PDA

Pogledaj Punu Verziju : Svi moji padovi



DaDole
09-01-2014, 13:23
izvol'te:curica:
svako je bar jednom pao,zapeo,razbio se..mislim bar:kapa:
Vele da je pad let,velim jok:nene: pad je pad:haha:

kojica
09-01-2014, 13:46
da vam kažem pa posle da mi se smejete... :namcor:

DaDole
09-01-2014, 13:49
kaži..apsolutni rekorder sam ja,psiSićki se spreman da mi se smijete:haha:
elem:palac:

kojica
09-01-2014, 14:00
Dobro, ja ću prvo uopšteno.

Svi moji padovi, nisu bili uzrokovani nekom višom silom, niti
ometanjem od strane nerpijatelja. Svi su bili moje vlastito delo.
Delo nečega u meni, što zna kad grešim i čim krenem na
pogrešnu stranu, saplete me i vrati me kući.
Tako da, osim uz kafu s koleginicama, kad se se krene u kuknjavu,
ili kad me uvati napad samosažaljenja, ja ozbiljno o padovima ne
mogu da pričam. Ne bih imala šta da im zamerim.

kojica
09-01-2014, 14:04
i pesma kao prilog za temu....

http://www.youtube.com/watch?v=N-XjBg7U7Cw

Man
09-01-2014, 14:07
mala je ovo tema za mene smotanoga :neznam:

Nežnicah
09-01-2014, 14:28
panula sam jednom na dope iz sve snage na snegu dok sam šetala psa, on je sav oduševljen mislio da se igramo pa je nastavio da skače oko mene a ja sam sedela i čekala da ga prođe napad radosti... jedan od prolaznika je rekao da bi mi rado pružio ruku ali ne sme od VUKA :lola: a ono bijo samo aljaski malamut, pa još razigran i lud :hahaha:

kojica
09-01-2014, 14:53
znači ja sam promašila temu..:hm:
e pa izvinjavamo se, mnogo se izvinjavamo...

tema.. ne padam.. :nene:

DaDole
09-01-2014, 14:55
kuma:haha:
krenuću od posledjeg pada..
prije nekoliko dana..jurim obavljajući neke kupovine,pametno u čizmicama sa malom petom,sve obavim,strpam u gepek i taman ga zatvorih,sjetim se da nesam kupila cvijeće
stanem pored obližnje cvjećarne,kao brzo ću ja..upalim sve 4 svjetla da se pauk ne b zaletiJo,uđem,kupim božićnu zvijezdu i krenem tih par metara ka kolima..sa zvijezdom u rukama i ne znam kako..
padnem ničim ometena,na ravnom,ničim izazvana na sve 4..na dlanove i kol'na:qq:
pravo sa nosem u božićnjoj zvijezdi..iz kafića preko puta vjerujem vidjelo se sve..auto blinka li blinka,a ja ko fol nije mi ništa:haha:
brže bolje uđem u afto i pobjegnem sa mjesta nesreće:haha:
e,onda sam jaukala da me Bog čuje:qq:

Nežnicah
09-01-2014, 16:09
:hahaha: dobro je da je nos završio u zvezdi, da nije nešto drugo :hahaha: a najviše volim te scene tipa nije mi ništa :ljutko:

Sarmica
17-01-2014, 23:20
:hehe:
kako ja za ovo saznavam osan dana poslije:ljut:

:hehe:

@tema
ja san uglavnom padala niz stepenice:hm: numem polako da hodam i tako:neznam:

DaDole
28-01-2014, 12:02
Najveći moj pad sam već pričala na ćatu..u Bgd u jednoj parfimeriji sam ušla ko sva sretna,sunce je peklo i bila je prava julska vrućina..
namjera mi je bila da sebi kupim parfem..od mnogo ogledala optička varka me ponijela i ja sam ,uvjerena da je parfimerija sprat iznad zakoračila i propala sprat ispod

cijeli sprat:kk: nisu stavili onaj lanac i ja sam padala i padala..pokušala sam se uhvatili za šipku ali spiralne stepenice bile su jako klizave i tako :m:
32 stepenice sam sletila jako brzo..pri padu mi je pukla jedna sandala,a druga je spala sa noge i eto..mali potres mozga i jako mnogo ljubičanstvenih modrica..niĐe loma..elastična valjda:haha:
sjećam se misli samo jedne..okreni se i padni bočno..da sam pala na zatiljak,ne b valjalo:m:
bilo je prestrašno.