PDA

Pogledaj Punu Verziju : 2020.



DaDole
30-12-2019, 14:20
Kažu da je broj 20 :20 anđeoski broj kojim nam se poručuje da vjerujemo u sebe.
Preskočimo ipak numerološka,alternativna,astrološka i simbolična objašnjenja i probajmo na ovoj temi ,prije svega sebi, a onda i ostalima onako najiskrenije i punog srca ,poželjeti nešto.........

Ciciban
30-12-2019, 15:37
toooo Ceco 20 : 20 je moj broj :raz_076: :mrgreen:

Dosla sam da vidim sta nam je zelena pozelela u novoj kad ono medjutim ona ceka da mi njoj pozelimo. Ako Nedo nek ti sluzi na cast :lol: , zelim ti sve shto i sebi, isto i svim ostalima :cmok:

Nežnicah
30-12-2019, 20:23
Evo i od mene :cmok: i ja ocekivala da ce Neda kao pokretac teme odmah to uraditi :lol:

bakterijasmarsa
30-12-2019, 23:22
Ja ću se pridružiti

Želim da imate više vremena za sebe i svoje drage osobe, da imate mnogo veselih trenutaka, da se radujete i smjete.

DaDole
31-12-2019, 10:41
Pokretač teme se pokrenuo odmah nakon postavljanja teme ,lijepo od vas da ste to prokomentarisali.
Cijenim vaše razumijevanje:dada:

Svi će vam poželjeti puno zdravlja,sreće,uspjeha u ljubavi i na poslu.Copy paste.

Ja ću vam poželjeti svima da sve ružno, nedostatno, površno, loše i zlobno,bijedno i neljubavno,nezdravo i nefer ostavite u ovoj godini koja samo što nije otišla zauvijek.
Sve ću vas zagrliti ovako na daljinu ,punim srcem :cmok:

U ime novih dana na voljenom Forumu :ziveli:

Ciciban
31-12-2019, 12:09
Pokretač teme se pokrenuo odmah nakon postavljanja teme ,lijepo od vas da ste to prokomentarisali.
Cijenim vaše razumijevanje:dada:

Svi će vam poželjeti puno zdravlja,sreće,uspjeha u ljubavi i na poslu.Copy paste.

Ja ću vam poželjeti svima da sve ružno, nedostatno, površno, loše i zlobno,bijedno i neljubavno,nezdravo i nefer ostavite u ovoj godini koja samo što nije otišla zauvijek.
Sve ću vas zagrliti ovako na daljinu ,punim srcem :cmok:

U ime novih dana na voljenom Forumu :ziveli:

:grudva: :grudva: :grudva:

Keti
03-01-2020, 09:23
https://www.funimada.com/assets/images/cards/big/ny-53.gif

:cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok::cmok:

DaDole
08-01-2020, 09:25
https://www.123juhu.com/media/ecard/Srecna%20Nova%202013.jpg

Nežnicah
24-08-2020, 20:33
Nije bila onakva kakvu smo zeleli sebi i onima do kojih nam je stalo, malo nam je virus pomrsio konce i preoteo kontrolu nad zivotom u velikoj meri :aha:
Mozda izvucemo neku pouku za naredne godine

bakterijasmarsa
24-08-2020, 21:12
Ja ću se pridružiti

Želim da imate više vremena za sebe i svoje drage osobe, da imate mnogo veselih trenutaka, da se radujete i smjete.

al sam pogodio

Nežnicah
24-08-2020, 22:41
Proradilo ti trece oko :lol:
Sto ne rece da pripremimo zalihe alkohola, maski, kvasca, ulja, brasna, lekova i naravno toalet papira :lol:

DaDole
28-09-2020, 08:33
Ja je naprosto neću nigdje računati:grip:
Što se mene tiče, nije ni bila:haha:

Nežnicah
28-09-2020, 11:38
Sve zavisi od navika, meni je bilo za nijansu samo drugacije. Smetao mi je period kad smo mi kučkari bili "otpišani" pa se krisom nocom sunjali sa psima, a ovo ostalo sve isto.
Inace sam kucni tip pa me se ni policijski cas, ni nemanje prevoza ni zabrana okupljanja nisu doticali.
Nekako se ne osecam uskraceno za ovu godinu, samo za letovanje, al to je samo 10 dana..sta je to u odnosu na celu godinu...
Verujem da oni koji su bolovali zele da je zaborave, ali opet tu smo, zivi smo, idemo dalje :dada: