PDA

Pogledaj Punu Verziju : Da ste basnoslovno bogati ?



Sagacity
21-01-2013, 12:02
Strefi vas neki Bingo, Loto, Greba.....Pojavi se baba iz Amerike...ostavi vam nasleđe....
Znam, znam :kapa:možda ste pomislili , da će vas pre strefiti kometa ili meteor, nego tako nešto. Ali eto, slučajno..nikad se ne zna...:lol:
Šta biste sa tim novcem?
Da li bi vam to mnogo toga rešilo u životu ili samo iskomplikovalo ? :hm:

Nežnicah
21-01-2013, 13:05
Uf, đe me nađe :prcko: Ja već imam plan, just in case :dada: nikad se ne zna :lol:

prvo bih kupila kuće i njive oko mene, i iselila komšije i njihove svinje, koze, kokoške i ostalu neman koja smrdi... i ovog ciganina ispred mene bih odmah po kratkom postupku... i onda bih napravila svoj mali mirišljavi raj u cvećetu :bisa: pa bih sredila život mami i bratu, a onda bih putovala i putovala i uživala u svim divnim predelima ove planete... i naravno, smislila bih kako da uložim novac negde da se obrće a da ne moram mnogo da radim :lol:

eh, pusti snovi :rol:

Keti
21-01-2013, 15:57
:rile: ja bi otisla u australiju da se napokon zagrejem :dada:
:rile: i jem keks na miru...http://www.dodaj.rs/f/32/s0/4bxfZw5t/jedemkeks.gif

Sagacity
21-01-2013, 22:25
Moguće je da bi mi se iskomplikovao život, jer bi svi želeli da se ''ugrade'' u to moje bogatstvo :namcor: Naravno da bih dala mojim najbližima deo...Taman posla da uzmem sve za sebe, ali smatram da koliko god da daš ljudima uvek bi mislili da si dao premalo...:lol: moguće je da bi toliko bogatstvo napravilo ''podvojenu'' ličnost u meni :lol:
Inače, da sam pravi bogataš...ne bih radila ništa...Ali baš...:kreza:

rile_nezni_oblak
21-01-2013, 22:28
prvo bi' iskljucio telefon i izbrisao i-mejl...

Sagacity
21-01-2013, 22:32
Rile, jel možeš malo da obrazložiš ...Mslm..:blenta: Pa i sad možeš da isključiš fon i da obrišeš mail...valjda..:lol:

rile_nezni_oblak
21-01-2013, 22:33
ne mogu.. trebaju mi brojevi i adrese da pozajmljujem pare kad mi nestanu.. :)

Sagacity
21-01-2013, 22:37
Jasno...:lol: ......
Ništa ti onda drugo ne preostaje...nego da čekaš da se pojavi niotkuda bogata baba iz Amerike...:lol:
Evo, Prle je na čatu ostavio neki tekst...Ja sam izabrala ovaj deo...

''4. Milioner koji je darovao svo svoje bogatstvo jer je bio nesrećan Karl Rabeder je odrastao siromašan i mislio je da će mu život biti savršen ako bude bogat, no kad se obogatio, shvatio je da ga to ne usrećuje pa je odlučio u humanitarne svrhe darovati svaki novčić koji je zaradio, tj. tri miliona funti i odseliti se u drvenu kolibu u planinama.'' Izvor:nezavisne.com

Kažem ja....:kapa:

причалица
22-01-2013, 20:29
баснословно или баслословно :huh:

Sagacity
22-01-2013, 22:29
баснословно или баслословно :huh:
Slovna greška je bila u pitanju, koju niko nije primetio...:lol: Ispravljeno...A sad odgovori, šta bi bre sa tolikim imaginarnim parama...:lol:

причалица
23-01-2013, 10:01
ништа. не волим паре, нити су ми потребне. поклонила бих некој тешкој сиротињи.

ANIMOB
02-02-2013, 15:35
Putovala bih do iznemoglosti kojekuda i na kraju kupila kucu na nekom egzoticnom ostrvu i nikad se na Balkan ne bih vratila.:raz_068:

naki
02-02-2013, 20:47
obezbedila krov nad glavom svojim najmilijima :dada:
i izgradila mnogo studentskih domova, u kojima bi mladi ljudi ,iz svih krajeva zemlje, stanovali besplatno i uzivali u blagodetima studentskog zivota :bisa:

kojica
13-01-2014, 10:17
Ništa ne bi iskomplikovalo. Trećinu bih dala u dobrotvorne svrhe, a ostalo
Konanu i deci, da brinu o meni dok slikam i meditiram.. :aha:

Nežnicah
10-10-2015, 21:37
Uf, đe me nađe :prcko: Ja već imam plan, just in case :dada: nikad se ne zna :lol:

prvo bih kupila kuće i njive oko mene, i iselila komšije i njihove svinje, koze, kokoške i ostalu neman koja smrdi... i ovog ciganina ispred mene bih odmah po kratkom postupku... i onda bih napravila svoj mali mirišljavi raj u cvećetu :bisa: pa bih sredila život mami i bratu, a onda bih putovala i putovala i uživala u svim divnim predelima ove planete... i naravno, smislila bih kako da uložim novac negde da se obrće a da ne moram mnogo da radim :lol:

eh, pusti snovi :rol:

apdejt :lol:

kupila bih jedan ogroman prostor, dobro ga ogradila, uredila i tu bih napravila azil za kuce, mace i konje :bisa:

bakterijasmarsa
15-10-2015, 13:39
Najpre bih putovao,
zatim bih hm, putovao,
potom bih putovao,
na kraju bih putovao
a na putovanjima bih razmislio o sledećim destinacijama.

mrav
15-10-2015, 14:04
verovatno bih bio isti kreten kao sada samo bogat i verovatno bi opet sve isto samo jednom kretten uvek kreten pa bio bogat ili ne

Padalica
12-03-2017, 14:24
slavila bih tri dana prvo :lol:
onda bih sela, sama sa sobom i napisala listu svih obaveza, racuna, kredita i dugovanja i to jednim potezom zatvorila.
onda bih otisla na neko daleko putovanje, sama sa sobom da razmislim sta cu, bez telefona i neta i spoljnih uticaja :lol:
ulozila bih u nekretnine koje bih izdavala, obezbedila porodicu i prijatelje i odvojila za sav hedonizam koji zelim...putovanja i sve sto ide uz to.
zatim... :hm: mislim da necu imati dovoljno para za sve sto zelim:blenta:

Keti
12-03-2017, 18:13
Br.2...otišla bi u texas i kupila ogroman ranč sa konjima :bisa:

ЖениМиСе
12-03-2017, 18:19
hm intersantna pomisao biti basnoslovno bogat ... prvo bih kupio dizajnersku haljinu za dragu i meni neko markirano odelo, a ostalo uložio u neki posao. Uopšte nisam maštovit :m:

bakterijasmarsa
21-07-2017, 10:04
a možda bih kupio (napravio) radio stanicu i puštao muziku koju ja volim

DaDole
24-07-2017, 08:12
Kupila bih svima svojima sve što žele:dada:

a sebi bih kupila Forum:jasenka:
i ostrvo jedno:bisa:

Padalica
24-07-2017, 09:21
cekala da me novac iskvari i da mislim samo na sebe i onda bih krenula u trosenje :nevidljivi:

bakterijasmarsa
24-07-2017, 11:38
a možda bih kupio (napravio) radio stanicu i puštao muziku koju ja volim

samo ja

svaki dan

Miss 23
21-09-2017, 21:51
Kupila bih sebi lepu kucu, putovala bih gde god pozelim, najblizim ljudima bih kupila sta zele i odvela ih na neko putovanje. Trosila bih dosta novca na garderobu, sopingovala bih sve sto mi se svidi. Isla bih po lepim restoranima.:palac:

salel
23-03-2018, 18:19
kupio bi samo jednu česmu
http://3.bp.blogspot.com/-8g_Om0RAGS8/UVF7Cy2n-TI/AAAAAAAAAQo/xhAsDe8vvEA/s1600/money%5D.jpg