PDA

Pogledaj Punu Verziju : Tajni govor tela: šta otkriva način na koji sedi



Sagacity
31-10-2012, 10:09
Svakodnevne navike poput načina na koji sedi mogu (raz)otkriti njegovu pravu ličnost... ali i njegove veštine među čaršavima.
Stopala na podu, blago iskošena na unutra

Na prvi pogled ova poza bi mogla da „viče“: „Šonja, spasavaj se ko može!“, ali (gle, čuda) ona zapravo otkriva da je lud za vama. „Ovu pozu ćete neretko sresti u početnim fazama udvaranja“, kažu antropolozi. „Ona otkriva predaju i želju da učini sve ono što tražite od njega.“ Podjednaku želju da vam u svakom pogledu izađe u susret možete očekivati i kada su ljubavne igrarije u pitanju.

Prevedeno: učiniće sve što je potrebno ne bi li vas zadovoljio! Upozorenje: ova poza ukazuje i da je momak sklon ljubavnim patnjama i zato ne baš idealan partner nezavisnim i samosvesnim devojkama.

Članak položen na koleno

„Ova poza znak je budnosti i intelektualnih ‘iskrica’“, kažu eksperti za govor tela. On je tip momka koji će pre biti u potrazi za visinom koeficijenta inteligencije nego veličine brushaltera. A kada se budete našli u spavaćoj sobi očekujte da će želeti da istraži svaki deo vašeg tela. No, ne mešajte seksualnu znatiželju sa intimnošću. „Položaj potkolenice jasno ukazuje da je postavio barijeru između vas.“

Njegova poruka bi mogla da glasi: „Nisam sto posto emotivno slobodan... Barem ne još uvek“.

Izvor(moj omiljeni časopis :lol: )cosmopolitan.rs

:g:

Sagacity
31-10-2012, 10:12
Svašta sam zapažala, ali kako sedi..i kako je postavio noge...Mislim stvarno...:lol:Šta bi čovek pomislio da i to zagledam...

Nežnicah
31-10-2012, 10:20
Svašta sam zapažala, ali kako sedi..i kako je postavio noge...Mislim stvarno...:lol:Šta bi čovek pomislio da i to zagledam...

Sago :haha: stvarno, kad na to dodamo profil, pa duzinu palca, pa kakvu obucu nosi, ima li brkove, bradu od tri dana ili je obrijan... covek bi pobegao glavom bez obzira pred takvim skeniranjem, pa sve i da je najidealniji na svetu :lol:

nisu nigde napisali sta znaci kad sede sa rasirenim nogama :palac: a i sa prekrstenim :dada:

Sarmica
31-10-2012, 10:26
fascinantni su ti muškarci što sedu s prekrštenim nogama:blenta:

kojica
31-10-2012, 14:44
Šta ima loše u zagledanju stopala.. :lol: pa ja to stalno radim..

Danas sam bar pet puta na posu, nekome viknula ''pertla! pazi da ne padneš''

To su mi sve moja deca uradila. :lola:

Ja nekad sedim ko šonja. :kapa: Jel to važi i za žene il samo za muške?