PDA

Pogledaj Punu Verziju : Jeste li kada udarili ženu?



Dusala
12-01-2010, 16:00
Jeste li kad udarili ženu,devojku,majku,susedu,prijateljicu...?

Mislim baš udarili...


Nije bitno kako, zašto..no udarili ste žensku osobu?

I što mislite o takvim muškarcima? :raz_012:

Baš da vas vidim koji će priznati..... :raz_012:

milan11
16-01-2010, 16:42
jesam ja, ma zalepi mi 2 samarcine nisam nikako drugcije mogo da je smirim, e kad je popila patos smiri se al me pljunu... jedva sam se obuzdo :dash2:

petrana
17-01-2010, 09:19
jesam ja, ma zalepi mi 2 samarcine nisam nikako drugcije mogo da je smirim, e kad je popila patos smiri se al me pljunu... jedva sam se obuzdo :dash2:

ne ide mi da podebljam "ma zalepi mi 2 samarcine"
ispada kao da je ona zalepila tebi a ne ti njoj :lol:
pa ko je kome zalepio samare?

milan11
18-01-2010, 20:12
prvo ona meni 2 pa ja njoj 1, al vrednu t

petrana
18-01-2010, 22:00
Milane :lol: znaci ipak neka komplikacija ko kome
a sta t , tezak verovatno

milan11
23-01-2010, 14:24
pa ne mogu da verujem, ja sam jedini koji je digao reuku na zensko! ovde ili su pudlice pa ne smeju da priznaju ili sam ja jedini koji je ozenjen

Sibi
23-01-2010, 14:44
Nisi bre jedini sigurna sam ali neće da pišu o tome. Ne znam šta je tu tako strašno. Pa bože moj, jbg. jesmo li ravnopravni ili nismo. ;)

Šepši
23-01-2010, 22:15
Ja nesmem..posle ne gine intenzivna, ali vrata jesu stradala :prstic:

Šakal
10-04-2010, 14:30
pa ne mogu da verujem, ja sam jedini koji je digao reuku na zensko! ovde ili su pudlice pa ne smeju da priznaju ili sam ja jedini koji je ozenjen

Hm, de jedini... nisam vido temu... ranije...
Elem, tabam, naravno... ruka, noga... mavasi u vugla kad precera... i tako...

mare
10-04-2010, 14:38
ja nisam :mrgreen:
nego onaj rtd u trenutak istine lemao ženu i nije ga prijavila :lol:

Kovač
10-04-2010, 15:30
Nisam nikad.15 godina braka,16 zajedničkog života ni čvrgu...
Šo el sad nsam muškarčina?
Šta mislim o takvim muškarcima...Neko spomenu onog sa Pinka,gledao sam emisiju...kaže da se nikad nije potukao sa muškarcem.
Pa kad nema mooda da se se bije sa muškarcima onda kad ga oni iznerviraju dodje kući i bije ženu.
Ja bi svakog ko udari žemsko zvao na crtu da se malo porvemo po naški.

причалица
11-04-2010, 08:55
mene mm nikada nije udario, nije čak imao ni nameru...znaš ono, kao krene, pa se zaustavi ''na vreme''....ne. super je, što se toga tiče.

milan11
11-04-2010, 20:00
Nisam nikad.15 godina braka,16 zajedničkog života ni čvrgu...
Šo el sad nsam muškarčina?
Šta mislim o takvim muškarcima...Neko spomenu onog sa Pinka,gledao sam emisiju...kaže da se nikad nije potukao sa muškarcem.
Pa kad nema mooda da se se bije sa muškarcima onda kad ga oni iznerviraju dodje kući i bije ženu.
Ja bi svakog ko udari žemsko zvao na crtu da se malo porvemo po naški.

pa jebiga tvoja je pitoma, moja divlja pa brate zavali mi samarcinu okreno sam se oko sebe pa vidim osladilo joj se pa krenula jos jednu, ma ****m ti zivot stalno sam se zaljubljivo u neke ludace karakter da te bog sacuva, valjda mi takva karma sta cu

причалица
11-04-2010, 20:22
pa jebiga tvoja je pitoma, moja divlja pa brate zavali mi samarcinu okreno sam se oko sebe pa vidim osladilo joj se pa krenula jos jednu, ma ****m ti zivot stalno sam se zaljubljivo u neke ludace karakter da te bog sacuva, valjda mi takva karma sta cu

:krsti: baš mi žao.

milan11
11-04-2010, 20:53
a tek meni, posle mi stalno govorila "joj sto mi zao sto nisam jaca od tebe tukla bi te stalno" eto kakve zene ja volim!

причалица
11-04-2010, 20:59
a tek meni, posle mi stalno govorila "joj sto mi zao sto nisam jaca od tebe tukla bi te stalno" eto kakve zene ja volim!

ne razumem kako ih voliš, bre?

kojica
13-05-2011, 23:18
Ja sam udarila dečka.. el se to važi? :hm:

Zak
13-05-2011, 23:21
Jeste li kad udarili ženu,devojku,majku,susedu,prijateljicu...?

Mislim baš udarili...


Nije bitno kako, zašto..no udarili ste žensku osobu?

I što mislite o takvim muškarcima? :raz_012:

Baš da vas vidim koji će priznati..... :raz_012:
Samo u samoodbrani. Kad se setim, gadan je to klinch bio...

kojica
13-05-2011, 23:27
Ovaj moj se nije branijo.. :hm:

Raisa
13-05-2011, 23:31
jesam :lol:

kojica
13-05-2011, 23:35
Ne važi se... :nono:

Raisa
13-05-2011, 23:36
a vidis musko nisam :hm:
doduse,jednog sam gadjala flasama,ali to je bilo davnih dana :hm:

twm
13-05-2011, 23:52
Jeste li kad udarili ženu,devojku,majku,susedu,prijateljicu...?

Mislim baš udarili...


Nije bitno kako, zašto..no udarili ste žensku osobu?

I što mislite o takvim muškarcima? :raz_012:

Baš da vas vidim koji će priznati..... :raz_012:

ne, nikada

mona
14-05-2011, 05:51
jesam, kada sam bila u skoli potukla se par puta sa jednom devojcicom :aha:

ribizla
14-05-2011, 09:02
ja sam tukla decka se to racuna? xD

udarila sam i drugaricu zato sto je zasluzila...

a o muskarcima.. da Bog da svi umrli u najgorim mukama.

ps. ja cekam presudu u moju korist povodom ovog pitanja.

mikili
14-05-2011, 09:52
nisam,nikada..i nikad ne bih bila sa osobom koja ma i za trenutak pomisli da ima pravo fizicki da me zlostavlja.ako neko misli da je time pokazao superiornost,muskost ili nadmocnost ima debele komplekse.

ribizla
14-05-2011, 11:44
nisam,nikada..i nikad ne bih bila sa osobom koja ma i za trenutak pomisli da ima pravo fizicki da me zlostavlja.ako neko misli da je time pokazao superiornost,muskost ili nadmocnost ima debele komplekse.

upravo.

Slowpoke Rodriguez
14-05-2011, 12:09
Jesam... i to sam ja tako lako udario da su joj usivali vilicu zicom, a mesec dana jela na slamku...

Aj sad zene opalite po meni, a kad budem raspolozen opisacu detalje...

ribizla
14-05-2011, 12:11
:/ idi bre u pm!

misticlady
14-05-2011, 12:20
Jesam... i to sam ja tako lako udario da su joj usivali vilicu zicom, a mesec dana jela na slamku...

Aj sad zene opalite po meni, a kad budem raspolozen opisacu detalje...


lazes ko pas :sizika:

Slowpoke Rodriguez
14-05-2011, 12:22
lazes ko pas :sizika:

Jok!

misticlady
14-05-2011, 12:22
ja sam jednoj zalepila samarcinu da se zanela od iznenadjenja:raz_068:

mikili
14-05-2011, 15:45
Jesam... i to sam ja tako lako udario da su joj usivali vilicu zicom, a mesec dana jela na slamku...

Aj sad zene opalite po meni, a kad budem raspolozen opisacu detalje...

ma,jok,ne laze..on se time ponosi..junacko delo..

QueenOfClubs
14-05-2011, 16:29
Jesam... i to sam ja tako lako udario da su joj usivali vilicu zicom, a mesec dana jela na slamku...

Aj sad zene opalite po meni, a kad budem raspolozen opisacu detalje...
Шта је било? :eek:

Flertusa Cipelic
15-05-2011, 18:22
pa ****ga tvoja je pitoma, moja divlja pa brate zavali mi samarcinu okreno sam se oko sebe pa vidim osladilo joj se pa krenula jos jednu, ma ****m ti zivot stalno sam se zaljubljivo u neke ludace karakter da te bog sacuva, valjda mi takva karma sta cu


:krsti: baš mi žao.

:lol: :lol: :lol:

Nisam nikada udarena..
Za nasilje ne postoji opravdanje..

DaDole
16-05-2011, 07:52
Meni je nepojmljivo da muškarac udari ženu i nisam nikad dobila ni šamar,a kamoli udarac,ali znam neke koje jesu i njihove muževe koji se vode logikom: Udri ženu,ako ti ne znaš zašto,zna ona..nažalost,česta je to pojava.
U čemu je razlika između žene koja prima udarce i muškarca koji ih zadaje..prvi put ona je žrtva..a svaki naredni put,ona je budala ili su sado-mazo varijanta pa im to prija.
Užasavam se rješavanja konflikta bilo kojom agresivnošću,čak i povišenim tonom.

mihaela
16-05-2011, 08:11
Slazem se.I sjecam se kada se moja rodica udala,njen muz je bio tako jedan od tih muzeva...udri,a ti znas gdje si pogrijesila.I dozlogrdilo njoj da svaka prepirka zavrsi sa samaranjem...(Inace,ona je bas sitna i mrsava zena,a muz joj k'o od brda odvaljen.)I kada je njihova prepirka krenula tim pravcem,ona je uhvatila prvo sto joj je doslo pod ruku.Neku kristalnu ciniju za voce.I udri muza gdje stigne.Ona je bila tako poludila,da nije gledala gdje ga udara.A on se kaze skupio na podu i samo govori :"Nemoj samo po glavi,molim te!"
Poslije toga kaze nikada je vise nije udario :lol:

ribizla
16-05-2011, 08:59
hahaha.. to je zena! kad zna da se suprostavi muskarcu! bravo .

Raisa
16-05-2011, 09:22
Rigel :eek:

Raisa
16-05-2011, 09:22
s kim ja delim forum :qq:

Sandokan
16-05-2011, 09:30
Nisam .........

Ne bih da otvaram novu temu, interesuje me mišljenje .... kako muško treba da odreaguje u situaciji kada žensko fizički nasrne na njega.....

ribizla
16-05-2011, 09:30
shamarom... da se dozove.
a zena retko kad krece u nasilje bez potrebe. jedino kad je ugrozena od strane muskarca/zene.

Raisa
16-05-2011, 09:31
zenomlati :eek:

Sandokan

pa..vvaljda zavisi kako nasrne na njega... :lol: ako nasrne neka gradje Eva Longoria ne bi trebalo da bude strasno,ali ako nasrne na njega nekim orudjem,pomagalom,ili ako je jaka zenska... :eek: sta covek da radi nego da se brani :lol:

Zak
16-05-2011, 09:32
batinama. :sizika:
Nemas ti pojma. :P
Batine su samo u sexu dozvoljene. :lol:

Raisa
16-05-2011, 09:33
Nemas ti pojma. :P
Batine su samo u sexu dozvoljene. :lol:

kakve ti seksove imas? :eek:

( salim se :mrgreen: )

Raisa
16-05-2011, 09:34
vidis,to ti je dobra ideja. ionako imam razloga da ga mlatim,pa u seksu malo da nasrnem na njega,a on ce misliti da to radim iz ljubavi

ribizla
16-05-2011, 09:35
Nemas ti pojma. :P
Batine su samo u sexu dozvoljene. :lol:

da da.. ako volish sado/mazo xD ovako ne.

Zak
16-05-2011, 09:39
Odakle tebi da mora biti sado/mazo u tom slucaju? Moze biti samo jedno... ili nesto trece...

Zak
16-05-2011, 09:41
kakve ti seksove imas? :eek:

( salim se :mrgreen: )
Kakav? Pa uglavnom, ono filmski, nezan i romantican. Ponekad se i rasplacem od te romantike.

QueenOfClubs
16-05-2011, 09:49
Kakav? Pa uglavnom, ono filmski, nezan i romantican. Ponekad se i rasplacem od te romantike.
Сасам се распилавила :bisa:

Zak
16-05-2011, 09:52
Сасам се распилавила :bisa:
Bote pilav. :lol:

QueenOfClubs
16-05-2011, 09:53
Bote pilav. :lol:
Шта фали пилаву? :ljut:

DaDole
16-05-2011, 09:56
Kakav? Pa uglavnom, ono filmski, nezan i romantican. Ponekad se i rasplacem od te romantike.
:bisa: ma divno je za pročitai,taman ne bilo ni blizu:)

DaDole
16-05-2011, 09:58
Pilav ili plav (od udarca):haha:
pilavu fali da poplavi od muke:haha:

Zak
16-05-2011, 09:59
Шта фали пилаву? :ljut:
Dobra piletina. :lol:

DaDole
16-05-2011, 10:01
Dobra piletina. :lol:

a čekajte ljudi..dosta te piletine vala:) Kakve ona ima veze sa ženom:raz_068:
jel to neko želi reći da ne bi udario po piletini:sizika: a po ženi?:haha:

Zak
16-05-2011, 10:08
Bije se u sexy, pa makar bila i ćuretina. :lol:

DaDole
16-05-2011, 10:10
A riba,Zak? :)
kad smo već kod mesa..mada,kad je riba bila meso:misticlady:

Zak
16-05-2011, 10:15
Vazda. :lol:

kojica
16-05-2011, 11:20
ribe, pilavi, piletina... :qq:

Sandi..
Ima dve varijante, da pobegne ili da ćuti i trpi. :lol:

mica
17-05-2011, 05:36
Evo ja prosle nedelje,umal' da nisam 'ednu raspalila,,nego ne smem,mnogo sam smrsala i kilava sam pa se bojim da bi me satsavila sa zemljom,posle treva oprati obraz pred decom..:lol:

Raisa
17-05-2011, 16:43
E vidis to sam htela da kzem.. ja kao devojka bih udarila,i to ne onaj mali zenski samar

ja sam pre bila agresivna, donekle,i kad bih i udarila zensko,razlog je bio uvek osecaj verbalne nemoci,odnosno, nespsobna sam da se spustim nisko i podlo kao sto to neke umeju

tipa,ponizavace te na sitnicama, ti da odrzis govor ona ce se uvatiti za neku malenu stvar i onda te finjaka spustati i podjebavati, sa sve onako osmehom

to je kukavicki. prozrem ja sve,samo nemam strpljenja nimalo. neke su jednostavno bolesno bezobrazne, i treba ih udariti jednom, pa ako opet seru o tebi drugi put,ako seru nekome o tebi onda treci put,cetvrti,peti,sesti,sedmi... do te mere da se boji otvoriti usta kad si ti blizu,ili bilo kome o tebi.

da sam muskarac..nikad ne bih udarila zensko,makar me provociralo pa ne znam, al samo kazem da mogu da razumem one koji su sve uradili,i otisli od neke ludace koja je lajava i provocira ih,i pokusali fino na sve nacine, a ona i dalje ne staje. Ponasas se kao gad prema nekome,i mislis,cak zahtevas da te spase to sto si zena? ne. svi nose posledice svog ponasanja,ako ti hebes u mozak i mentalno unistavas nekog jer eto doslo ti,i dubis mu na glavi dubis,dubis, vredjas,nipodostavas, napadas, ti ocekujes da on to doveka trpi?

opet ponavljam,ja da sma musko ja bih otisla i ne bih nikad digla ruku na slabijeg od sebe,ali mogu da vidim zasto su neki pukli.

npr na nekom forumu sto sam bila,devojka i jos jedna se svadjale,i ova joj napise stvarno dobar post,dugacak,detaljan, skroz na mestu.. i ova druga, joj sve to citira i krene ( posto verovatno nije imala ni znala sta da kaze nazad ) po pravopisnim greskama,a bilo ih je tri-cetiri, neki lapsus...kad bolje nije mogla posto ocigledno nije sposobna za to,spustila se gde joj je i mesto-na nisko. to je ono kako slabici napadaju. Banalan primer ali to je taj stil.

kojica
17-05-2011, 17:14
Zanimljivo.. :hm: ako ništa, konačno nešto drugačije.. :lol:

Ma umeju žene da isprovociraju šamar i te kako. :lol:
I posle je on najgori na svetu i ima da se kaje do kraja života, a ona mučenica.
Moja drugarica je tako raskinula sa dečkom. Nije znala kako da ga ostavi a da
ne bude ona kriva za raskid. :lol:

mikili
17-05-2011, 21:23
e sad mi je mnogo jasnija ona tema-zena je zeni vuk-...

kojica
17-05-2011, 21:26
e divno.. :dance:

DaDole
18-05-2011, 07:25
e sad mi je mnogo jasnija ona tema-zena je zeni vuk-...
:haha:
Nije da se ponosim al desilo se i meni..rat tek završio,nigdje ničeg..ja u starom renou klepećem po gradu moleć boga da gorivo ne nestane..i na parkingu neki bijesan bmw me zagradi..vozi treba,napucana,pirsingovana..i zamolim je kulturno da se pomjeri ,ali treba neće..ja je zamolim opet jer sam blokirana a žuri na posao..ona se stade femkati..
-bo te taj sepetak,idi pješke-ona će meni..
sepetak..moj mali renault..ugrize me za srce i tu ja njoj zavalih šamar onako muški..od bijesa ..ja koja mrzim svaki oblik nasilja..epilog priče..isparkirala se u minuti.

Slowpoke Rodriguez
18-05-2011, 13:11
Nisam .........

Ne bih da otvaram novu temu, interesuje me mišljenje .... kako muško treba da odreaguje u situaciji kada žensko fizički nasrne na njega.....


zenomlati :eek:

Sandokan

pa..vvaljda zavisi kako nasrne na njega... :lol: ako nasrne neka gradje Eva Longoria ne bi trebalo da bude strasno,ali ako nasrne na njega nekim orudjem,pomagalom,ili ako je jaka zenska... :eek: sta covek da radi nego da se brani :lol:

Eto sami dadoste odgovor, kako treba reagovati...

U pitanju je bila neka masovnija tuca ispred diskoteke pre skoro pa dvadesetak godina gde je pomenuta cura ubola u butinu skakavcem drugara do mene i krenula ka meni istim, sledece sto je videla je kako je policajci s' lisicama sprovode do hitne pomoci (ono izmedju je bio klasicni nokaut u vr' brade).

Evo i pitanja za sve koje su pomislile kako sam strasni muski sovinista... Da nije trebalo mozda zarad stava ne dizem ruku na zensko da je pustim i mene da izbode?

mica
18-05-2011, 17:09
:haha:
Nije da se ponosim al desilo se i meni..rat tek završio,nigdje ničeg..ja u starom renou klepećem po gradu moleć boga da gorivo ne nestane..i na parkingu neki bijesan bmw me zagradi..vozi treba,napucana,pirsingovana..i zamolim je kulturno da se pomjeri ,ali treba neće..ja je zamolim opet jer sam blokirana a žuri na posao..ona se stade femkati..
-bo te taj sepetak,idi pješke-ona će meni..
sepetak..moj mali renault..ugrize me za srce i tu ja njoj zavalih šamar onako muški..od bijesa ..ja koja mrzim svaki oblik nasilja..epilog priče..isparkirala se u minuti.


E ako si je :D

Zak
19-05-2011, 11:05
Eto sami dadoste odgovor, kako treba reagovati...

U pitanju je bila neka masovnija tuca ispred diskoteke pre skoro pa dvadesetak godina gde je pomenuta cura ubola u butinu skakavcem drugara do mene i krenula ka meni istim, sledece sto je videla je kako je policajci s' lisicama sprovode do hitne pomoci (ono izmedju je bio klasicni nokaut u vr' brade).

Evo i pitanja za sve koje su pomislile kako sam strasni muski sovinista... Da nije trebalo mozda zarad stava ne dizem ruku na zensko da je pustim i mene da izbode?
Gde nalazis te finkinje Rigelu? :lol:
Hehe, cenim da je u buksi najverovatnije procitala ono sjajno Pekicevo nedelo Godine koje su pojeli skakavci.

Raisa
19-05-2011, 11:07
Zanimljivo.. :hm: ako ništa, konačno nešto drugačije.. :lol:

Ma umeju žene da isprovociraju šamar i te kako. :lol:
I posle je on najgori na svetu i ima da se kaje do kraja života, a ona mučenica.
Moja drugarica je tako raskinula sa dečkom. Nije znala kako da ga ostavi a da
ne bude ona kriva za raskid. :lol:

cuti,ja sam jednom cula '' ja decka stalno udaram a on meni nikad ne vrati,zasto? '' :lol:

Zak
19-05-2011, 11:09
cuti,ja sam jednom cula '' ja decka stalno udaram a on meni nikad ne vrati,zasto? '' :lol:
Pusti me da pogodim, dotichni se zove Uros.

mikili
19-05-2011, 11:12
mislim da tema nije o ekstremnim situacijama i ne odnosi se na slucajeve ugrozenosti,i da vi svi dobro znate na kakve situacije se misli.na one obicne partnerske odnose u kojima sebi da li ste ili ne dali za pravo,kako vam i pojedine savetovase,da im zatvorite usta udarcima...

Raisa
19-05-2011, 11:13
Mikili,previse si ti ozbiljna zena :lol:

znamo,samo ubacujemo

mikili
19-05-2011, 11:39
cini ti se raisa,moras da me upoznas za takvu izjavu..samo svaki dan lecim one kojima muzevi zatvaraju usta batinama..pa ne volim kad ni u zezanju neko to smatra ispravnim..

QueenOfClubs
19-05-2011, 12:06
Кад их излечиш, где иду те жене?

Zak
19-05-2011, 12:28
cini ti se raisa,moras da me upoznas za takvu izjavu..samo svaki dan lecim one kojima muzevi zatvaraju usta batinama..pa ne volim kad ni u zezanju neko to smatra ispravnim..

Vidis, za nekoga ko se bavi tim poslom, ne bi trebala da dozvolis da asimilujes kojekakve uticaje od radnog okruzenja. Naravno, to nije lako ali ipak...
... jer u sustini uglavnom se sa "svim/svacim" treba sprdati... sprdnja je odlicna terapija za mnoge stvari...

Slowpoke Rodriguez
19-05-2011, 15:40
mislim da tema nije o ekstremnim situacijama i ne odnosi se na slucajeve ugrozenosti,i da vi svi dobro znate na kakve situacije se misli.na one obicne partnerske odnose u kojima sebi da li ste ili ne dali za pravo,kako vam i pojedine savetovase,da im zatvorite usta udarcima...

Ja bi reko da je tema postavljena ovako...


Jeste li kad udarili ženu,devojku,majku,susedu,prijateljicu...?

Mislim baš udarili...


Nije bitno kako, zašto..no udarili ste žensku osobu?

I što mislite o takvim muškarcima? :raz_012:

Baš da vas vidim koji će priznati..... :raz_012:

mikili
19-05-2011, 17:15
Vidis, za nekoga ko se bavi tim poslom, ne bi trebala da dozvolis da asimilujes kojekakve uticaje od radnog okruzenja. Naravno, to nije lako ali ipak...
... jer u sustini uglavnom se sa "svim/svacim" treba sprdati... sprdnja je odlicna terapija za mnoge stvari...
hvala zak,zato sam na razbibrigi...

mica
19-05-2011, 17:24
i sprdnja ima granice,ipak..

Megi
19-05-2011, 17:30
Uh toga ima sve više...moju kumu bije muž za svaku sitnicu...nikad se nije žalila ali uvek ima neku modricu i uplakana...
to je strašno...to nisu muškarci...

QueenOfClubs
19-05-2011, 17:33
Код мене у згради сам видела две "злостављане" жене.
Први пар је неколико година живео изнад мене, тај стан се изнајмљује.
Нису били у браку, ал су решили да пробају како им иде живот удвоје...
Сваку ноћ је он њу тукао.
Он дође кући, она џвањка, он је замоли да ћути, он настави жешће, он се склони, она иде за њим.
Тамо негде око 10 увече пукне и први шамар а онда ваљда настане покољ.
Онда она цвили, моли, плаче, он се извињава.
Око поноћи се усисава па у кревет.

У почетку ми је било страшно, али ми она сама рече да га воли уз неки скривени осмех у углу усана.
На крају, након неколико година су схватили да су једно за друго, она је остала трудна и преселили су се у већи стан. :aha:

Често сам се питала ко је ту заправо злостављан?
Она, физички, или он психички?
Очигледно су се људи нашли и баш им је лепо.
Она фантастично игра своју улогу жртве и нашла је савршеног мушкарца који јој пружа све оно чему је стремила.
Баш је фино имати некога ко ће осећати кривицу и кајати се и извињавати.

Slowpoke Rodriguez
19-05-2011, 17:35
Ove sto biju mozda i mogu da razumem, al ove sto trpe ne mogu nikako...

QueenOfClubs
19-05-2011, 17:36
Други пар, у овм случају брачни, имају и сина, живи спрат испод.
Често се из стана чује лупњава, крици.
Дечака виђају на тераси како стоји пресамићен преко ограде и држи уши затворене.
У ствари, тај дечко је једина жртва у тој лудници :(

Кад су се доселили, комшије су звале полицију.
Тај комшија замало није добио батине од жене.
Шта се он петља, она свог мужа воли.
Иду улицом загрљени а њој понос сија из очију.
Њен муж :srce:

QueenOfClubs
19-05-2011, 17:39
Ove sto biju mozda i mogu da razumem, al ove sto trpe ne mogu nikako...
Очигледно да није на нама да разумемо.
Заиста има жена које се нађу у таквом браку не слутећи.
Али оне одатле и побегну по сваку цену, кад тад, спашавају живу главу.

Ове друге, којих је много више, су у ствари злостављачи.
Врло зезнута ситуација.
И данас, ја могу да их препознам.
Ходају помало погрбљено, имају неки мученички израз лица али их одаје осмех у углу усана.
Нису оне незадовољне уопште.

Е сад, друго је питање како су оне настале...
Који је то модел васпитавања довео до тога...

mikili
19-05-2011, 20:38
ove prve koji uzivaju u sadisticko-mazohistickoj kombinaciji ne bih ni spominjala,ovoj drugoj zeni u ocima mozda pre sija prkos nego ponos.ne vidimo sve spolja na osnovu znakova koji se salju.ili ih ne tumacimo kako treba.da li si sigurna da joj nije stavljen noz pod grlo i zapreceno izbacivanjem iz kuce ,ako slucajno komsije zovu policiju.?ili da joj nije receno da ce detetu biti uradjeno nesto ako ne glumi dobro?problem nasilja nad zenama ima takav tretman kod nas jer se opravdava,minimalizuje,uopstava ,a svaki dan dese se slucajevi sa tragicnim zavrsetkom,na radnom mestu,autobuskom stajalistu,ispred zgrade.neko je pitao sta se desava sa zenama kad se izlece,nazalost,vracaju se po jos.zbog nerazumevanja sredine,roditelja,zbog neprihvatanja,olakog prelazenja preko toga,zbog dece,lose finansijske situacije...sve dok same sebe ubedjuju da ce biti bolje i dok cenu za to placaju samo one.

QueenOfClubs
19-05-2011, 20:57
Код ове друге – стан је њен.
Могуће да јој прети убиством.

Жене да се заиста излече не би се враћале по још.
И мислим да се не могу ни излечити, онако, искрено.
Како да их разуме родитељ који их је управо тако васпитао?
Нема шансе.

Управо због деце би и требало да се изборе и за те несретне финансије које су оправдање у превеликом броју случајева.
Шта ће деца научити из свега?
Постаће другачији?
Тешко.

причалица
20-05-2011, 12:53
Uh toga ima sve više...moju kumu bije muž za svaku sitnicu...nikad se nije žalila ali uvek ima neku modricu i uplakana...
to je strašno...to nisu muškarci...

:mirka: pa što to trpi?

marlon
20-05-2011, 20:17
samo kad trazi... i to sa slashtju :lol:

Adio
20-05-2011, 22:17
Kod nas je bio jedan slican slucaj.
Momak i devojka iznajmili stan.
I sad, prozor je uvek leti otvoren pa se sve cuje. Kada se smiri i utisa noc, neko danima zapomaze, moli u pomoc, vristi.
Ja nocima nisam mogla da spavam, vrlo uznemiravajuce. E onda je komsija sa komsinicom zvao miliciju, oni rekli da ne mogu njemu nista, zakon im ne dozvoljava :facepalm:
Ja nisam znala ko je, slabo poznajem kraj i ljude.
Uglavnom, oni su se na kraju odselili.

marlon
21-05-2011, 13:55
Kod nas je bio jedan slican slucaj.
Momak i devojka iznajmili stan.
I sad, prozor je uvek leti otvoren pa se sve cuje. Kada se smiri i utisa noc, neko danima zapomaze, moli u pomoc, vristi.
Ja nocima nisam mogla da spavam, vrlo uznemiravajuce. E onda je komsija sa komsinicom zvao miliciju, oni rekli da ne mogu njemu nista, zakon im ne dozvoljava :facepalm:
Ja nisam znala ko je, slabo poznajem kraj i ljude.
Uglavnom, oni su se na kraju odselili.

jel ti nedostaju sad urlici :lol:

Zak
21-05-2011, 18:40
Kod nas je bio jedan slican slucaj.
Momak i devojka iznajmili stan.
I sad, prozor je uvek leti otvoren pa se sve cuje. Kada se smiri i utisa noc, neko danima zapomaze, moli u pomoc, vristi.
Ja nocima nisam mogla da spavam, vrlo uznemiravajuce. E onda je komsija sa komsinicom zvao miliciju, oni rekli da ne mogu njemu nista, zakon im ne dozvoljava :facepalm:
Ja nisam znala ko je, slabo poznajem kraj i ljude.
Uglavnom, oni su se na kraju odselili.

Nije vise milicija vec policija, kapitalizovali smo se odavno.

Vragolanka
02-06-2011, 14:41
umem da izazovem šta god hoću. od flegme da napravim kolerika.
pobrkala sam neke stvari, očito. :lol:

Zak
02-06-2011, 14:44
Pa i nisi, na pravoj si temi. :lol:
Koja bi se uzgred mogla i nazvati povremeno treznjenje uz pljusku.

Vragolanka
02-06-2011, 14:51
u pogrešnim situacijama, od pogrešnih ljudi, iz pogrešnih pobuda sam tražila pljusku... to ti pričam. :lol:

Zak
02-06-2011, 14:52
Znam. :zak:

twm
02-06-2011, 14:58
Kod nas je bio jedan slican slucaj.
Momak i devojka iznajmili stan.
I sad, prozor je uvek leti otvoren pa se sve cuje. Kada se smiri i utisa noc, neko danima zapomaze, moli u pomoc, vristi.
Ja nocima nisam mogla da spavam, vrlo uznemiravajuce. E onda je komsija sa komsinicom zvao miliciju, oni rekli da ne mogu njemu nista, zakon im ne dozvoljava :facepalm:
Ja nisam znala ko je, slabo poznajem kraj i ljude.
Uglavnom, oni su se na kraju odselili.

i kod mene bio slican slucaj u bivsem naselju samo se ispostavilo da se radi o sexu

Zak
02-06-2011, 15:02
i kod mene bio slican slucaj u bivsem naselju samo se ispostavilo da se radi o sexu
I naravno dokone komsije narusile im blagodeti snoshke. :lol:

twm
02-06-2011, 15:11
I naravno dokone komsije narusile im blagodeti snoshke. :lol:

94, nema struje mjesecima, rat... u mojoj zgradi na cetvrtom spratu milf, odlicno stojeci...i udjes bre u hodnik pa od prizemlja do petog se ori. kontas neko nekog davi, tuca. i tako mjesecima, jednom, dvaput sedmicno neki rat..dok nismo skontali da komsinica voli u hodniku , kod ulaznih vrata, da joj izgleda fetis da i drugi cuju i da je prilicno glasna (a jojjj, nemoj, pa kao da place, missim, horor:lol:). poslije komsijama bilo neugodno zbog djece, rasirila se prica, dolazili slusati

Zak
02-06-2011, 16:29
Sta ti je rat. Uzas. :lol:

marlon
02-06-2011, 16:58
dogovaro se s micom da jednu olesimo al' nikak da realizujemo jer smo bili pijani :cm:

mica
02-06-2011, 17:36
dogovaro se s micom da jednu olesimo al' nikak da realizujemo jer smo bili pijani :cm:

ehh..bas ti se nije dalo :lol:

причалица
02-06-2011, 17:49
dogovaro se s micom da jednu olesimo al' nikak da realizujemo jer smo bili pijani :cm:

:lol: svašta.

mica
02-06-2011, 17:53
:lol: svašta.

da znas da je svasta :lol:

marlon
02-06-2011, 20:05
ehh..bas ti se nije dalo :lol:

pre bi reko da je tebi bilo zao.. meni se uvek da kad ocem :g:

marlon
02-06-2011, 20:05
:lol: svašta.

cut prico ne znas ti.... take oci nemaju na celi svet...evo nek propadnem u zemlju ako lazem :raz_128:

mica
02-06-2011, 21:58
pre bi reko da je tebi bilo zao.. meni se uvek da kad ocem :g:


:haha: samo ti veruj u to :lol:

marlon
03-06-2011, 00:11
:haha: samo ti veruj u to :lol:

nemo me vuces za jezicica..znas kolko mi treba :lol:

mica
03-06-2011, 08:30
nemo me vuces za jezicica..znas kolko mi treba :lol:

ama covece,potuno me bole cose sta ces da piskaras :lol:
drzi se teme i sve je ok..

marlon
03-06-2011, 11:50
ama covece,potuno me bole cose sta ces da piskaras :lol:
drzi se teme i sve je ok..

otkad se to zove tema za sta cu da se drzim :jede: