PDA

Pogledaj Punu Verziju : Lako je njoj biti ''poštena'' kad je niko ''ne pita''...:lol:



Sagacity
02-11-2012, 09:06
Ideja za naziv teme nastala je tako što sam prisustvovala sasvim slučajno svađi dvema žena od kojih je jedna ''žena sumnjivog morala'' (tako se priča :lol: ), a druga je totalna suprotnost. Žena koja ima neke čvrste stavove, a razvedena je. I ova prva je u jednom momentu rekla drugoj ''Lako je tebi biti ''poštena'' kad te niko ne pita''...:lol: :lol:

Šta mislite, ima li istine u tome da žene koje recimo tvrde neki moral i poštenje, da su to žene koje nisu toliko zanimljive muškarcima, odnosno nisu toliko poželjne, pa im je i time lakše da budu istrajne u nekim svojim stavovima. Manje izazova i manje šansi da se tim izazovima ''poklekne''...

I da li je uopšte ženi koja je dopadljiva muškarcima i kod koje je broj raznih ''pokušaja'' veći od strane muškaraca teže da stave ''crtu'' i da se odupru svakom muškom izazovu...?

p.s. izvinjavam se na malo ''škakljivom'' nazivu teme...:lol:

Padalica
02-11-2012, 09:10
to me podseti na ono
" od tih postenih,mi kurve nikako na red da dodjemo " :haha:

Sagacity
02-11-2012, 09:14
Pa dobro ima i toga što kažeš...:lol:
Ali nije lako ako si dopadljiva kao žensko, a moraš da se ''braniš'' jer u suprotnom...''cifra'' bi mogla biti ''pozamašna''...:lol: :lol:
E sada, pitanje je da li treba obraćati pažnju na ''cifru''...ili biti opušten...pa kud' puklo da puklo...
I ono što je meni interesantno, da je žena ženi dala takav kometnar...:lol:

DaDole
02-11-2012, 09:19
to me podseti na ono
" od tih postenih,mi kurve nikako na red da dodjemo " :haha:
:haha:
a mene na jednu stariju damu koja je mlada ostala udovica i više se nikad nije udavala..i tako,šeta ona svog psa i kaže jednoj koja je stala da je pozdravi.."E,da sam ja znala što sad znam,ja bih davala i onima koji su pitali i onima koji nisu":haha:

Padalica
02-11-2012, 09:25
ma zenin komentar je odlican:lol:
najlakse je braniti se kad nemas protivnika :lol:

Nežnicah
02-11-2012, 09:27
Pih, i otkad se postenje meri brojem... jelte pelcera :haha:

Sagacity
02-11-2012, 09:31
najlakse je braniti se kad nemas protivnika :lol:
Tačno tako...:lol: :lol:
Ako je ona poštena a nema ''pokušaja'' sa muške strane, da li se to njeno poštenje uopšte računa ?

DaDole
02-11-2012, 09:33
:nene: ne računa se..pa što sama ne krene u akciju:haha:

Nežnicah
02-11-2012, 09:36
i dalje mi nije jasno kakve veze postenje ima sa svim tim... :blenta: trebalo je prvo da rascistimo pojam postenje, kako bih mogla da se udubim u diskusiju :palac: :haha:

Padalica
02-11-2012, 09:39
naravno da se ne racuna:lolan:
ona bi morala prvo da proba, par cifara jelte:rile:, pa onda da se vidi da li je postena ili nije:lolan:
ovako ...ostace do kraja u neznanju:blenta:

Sagacity
02-11-2012, 09:40
U pravu si Fajf...:dada:
Inače ''poštena žena'' ''pošten muškarac'' imaju potpuno različitu konotaciju...
Šta bi tu bilo poštenje, kada su žene u pitanju....?

Padalica
02-11-2012, 09:43
:jasenka:evo seko da te ja uputim
da li je postena ona koja ni ne zeli da proba ili ona koja proba a zna sta hoce ili nece ?
ja glasam za drugu:rile:

Nežnicah
02-11-2012, 09:48
pa druga normalno... ali po meni to nije postenje nego stav i pamet :haha:

paculjkica
02-11-2012, 13:05
Meni je malo čudno reći : tebe niko neće pa si poštena, a mene stalno saleću pa mi teško da se odbranim...:lol:Ne znam baš,ko što kaže fajf poštenje ima veze sa stavom , principima...mada i najčvrstiji stavovi mogu da budu poljuljani...Zašto bi se dve žene o tome raspravljale? Ta je "nepoštena" žena tim rečima samo odgovorila na provokaciju te "neatraktivne"...Možda i nije neatraktivna, možda misli da je to neki greh ...:lola:
O poštenju i brojkama je teško diskutovati, brojke se proporcionalno povećavaju sa brojem radnog staža :tupan: :raz_114: (ovaj izraz nisam ja izmislila nego sam čula...) znači kod slobodnih žena, naravno. Muškarci imaju drugačiji naziv,nisu nepošteni nego švaleri ...valjda :hm:

причалица
02-11-2012, 18:27
nema teže stvari od poštenja i dokazivanja istog ako si iole lepuškasta...najgore je što ako je takva žena zaista poštena - žene je ne vole jer nije posrnula, a muškarci jer tvrdi pazar (tako to oni uglavnom vide)...a ako je nepoštena, opet je ne vole te iste žene jer je ''opasnost'' za muški rod, a samim tim i za ženski....a muškaraci stvarno u tom slučaju nisu ni bitni, tj. nije ni bitno šta misle.
:lol:

Sagacity
03-11-2012, 01:01
Slažem se sa celim postom Pričo....:dada:
A žene su stvarno čudo...:lol:

Nežnicah
03-11-2012, 01:26
I ja se slazem sa vama, ali ako nam nije stalo previse do toga ko sta misli o nama, a istinu mi znamo, onda je sasvim svejedno ko nas mrzi, za koga smo opasnost, za koga materijal za ispiranje usta..

причалица
03-11-2012, 08:13
ma naravno da je svejedno...svakoj samosvesnoj ženi je svejedno šta misli kojeko...samo komentarišem da - obrni okreni - uvek nekome neće biti potaman što je lepa žena poštena :namcor:
ili će se uvek naći neka druga žena koja...ma nema veze.

Sagacity
03-11-2012, 21:30
I ja se slazem sa vama, ali ako nam nije stalo previse do toga ko sta misli o nama, a istinu mi znamo, onda je sasvim svejedno ko nas mrzi, za koga smo opasnost, za koga materijal za ispiranje usta..
I to je tačno. :dada: mada ipak...neistina može da zaboli...pogotovo kada je većina ubeđena u istu...


ma naravno da je svejedno...svakoj samosvesnoj ženi je svejedno šta misli kojeko...samo komentarišem da - obrni okreni - uvek nekome neće biti potaman što je lepa žena poštena :namcor:
ili će se uvek naći neka druga žena koja...ma nema veze.
Ako si dopadljiva muškom svetu, mrze te žene. Ako ti neki prilaze i nemaju šansi, a onda ipak neko dobije šansu onda te oni ''odbijeni'' muškarci mrze zbog povređene sujeta, a opet ni ženama nisi interesantna, jet ti pored onog sa kojim si trenutno ''natovare'' i one sa kojima nisi nikada bila...Provereno...:lol: :lol:
E sada šta je ''poštena žena'' u ovo vreme...Pa recimo neko ko drži do sebe...''pitaju'' je....ali ona ipak drži do sebe odbija većinu, a pravi izuzetak sa onim do koga joj je stvarno stalo...Valjda je tako...Pojma nemam...:blenta:

mali princ
03-11-2012, 22:53
Mislim da donekle ima istine...ali da ipak je dosta do naseg karaktera i kakve mi signale odasiljemo suprotnom polu jer realno muskarci bas i nemaju neke visoke kriterijume kada je sex u pitanju, tako da zena koja zeli sex kakva god da je tesko da ga nece i dobiti...:namigusa:
E sada je pitanje sta se podrazumeva pod postenom zenom, a sta pod promiskuitetnom, ili je ovde rec bas o ekstremima...:ko:

Sagacity
03-11-2012, 23:01
Pa u tome i jeste poenta...šta bi bila ''poštena'' žena u ova moderna vremena...:lol:
A ti si sada postavila novu temu za razmišljanje...''tako da zena koja zeli sex kakva god da je tesko da ga nece i dobiti...:namigusa: ''''''
Misliš da je poštena žena ona koja ne vuče muškarca za rukav...zbog keksa...:lol:

Nežnicah
03-11-2012, 23:14
Ako zena voli keks i muskarce, uziva u tome, a pritom nema `dosije`, namerno kazem pod navodnicima misleci da je u svim ostalim sferama zivota jedna sasvim normalna osoba, po nekim opstim merilima normalnosti, ne bih je nazvala nepostenom bilo da ih vuce za rukav ili da ne ume/nece da im kaze ne :haha: ... E sad, tu se namece pitanje da li bih isto to rekla i za neku koja je udata i vara muza :hm: Eto, sama sebi uvek skacem u usta :lupko:

Sagacity
03-11-2012, 23:18
Ok...:lol: sada se usložava dolazak do zaključka šta je ustvari ''poštena žena''..? Da li to znači da nije poštena samo ona koja je udata, a koja vuče muškarca za rukav zbog keksa (mislim tuđe muškarce) :kreza: ili potvrdno odgovara ako je neko mimo muža ''pita''....:lol:

Nežnicah
03-11-2012, 23:50
Ovo se da prostis komplikuje :lol: a i ja sad shvatam da sam dosta promenila poglede na zivot :hm:
Iskucala sam citav sastav ali sam obrisala, jer se tema totalno prosirila, sad vec ima gomila kombinacija, pitanja, podpitanja... :qq: Nadam se da cu uspeti sutra nesto pametno da napisem, jer ovo sto sam sad izbrisala sam totalno iskomplikovala...

Padalica
04-11-2012, 00:05
ajd da se ukljucim :lol:

zasto se postenje zena meri brojem muskaraca?!

ako je neka imala 20 muskaraca, rizikuje da dobije etiketu nepostene....retko ko pomisli,
pa dobro mozda je zaljubljive prirode
mozda je svakoga volela, mozda je toliko zeljna ljubavi da je u stalnoj potrazi za onom pravom?
mozda je toliko nesretna u ljubavi pa je stalno pravila lose izbore..?
mozda ne ume da bude sama...

a mozda i sasvim svesno ulazila u keksualne veze jer bez toga ne moze?

mnogo je varijanti koje mogu da dovedu do etiketiranja, da li mozemo uopste osuditi dok se ne stavimo u istu poziciju?

Nežnicah
04-11-2012, 00:09
kao da si mi prava seka, upravo je moj `sastav` bio sa ovakvim pitanjima i zakljuccima ali sam bila preopsirna u uvek se nesto drugo tu uvlacilo pa nikad da zavrsim...
i ja sam se par postova gore isto zapitala zasto se postenje zene meri brojem pelcera :lol:

mali princ
04-11-2012, 00:13
S moje tacke gledista nema nepostenih zena , postoje one koje vole sex i one koje ne vole...zatim ove koje vole delim na one koje mogu da se seksaju samo radi sex-a i one koje moraju biti zaljubljene , ali postoji i treca grupa koja se suzdrzava radi drustvenih stega i laznoga morala , laznog jer zelis a foliras se da ne zelis...:raz_125:
E sada ja ovo otprilike izdelih ima tu sigurno dosta varijanti jos, ali eto ne volim da merim necije "postenje", mogu samo definisati sebe da spadam u one koje vole sto se tice prve podele, a sto se tice druge nesto izmedju prve i druge grupe-moze sve poceti radi sex-a ali se uvek zavrsi tako sto se zatelebam...:stidljiva::raz_083:

Sagacity
04-11-2012, 00:16
one koje moraju biti zaljubljene
Ja sam u ovoj podeli...:g:
Inače ti je podela super..:dada: al ne mogu sada da pišem..spava mi se...:(

mali princ
04-11-2012, 00:21
Blago tebi, sta bih ja dala da mogu spavati, vec me nedelju dana muci nesanica...:(:lola:

kojica
04-11-2012, 19:55
O čemu zapravo pričamo na ovoj temi? :kapa:

što se naziva teme tiče..
Možda im i teško pada što su silom prilika poštene, pa zato najveći broj moralnih
pridika dolazi od njih.

Inače, u kakvom god moralnom podvigu da istrajavamo, ako nema izazova, uzalud
se njime hvalimo. I ja bih se odrekla čvaraka do kraja života, kada bih bila sigurna
da im se nikada neću naći u blizini. :lolan:

DaDole
05-11-2012, 08:46
Pa jeste kojice..znači da je ipak sve stvar iskušenja :lolan:

Sarmica
05-11-2012, 13:49
El Carry Bradshaw bila poštena?:lola:
I ona je u seriji bila zaljubljive prirode, i svakog je volela ali je uvek tražila onu pravu ljubav:lola: i bila je toliko nesretna da je konstantno pravila loše izbore.
Ali se ipak mora uzeti u obzir da je kroz njen krevet prošlo bar dvadeset tih "ljubavi"...bem li ga šta li je to ondak:tupan:
Nemo Zverku da mi spominjete:namcor:

Nežnicah
05-11-2012, 13:53
ona je sigurno morala i nove krevete da kupuje :lola: pa jest, ona je bila jako postena ali nesrecna jedna dusica, nikako da naidje na pravog :palac: mozda je to samo dobar izgovor :namcor:

Sarmica
05-11-2012, 18:24
nekima prođe život u isprobavanju...pardon, u traženju:eek:
ah kako krasno:srce:

причалица
05-11-2012, 18:48
ma, ako ijedna koja ima ''paralelne veze'' može mirno da spava - što bih se ja oko toga sekirala :sojka:
a keri bredšo je ok, potpuno je ok za jednu nedozrelu ženu, koja ima trideset i nešto, a ponaša se kao da ima cirka 18. ne zameram ni njoj ni njenim drugaricama ništa osim suštinske površnosti :kreza:

Sagacity
05-11-2012, 21:18
ne zameram ni njoj ni njenim drugaricama ništa osim suštinske površnosti :kreza:
Tačno tako...:kreza: mada je meni Samanta bila cool...:lol: :lol: crkavala sam od smeha...

Najbitnije je biti pošten prema sebi, a šta će drugi misliti o mome poštenju i moralu, baš me briga...I ne možemo svima biti ''potaman''...Padalica je gore lepo rekla, lako je se braniti kad nemaš od koga.:lol: Iskušenjima treba odoleti, ako se želi, a ko ne želi on može kako mu volja. Ne osuđujem i ne komentarišem...
Poštena sam prema sebi jer sve što radim moram da uradim iz ljubavi, prosto taj sam tip. Ali nismo svi isti.

Meni je najveći fenomen, što je žena ženi tako nešto rekla...Sve mi se čini da su i u tom delu žene veći kritičari nego muškarci. Muškarac kada se zateleba i to onako dobro, on će prihvatiti ženu i sa ''četom'' iza sebe...

причалица
05-11-2012, 21:24
ma žene...:srbpla: