PDA

Pogledaj Punu Verziju : Sve za Forum



DaDole
25-08-2016, 12:55
:mm:
dakleM,
Ako postoji Sve za Ljubav,zašto i mi ne bismo imali našu emisiju:dada:punu ljubavi:dada:

Lako je,svako nek' opriĆa šta je ili šta bi uradiJo na zadanu temu:palac:

Najbolje priče admin nagrađuje:rile:

Sarmica
25-08-2016, 12:59
ja sam zainteresovana za nagrade :mona:

DaDole
25-08-2016, 13:10
Evo moje priče...


Ljeto 2015. selo,rijeka..uživancija..sve miriše i cvate,kupam se,ronjam,sunčam,pecam..miline ..al' eto men' zafalio Forum..a nemam wi fi..a deda komšija sa sinovi u amerike /i ruterom da se zna/ otiđijo negdje u selo..i ja naravno nemam lozinku :(
Kako da se nakačim na dedu:neznam:
Čamim ja ,čamim..sve osluškujem ne bi li se deda pojavio,al' njega nejma pa nejma:qq:
U neka doba skontam ja đe bi on mog'o biti:hm:

Upregnem konje i tutanj..mrak pao onaj gusti:qq: ni ulice,a kamoli ulične rasvjete ..bauljam i svijetlim telefonom gazeći preko nekog sokaka,pa kroz kuruze,pa isparam se po nonama,al ne odustajem..
Čujem dedin glas,priča sa neku babu..priđem bliže,deda ašikuje:pada:

Šta ću kuĆu:neznam: žaVo mi da im ometam radnju..vrnem se ja kroz iste kuruze,pa na sokak,pa do afta pa nekako se vrnem u vikendicu i natakarim na balkonče..

e,čekaću te vala:palac:

Kontam,brzo će deda..al ostade on još preko sata:qq:
Čujem ide i pjevuši : Seoskaa sam lola jaaaa

ajme,bubn'o je rakiju viška...viknem ja,mislim mrakača je

Komšijaaa,ooo komšija..i tako..ne čuje on mene...

Šta ću jadna..siđem pa kroz voćnjak,opet sa mobilnim,njemu na vrata:kuckuc:

Otvorio deda i dao mi lozinku ,djeca mu na papiriću napisala..kaže da prepišem:haha:

Tri sata poslije,konektujem se:dada:

Sve za Forum :zvekira:

Nežnicah
25-08-2016, 19:28
Pre 3 godine, otišla ja na moreee... ponela lapatopa jer znam da mi bez foruma nema života :lol: kad ono :lakat: nemaju wi fi u smeštaju gde smo odseli. Panika, šta ću, kako ću :qq: nagovorim puža da odemo u šetnju uveče, i pristanem i na pivo, samo da dobijem lozinku u tom kafiću gde smo seli, a ponela sam i lapatopa. Srce mi je bilo na mestu čim sam ugledala početnu stranu forumčeta :bisa: Ali ni to pivo ne traje večno, a skupo bilo, tako da moja radost nije dugo trajala, pogotovo što puž nije imao razumevanja za moje potrebe :aha:

Ondak sutradan, ne da meni đavo mira, vidim da mi na terasi lapatop fata neki wi fi ali ne znam čiji je. Obiđem malo kraj oko našeg otelčića, i vidim jedan pansion koji se vika baš kao mreža koju sam našla. Nabacim najlepši osmeh i uđem i potražim vlasnika. Dođe Grk, stariji, ja mu na engleskom objasnim o čemu se radi, ubacim tu i tužnu priču da su deca ostala sama kući i da mi treba kontakt sa njima, i dobijem lozinku sa molbom da ne širim dalje :jasenka:
Uslov je bio da jednom dođemo tu na piće, jer je odbio da uzme pare koje sam ponudila. I bili smo, nikad ružniji nes nisam popila, al neka, isplatilo se :lol:

Od tada sam se svako veče smrzavala na terasi, jeli me komarci, ali sam bila sa vama :bisa:

Padalica
25-08-2016, 20:59
:hm:
Pa mnogo je tu bilo svega :hm:
-Kacila se na sve komsije bez pardona, nervirala kad ne radi forum, naucila da budem mirna i posle 50tog pokusaja da udjem na forum, ...
-Mnogo kafa nisam popila, na mnogo telefona se nisam javljala :dada: jer bi me neko ometao ili izveo
:tupan: Nisam izasla na dejt, slagala i ostala kuci zato sto je razbibrigi rodjendan bio :dada:

mogla bih ovako da nabrajam do sutra aliiii
naaaajbitnije :naki1: '
gorim noge svake veceri :dada:

ljubav boli :pardon:

Sarmica
25-08-2016, 21:06
nema dalje:nene:

http://www.upslike.net/imgdb/padalica-a2a194.jpg

Padalica
25-08-2016, 21:23
:dada:
:haha: :curica:

bakterijasmarsa
28-08-2016, 19:17
Elem, prosle godine, uredno ponesem lap top na more, u neku zabit (a ja to najvise volim). A kako je net po turistickim mestima, iako su u nedodjiji, dostupan, eto razloga za veselje. Ne lezi vraze, prvog dana kacenja na net, naravno u dokolici posle rucka na terasi uz kafu i sok, prospe se isti po tastaturi, i ona naravno odbije dalju saradnju.
Trajno.
Postoji nekoliko resenja:
1. Zaboraviti na net do povratka kuci. - iskljuceno
2. Pronaci servis u Grckoj i preci namanje 100 kilometara s neiyvesnim ishodom. - u domenu naucne fantastike
3. Pronaci prodavnicu IT opreme i kupiti USB tastaturu - neizvesno u ruralnim delovima Grcke

Naravno seo sam u kola do prvog veceg mesta, a zatim i do drugog zaista veceg mesta s prodavnicom opreme i kupio malu USB tastaturu.

Ponekad razumem alkose i narkomane.

Nežnicah
28-08-2016, 22:09
nema vakih forumaša nigde :nene: :bisa:

DaDole
29-08-2016, 07:38
Elem, prosle godine, uredno ponesem lap top na more, u neku zabit (a ja to najvise volim). A kako je net po turistickim mestima, iako su u nedodjiji, dostupan, eto razloga za veselje. Ne lezi vraze, prvog dana kacenja na net, naravno u dokolici posle rucka na terasi uz kafu i sok, prospe se isti po tastaturi, i ona naravno odbije dalju saradnju.
Trajno.
Postoji nekoliko resenja:
1. Zaboraviti na net do povratka kuci. - iskljuceno
2. Pronaci servis u Grckoj i preci namanje 100 kilometara s neiyvesnim ishodom. - u domenu naucne fantastike
3. Pronaci prodavnicu IT opreme i kupiti USB tastaturu - neizvesno u ruralnim delovima Grcke

Naravno seo sam u kola do prvog veceg mesta, a zatim i do drugog zaista veceg mesta s prodavnicom opreme i kupio malu USB tastaturu.

Ponekad razumem alkose i narkomane.


:bravo:
to je moja ljubav:bisa: