PDA

Pogledaj Punu Verziju : još jedan test



DaDole
26-10-2012, 08:36
Ljubavni test – pitanja:
Odgovorite na nekoliko jednostavnih pitanja i saznajte što vaša podsvijest govori o vašem odnosu prema ljubavi. Koliko se brzo zaljubljujete? Kakva su vam očekivanja? Koliko dajete, a koliko primate?
Test se sastoji od šest pitanja u kojima trebate odabrati jednu od dviju ponuđenih opcija. Na kraju dijela s pitanjima pročitajte odgovore i tumačenja za svoj ljubavni test.
1. Šetate do kuće svoje ljubavi. Do tamo vode dva puta. Prvi je ravan i njime se brzo stigne do ljubavi, ali je običan i dosadan. Drugi je krivudav i pun divnih prizora, ali se do ljubavi duže hoda. Hoćete li ići dužim ili kraćim putem?
2. Putem vidite dva grma ruža. Jedan je pun crvenih, a drugi pun bijelih ruža. Odlučili ste ubrati 20 ruža svojoj ljubavi. Možete mu/joj dati bilo koju kombinaciju tog divnog cvijeća (npr. 15 crvenih i pet bijelih, pola-pola, 19 bijelih i 1 crvenu…). Koju ćete mu/joj kombinaciju dati?
3. Napokon dolazite do njegove/njezine kuće. Pozvonili ste na vrata i otvorila vam je sluškinja. Možete je pitati da ga/je zove umjesto vas ili ćete ići gore i javit mu/joj se sami. Što ćete napraviti?
4. Sada krećete gore do njegove/njezine sobe. Tamo nema nikoga. Želite ga/je iznenaditi ostavljajući ruže na krevetu ili kraj prozora. Gdje ćete ih ostaviti?
5. Kasno je i vrijeme je za spavanje. Vi i vaša ljubav spavate u odvojenim sobama. Ujutro se probudite i idete vidjeti svoju ljubav. Uđete u sobu. Je li budan/budna ili spava?
6. Vrijeme je za odlazak. Krenete. Možete izabrati bilo koji put prema svome domu. Običan i dosadan kojim se brzo stigne, ili krivudav, pun divnih prizora u kojima možete uživati do doma. Koji ćete put odabrati?

DaDole
26-10-2012, 08:40
evo i rješenja

1. Ako odabirete kraći put – brzo se zaljubljujete, lako i prilično često. Ako idete dugim putem – treba vam vremena da nekome počnete vjerovati i da se zaljubite.
2. Broj ruža označava koliko sebe dajete u vezama i koliko očekujete od druge osobe. Crvene označavaju koliko očekujete od partnera, a bijele koliko sebe dajete u vezi.
3. Ako ste odgovorili da ćete pozvati sluškinju – izbjegavate sukobe i ignorirate probleme dugo i koliko je god moguće. Ako ste išli sami do njega/nje – kad imate problema s partnerom, želite ih brzo riješiti, ne smeta vam što se povremeno svađate.
4. Ako ostavite ruže na krevetu – vrlo ste privrženi i želite ga/je viđati cijelo vrijeme. Ako ostavite ruže kraj prozora – svejedno vam je kad ga/je viđate.
5. Ako je budan/budna – želite da se promijeni. Ako spava – volite ga/je onakvog/onakvu kakav/kakva je.
6. Ako izaberete kraći put – imate tendenciju da se brzo zaljubite. Promjenjivi ste i nije vam strano skakati iz jedne veze u drugu. Lako vam je nekoga preboljeti. Ako odaberete duži put – kad se zaljubite onda ostajete zaljubljeni dugo vremena. Kad se zaljubite, jako se zaljubite.

DaDole
26-10-2012, 08:41
Eto,zabavite se..a možda ćete zaključiti kako je pravi test za ljubav samo i isključivo ljubav koju je nemoguće mjeriti:dada:

paculjkica
26-10-2012, 09:34
Trebala sam i neku crvenu ružu da uberem :b:, mislila sam lepši će buket biti sa belim ružama, pre bi poklonila njih, ipak je muškarac :hm:
... nije da ništa ne očekujem :namcor:

DaDole
26-10-2012, 09:36
Zato sam ja dobijala vazda crvene ruže:b: e,da mi je biJo ovaj test namaK bi' mu rekla sikter:lolan:

paculjkica
26-10-2012, 09:54
Ja volim crvene ruže da dobijem :bisa:
:hm:
Ma poklonu se u zub ne gleda :kreza:

Ristana
24-11-2012, 19:07
Ko li smišlja ove testove, da sam dragome ruže nosila u trnju bi me kovao :sojka:

Ristana
24-11-2012, 19:10
20 ruža, pa dragi mi je još živ:hm:el ne nose pokojnicima paran broj