PDA

Pogledaj Punu Verziju : Zimski raspust od 21. decembra do 8. januara



Man
17-12-2009, 09:45
http://www.srbijanet.rs/images/stories/drustvo/slike1/1/zimski-raspust-498.jpg

Zimski raspust za učenike osnovnih i srednjih škola počinje u ponedeljak, 21. decembra i završava se 8. januara naredne godine, saopštilo je danas Ministarstvo prosvete.

Ministarstvo je odluku o početku zimskog raspusta donelo na osnovu zaključka radne grupe Vlade Srbije za primenu plana aktivnosti pre i u toku pandemije novog gripa A (H1N1).

Prvi nastavni dan biće ponedeljak, 11. januar 2010. godine u svim osnovnim i srednjim školama u Srbiji, uključujući i Autonomnu pokrajnu Vojvodinu, navedeno je u saopštenju.

Prvo polugodište za učenike osnovnih i srednjih škola nastaviće se u ponedeljak, 11. i trajaće do 22. januara 2010. godine, dok će u školama na teritoriji AP Vojvodina prvo polugodište trajati do 15. januara.

Na ovaj način, nastavnicima i profesorima ostavljeno je dovoljno vremena da završe nastavni plan i program planiran za prvo polugodište i da održe potrebne testove provere znanja, a učenicima da poprave ocene, ukoliko za to ima potrebe. U saopštenju je navedeno da drugo polugodište počinje 25. januara 2010. godine za teritoriju Srbije, odnosno 18. januara za teritoriju AP Vojvodina.

:sanke:

Lilu
09-01-2010, 19:12
au moj ce da popravi ocene malo sutra... ni ne seca se vise sta je trebao da uci...

Sibi
09-01-2010, 21:04
ni moja :(

Dusala
09-01-2010, 21:44
moje vredno uci.... :trci: