PDA

Pogledaj Punu Verziju : koliko ih je?



naki
16-01-2013, 23:00
Koliko velikih ljubavi imamo u zivotu? :palac:

Onih ljubavi koje su epicentar potresa naseg srca ...:aha:

Ni sitne, ni krupne, vec po meri... Vase duse...

Sagacity
16-01-2013, 23:05
Naki, lično mislim da velikih ljubavi u životu ne može biti pregršt. :kapa: Ja jednu veliku, i jednu zamalo...:lol:
Možda se još jednom zaljubim ono baš...Ali obzirom da već imam godina, to sigurno neće biti isto kao pre, ali će biti zrelije...

naki
16-01-2013, 23:16
slazem se sa tobom sago :kapa:
za ovo godina koliko sam odbrojila u "svetu ljubavi" imala sam jednu ljubav...
ona ljubav o kojoj se pisu pesme, blogovi :lol:, kojom se tkaju snovi... :aha:

samo me ineteresuje, mozda je neko imao vise nego jednu :hm:

da se nadamo za jos :palac:

Sagacity
16-01-2013, 23:22
Što se mene tiče, prošle godine su bili sve sami promašaji...:lol: :lol:
Inače, svaka naredna ljubav briše prethodnu. Ako neka od prethodnih nikako da izbledi i rado je se sećate...sigurno da je bila ''pravšija'' nego neke....kasnije...

naki
16-01-2013, 23:24
od prosle se niko nije ovajdio :lol: koliko znam :blenta:

da li nam je ta "pravsija" :bisa: merilo za sve naredne? :hm:
i treba barem da je dosegne ili jos bolje prestigne? :hm:

cicaksrk
16-01-2013, 23:25
Bilo je tu velikih ljubavi,ali ono baš,baš velikih jedna!
Eno je spava u sobi.:g:

Keti
16-01-2013, 23:46
taki je on po celom teletu :kicos:

Rosa
17-01-2013, 00:08
Treći put kad se zaljubiš, izbriši obe ranije. Nek treća bude prva. Nek peta bude prva. Nek stota bude prva, ako se pošteno diše.
Kad ljubav brojiš do jedan, onda je ima najviše.
Mika Antić

Nežnicah
17-01-2013, 00:34
код мене је једна, да кажем за сва времена, али нисам ја добар показатељ, ипак сам специфичан случај :rol:

мислим да не треба та нека бивша "правшија" да буде мерило, онда ћемо стално бити разочарани јер је немогуће наћи две исте особе које исто воле и које ћемо исто волети... свако носи у себи нешто своје што ми заволимо и што нас привуче :srce:
Уколико осетимо љубав према некоме, треба тој љубави пружити шансу, отвореног срца, без присећања, поређења...

Sagacity
17-01-2013, 09:18
Pa nisi specifičan slučaj. Ta jedna je i prava....Zato i jesi u braku u kojem jesi...:dada:

U pravu si. Ne treba ''pravšija'' da bude merilo. I kao što sam prethodno rekla...Nemoguće je voleti na isti način. Ali ako znaš šta si imao, trudiš se da sledeće ne bude manje od toga. Bar sam ja takav tip...Znači ni slično, ni isto...ali podjednako dobro ili bolje...Na lošiju varijantu ne idem nikada, kada je bilo šta u životu u pitanju....

причалица
17-01-2013, 13:34
:tupan:

DaDole
17-01-2013, 15:08
:hm: nije jedna....svaka ima nešto drugačije u nekom svom vremenu...lično,ne znam šta je prva i prava..razmišljam da postoji zadnja....ta mi nekako najdraža:lolan:

Милан Ђурковић
17-01-2013, 23:16
не волим да се хвалим али имао сам ђевојака и ниједна није била добра као што је сада Драгана

naki
18-01-2013, 20:05
не волим да се хвалим али имао сам ђевојака и ниједна није била добра као што је сада Драгана
dakle, milane u tvom slucaju je samo jedna prava ljubav? :)

Милан Ђурковић
19-01-2013, 00:23
dakle, milane u tvom slucaju je samo jedna prava ljubav? :)


код мене је љубав права када те ђевојка воли цијелим срца а не да те воли више због пара мање из љубави

причалица
19-01-2013, 13:37
код мене је љубав права када те ђевојка воли цијелим срца а не да те воли више због пара мање из љубави
а кад те воли више због љубави а мање због пара, а ти баш рачунао на паре као адут :raz_128:...шта ћеш онда?

Милан Ђурковић
19-01-2013, 17:05
а кад те воли више због љубави а мање због пара, а ти баш рачунао на паре као адут :raz_128:...шта ћеш онда?


мене паре неинетерусују

Keti
19-01-2013, 17:28
:haha::haha::haha:

Милан Ђурковић
19-01-2013, 23:04
:haha::haha::haha:



што је смешно

Picola
05-02-2013, 04:23
Koliko velikih ljubavi imamo u zivotu? :palac:

Onih ljubavi koje su epicentar potresa naseg srca ...:aha:

Ni sitne, ni krupne, vec po meri... Vase duse...


Tesko pitanje. Sto nekad smatramo velikom ljubavlju, pri sledecoj ili sa prolaskom vremena nam se ucini kao mala, cak i kao da nije bila "prava" ljubav.

Ipak, odgovor je 3.

Nežnicah
06-02-2013, 10:29
A da li velika ljubav o kojoj ovde pričamo mora dugo i da traje? Može li velika ljubav trajati recimo samo dva meseca? Da li je to onda zaista velika prava ljubav kad je tako kratko trajala? :palac:

Милан Ђурковић
06-02-2013, 12:25
Неким женама или ђевојкама је важнији новчаник него љубав има око 30% таквих жена удају се за мушкарца јер има:БМВ,викендицу намору,има пара(богаташ),има 2 куће једна у НС а друга у БГ.има 2 аута........



Док има пара има љубави а када паре испаре тј када нестане и љубав се гаси.

Nežnicah
06-02-2013, 12:37
Milane što si se ti uhvatio tog bmw-a, novčanika i vikendica... pričamo o pravim ljubavima :lola:

Милан Ђурковић
06-02-2013, 12:41
Milane što si se ti uhvatio tog bmw-a, novčanika i vikendica... pričamo o pravim ljubavima :lola:



Зато што је дошло вријеме да се тако љубав мери(НА ЖАЛОСТ)

ANIMOB
06-02-2013, 12:43
Jeste Milane, tako je... A da li su takve zene sretne, to samo one znaju.

Nežnicah
06-02-2013, 12:46
Sve to stoji, ali ovo je tema o velikim ljubavima, ne o sponzorima i sponzorušama...

Милан Ђурковић
06-02-2013, 13:07
Sve to stoji, ali ovo je tema o velikim ljubavima, ne o sponzorima i sponzorušama...



знам стање је тако

Picola
08-02-2013, 03:23
A da li velika ljubav o kojoj ovde pričamo mora dugo i da traje? Može li velika ljubav trajati recimo samo dva meseca? Da li je to onda zaista velika prava ljubav kad je tako kratko trajala? :palac:

Ne moze. Velika ljubav mora dugo da traje, voleo nas ili ne voleo onaj drugi kroz sve to vreme.

Nežnicah
08-02-2013, 08:22
A zašto mora dugo da traje? Ako je ljubav prava i velika, ona podrazumeva jačinu emocija i sve ono što osetimo kada volimo svim srcem, mislim da dužina tog perioda tu nije presudna... neko se posle kratke a velike ljubavi oporavlja duže nego što je trajala sama veza...

naki
08-02-2013, 12:11
Kada pricamo o ljubavi ne govorimo o meckama, bmweovima i slicnim markama... :nene:
Gore pomenuto izjednacavanje ljubavi sa parama nije ljubav ka osobi, vec jel' te prema novcanicama ...

Ovde se pitamo o postojanju ljubavi kao nematerijalno blago koje nas podize do rajskih visina i cini ovo malo zivota na zemlji blize nebeskom oblicju...

naki
08-02-2013, 12:17
A zašto mora dugo da traje? Ako je ljubav prava i velika, ona podrazumeva jačinu emocija i sve ono što osetimo kada volimo svim srcem, mislim da dužina tog perioda tu nije presudna... neko se posle kratke a velike ljubavi oporavlja duže nego što je trajala sama veza...
Period veze nije nuzno jednak periodu "trajanja" ljubavi...
Imala sam vezu duzine jednog godisnjeg doba, a oporavak mi je odneo par narednih :aha:
Silina emocija je ta koja je odredi duzinu ljubavi u srcu.
Secanja su varljive lupe... Cesto se dozivamo samo lepe trenutake, podizuci doticnu osobu do savrsenstva... Onog nedostajaceg dela nas samih...

A posvetiti toliko sati svoga zivota samo seni necega sto je bilo ...
Uostalom i to je ljubav...:aha:

sudjenik
08-02-2013, 16:48
Koliko velikih ljubavi imamo u zivotu? :palac:

Onih ljubavi koje su epicentar potresa naseg srca ...:aha:

Ni sitne, ni krupne, vec po meri... Vase duse...

ako zanemarimo onu gde volimo najvise sebe, ondakkk..... nijedna :lol:

Asha
08-02-2013, 17:13
A da li velika ljubav o kojoj ovde pričamo mora dugo i da traje? Može li velika ljubav trajati recimo samo dva meseca? Da li je to onda zaista velika prava ljubav kad je tako kratko trajala? :palac:

Mislim da ne mora,sve je to individulano...neko može da zavoli za mesec dana,nekome je potrebno više vremena...isto tako može da se desi i da osoba koja nije zaljubljive prirode,odlepi za nekim u kratkom roku....sve zavisi na koga naletite,u kom periodu svog života. Lično meni je potrebno više vremena da bih osetila neku ljubav,ali opet...sto ljudi,sto ćudi
:bisa:

naki
08-02-2013, 19:00
Mislim da ne mora,sve je to individulano...neko može da zavoli za mesec dana,nekome je potrebno više vremena...isto tako može da se desi i da osoba koja nije zaljubljive prirode,odlepi za nekim u kratkom roku....sve zavisi na koga naletite,u kom periodu svog života. Lično meni je potrebno više vremena da bih osetila neku ljubav,ali opet...sto ljudi,sto ćudi
:bisa:


a koliko si takvih istinskih ljubavi imala Asha? :palac:

Picola
09-02-2013, 04:30
A zašto mora dugo da traje? Ako je ljubav prava i velika, ona podrazumeva jačinu emocija i sve ono što osetimo kada volimo svim srcem, mislim da dužina tog perioda tu nije presudna... neko se posle kratke a velike ljubavi oporavlja duže nego što je trajala sama veza...

Pa upravo na to i mislim....bitna je duzina tvoje ljubavi prema nekome, a sama veza moze da traje i dva meseca. Zato i kazem - "bez obzira da li nas taj neko jos uvek voli ili ne" (cesto se desava da nadje drugu, a ti i dalje patis, zablistas ili tacnije, zanemocas i noge ti klecaju kad se sretnete i jos uvek se nadas da ce doci do ponovne veze s njim). Sto je najgore, prihvatas ulogu prijatelja, tesis se time da ce on ipak da shvati tvoju "velicinu", odanost ili stagod..., cinis i dalje nesto za njega makar poslovno samo da si u njegovom okruzenju, a sve je to uzalud. To tako moze da ide i godinama. Zato kazem da treba da bude duga ljubav s tvoje strane, jer koga brzo zaboravis (posle veze ili i bez veze) znaci da ga nisi ni voleo.

egyboy53
11-02-2013, 12:24
kratko 2

naki
11-02-2013, 21:44
kratko 2
znaci, nema vise od 2? :srbpla:

egyboy53
12-02-2013, 08:29
u mom slučaju do sad ne....što ne znači da kod drugih nema

причалица
12-02-2013, 08:32
ako zanemarimo onu gde volimo najvise sebe, ondakkk..... nijedna :lol:

big true :dada:

Čarapica
12-02-2013, 14:16
znaci, nema vise od 2? :srbpla:

i to je previse :mm:

slonce
03-04-2013, 15:11
Koliko velikih ljubavi imamo u zivotu? :palac:

Onih ljubavi koje su epicentar potresa naseg srca ...:aha:

Ni sitne, ni krupne, vec po meri... Vase duse...

...2!!

vrludava
31-05-2013, 21:38
Koliko velikih ljubavi imamo u zivotu? :palac:

Onih ljubavi koje su epicentar potresa naseg srca ...:aha:

Ni sitne, ni krupne, vec po meri... Vase duse...

Ta ljubav koji mi udari u srce kao 10 rihtera potres sigurno mi nije po mjeri.