узбуђености.
Слепи пољубац је са затвореним очима и у правилу доводи до веће узбуђености у телу или љубавник на тај начин сакрива говор очију (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BA%D0%BE) у којима се зенице (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B0) шире како расте узбуђеност и открива спремност на даљи корак.
Оргазмички пољубац узрокује оргазам (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D1%80%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B0%D0%BC), а доживљавају га тинејџери или жене које се ријетко љубе.
Пољупци тела дају се у ерогене зоне (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%80%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5_%D0%B7% D0%BE%D0%BD%D0%B5) попут врата (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D1%80%D0%B0%D1%82), дојки (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%98%D0%BA%D0%B0), унутарње стране надлактице (http://sr.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9D%D0%B0%D0%B4%D0%BB%D0%B0%D0% BA%D1%82%D0%B8%D1%86%D0%B0&action=edit&redlink=1), леђа (http://sr.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%9B%D0%B5%D1%92%D0%B0&action=edit&redlink=1), трбуха (http://sr.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A2%D1%80%D0%B1%D1%83%D1%85&action=edit&redlink=1) или неког другог дела тела с којег се снажни подражаји брзо шире према средиштима у мозгу.
Француски пољубац (french kiss) је један од најпознатијих и најпожељнијих међу љубавницима. Дуготрајни влажни уста на уста пољубац укључује и рад језика (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%88%D0%B5%D0%B7%D0%B8%D0%BA) изуба (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D1%83%D0%B1) па је идеалан увод у добар секс (http://sr.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%81), с обзиром да се уз пољупце укључују и угризи (http://sr.wikipedia.org/w/index.php?title=%D0%A3%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B7&action=edit&redlink=1) па пољубац у кратко време може постати врло жесток. Започиње почетним пољупцем у којем се усне једва дотакну, након тога се благо сусретну вршци језика што потиче жељу за чвршћим и интимнијим додирима.

Jovanova
26-12-2012, 13:40
Upustiti se u avanturu "poljubac" učinili ste prevaru. Prevarili ste jer je prošlo vreme interesovanja za aktuelnog partnera; rizikovali ste jer je usna duplja veliko leglo bakterija, gljivica, bacila. Kako ne postoji zaštita od takvog rizika, vrlo je važno obuzdati sebe za takvu avanturu, pa čak i kada nikoga nećete prevariti.

Nežnicah
26-12-2012, 13:50
Kako sad da se ljubim uopšte :srbpla:

Jovanova
26-12-2012, 13:57
Lako ako ljubljenje nije avantura.

Sarmica
26-12-2012, 14:36
mi na forumu smo bludnici:kk:

Nežnicah
26-12-2012, 14:59
da, ja ljubim svakoga ko mi je srcu drag :srbpla:

причалица
26-12-2012, 15:01
mi na forumu smo bludnici:kk:

:srbpla:

Sagacity
26-12-2012, 15:06
Upustiti se u avanturu "poljubac" učinili ste prevaru. Prevarili ste jer je prošlo vreme interesovanja za aktuelnog partnera; rizikovali ste jer je usna duplja veliko leglo bakterija, gljivica, bacila. Kako ne postoji zaštita od takvog rizika, vrlo je važno obuzdati sebe za takvu avanturu, pa čak i kada nikoga nećete prevariti.
Znači, slatko si me nasmejala...:lol:
Da li to znači da je poljubac nezdrav ? :lol:

A poljubac jeste prevara...da se ne ponavljam...

причалица
26-12-2012, 16:42
Пољубац је јако зезнут

:hahaha:

mrav
26-12-2012, 16:47
naravski da jeste prevara, nema poljupca bez da rade emocije bar kod mene, ne računam tu one pozdravne i čestitarske :blenta: i izjavne

Милан Ђурковић
26-12-2012, 17:20
може да значи да је превара

Jovanova
26-12-2012, 21:00
Da li to znači da je poljubac nezdrav ? :lol:

Nego šta je nego zdrav, poljubac kao najsuptilniji deo ljubavi i ne sme se uniziti. Osnovni preduslov jeste da znaš s kim se ljubiš bez obzira bila prevara ili ne.

Stanje usne duplje kod svog partnera poznaješ, on će ti reći jer te voli i brine za tebe. Zamisli da dođeš u situaciju kada ti se dopadne neki baja jer ima npr. neodoljivo tirkizno plave oči, priđe ti a ti pojma nemaš da mu je grlo prepuno streptokoka, stafilokoka i ostalih koka; pokvarenih zubića, gnojnih kesice na krajnicima, afte na sluzokoži, gnoj koji se sliva iz zapaljenih sinusa u usnu duplju i meša sa pljuvačkom, "geogrfski" jezik prepun gljivica kao indikator za druga oboljenja itd. itd., da ne nabrajam. I ti se s njim sita naljubiš. Šta si zapravo od svega dobila: prijatan doživljaj i zagarantovanu upalu.

(Ala ovde vejeeee...:roll: )

Sarmica
26-12-2012, 21:03
sasi mi pokvarila ljubljenje za ceo život:(

Милан Ђурковић
26-12-2012, 21:07
sasi mi pokvarila ljubljenje za ceo život:(




што

Jovanova
26-12-2012, 21:07
@sarmica
Kad malo bolje razmisliš, to jeste tako, nažalost. :g:

Sagacity
26-12-2012, 21:13
Stanje usne duplje kod svog partnera poznaješ, on će ti reći jer te voli i brine za tebe. Zamisli da dođeš u situaciju kada ti se dopadne neki baja jer ima npr. neodoljivo tirkizno plave oči, priđe ti a ti pojma nemaš da mu je grlo prepuno streptokoka, stafilokoka i ostalih koka; pokvarenih zubića, gnojnih kesice na krajnicima, afte na sluzokoži, gnoj koji se sliva iz zapaljenih sinusa u usnu duplju i meša sa pljuvačkom, "geogrfski" jezik prepun gljivica kao indikator za druga oboljenja itd. itd., da ne nabrajam. I ti se s njim sita naljubiš. Šta si zapravo od svega dobila: prijatan doživljaj i zagarantovanu upalu.

(Ala ovde vejeeee...:roll: )
Ma ne brini za mene...Ja kad se upoznajem sa tipom, tražim odmah zdravstveni karton...:eek: mislim...:smeh:
Znači, pre neg' se poljubimo, ako nema zdravstvenog kartona ja 'ladno treba da mu kažem...''Kaži aaaaa''...:lol: Dobro, dobro...

Naopako da je neki sex u pitanju, a ne poljubac, mož' da dobiješ sidu...bre....:krsti:

Inače, kao što si rekla...''poljubac kao najsuptilniji deo ljubavi'', uzima takođe visoko mesto u odnosu dvoje ljudi ...i ne treba mu oduzimati vrednost tako što ćemo se ''šlapnuti'' s'kim stignemo...:lol:

причалица
26-12-2012, 21:16
Nego šta je nego zdrav, poljubac kao najsuptilniji deo ljubavi i ne sme se uniziti. Osnovni preduslov jeste da znaš s kim se ljubiš bez obzira bila prevara ili ne.

Stanje usne duplje kod svog partnera poznaješ, on će ti reći jer te voli i brine za tebe. Zamisli da dođeš u situaciju kada ti se dopadne neki baja jer ima npr. neodoljivo tirkizno plave oči, priđe ti a ti pojma nemaš da mu je grlo prepuno streptokoka, stafilokoka i ostalih koka; pokvarenih zubića, gnojnih kesice na krajnicima, afte na sluzokoži, gnoj koji se sliva iz zapaljenih sinusa u usnu duplju i meša sa pljuvačkom, "geogrfski" jezik prepun gljivica kao indikator za druga oboljenja itd. itd., da ne nabrajam. I ti se s njim sita naljubiš. Šta si zapravo od svega dobila: prijatan doživljaj i zagarantovanu upalu.

(Ala ovde vejeeee...:roll: )

o svašta bouže :hahaha:

Sarmica
26-12-2012, 21:17
[QUOTE]''šlapnuti'

izvini, ali :hahaha:

Jovanova
26-12-2012, 21:20
o svašta bouže :hahaha:

Neka, samo se ti smej. Za seksualni odnos ti je dovoljna garancija sigurni prezervativ. Za ljubljenje ništa osim da dobro poznaješ partnera. Možda deluje blesavo ali je istinito.

Bandit
26-12-2012, 21:29
Ako mi obeca da ce da me poljubi pa to ne ucini ..onda je ...Prevara..

Keti
26-12-2012, 21:53
:hm: moze da znaci da je prevara :blenta:

DaDole
26-12-2012, 21:59
Trudim se da vas razumijem,al mi nikako ne ide:b: ne kontam ja tu riječ prevara al nikako..ovo sa poljupcem mi jasno ko dan:dada:

Čarapica
26-12-2012, 23:05
jasta je :mm:

sudjenik
27-12-2012, 08:46
zavisi de ga metes

DaDole
27-12-2012, 09:21
zavisi de ga metes

misliš:hm: kako je to zbunjujuće sudjeniče:haha:

sudjenik
27-12-2012, 09:24
misliš:hm: kako je to zbunjujuće sudjeniče:haha:

volim da zbunjeno pisem jer samo tako mozes da se duhovno razbudis i shvatis koliko je pitanje benigno.... veca je prevara kad znas da ti je devojka ili zena zaljubljena u nekoga i o njemu razmislja po vasceli dan, no ako jednom u po godine ode pa se istaslachi sa nekim i ne vidi ga vise... barem za mene je tako

Sagacity
27-12-2012, 09:28
Pa jeste..Ja sam davno rekla, nema ništa crnje da je neko sa tobom, a misli na nekog trećeg...
Al' sada pričamo o poljupcu...:aha:

sudjenik
28-12-2012, 01:10
Pa jeste..Ja sam davno rekla, nema ništa crnje da je neko sa tobom, a misli na nekog trećeg...


ja trpeo 8 meseci zaljubljenu zenu svaki dan i na kraju popizdio pa se ljucki rastavio... neko ne bi izdrazo ni 5 dana. imam konjsko strpljenje

Čarapica
28-12-2012, 01:31
Pa jeste..Ja sam davno rekla, nema ništa crnje da je neko sa tobom, a misli na nekog trećeg...


jest ako ti je stalo do tog s tobom, ako nije onda je vala i svejedno na koga ce misliti :mm: al ono bas :mm:

Picola
28-12-2012, 07:18
Kako se uzme - ako je to uvod u vezu ili iz zaljubljenosti, onda jeste, ali je i sama zaljubljenost vec prevara na neki nacin; ali ako je usput, iznenadno, mozda se ni sama nije nadala tome, onda nije prevara i takav poljubac treba vec sutradan zaboraviti kao da nije ni bio. Jednostavno, desila se greska, mozda malo vina i sl.

Ili ako je iz nekog eksperimantisanja, ali ne iz duse, onda takodje nije prevara.

(bar ja tako mislim...)

Sagacity
28-12-2012, 08:51
ali ako je usput, iznenadno, mozda se ni sama nije nadala tome
Meni se jednom desilo, da me je neko ''šlopio'' :blenta: nenadano, a da to nisam ni želela. To je već nešta drugo...
Ali ako se svesno neko poljubio sa nekom trećom osobom, za mene je prevara. E sad, postoje razne situacije, što ti kažeš da je neko pripit, pa se ''omaklo''....Ali ne treba da pije izvan ''stanja svesti'', ako već zna da ne može da se kontroliše...
Moguće je da sam prestroga u nekim stavovima....ali nekako tako razmišljam. Možda me i život demantuje, ali za sada mislim ovako...

DaDole
28-12-2012, 08:54
volim da zbunjeno pisem jer samo tako mozes da se duhovno razbudis i shvatis koliko je pitanje benigno.... veca je prevara kad znas da ti je devojka ili zena zaljubljena u nekoga i o njemu razmislja po vasceli dan, no ako jednom u po godine ode pa se istaslachi sa nekim i ne vidi ga vise... barem za mene je tako
e,to potpisujem:dada: svaka misao je prevara,a svaka prevara nije(samo )misao jeste boMe da :)

Sarmica
28-12-2012, 12:43
Jednostavno, desila se greska, mozda malo vina i sl.

Ili ako je iz nekog eksperimantisanja, ali ne iz duse, onda takodje nije prevara.

:huh::krsti:

ako imaš petnes godina onda ti je oprošten ovaj post:bisa:

Милан Ђурковић
28-12-2012, 13:28
све зависи како пољубиш ђевојку и како тај пољубац протумачи и тако обрануто

Obešenjak
28-12-2012, 14:04
kad ja ljubim druge devojke, naravno da nije prevara... kad ona ljubi druge devojke, ni to nije prevara... :lolan: a kad ona ljubi druge muškarce, e to je prevara :fik:

Marko:
28-12-2012, 14:08
Jednu kombinaciju si, slučajno ili ne, izostavio. :palac:

Милан Ђурковић
28-12-2012, 15:04
kad ja ljubim druge devojke, naravno da nije prevara... kad ona ljubi druge devojke, ni to nije prevara... :lolan: a kad ona ljubi druge muškarce, e to je prevara :fik:


ал си објаснио а бравотига браво

Obešenjak
28-12-2012, 15:29
Jednu kombinaciju si, slučajno ili ne, izostavio. :palac:

ta kombinacija mi je strana :kreza:

Hexy De OZ
28-12-2012, 16:14
Poljubac nije prevara...to se ne vazi...narocito ako ti se taj poljubac ne svidi:raz_076:

Jovanova
29-12-2012, 01:50
I namera je prevara.

Picola
29-12-2012, 07:18
Meni se jednom desilo, da me je neko ''šlopio'' :blenta: nenadano, a da to nisam ni želela. To je već nešta drugo...
Ali ako se svesno neko poljubio sa nekom trećom osobom, za mene je prevara. E sad, postoje razne situacije, što ti kažeš da je neko pripit, pa se ''omaklo''....Ali ne treba da pije izvan ''stanja svesti'', ako već zna da ne može da se kontroliše...
Moguće je da sam prestroga u nekim stavovima....ali nekako tako razmišljam. Možda me i život demantuje, ali za sada mislim ovako...

Ne, nisi prestroga....bas na to sam i ja mislila...kad su veselja, proslave i sl., desi se da se nekom "omakne" poljubac u usta, narocito ako gaji skrivene simpatije prema tebi odavno, ali to je na kratko i uglavnom "javno" bar po meni se ne racuna.

(naravno da necete da se 'zanasete" pa da to traje 5 minuta dok svi gledaju.)


:huh::krsti:

ako imaš petnes godina onda ti je oprošten ovaj post:bisa:

Mjok, imam 14...:raz_096::pusi2: draga....:cruz:

Sala, mislila sam pre svega na prevare izmedju momka i devojke, ne na bracne parove. U braku je cak zena duzna da prijavi muzu nedolicno ponasanje nekog muskarca, premda je neprijatno, ali mora se.

sudjenik
29-12-2012, 22:47
U braku je cak zena duzna da prijavi muzu nedolicno ponasanje nekog muskarca, premda je neprijatno, ali mora se.

idiiiiii.....:jasenka: moja bivsa dok je lezala sa mnom u krevetu cetovala sms-ovima sa ljubavnikom, sadasnjim trenutnim i aktuelnim.... posle 8 meseci ja reko e... izvini al' malo mi ide na q da te uspavljuje do 3 nocu i budi u 8 ujutru...kad je skocilaaaaaa hbt :lol:

sudjenik
29-12-2012, 22:49
najbolja bese moja draga ninani kad rece.... maki....kad bi te vidla da cetujes na kompu sa nekom drugom a sa mnom si... leteo bi i ti i komp kroz prozor :blenta::jasenka:

Picola
30-12-2012, 06:44
idiiiiii.....:jasenka: moja bivsa dok je lezala sa mnom u krevetu cetovala sms-ovima sa ljubavnikom, sadasnjim trenutnim i aktuelnim.... posle 8 meseci ja reko e... izvini al' malo mi ide na q da te uspavljuje do 3 nocu i budi u 8 ujutru...kad je skocilaaaaaa hbt :lol:

Pa dobro, verovatno da nisi imao 'cvrstu ruku"....sto bi nas narod rekao.

Picola
30-12-2012, 06:49
@ tema


Jos da dodam, da poljubac nije i ne sme da bude prevara....narocito ako se ne ponavlja.

Zna se sta je prevara - to je blud.

A u ovakvim situacijama, na partneru je da pomogne da se ovaj drugi spase takvog iskusenja, razgovorom, pa i pretnjom.