PDA

Pogledaj Punu Verziju : U susret Novoj 2024.



DaDole
27-12-2023, 08:04
Evo je, ode i ova godina daleko negdje, u zaborav ili sjećanje, kako - kome.
Da li smo je imali, živjeli, da li će nas podsjetiti na neke lijepe ili manje lijepe trenutke.Po čemu ćemo je pamtiti:palac:
Očekujemo li zaista da godina koja samo što nije, donese nešto drugačije, nešto novo ili ćemo se prepustiti svakodnevici, monotoniji i rutini...

DaDole
27-12-2023, 08:37
Pamtiću je po mnogo toga. Kad bih sve stavila u jednu riječ, onda bi to bila Promjena.
Mnogo se zarotiralo, promjena radnog mjesta, preselenje, pretumbacije na vikendici..al' najvažnija promjena jeste promjena načina života.
Po tome ću svakako da pamtim 2023.
To je ono kad vam se nešto desi, pa shvatite da vas neko odozgo čuva i opominje, pa kaže Stani, polako, kud misliš da si krenula..kad zamalo stradaš i onda shvatiš da se mora promijeniti način svakodnevnog življenja, neki novi ritam i novi prioriteti.
A lijepe trenutke sa morskih obala, pamtiću naravno kao i uvijek :bisa:

Nežnicah
27-12-2023, 18:33
Predivno si ovo sve napisala :cmok:

Dosli smo u godine kada zaista sebi moramo reci Uspori...ciniti samo ono sto se bas mora (posao), ne vrsiti pritisak na sebe tipa jos ovo da uradim, jos tamo da odem...
Samo laganica...

Od ove godine pamticu odlazak na more i porodicna okupljanja kada jedni drugima sedimo na glavi koliko nas bude :lol: ostalo sve nek ostane tu gde jeste, moje je, al nek me zaobidje u novoj godini.

Od nove 2024.ocekujem da bude mirna, blaga, da svi koje volim budu zdravi, a za ostalo nek se sami pobrinu..

bakterijasmarsa
27-12-2023, 21:53
Bar 10 godina da prođu da se ne ponovi ovakva, puna tuge i nesreća dvehiljadedvadesetitreća

DaDole
28-12-2023, 08:14
Predivno si ovo sve napisala :cmok:

Dosli smo u godine kada zaista sebi moramo reci Uspori...ciniti samo ono sto se bas mora (posao), ne vrsiti pritisak na sebe tipa jos ovo da uradim, jos tamo da odem...
Samo laganica...

Od ove godine pamticu odlazak na more i porodicna okupljanja kada jedni drugima sedimo na glavi koliko nas bude :lol: ostalo sve nek ostane tu gde jeste, moje je, al nek me zaobidje u novoj godini.

Od nove 2024.ocekujem da bude mirna, blaga, da svi koje volim budu zdravi, a za ostalo nek se sami pobrinu..

Lijepa želja :cmok:samo da smo skupa i da nas život ne razdvoji.
Živimo dan za danom, jer sve je ostalo neizvjesno.
I volimo se:bisa:

Nežnicah
01-01-2024, 22:11
Dosla je, za sad sve isto :lol: umorna sam, dosta mi je svega i svih, i dalje mi treba neki majusni kutak da se u njega zavucem i budem sama sa sobom :aha:

DaDole
03-01-2024, 08:52
Dosla je, za sad sve isto :lol: umorna sam, dosta mi je svega i svih, i dalje mi treba neki majusni kutak da se u njega zavucem i budem sama sa sobom :aha:
ništa se nije promijenilo:b:
a mi kao da smo očekivali nekakve velike promjene, pomjeranja, planove:neznam:
da li smo kao narod prezasićeni, premoreni i generalno bezvoljni
ali, to sve nije razlog da ne nazdravimo:ziveli:

Nežnicah
03-01-2024, 18:01
Naravno, i forumska kajsija, a bice valjda i jedna oci u oci :ziveli: nek nam svima donese zdravlje i osmehe :cmok:

Keti
22-01-2024, 20:46
ček da razmislim :pusi1: :kafa1: :naki1: :hm: